Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

helik3
28. srp 2008

Nazdárek kočky,

zakládám toto téma jaké návazné téma na naše snažilkovské - snažilky ze Sanatoria Art.

Budu ráda, když se tu co nejdříve všechny sejdem a budou se nové těhulky z Artu přidávat a budeme si zde pomáhat a řešit své problémy 🙂

Čekám na Vás 😉

achalteke
14. črc 2009

Indi tak ten scénář by se mi zamlouval, akorát bych si prosila do Krumlova, děkuji 😀 😎
...jsem na tebe zrovna myslela, jestli se jako já potíš nahá dneska 😢 😀

Evi užijte si venku i s malou šikulínou, já doufám, že se do oběda trochu zatáhne

indigo
14. črc 2009

Nahá ještě ne, ale třeba na to dojde... 😀 Táda mi vždycky říká - maminko, koukají ti prsíčka.... 😀

Evi jen vyražte, není nad čerstvej vzduch! Tedy pro Elenku, maminka by asi brala o pár stupňů méně, což? 😎

zuzka84
14. črc 2009

holky , nemate nejakej osvedcenej recept na tvarohy testo na knedliky ovocny ??

indigo
14. črc 2009

Mám - koupím hotový, ohřeju v páře, posybu hoooooodně tvarohem, moučkou, zaeju máslíčkem a ..... SEŽERU!!!!!!!!! 😀

zuzka84
14. črc 2009

indi - to je dobry, na ty bych ale asi nespotrebovala ty merunky od tchyne co 😀 😀

kacena00
14. črc 2009

ahoj holky!

no s tím bříšem, já se taky těšil, na toho pindíska, na to žeč mě přestanou bolet záda a kyčle a vyspim se na břichu, ale pupek zmizel, ten sla

´doušek hajal v postýlce bylo to krásný a přesto mě ty pohyby v bříšu chyběly

dpkonce byly cyrdovi přes dva měsíce a já sem furt ještě brasla na břicho ohledy, něco mi spadlo a udělalo to ránu a první co mi projelo hlavou jak blesk aniž bych o tom přemejšlala- ježiš cyrda se lekne..no a on hajal v bezpečný vzdálenosti v kočárku a nemohl tu ránu slyšet, a to se mi stávalo téměř denně, než sem konečně přestala mít tenhle automatismus 😀

peťul, ještě že mu nic není... snad ste byly pojištěný

kacena00
14. črc 2009

evi a gratuluju k otočkám!

to amji děti rozplánovaný po sobě po 14 dnech přesně jak se narodily 😀

indigo
14. črc 2009

Baru - 😀 taky se mi občas stalo, že mi třeba něco spadlo na zem a prvně mi blesklo hlavou, jak se pro to asi ohnu... 😀 😀 😀

Zuzko - z meruněk upeč buchtu a přivez! 😀 😎

zuzka84
14. črc 2009

indi - no tak presne tak to mam i ja , taky jsem myslela ze Barca napise "jezis, jak se pro to budu zase ohybat" a ono ne 😀 😀
no delam nejak ty knedliky a silim u toho , jeste david za prdeli ... no se vzteknu asi dneska 😖

petreva
14. črc 2009

Ahoj holky, já vám musím v rychlosti napsat...dítě se mi tu kulí sem a tam...
TAK...ZUZKO, jestli ještě chceš receptík, písnu navečer, ale už jsi asi dokuchtila, co???
BARU, děkuju za gratul. Je to úžasný!! Tak ty čekáš první zoubek, ne?? Musíš hlásit, abych věděla, že nás taky čeká 😀
INDI, tak co to vedro? Jak je??
a naše adeptky na miminka?? Dadu a Inní, co nového?? Mimochodem máte hezký kočárky!! Může jen potvrdit, že je T. naprosto úžasná...ovládání super, jen ten přístup do košíku je bída s nouzí, ale jde to...

JO a hlavně proč píšu...pořád kopíruju můj porůdek s vámi a pak gratulace...mi to přišlo tak krásný, že jsem tu u toho brečela...jste mi daly tolik...víc než příbuzní s darama...jsem moc ráda, že vás znám už i osobně! Pusu všem a pohlazení bříškám nebo mimčům!!! 😵

zuzka84
14. črc 2009

evi - jj, uz jsem to dodelala 😝 , ale recept napis, treba bude lepsi nez ten podle ktereho jsem to placala ja .... ale pritom uz jsem to testo delala a v pohode, tak ja nevim podle jakeho receptu jsem to tvorila 😒
jeee, evi , a ja ostuda nepogratulovala k pretaceni co ? tak vam moc gratuluji 😵

zuzka84
14. črc 2009

co indi , ta uz asi vedrem padla ze 😀

indigo
14. črc 2009

Jo skoro jo... 😝 Sláva tomu kdo vynalezl sprchu a studenou vodu v ní... 😀

zuzka84
14. črc 2009

indi a vetrak je taky dobrej 😀 . no dneska chcipam i ja fakt 😖

straspytelka
14. črc 2009

Krásný podvečer přeju 😉
Menníku, teda uf, hlavně že je muž v pořádku a plechy teda je to nemilé, ale zase nějaké budou 😉
Eviiiiiiiii gratulace k otáčení, nám se to jaksi zastavilo ☹ plínky blbí 😠 😠
Zuzí, můžu přijet na knedle? 😀
Indi, jojo dneska jsem byla ve sprše 3x 😵 spálila jsem si děvčata záda tak, že si asi nafackuju 😠 no procházky a ještě v šatičkách...vůbec mi to nedošlo, že je člověk nechráněnj na zádech, jinak jsem se namazala 😉

petreva
14. črc 2009

Ahoj holky, tak dítko mi dnes prvně usnulo na boku...
STRASPY, já už si říkala, kde jsi se ztratila 😅 v kolika jdete na kyčle?? Simča byla vždycky trochu napřed ne? Dr. říkal..tak užvidíš až bude moct bude to hupky dupky a budeš ji chytat ze stolu 😉
ZUZKO dělám tyhle, když je zlevněnej tvaroh 😅 250g měkkého tvarohu+200g hrubé mouky+1vejce+sůl, ale je jich cca 13-16(takže pro nás málo, dělám z dvojitý) nebo obvykle dělám tyhle třetinový : 200gvařených brambor+200gměkkého tvarohu+200ghrubé mouky+1vejce+sůl.
Dneska ale byl fakt pařák hnus velkej. Se nedivim, že jsou mimča protivný, já jsem i sama sobě,upocená, mokrá ble.
Co naše těhulínky, myslela jsem na vás, jak vám musí být těžko...

straspytelka
14. črc 2009

Evi jo na kyčle až někdy na začátku srpna....jsem z těch plínek fakt odvázaná teda 😒 malá je protivná k večeru, že jí to musím sundat, jinak by bulela...pak to zase dostane na noc ☹
Zítra pojedeme zase s holkama nechcete se s Elčou přidat? 😵
Teda připadá mi, že se s těhulínkama roztrhnul pytel 😀 závistivě pokukuji 😅

peda
14. črc 2009

Ahojky 🙂

Evi,tak gratulka Eleňušce,to jsou pokroky 😵 ,je šikulka šikovná

Petruš,tý jo,havně,že to odneslo jen auto,já byla dneska v tom Rakousku na nákupech a při cestě zpět za Netřebickým kopcem se vyboural motorkář s BMW,byl tam vrtulník,byla to hrůza ☹ to je pak neštěstí.Doufám,že jste autíko měli pojištěný,jnak je to teda průšvih 🤐 Snad to co nejdřív nějak vyřešíte.A snad se někdy uvidíme osobně,jak jsi psala,nějak se míjíme.

Indi,tak Doba ledová?Mare už taky hlásil,že to chce vidět,tak příští týden s ním půjde moje kamarádka ještě se svým synkem.Ani se ti nedivím,že se ti nechce ven,nejlíp je v koupevně v ledový sprše.

Mi se dneska taky pekli,nechtěla jsem pouštět klima v autě,aby malá nenastydla,ale v obchodech už to bylo dobrý.Je vidět,že je to ženská,nechala mamku v klidu si vybrat 😀 byla moc hodná.
Zíra si chci sjet k letišti,mají tam krásný meruňky,když tu o nich píšete a chci si zavařit přesnídávky pro Elli,dělala jsem je i Májovi,když byl mrňavej.Až je bude moct,tak žádný takový ovoce nebude a už mám zavařovací absťák.Naposled jsem se vláčela po stráni s pupkem mezi nohama a sbírala pampelišky na medík.

Jóó,teď jsem si objednala manducu,tu limitovanou edici,sweet butterfly,do pátka by měla přijít.Už nikde nebyla,poslala jsem takovejch emailů a nakonec sehnala 😵 😵

Tak jsu směr sprcha,vyvařit lahvičky a po peří za Ellinkou.Všem krásnou dobrou noc,těhulky,moc nelítejte na záchod,ať se drobet vyspinkáte a maminkám přeju tolerantní dítka.Papa

peda
14. črc 2009

Strašpy,taky jsem Elli dneska sundala ty plínky a kalhotky a byla jen v pamprsce,a i tu jsem rozepínala a větraly jsme 😅 ,bylo mi jí taky líto,těch vrstev.Měla jsem drobet víčitky,ale ono se to jednou nezblázní.
Holky,kolik těch plínek dáváte?Já jen 2 a ty kalhotky.

Tak a už fakt jdu do tý sprchy,jsem za celej den upatlaná,div se tady nepřilepím k noťasovy 😀 😀

indigo
14. črc 2009

Hlásím, že Doba ledová super, jen to neskutečný horko... 😝 jsem se k tý sedačce snad přilepila. 😒 Dobrá oddechovka, doporučuju, i když s miminkem těžko... 😀 No Marečkovi se určitě bude líbit. 😎 Harryho asi nezvládnu, začíná teď ve čtvrtek, jede se ve čtyřech sálech naráz, 3x denně = 12x za den. A je vyprodáno do PŘÍŠTÍ soboty! 😲 Masakr, co?
No nic, valim směr sprcha, dnes teprve asi popáté... 😀 a postel, dobrou kočky! 😎

straspytelka
15. črc 2009

Ahojky krásné ráno.
Pedíku, no taky to dávám jako ty 😉 a půjčila jsem si od kamarádky tu ortopedickou dečku, jenže je to gumové, tak jí to dávám spíš jen doma...ale v těhle vedrech jí teda spíš teď dávám ty dvě plínky 😉
Jů už je Poterák jo 😀 taky tyhle pohádky máme rádi 😉 a pak české filmíky, Pelíšky, Samotáři, ... no a pak dobrej horůrek či triler 🙂
V tý televizi stejně nic nedávaj, to mě připomíná, že určitě Simonce budeme vybírat program na co se bude koukat a na co ne..protože mě fakt irituje, že už v poledne dávají kriminálky a mrtvoly... 😠 ty jo, kde jsou ty doby, kdy jsem špehovala klíčovou dírkou do obejváku na Chobotnici s Katánym 😀 te´d je to fakt otřesný ☹

menny
15. črc 2009

Ahoj
manža nedal přednost ☹
máme povinný ručení, havaryjko ne
chladič, klimačka, haupna v háji.
Motor a zbytek ještě nevíme
airbagy nevystřelily a pás se nevytrh.
Jestli to bude opravitelný bych snad měla vědět dnes kolem třetí
jsem z toho hotová, už pociťuju jak auto chybí.
Dáda má na dásni velkou bouly, jedeme k doktorovi.
Od zubaře na zastávku a od zastávky pak k nám je to dost daleko,
tak je mi D. líto. Asi to bude pak dost bolet. Prdelka malá
ke všemu tu bude každou chvilku pěkně lejt, tak ještě zmoknem.
Matýska musim vzít do šátku, s kočárem se k zubaři nedostanu.
A plný boty mám v kufru auta, takže musim v žabkách.
Jsem nas.ratá už od rána.
Nemít auto mi vše komlikuje. Je pravda, že jsem na autě hodně závislá, bez něj nemožná.
Hlavně ale, že je manža v pořádku a že neměl děti v autě !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
To je obrovská úleva

Evi gratuluju Elence k otočkám!!!!

Matýsek si od včera strká nohy do pusiny 😀 😀
je to sranda

tak letim a tim Dádou ☹
pa

zuzka84
15. črc 2009

dobre rano holky,
tak mi asi nakonec nikam nepojedem , protoze David ma mirne zvyseny jater.testy ... me uz z toho hrabne 😖

petreva
15. črc 2009

Ahoj holky...
To jsou starosti s těma dětma ☹
MENNY, téda ať vám to dobře dopadne!!A co druhý zub M? už je venku? A noci, lepší??
ZUZKO, to je taky pech, jste to mohli mít za sebou 😖
STRASPY, téda tak to si "vyžerete" ty nej větší horka s plínou 😠 dneska jdem ven hned co odsaju 😉 musím něco zařídit, ale pak se už budem plácat někde asi v parku.

dadunka
15. črc 2009

Ahoj, hlásím výsledky z včerejší kontroly: moč, tlak ok, monitor taky - malý spal, tak občas sestra zatřásla bříškem, pravidelně se probral, když slyšel hluboký hlas doktora, jinak chrněl. Výška fundu je 34,5cm, děloha normotonická, hlava sice stále natěsno (už 7 týdnů), ale nezdá se, že by vstupovala do pánve. Do termínu zbývá 13 dnů. 😎

indigo
15. črc 2009

Hezké dopoledne přeji!

Petí - auto je teda pech, ale když to vezmeš koloem a kolem - vem ho čert. Hlavně že jste všichni zdraví... Jak jste to zvládli k zubaři? Snad tam Davíek nebude mít nic vážnýho.

Dadu - no vida! Abysme tě s Innuš ještě nepředběhly! 😀 Já cejtím dítko úplně mezi nohama, hlavu má snad opřenou o st. kost, když dýl jdu, tak to docela bolí (dýl rozuměj dál než z obýváku do kuchyně 😀 třeba i na zastávku MHD, kterou mám téměř před barákem... 😝 )

My už dneska byli venku, jak se zatáhlo a zvednul vítr, na nic jsem nečekala, sbalila dítě a šli jsme se vyvětrat, ovšem nějak jsem to neodhadla, sice je tam pod mrakem, ale dusno a horko pořád, zpotily se mi snad i řasy, asi budu mít dneska opět spršící den... 😀

A jakpak se má naše pipi Inuš? Žiješ děvče? Nerodíš? Pořád tě tam drží? 😖

dadunka
15. črc 2009

Indi, čus, no to je docela možný a začínám tomu i věřit, to je nejdřív strašení s předčasným porodem a nakonec budu přenášet. Štve mě, že jsem jedla to magnésko de facto až do 37tt, měla jsem se na doporučení z nemocnice vykváknout. Můj soukromý plán byl užívat ho jen do 34tt,mého gynekologa do 36tt a kde jsem skončila, prý způsobuje přenášení, se picnu. Počkám do termínu a pak když tak začnu shánět babský rady na vyvolání porodu. Jinak mě krom tý bolesti vystřelující do třísel není nic. 😝

kacena00
15. črc 2009

ahoj holky, tak my dnes byly na kontrole cyrilek opět nedostal očkování protože ještě ve čtvrtek a v pátek se mu z tbc vyvalil hnis, už mě to ničí, stále bych s ním neměla mezi lidi, což neustále porušuju už jen našima srazikama v táboře,...chjo, mě to fakt štvea nevim, co s tím mám děšlat

a taky mi dnes doktorkas řekla, že sem si ho naučila chovat, protože jí jedna naše společná známá řekla, jak drsně bojkotuje kočár, což mě docela mrzí, že to tak překroutily a samosebou sem si to doma obrečela

jakoby nestačilo, že c. je náročnější dítě, že mu dělalo problém usnout už od 2 týdnů (což mě znervozňuje a uvažuju o zkontaktování dětskýho neurologa) že od 3 tejdnů byl navíc dost neklidnej protože byl furt nějaká nemoc, že se těžce učil spinkat v noci, takže sem celý 3 m,ěsíce chodila jak zombie, já ještě musim poslouchat kecy lidí z okolí, jak sem si všechno způsobila sama a všichni všecko zvládaly a bláblá

nemám sílu dokola furt se hájit a neumim se na to vysrat, chjo...

sem si postěžovala, tak dík

menny
15. črc 2009

Tak Dádovi už je líp 🙂 odvrtal mu kus zubu, vytekl hnis a ještě mu to teče s tý boule
měl prostě zánět v zubu, kterej neměl kudy ven, tak si našel cestu dásní.
Mám mu dát nurofen a má kloktat heřmánkovej odvar.
Kdyby měl teplotu, nebo se to horšilo, máme přijet a dostal by atb. Tak snad to nebude nutný.
Teď leží, je z toho přešlej
Jo a nakonec nám manža poslal odvoz. Takovej hezkej kolega z práce 🙂

Dáduš to je k vzteku viď. Nejlepší je porodit týden před termínem.
Moc bych ti to přála a i ostatním...hlavně aby jste nemusely přenášet!!
Tyhle poslední týdny a dny jsou náročný

co Inuš s Pavlíkem??

Baru to jsou nány!!!!
Vůbec si tohle neber!! Ty jseš máma!!
Tohle jsou hrozný keci 😠
s tim očkovánim mě to mrzí ☹
jinak pořád nevim co ty návleky 😅 😕
asi udělám ententýky a bude

inna12
15. črc 2009

ahoj 🙂 tak už jsem od včera doma! 🙂 propustili fakt hodně lidí...tlak mám furt hraniční, ale když jsem telefonovala a přišla mě změřit, tak jsem na to nemyslela, nestihla se nervit a tlak 110/70 😅 tak asi i věřili, že to hodně já sama ovlivnuju 😖 tak mě včera ten Schacherl prošmátl a hádejte 😠 CS 0 !!!!! zavřená festovně...pamatujete jak jsem říkala, že ten můj gyndař jednou řekl že mám jednou CS 3 a podruhý CS 0, pak se opravil, že teda 3 😀 😀 mu nevěřim už nic... 😝
takže Indi, budeš čekat ty na mě, ne já na tebe...monitory jsou krásný, tak mě teda pustil, tak jsem tak štastná!!! v pátek musím tam na kontrolu, tak snad si zase tlak nevyženu nějak extrémně, jinak tam zkejsnu zase 😠

jak se té naší spoluležící narodilo to miminko, tak jsme večer se šli podívat za ní na nadstandart, tak jsem koukala, fakt docela pěknej pokoj, sestry tam prý taky moc hodný, s jednou jsem se bavila, byla moc ochotná...tak fakt nevím, zdá se mi to tam opravdu fajn, už se tam nebojím 🙂 je jasný, že někdo nepříjemnej se tam najde, ale já se s tim fakt nesetkala..i ta porodní asistentka se k ní chovala hrozně hezky, masírovala jí záda, moc jí pomáhala..tak se to asi fakt trochu změnilo.

dneska ráno jsem zvládla i kadeřníka, byla jsem už dlouho objednaná, kdo ví, za kolik let budu pak moct 😀
Indi, doba ledová se nám taky moc líbila 😉 harryho pottera mám zamluveného od minulýho týdne, tak i toho zítra stihnem!! to mi bylo líto v nemocnici, že nebudu moct jít, tak to nakonec vyšlo 🙂

Peťul, ještě, že se manželovi nic nestalo!! ty máš furt náký šoky, chudinko ☹ tak ještě, že tak 😖

Dadu, gratuluju je KO! 😉

Evi, Elenka je šikula, gratuluju též!

BAru, to mě mrzí, že máte problémky, neber si co lidi kecaj!!! vys...r se na ně

Indi, Zuzi, jak je vám?? zvládáte? nic moc, což 😖 ale má se zase ozimit, tak se na to taky těším 🙂

všechny zdravím!!! 😉

jdu se natáhnout, pak pojedeme na chatu, P.bude lítat po houbách, já se radši vyvalim do stínu do křesla a budu číst, fakt ten tlak nechci pokoušet radši 😒

papa