Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

helik3
28. srp 2008

Nazdárek kočky,

zakládám toto téma jaké návazné téma na naše snažilkovské - snažilky ze Sanatoria Art.

Budu ráda, když se tu co nejdříve všechny sejdem a budou se nové těhulky z Artu přidávat a budeme si zde pomáhat a řešit své problémy 🙂

Čekám na Vás 😉

achalteke
18. črc 2009

Dadu a rodit bude kdo? Já snad? 😀 😀 😀 😀 😀

Dobře jste si to užili, to je fajn, takovej večer bych si taky nechala líbit 😉 😵

dadunka
18. črc 2009

No já nevím kdo, břicho mám mega a mám takovýho tucha, že už to dlouho trvat nebude.
Včera večer jsme se potkali s párem, se kterým jsme byli na předporodním kurzu u Zuzany Štromerový v Porodním domě u čápa, měli s sebou 17denní nádhernou Bertičku v šátku, měla při narození 4kg a 54cm, rodilli ve Vrchlabí, sotva tam dojeli, tak porodila, takže prej si celý otevírání prožila doma a občas i řvala "se_u na přirozenej porod, chci epidurál, hned teď" 😀 😀 😀 nakonec to zvládla i bez něj, říkala, že teda peklo, ale dá se to.

dadunka
18. črc 2009

Jo a musela jsem se smát, jak ti ta paní tahala ten spací pytel z košíku, to je jak scifi, nevěděla jsem, že to ještě dneska je někdo schopnej udělat, jak za totáče banány. 😀

achalteke
18. črc 2009

no já taky koukala 😀 😀 😀 .
Dadu a to jak jela rodit do Vrchlábu, tak to jsou někde tam od vás, z prachaticka?

dadunka
18. črc 2009

Nene, bydlí v Praze, ale asi 14 dnů před porodem se přestěhovali na chatu, která je 20min. od Vrchlabí a vyjeli, když měla kontrakce po 2min, takže to fakt málem bylo v autě. 😀
A teď jsou pro změnu na chatě tady u Vimperka. 🙂

Zítra má náš psí kluk 5.narozeniny, tak jsme mu dnes v sekáči koupili pěkně velkýho plyšovýho medvěda (jsem zvědavá jak dlouho vydrží, dávám mu 2 dny, než ho se Cindy rozeberou na cimpr campr) a dostane dort z piškotů a tvarohu. 😵

cipisek007
18. črc 2009

zdravím Pavlínku, co ty tady mezi námi? 🙂

cipisek007
18. črc 2009

Jdu vás dočíst.

achalteke
18. črc 2009

Dadu aha takhle, já sem si říkala, takovou štreku jet rodit, bych porodila stpro v autě 😀 😀 😀

Všechno nejlepší pesarovi!!!!! 😉 😀 a dort z piškotů a tvarohu bych si taky dala a Seth jistě taky 😀 😀 😀 😀

cipisek007
18. črc 2009

Evi, na Lipně bylo krásně. Sice mohlo být na můj vkus cca o 5°C míň, ale šlo to. Holky byly od rána 8hod do koupání v 18:30 venku (až na krmi, to jsme je nosili do chaty). Teta tam má chajdu a segra je tam na brigošce, tak jsme jí v noci "hlídali" 😀 Je tam jak suchej, tak mokrej WC, sprcha, teplá voda... Co víc si na dovču přát.
Vedro kupodivu holky zvládly na jedničku. Celý týden byly zlatý, hrály si ani nemukly, jen jogurt jim nejel, ale už je to zase v poho. Nejhorší byla cesta v pátek domů. Jely jsme v 5 odpoledne a přijely jsme domů a holky měly úúúplně modkrý záda 😖 I mě to dalo docela zabrat, protože jsem kvůli holkám nechtěla moc větrat, aby mi nenastydly. řídila jsem já, David jel za námi na motorce. A dostala jsem pochvalu, že jsem moc hezky řídila. On mě řídit ještě neviděl, nerad sedí jako spolujezdec...

Pedí, holky spaly i v noci jak dudci. Jedna spala v postýlce svýho bratránka a druhá s námi. Změnu nesly v pohodě, jen první den si furt něco prohlížely, takže nakrmit je a večer uspat byl nadlidskej výkon 🙂
Já se nekoupala, mě to nějak v poslední době neláká, ale holky jsme vzali k vodě a smočili jim tlapky v Lipně, pak hodím fotečky 🙂

Peťul, velká gratulka ke druhýmu zoubku 🙂 Já ho čekám každým dnem u Barči. Má neustále prsty v puse (a to i když jí má plnou jídla.... 😠 😠 😠 ), mokrý trika a mamka jí dneska koukala do pusy a říkala, že za pár dní tam bude 🙂

cipisek007
18. črc 2009

Indi, jestli ti můžu poradit s těma poporodníma vložkama - naše známá v lékárně V Zahradní je dokonce myslím má. Objednávala je mamce, prootže přestali vyrábět takový ty vatový vložky a mamka dost krvácí, tak je používala na začátku MS. Tak jí Romča (ta lékárnice) objednala od Hartmana ty Samu. Zkus se tam dojít optat 😉

cipisek007
18. črc 2009

Holky, v Přátelích Rachel rodí 😵 😵 Tady u toho dílu mi vždycky běhá mráz po zádech 😵

achalteke
18. črc 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 holky promiňte, ale spadla jsem smíchy z gauče 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

cipisek007
18. črc 2009

No jinak u tchýně jako vždycky masakr. Kráva jedna. Těch keců a hovadin co ona z tý tlamy vypustí... ☹

Pršelo jen se lilo, šla s holkama ven. Jsem si říkala, dobrý, holky v dešti dobře spí. Za hodinu se vrátila, holky vzhůru a ona se chlubila, jak je vynesla i s kočárem na verandu. Já na ní a proč?? Dyť mají pláštěnky, oni jsou zvyklý spát na dešti a jak dlouho a tvrdě na něm spí... Ona na verandě je jim taky dobře. Pak přišel David a říkám mu to, že nechápu, proč se nezeptala, a nenechala je venku. David jen pokrčil rameny. Jenže ta koza mě slyšela a povídala, že je teda zase vezme ven... 😕 Holky tam spaly až do půl 4.

Jo a dostali jsme najíst!!! 😲 😲 Furt do Davida reju, že jsem si zapomněla vzít sušenky 😀 A my tam přijedeme a jídla jak na veselce. Tak se ho pak ptám - ty jsi mámě říkal, že si stěžuju, že nedostaneme najíst? On že ne, že jí jen řekl, ať nám připraví něco dobrýho. NO takže jí i propříště budeme muset nakopnout 😅

cipisek007
18. črc 2009

Jájo, bacha na Šimonka 😀 😀 😀 😀 😀 😀

achalteke
18. črc 2009

Šimon se směje víc než já 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Míšo tak že by se s tchýní blýskalo na lepší časy? To už je přece jen vyšší level, když vám připravila jídlo 😀 😉

cipisek007
18. črc 2009

No ale ta majonéza na vajíčku byla divná, tak čekám velký ... spíše častý návštěvy jendé místnůstky. Nechci psát přesně co, páč bych se jen opičila 😀 😀 😀 😀

indigo
18. črc 2009

Vy jste šamanky... 😀

Inuš tu celej den nebyla, no jestli rodí, tak za trest, že se neozve, zaplatí na příštím srazu každýmu malinovej koktejl!!!!! 😠 😀

indigo
18. črc 2009

Míšo tu zahradní zkusím, jestli budu schopná se tam doplazit, ale v případě "hezkého" počasí jo... 😎 Jinak pošlu chlapa tam kde vím, že je na tuty mají, nemám sílu obcházet lékárny kvůli vložkám 😠 😖 a ještě chci nějaký ty homeo... snad někde pořídím. 😎

indigo
18. črc 2009

Dadu fakt asi bude rodit až v srpnu... 😀 To jsi hodná, že na mě čekáš, ale já bych radši ještě v červenci... 😝 už mě bolí i bejt rozvalená v našem novým pojízdným křesle u pc... 😒

cipisek007
18. črc 2009

Indi, to je jasný, to chápu 🙂 Ta Romča objenávala mamce celou krabici, tak si myslím, že je tam ještě bude mít. Co by mamka s celou bednou dělala 😀

Mam nový fotečky v albíku 🙂

dadunka
18. črc 2009

Taky na Innuš myslím.

Já myslím, že homeopatika seženeš i v průměrnějších lékárnách, už je mají skoro všude.

New photos v albu - blbli jsme. 😎

indigo
18. črc 2009

Nad fotkama se teda slušně chlámu... 😀 Dadu nemá na konci těhotenství co dělat, tak fotí... 😀 😀 😀

Míšo - čtenářskej kroužek nemá chybu, čekala jsem popis - jak vždycky třeba napíšeš pruhatá je Barborka - v černým tričku tatínek... 😀 😀 😀

cipisek007
18. črc 2009

Dadí ta fotka s manžou poslouchající bříško je bomba 😀 😀

Indi, tak já jsem zvyklá do mejlu holky popisovat, mě pak chodí "rozhořčený" mejly, že je KURNÍK nepoznají, ať jim to popíšu. Tak to dělám i zde 😀 😀 Mě se zase líbí hrozně Barča s klíčema 😀

dadunka
18. črc 2009

No jo, někdy se fakt nudím a říkala jsem si, že nemáme žádné společné...ještě jsem přihodila jednu. Vtipný je, že fotíme samospouští, takže vždy je jen 10sekund na to doběhnout do polohy, ve které chceme být vyfoceni, docela vzrůšo 😀

Míšo, díky, mám ještě jednu,kde do něj jako hryže. 😀 Mně se líbí váš čtenářský koutek 😎

cipisek007
18. črc 2009

Dadí, hihi, a kdo běhá? 😀 😀 😀

dadunka
18. črc 2009

Já!!!!!!!!!!! 😀 😀 😀

cipisek007
18. črc 2009

😀 😀 😀 😀 😀

cipisek007
18. črc 2009

Ta poslední přidaná je taky krásná 😀

dadunka
18. črc 2009

Jéé se tady úplně červenám 😅

Holky jsou ti horzně podobný, ale to ti asi říká každej co 😉 Já jsem na Tádu tááááák zvědavá 😕 🙂

cipisek007
18. črc 2009

Dadí, na to jsem se těšila nejvíc jak holky budou vypadat 🙂 Nakonec vypadaly jak stažený králíci 😀
No začíná se to půlit, někdo říká, že jdou do mě a někdo, že do Davida. Ale když se koukám na moje mimifotky, tak jsou celý já. Davidovo budou mít oči. Barča na jedný fotce vypadá jak můj brácha. Ta s tím puzzlem, jak ho žužlá. Tak tam je celej můj brácha za mimičasů. 🙂