Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

helik3
28. srp 2008

Nazdárek kočky,

zakládám toto téma jaké návazné téma na naše snažilkovské - snažilky ze Sanatoria Art.

Budu ráda, když se tu co nejdříve všechny sejdem a budou se nové těhulky z Artu přidávat a budeme si zde pomáhat a řešit své problémy 🙂

Čekám na Vás 😉

cipisek007
19. črc 2009

Indi, tak to už ti neporadím 😀
Hm, tak jí třeba něco nesedlo. Uvidíme.

cipisek007
19. črc 2009

Jdu do hajan, všem dobrou noc 🙂

kacena00
19. črc 2009

hoj rodí se? nerodí? jak to je????? já tu nebyla, ahá???

cipisek007
19. črc 2009

barčo, nic 🙂

cipisek007
19. črc 2009

A teď už tu fakt nejsem 🙂

kacena00
19. črc 2009

hooooooooooooooooooj, takže já nebyla sama kdo zažádal o IP 😀 😀 😀

holky, tak sem si na tu cyrilkovu pusu posvítila a klubou se mu obě dolní jedničky

včera sem tu totiž celej den nebyla, hlídal michal a malej spal nezvykle krátký úseky, tak sem si řikala, že hlídal, jestli se objevim, jenže to dělal o dnes - dobu -2měsíce např už má prsty v puse a slintá

no tak sem si řekla, že se mu kouknu do pusy a řekla bych, že ty dva mini bílý flíčky v dásni sou priosvítající zuby, večer sem ho měřila a má po odečtu 37.1 takže sem zvědavá jak ty dva zuby ustojí..

evi hezký videjko, já bych tak ráda cyrilka tak natočila, jenže on jakmile se přihasím s foťákem začne zírat s pusou dokořán a je jaksi vyděšenej..

kacena00
19. črc 2009

tak brou a holky šup, rodit šup miminečka 😵 😵 😵 😵 😵 😵

kacena00
19. črc 2009

jo a už mám druhý poporodní krámoše,pche 🙄

indigo
19. črc 2009

Barčo bez tebe bysme si ani nedovolily rodit... 😀

Ale neboj - svatá Anna - Inně a Indi praskne voda zrána (teda spíš asi až večír 😀) a poté svatý Věroslav - narození chlapečka a holčičky slav!!! 😎 A jen co se srpen urodí - Dadunka se rozrodí..... 😀 😀 😀
Jsem střevo, dobrou! 😎

inna12
19. črc 2009

teda tady se zoubkuje o stošest 😵

Indi 😀 náhodou dobrý 🙂

všem hezkou noc!

cipisek007
20. črc 2009

Dobré ránko holky!

Indi, náááhodou je to krásný. Jsem zvědavá, jestli ty tvoje pranostiky vyjdou 😀 😀 😀

Barčo, takže taky žuby. No já jsem Báru neměřila, je protivná od božího rána. Terezka si tak krásně hraje a Bára jen ječí a ječí a piští a vzteká se, asi se brzy zblázním.
Ty už máš MS?? Já fur tnic. Já jsem sice tady tenkrát psala, že menzesuju, ale bylo to od HA injekce, sestra říkala, že se po tom dost dlouho špiní. Takže já MS terpve čekám. Dneska jsem sezobla první HA v tabletce, tak jsem zvědavá.

menny
20. črc 2009

Guten morgen!
😀 😀 😀 Indi ty válíš!!!
Hezký pranostiky 🙂

Baru tak že by zuby 😉 Další zubatec tedy na obzoru 🙂
jak to u vás probíhá?
MS jo?? Tak to doufám, že teď ještě nějakou dobu neuvidim
jednou jsem teda špinila a bylo mi u toho zle. Pokud neberu HA tak
màm křeče jak blázen..lezu bolestí po zdi. Tak jako doufám, že nebudu muset
brát pak nějakou tu antikoncepci ☹
hele došel ti email??

No to byla zas noc. To jsem si to po včerejší noci malovala růžověji 😠
sice stával až ve 2h, ale od 5ti je protivnej a uječenej a nespí
až usne padnu s nim

petreva
20. črc 2009

Dobré ráno!!
INDI, jé to je hezký 😉 Je fakt že se to tu rozrodí a to bude miminek!!!
BARU, téda MS 😖 budou zubiska!! A jak to snáší? Je uplakanější??? Já jen comám čekat od té naší cácorky, když si jsou odjakživa tak podobní 😅 . Včera P. koukal do albíka, tak jsem mu říkala, že tu vypadalo na budoucího ženicha 😵 má krásný očička a kulaťoučkou hlavičku 😵
MÍŠO, tak taky zub?? Tož držím palce na hladký průběh, s dvojčátkama to asi není jednoduchý, když to "těžce" nesou...kdyby to bylo blbí, tak zkus zaky homeo nebo ten gelík na zoubky a hlavně pak poreferuj!! Elenka si s takovou intenzitou rve všechno do pusy a při kojení nechce přestat žužlat...už nepije, ale pořád se dožaduje prsa. Má ale ještě čas, třeba to jen nějak začíná...uvidíme.
Holky, už to nejsou žádný miminečka, co ☹ 😅 😵

cipisek007
20. črc 2009

Peťo, u nás taky noc nic moc. Terezka se v noci furt budila a já jsem moc tvrdě nespala, kdyby se opakovala včerejší noc. Ale jí se jen nechtělo spát 😒

petreva
20. črc 2009

MENNÍKU, téda...taky zatím MS u nás nikde 😅 Tak až se proklube ten druhej, tak se snad M. zklidní 😨 Ty jo teď koukám, že už je vám pět měsíců pryč!! To je za chvíli půl roku!!! Jak jsi to pak dělala u D. s kojem a dokrmem? Začala jsi po ukonč. 6m?
Nám je zítra 4měsíce....zrovna včera jsem říkala, že nevím, jeslti mi už úplně došlo, že mám vytoužený miminko...jsem prdlá, co. Jak jsem byla první měsíce v jednom kole , tak mi to asi začíná docházet až teď 😅

cipisek007
20. črc 2009

Uf Bára mi vytuhla v lehátku, bude chvíli ticho. Musím potichu datlovat na klávesnici 😀

Evi, no já furt nevím s těma zubama. Mamka říká že jo, já tam zase dneska ráno nic neviděla. Zeptám se zítra doktorky, co tam vidí 🙂 Neuvěřitelně slintá, má pořád ruce nebo hračky v puse. Uvidíme.

petreva
20. črc 2009

No, zítra na ty injekce..viď, už teď se mi nechce...to bude zase pláče..trhá mi to srce...pak musíš napsat, co Dr. na to, jo?? jo a P.jde na kontrolu na tu gastro, takže zase hadice do krku, chuděrka...to budu zítra opečovávat oba. Ikdyž P. asi půjde hned do práce, tak mu udělám aspoň dobrej puding na bolavej krček 😉

cipisek007
20. črc 2009

Evi, já jsem někde četla, že jen v románech se píše o takovým tom výbuchu mateřský lásky ihned po porodu. Že si musí maminka najít cestu k tomu, aby to byla ta pravá mateřská láska. Já jsem taky chvíli čekala, než mi došlo, že mám dvě krásný, vytoužený a milovaný miminka. že jsem maminkou. U mě to bylo ještě horší tím, že jsem holky viděla až třetí den po porodu ☹
Neříkám, že bych předtím holky neměla ráda, ale prostě furt jsem čekala na ten výbuch a on přišel mnohem pozdějc. Najednou se ti obrátí život vzůhru nohama a to má s tím taky co dělat. Takže si to nevyčítej, i mě se to stalo 😉

petreva
20. črc 2009

MÍŠO, díky jsi hodná...fakt, až mě to u srce vzalo, moc dík poslala bych smajlíkovou pusinu, ale není tu...tak mlask 😉

cipisek007
20. črc 2009

Ježiš, zase hadice? CHudák.
Jj, zítra ďobance. Jsem zvědavá i na váhu. Terezka se mi dneska při cvičení zdála nějaká hubená (když je doma D. tak s nima cvičí on). Ale jinak jí dobře, třeba se jen moc rychle vytáhla. Obě se strašně vytáhly.
Mě nejvíc deptá, že musíme po očku čekat v čekárně 20 minut. Holky jsou zvyklý po obědě chrnět a tak nám tam usnou v náručí a ono se už 6kg pěkně pronese. Naše dr. má totiž poradnu pro kojence út a čt 12:30-14, takže tam s nima chodím po obědě.

cipisek007
20. črc 2009

Evi, děkuji 😀 Jsem si ze začátku připadala strašně divně. Každej v nemocnici furt ňuňu a ťuťu a přede mnou v inkuboši ležely dva stáhnutý králíci, který chtěly furt přebalovat a krmit a já jsem furt přemejšlela, že je to moc práce a pak si říkala, že jsem blbá, že jsou to moje děti, že je přece musím mít ráda. Doma taky, strašnej záhul, každej holky obdivoval a já na ně koukala a dělala co jsem MUSELA. Až pozdějc, nevím kdy, snad s prvním úsměvem, snad s tím, že si začaly samy hrát... nevím, to přišlo a bylo to hezký 😵

cipisek007
20. črc 2009

Jdu něco dělat, dokud to dítě spí, zatím pa.

achalteke
20. črc 2009

Dobrý ráno.....
Míšo ani nevíš jak jsi mě teď potěšila - ohledně tý mateřský lásky. Já furt o o sobě přemejšlím, jestli nejsem řachlá, že je prostě divný, že některý holky milují svý miminko už v břiše a u mě ta prává mateřská láska asi nějak spí nebo co? Jasně, strašně se těším - sice mi to trochu zastiňuje ten porod - ale na maloše se těším a budu mu dávat to nejlepší co dokážu, ale...já nevim jak to popsat ☹ ☹ ☹

Jinak koukám, že to tu bude fakt samej zubatec a zubejda 😀 😀 😀 😀 😀

Indi políbila múza 😀 😀 😀 😉 dobrý

indigo
20. črc 2009

Krásné ránko! Zubaté? Jé proč ty zubiska nemůžou prostě jen tak vylízt, aby to ti malošci ani nezaznamenali, co? 😖

Mateřská láska - čekala jsem na ní celý těhotenství, povídala si s Tádou, pouštěla mu muziku... pak jsem jí čekala na porodním sále, dostavilo se pouze něco jako "cože, tohle divný fialovo-růžový stvoření že je moje dítě?!?!?" Pak jsem jí čekala po příjezdu domů, ale místo toho jsem ho ve dne v noci chovala a on ječel a ječel a já brečela jaká jsem neschopná matka.... ani nevím, kdy to přišlo, ale je fakt, že i když Táda už není žádný miminko, nějak ho mám pořád radši! A to jsem is myslela, že to už víc nejde..... 😀 No teď na slečinku nějak "nemám čas", skoro si s ní nepovídám, o nějakým pouštění hudby nemůže být ani řeč, ale cejtím, že je to všechno nějaký jiný než bylo s Tádou, no uvidíme příští pondělí na sále..... 😀 😎

cipisek007
20. črc 2009

Uf, holky docela se mi ulevilo, že nejsem jediná, co tohle zažila. MOc dobře, Jájo, vím, co myslíš. Taky jsem se strašně těšila, porod jsem si radši ani nepřipouštěla, byla bych v nervu celý těhu. Nakonec přišel střašně rychle. Ale to je právě to, že člověk "jde" do neznáma. Však to tu čteme furt - Cyrda a Elenka jsou uplakaný miminka, moje holky jsou střídavě oblačno atd. atd. TO je právě to, že nevíme do čeho jdeme. Miminko si moooc přejeme a ono je to pak nakonec úplně jiný, než co jsme si za těch 9 měsíců vysnily. Myslím, že tohle zažije každá maminka, jen si to nechceme přiznat a málokterá se tím "pochlubí" že na to svoje dítě hned ze začátku koukala divně.

achalteke
20. črc 2009

Strašně moc vám holky děkuju, moc mi vaše slova pomáhají, opravdu 🙂 😵

cipisek007
20. črc 2009

Jájo, mě pomohly až teď, ale je to dobře 🙂

indigo
20. črc 2009

Jo jo Jíčo... a ještě mi to bylo všechno hrozně líto a to tím víc, že jsme se na něj tolik let načekali, než jsem otěhotněla, myslela jsem, že ho budu mít milionkrát víc ráda než "normální" máma s tátou.
Všechno chce čas..... 😎 teď se mi tu motá pod židlí, pod těma "nohama" staví koleje (máme klasiku pětiramenej spodek na kolečkách...), netuším, jak se odtud dostanu, páč mě furt upozorňuje, ať dávám pozor a nerozbořím mu to 😀, asi si ho samou láskou namažu na chleba a sežeru... 😀 😀 😀

menny
20. črc 2009

Jo taky nevim proč ty zuby nemůžou prostě vylézt a basta
chudáci mimineška naše.
Máťa teda fakt trpí. Už aby se ten druhej regulérně proříz
a ne jen špička

co se týče mateřský lásky: Davídka jsem milovala už v bříšku
pak když se narodil a já se probrala po narkóze, tak jsem ho přivítala na svět. Ale ten pocit už nebyl v nějaký euforii
byl krásnej, to rozhodně. Nejkrásnější období ale nastalo když se začal pokoušet chodit, tak do těch 2 let
to byl prostě nejkouzelnější.
Ale jak Indi říká... láska roste pořád
S Matýskem bylo těhu zvláštní. Takovou tu pravou mateřskou lásku
jsem nějak necítila..ze strachu...asi vám budu připadat divná, ale já se
ho bála mít ráda. Prostě s tim pocitem, s tou nejistotou co mě čeká, jsem se
prostě nějak nedokázala cítit mateřsky. O to větší euforie u mě nastala po porodu.
Byl to pro mě jak výbuch naprostýho štěstí, kdy jsem to Matouškovi i sobě vynahradila
nejde to ani popsat, prostě můj nejemotivnější zážitek.
Včera jsem na chalupě mluvila s kamarádkou s dětství co má 8měs holčičku a ta řikala, že první měsíce
byly tak náročný, proplakaný, že užívat si to začala až teď.

Volal taťka. Mezi 10-11h se jede kouknout se známim co opravuje auta,
na tu mojí berunku! Jéé snad to půjde opravit!!!!

achalteke
20. črc 2009

Indi 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀