Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

helik3
28. srp 2008

Nazdárek kočky,

zakládám toto téma jaké návazné téma na naše snažilkovské - snažilky ze Sanatoria Art.

Budu ráda, když se tu co nejdříve všechny sejdem a budou se nové těhulky z Artu přidávat a budeme si zde pomáhat a řešit své problémy 🙂

Čekám na Vás 😉

petreva
20. črc 2009

Téda holky....já jsem se až styděla, že to bříško tak nerozmazluju, jak jsem viděla u jedné kamrádky...taky jsem se těšila, ale tak nějak normálně 😅 a po porodu??E. se mi moc líbila to jo, ale city se někde zapomněly...a doma? Ten frmol...potíže s kojením, pláč a zase pláč...kolikrát jsem to řvoucí mimčo držela v náručí a přemýšlela, jesatli je tohle to, po čem jsme taaaak toužili a na co čekali. Říkala jsem si, že je přeci moje, tak k ní musím najít cestu...ale jak, když jsem se neuměla postarat o to aby byla spokojená a bez pláče...na férovku..jsem si vyčítala svoje city k ní... 😔 ALE máte pravdu, že k tomu člověk dospěje...s hodným mimčem možná dřív, ale i u nás si myslím, že už začíná ta pravá láska kvést 😵 ......................samo, že bych ji někdy půjčila ale už neprodala 😀

menny
20. črc 2009

Mě ta gramatika zas dneska jde 🙄
Indi 😀 😀 někdy bych udělala to samý 😀

pane jo, malej spal 10minut a už brečí, zub blbej.
Jdu mu dát homeo

zuzka84
20. črc 2009

dobre rano!

indi - no ja jsem dopo nepouzitelna vzdy za kazdeho pocasi , ale odpol to jde, vcera jsme si tu zoo fakt super uzili a ani unavena jsem nebyla , bylo to fajn 🙂
jenom Dada mel v noci zase horecku, ted uz se zda kazdou chvili byt lepsi tak snad se to zase brzo srovna

docetla jsem jen tak letmo , knoura mi to moje "miminko" ... dneska se asi zblaznim 😖

cipisek007
20. črc 2009

By mě zajímalo, co provedla Indi s Tádou, když se neozývá 😀 😀

Tak jedno dítě jsem uspala a to druhý ječí, já se dneska fakt zblázním. Co to zase do nich vjelo?

Peťo, však já tě chápu. Ty jsi obzvlášť nevěděla do čeho s Matýskem jdeš. Každej ti říkal něco jinýho, jednou je to velká katastrofa, pak je to lepší, pak zase že to bude moc špatný. Nakonec to dopadlo moc krásně a ty i Matýsek to zvládáte na jedničku 😵

zuzka84
20. črc 2009

uff, dite mi na chvili usnulo , horecku mu nesrazi ani sirup , tak nevim jestli to ma z unavy , uvidime az se probere (snad bude spat aspon hodku , dve)

materska laska - nejak menikdy nenapadlo nad tim uvazovat 😕 😀 , prislo mi ze ho mam rada kdyz byl v brise, po porodu tak nejak jeste vic - proste uz to bylo takove realne , ani me moc netrapil pri porodu, tak jsem mu nemela mit moc co za zle 😉 . nejvic z pocitu si asi pamatuju ty vycitky , ze "tohle" jsme mu udelali my 😖 a ze mu to musime nejak vynahradit 😀

menny
20. črc 2009

Teda Zuzko to má Davídek trápeníčko, prdelka malá.
Tak ať je mu po vyspinkání líp.

Míšo tak co blázinec doma, už lepší?

Kolem pátý si opravář dojede pro autíko. Zatim to vypadá na opravu prý reálně.
Tak snad až to odstrojí bude verdikt, že motor je ok!!
Matýsek je teď trochu klidnější. Spinkal 3x cca po 10 minutách.
Takže já spánek 0. Hlavně, že jemu je líp.
Jdu dělat špagety zatim pa

indigo
20. črc 2009

Indi rozbourala most, jinak by se od pc nedostala, nedalo se svítit... 😀
A posílala prachy, no jo, moje blbost, nemám lízt na mimiaukci 😠 😠 😠 😝
Dítko chvilku hodný, kouká na pejska a kočičku, zrovna jdou na procházku, za chvilku si pejsek roztrhne kalhoty a kočička mu to zašije makaronem..... 😀 😀 😀
Dělám oběd a pak jdem ven, je tam ještě dneska snesitelně. 😎

indigo
20. črc 2009

Tak nejdem ven, čekáme návštěvu, ale jen krátkou, jednak musíme ven na nákup a jednak chlap vyspává po noční, tak ať má klid. Tak pak návštěvu hezky rychle vypakujem..... 😀

Petí - pevně věřím, že na sraz v ČB, který bude tak koncem září (klidně i dřív, já jen aby dorazily i Jíča i Zuzka s miminkama 😀), dorazíš svým opraveným autíčkem!!!!! 😎

straspytelka
20. črc 2009

Ahojky jsem ostuda, nestíhám ani číst, Simonka už málo spí, tak jsm denska na nohách už od půl 6 a uklízím, peru...ve středu zase frčíme do Třeboně na ty zuby moje...to mám právě komplikuje všechno, taky mi práce stojí a tam se kopu do zadku, ale zase tam chci bejt do pátka, abych to aspoň trochu redukovala tady ten bordel 😠
Holky, nevim co to je´, ale děsně mě bolí břicho...nevim co to je, ale je to jako jak jso vaječníky, myslíte, že už můžu dostat MS vypadá to na to...k drgyn jdu až 12.8 ale chtěla jsem se zeptat, jestli jste už některá MS měla...jestli je možný když cca 10x za den kojim, že to mlže člověk dostat 😨
Opatrujte se moc, zase nakouknu...
Mimochodem začala jsem před týdnem s dietkou...masakr....třeba 100g kuřecího masa+40g rýže v syr. stavu všechno vážit...tak to je můj oběd 😒 zatím mám teda hlad jako vlčák, jím 5x denně, různý věci, ale asi jak mám roztaženej žaludek, tak mám hlad a J mi teda moc nepomáhá s čokoládičkama a brambůrky a tak.. 😠

zuzka84
20. črc 2009

tak Dada ma anginu ... tyden bez atb a hned neco nekde schytnul 😠 . no tak zitra rano s nim S. pojede znova k doktorce a uvidime, zatim je to jen v zacatku, tak se mudre do atb nechce. A mam za ukol zavolat do Motola jestli uz nemaj vysledky ... no to zase budu za buzeranta roku 😀 😀

indi -koncem zari dorazim i se svym miminem v brise 😀 😉 . boooze , kez bych porodila nejak "normalne" 😅

straspy - drzim palce s dietkou, me taky ceka jen co to bude mozny 😝

indigo
20. črc 2009

Tý jo angínu, jo?!? ☹ Prďola malej... 😖
Knoncem září ještě s pupkem, jo? 😀 To né, domluvte si s Jájou nějaký prima datum a jděte do toho! 😎 Co třeba 9.9.2009? 😀

Strašpy - dietka, zuby, není toho trošku najednou moc? Já bych nedala ani jedno... 😖 😀 😝

menny
20. črc 2009

Tak mám manžu doma. To sezení v buse ho tak zmohlo, že už 1,5h spí.
Asi sem děsnej sobec, ale od 5h jsem vzhůru, Dáda tu kňourá, že chce ven, Matýskovi zas o kousek
povylez zoubek, tak od ràna jen beká
Je řeba nakoupit něco k večeři a snídani a musim vytřít v baráku. Je mi do breku, padám
na hubu a do toho volala tchýně, jestli manža dojel v pořádku.
Udělala ze mě blbku a hysterku co prej nadělám kuli pár plechům...
myslela tim moje auto. Ona za něj 120tisíc nedala.
Nejradši bych můru jednu i ze synáčkem nakopala do pr.dele

zuzan
20. črc 2009

Ahoj holky, opět nestíhám dočítat, jsou nová miminka? Gratuluju k zoubkům a maminkám posílám spoustu trpělivosti - taky si tím procházíme, jeden už překonal úroveň dásničky a druhý je na hraně, ale už je taky vidět, takže taky chováme, fňukáme, nespíme 🙂))
Holky, prodáváme kárku - je naprosto úžasná, jen máme dvě, tak je nevyužijeme, pokud byste měla některá zájem, tak se ozvěte 🙂
https://www.modrykonik.cz/bazar/show_entry.php?...

cipisek007
20. črc 2009

Peťul, tak co auto? Víš něco?
No blázinec se ani v kočáře neuklidnil. Sice neřvaly, ale ani nespaly. Usnuly nachvilku po sváče. Teď ještě nespí. Ach jo. Normálně už v tuhle dobu jsou tuhý.
Manža není zvyklej na busy? Chuděra. Oni tohle chlapi strašně špatně snášej 😀

Zuzi, angínu? To je mi líto ☹

Zuzi-Zuzan - čoveče, kárka hezká, ale pro nás ne-e 😉 😀

cipisek007
20. črc 2009

Jooooooooooo a Indi, kočička nezašila pejskovi gaťata makaronem, ale dešťovkou 😀 To mooooc dobře znám, to jsme totiž říkali dětem na besedách 😀

indigo
20. črc 2009

Jo, dešťovku máme v knížce, ale v telce je to s makaronem!!!!! 😀 😀 😀

cipisek007
20. črc 2009

Indi, fakt?? Tak to jsem nevěděla! 😅 Tož to se velmi omlouvám 🤐 🤐 😀

indigo
20. črc 2009

No to nemáš zač se omlouvat, já si dešťovku uvědomila až jak jsi to teď napsala.... 😀 Stejně ho pak sežrala slepice... 😀 Už to u nás běží 2 dny v kuse, pořád dokola, a těch pohádek s pejskem a kočičkou moc není - jak myli podlahu, jak pekli dort, jak psali dětem dopis, jak byli v neděli na procházce (makaróóón), jak našli pohozenou panenku, to je myslím všechno... už by mohla bejt v kurzu jiná pohádka..... 😝

indigo
20. črc 2009

Mizim, chlap mě dneska ukecal, tak mám po pc...
Dobrou! 😎

indigo
20. črc 2009

Teda jako že dneska bude pc jeho - mě ukecal!!! Abyste si nemysleli kdoví co..... 😀 😀 😀 😀 😀 😎

cipisek007
20. črc 2009

😀 😀 😀
I ten makaron? Vidíš, člověk se furt učí. NO co, my jsme dětem v knihovně ukazovali knížky, a tam je dešťovka, tak jsme to říkali správně 😀
Dobrou Indi 🙂

cipisek007
20. črc 2009

NO tak já jdu taky, holky usnuly teprve před půl hoďkou, hrůza. Snad aspoň budou spát celou noc.

Dobrou!

zuzka84
20. črc 2009

indi - ja si fakt myslela ze jako kdovi co 😀 😀 .

nam Dada prave usnul , snad bude spat celou noc a rano zase frci k doktorce. Dneska cestou od ni povidal ze to nebolelo a ze tam teda zitra se pojede podivat znovu , tak to jsem zvedava jak nebude rvat ze k doktorce ne eeeeeeeeeeee 😀

indigo
20. črc 2009

Už je pc můůůůj!!! Chlap šel na noční! 😀 Ale stejně na vás víte co, postel je mi milejší..... 😀 😎
Kdepak kdoví co..... 😀
Dobrou! 😎

zuzka84
20. črc 2009

indi - no to vis , ja si myslela jeste pred porodem aby jste to stihli 😀 😀

tak jo dobrou noc

menny
20. črc 2009

Zuzko anginu jo chudák jeden ☹ ať je mu brzo líp

s autíkem vůbec pořád nevim ☹
večer ho odtáhli a ten chlápek má nějaký auto na zdviži, tak až
ho dodělá odstrojí to naše. Což by mělo být v sobotu.
Tak pokud nebude rozbitej motor, opraví to.

Indi ještě je díl o noční košilce 😉

Míšo tak že by u vás taky ty zuby ?
Já bych se k tomu přikláněla

Jako Matýsek ještě nespí 😕
hajá, ale hází sebou a pořád napůl kouká. Páni to bude zas noc
mě je ho fakt líto.
Já už skoro spim. Matýska mám u sebe v posteli. Bude často vzhůru a když je
u mě, je klidnější a i já se aspoň krapet vyspim. Vyndam prso a je klid. V noci jediná možnost jak
ho uklidnit. I když to je tak 6x
Tak dobrou všem

cipisek007
21. črc 2009

Dobrý ránko!

Tak co Peťul, jaká byla noc? Holky spaly celkem dobře, jen jsme od pěti vzhůru. Já jsem ráno TAK vytuhla, že jsem se nemohla zvednout z postele. To se mi dlouho nestalo 😀
No zuby, já tam furt nic nevidím. Asi jsou ještě schovaný a bude to trvat ještě dloooouho 😒

Evi, tak dneska společně na ďobanec? 😀 Nezapomeň se přeregistrovat k tý doktorce! Máš to ode mně rozkazem 😀

petreva
21. črc 2009

Dobrý ráno!!
PEŤO, taky na tebe myslím, jak bylo...ty jo 6xza noc vzhůru...to je mazec...a za autíko jsem též ráda!!
MÍŠO, jo jo, už připravuju průkat, velký kapesník pro mě ☹ á rozkaz šéfe, registrace proběhne 😉 tak to holky v klídku zvládněte!!
ZUZKO, safra, to je pech,hned chuděrka takhle chytí hnusnou angýnu...a co výsledky z motola???

petreva
21. črc 2009

Přesně před rokem jsem dneska udělala testík a byly tam // 😵 😵 😵 až mě mrazí v zádech jaká to byla krása...a dnes "slavíme" Elenčiny 4 měsíce. Děti jsou prostě zázrak 😵 😵 😵

cipisek007
21. črc 2009

Evi, rovnou dvě výročí za den? To je heeezký 😵 Tak k obojímu veeeelká gratulace 😵 😵
Vy to taky zvládněte, my jdeme až po obědě 🙂
Co manža včera na hadici?