Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

helik3
28. srp 2008

Nazdárek kočky,

zakládám toto téma jaké návazné téma na naše snažilkovské - snažilky ze Sanatoria Art.

Budu ráda, když se tu co nejdříve všechny sejdem a budou se nové těhulky z Artu přidávat a budeme si zde pomáhat a řešit své problémy 🙂

Čekám na Vás 😉

menny
5. lis 2008

já budu kupovat pleny v DM
Jmenujou se Babylove je to výrobek DM,
ale jsou hrozně super. Já je kupovala už Dádovi
a doporučila je dál. A holky co maj teď mimísky
si je pořád nemůžou vynachválit.

helik3
autor
5. lis 2008

jéé Menny, u nás jak je všechno v pořádku, tak je i sex v naprostým pořádku, posilujeme pánev dostatečně 😀 😀 i když né tak často jako před tím, není na to taková chuť a mimi už je na cestě, takže to není tak časté, ale je to super 😉 tipuji tak jednou týdně 😉

Ale já pupíka zatím nemám, spíš jenom pořád ten špek 😀 😀 Ale zezadu je to taky dobrý,ne?? 😀 😀

Hele plenky teda jenom papírové budete používat?? Neuvažovali jste nad látkovými?? Prý už jsou dost vychytaný jako papírový akorát se perou, co o tom víte?? Předpokládám víc než já 😀 😀 😀

mon73
5. lis 2008

Heli, sou látkový, ne klasický, ale takový kalhotkový, ale je tam vysoká investice na začátku. Od 6 000,- vejš. Pak už ale nemusíš dokupovat.

mon73
5. lis 2008
mon73
5. lis 2008

loučím se, jdu do práce 😉

cipisek007
5. lis 2008

Dobré ránko holky!

Tak jsme se taky vyhajaly. A přímo do růžova 🙂 Sice jsem nemohla večer usnout, ale pak jsem spala až do čtyř, kdy mě vzbudilo WC a pak jsem spala až do osmi. Nááádhera. Břicho netvrdlo, výtok byl, ale nijak brutální. Hmmm.

menny
5. lis 2008

já dělala snídaničku.
Budu používat jen jednorázovky.
Kamarádka používala látkový. Stálo to spoustu
peněz a malej se jí nevešel ani do dupaček. Měl
s nima dost velkou prdku

No já bych sexovala, až bych brečela. Jsem teď v těhu
pěkně nadržená. Stačí mi ale sebemenší vzrušení
a bříško začne tvrdnout. A čim víc vzrušení tím je to
horší ☹ ☹

cipisek007
5. lis 2008

Peťo, dneska se mi o tobě zdálo 🙂

Že jste s manžou a tvým taťkou přijeli k nám, ve starý červený 110ce a vezli někam mojí segru. Tak jsme si porovnávaly pupíky 😀 No nebudu zastírat, že jsem vyhrála 😀 😀

K plínkám. My zatím nakupujeme plínky do foroty v akcích. Takže máme doma fialový z TESCA (prý jsou taky dobrý) a pro úplný mrňata z DM 2x Babylove, ty mi taky byly doporučeny. Pak jsme koupili jedny Huggies a dvoje Pampersky Sleep and Play. Asi si myslíte, že jsem blázen, ale asi budeme mít velkou spotřebu, tak ať toho ze začátku nemáme moc a navíc to bylo v akci, jinak bych to nekupovala 🙂

menny
5. lis 2008

ahoj Míšo 🙂 a holčičky

cipisek007
5. lis 2008

Péťo, se sexem jsme na tom stejně, když mám krizi, tak mám i hodně divoký sny a břicho mi pak ztvrdne a bolí mě vnitřek. Takže i kdyby jsme ho neměli zakázanej, tak nesexuju. ☹

menny
5. lis 2008

no o snech mi ani nemluv, bych se musela červenat 😅
Zrovna dneska kolem třetí...ten byl krásnej 😵
jenže se zbudim a břicho bolí ☹
Sexík radši neprovozujem, ale jak si mám zakázat sny ? ☹

cipisek007
5. lis 2008

Sny nezakážeš, mozek je prevít, občas bych ho na noc vyndala a ráno nandala, aby mě nechal vyspat. Když nemůžu usnout, tak myslím na věci okolo porodu, co všechno se může a nemusí stát, apod. Vím, že je to normální, ale pěkně to štve 😠

menny
5. lis 2008

Míšo jéé teď to teprv čtu.
Tobě se zdálo o mě 😵

helik3
autor
5. lis 2008

jéé tak to se teda nemáte, to si to teda musím užít co to zatím jde, když to jde 😀 😀 uvidíme co na to mrně, až ho začnu cítit 😀

Já se jdu na hodniku vzdělávat, mám NJ a pak obídek, snad se popoledni na Vás ještě dostanu 🙂 Zatím pa

menny
5. lis 2008

Míšo tak to bych taky někdy vyndala na noc
mozek!
Když jdu čurat pak mi často nejde hned usnout.
Taky myslim na to co bude.
Tohodle porodu se bojim víc. V ČB mi primář
řek, že mě nechaj rodit normálně. Před tim sem
měla císaře, tak mám strach, jestli to teď zvládnu.
Abych mu ještě víc neublížila. A hlavně obrovskej
strach jak na tom po porodu Matýsek bude.
Bojim se verdiktu
Když na tohle člověk myslí v noci, tak to vše vypadá
černě

cipisek007
5. lis 2008

Peťo, jojo úplně jsem na ten sen zapoměla, ale jak jsem tě tu uviděla, tak jsem si vzpoměla na starou 110ku 😀 Jsem zvědavá v čem přijedete na prohlídku porodky 😉 Pojede s tebou manža?

Helčo, třeba ti břuch ani tvrdnout nebude. Někdo na to vůbec netrpí a nebo trpí až těsně před porodem.

menny
5. lis 2008

hezky se vzdělávej 🙂
Papa Helčo a dobrou chuť

menny
5. lis 2008

Pojedu s taťkou a asi i s Davídkem ( neměl by ho ten den kdo vyzvednout
ze školky) Manža by měl jet taky...moc doufám. Bojim se na tu genetiku, chci
aby šel se mnou

cipisek007
5. lis 2008

Peťo, no právě. V noci je to nejhorší. Proto zůstávám přes noc u našich, abych nebyla doma sama. To bych se zbláznila. Naši sice bydlí 5minut jízdy autem od nás, ale kolikrát jsem se v noci vzbudila zpocená a s bušícím srdcem co by kdyby a jestli by... Fakt děs.
Oni už ti řekli, že Matýsek půjde přirozeně? To si nedovedu představit, i když nějak tam u tebe bejt "smotanej" musí a dr. určitě ví co dělají. Třeba se nakonec rozhodnou pro císaře. Ale věřím, že je to dost na mozek. ☹

cipisek007
5. lis 2008

To je jasný, na to nemůžeš být sama.
A nevadí manžovi, že se na prohlídku přidám?

menny
5. lis 2008

No dr jsem řekla jak se věci maj, co a jak a on
na to, že i když už jednoho císaře mám, tak že nejdřív
bych zkusila rodit přirozeně. Pokud by porod nelostupoval,
tak by mě fikli.
Snad Matýska budu umět vytlačit

Ne manžovi to vůbec nevadí. Sem se ho ptala a koukal na mě
jak na debžu, prý jako proč by mu to mělo vadit.
Můj manža je flegmouš víš 🙂

cipisek007
5. lis 2008

Peťo, neboj. Nějak tam musí ležet, a pohodlně a doktoři ti určitě před porodem udělaj UTZ, aby věděli, kdyby to bylo pro oba riziko, tak to určitě dělat nebudou. Věř mi 😉
Tak to jo, bude to prdka. Pošlu ti do IP moje tel. č. kdyby něco, ju? Aby jsme se našly 😉

cipisek007
5. lis 2008

Holky potřebuju radu.
Musím mít sebou do porodky svůj rodný list? Musím mít prohlášení rodičů o otcovství, což máme. Ale někde píšou, že neprovdané matky musí mít sebou i rodný list, vdané oddací. Na stránkách ČB nemocnice o rodným listě nepíšou, jen o tom prohlášení. Neřešila bych to, kdybych věděla kde ho mám. Jak jsme se loni stěhovali, tak ho od tý doby nemůžu najít a zjistila jsem, že mi sice opis vystaví, ale trvá to 30 dní od podání žádosti. No a já ani nevím, jestli si ho stihnu vyzvednout 😅
Jedna neprovdaná kámoška rodila v září, ale v Plzni a tam ho po ní nechtěli, i když ho měla sebou.
A čekat do 18.11. než se tam s Peťou podíváme a já bych se na to zeptala, tak to mi přijde už dlouho. Vím, že ho budu potřebovat a měla bych mít, ale vyřešila bych si to až po porodu.

cipisek007
5. lis 2008

Hm, tak na další stránce zase píšou, že bych ho měla mít, tak se v tom vyznej 😠

menny
5. lis 2008

Míšo super tel.č. mám uložený, pošlu ti zas svoje 😉
Hele ty jo o rodnym listě nevim, už si nepamatuju,
jestli jsem ho tenkrát musela mít. Přiznání otcovství
jsem měla, ale rodnej list ??

barag
5. lis 2008

čau holky teda tady toho je nakecáno, já se včera musela urvat, jela sem s jedním naším štěnětem do budějic odevzdat ho k novým majitelům, teď nám tu zbylo už jen poslední, to co už sice novou majitelku mělo, ale vrátila nám ho, protože to opravdu nefungovalo, naštěstí se ozvala nám a řešila to přes nás, což je pro všechny nejlepší, včera uř ve vlaku sem natahovala moldánky,a¨le jakmile sem sedal do auta a jela od vlaku domu, tak sem skoro neviděla na cestu..

a to si někdo řekně, je to jenom pes, ale já měla takovej pocit prázdnoty..no nic, asi i hormony 😝

ale udělala sem si radost a koupila sem Cyrdikovi 2 krásný bodíčka, jen mám problém s tímhle - když mám body s krásným obrázkem, tak jakmile na to navleču dupačky není vidět obrázek..ptala sem se v krámě, jestli prodávaj samostatně gaťátka, ale paní řekla že jen v kompletech...neviděly ste někde neco, co by se dalo právě kombinovat i s bodíkama? takový mimi "tepláčky"

barag
5. lis 2008

Jinak teda Péťo sem oproti tobě ve všem pěkně pozadu, porodnici nemám vybranou, rozmejšlím Tábor a Pelhřimov, ale nebyla sem se nikde podívat, ani nevím jak se to domlouvá.... a Budějky mě nenapadly, tam by to bylo dobrý v tom, že je tam možnost urgentní péče... tak já nevim, kočár taky nevim, nic nevim 😀 zatim vim jen to, že v 56 mám celkem už slušný množství věcí a nakoupim jen něco 😝 🙂

barag
5. lis 2008

přišla sem až za dobu, kdy tady toho bylo nakecáno, tak reaguju, jak mě to napadá, Míšo s tím výtokem - měla by tě vidět doktorka, protože já si myslela že mám zase jen jednu ze svých otravných mykoz, bohužel se mi to rozjelo v sobotu před svátkem, doktorka měla dovču, tak sem naběhla do nemocnice a doktorka tam mi řekla, že to vypadá na smíšenej zánět a napsala mi globule co se můžou po 20 tt

člověk nikdy neví no...tak držím palce ať to není moc otravný, já kdybych nenaběhla hned v pondělí po víkendu, asi bych se zbláznila, jak to bolelo..

Helčo, Péťo, já sem pro srazik, ráda to přizpůsobím Vám, jen v listopadu- zvlášť na konci bude hoňka s odevzdáváním bakalářky - no a v lednu nebo v únoru bude hoňka se státnicema, to sem zvědavá, jestli to vůbec stihnu 😀

menny
5. lis 2008

ahoj Baru
Všechno tohle řešim už teď, jako porodnici,
protože mě k tomu nutí okolnosti ohledně miminka
Jinak bych to asi neřešila a rodila u nás

V 56 toho moc nemám. Davídek měl 3,10kg a 51 cm
a tuhle velikost moc neunosil a dokonce se mi i do
něčeho vůbec nevešel. Spíš mám velikost 62
Tady v Táboře prodávaj takový gaťky na mimi s capáčkama.
Vypadá to jako dupačky, ale do pasu. Ale už nevim v kterym
krámě. To bysme jukly.

Davídek je teď nemocnej, a pak do 18.11. toho mám moc,
ale pak bych už měla mít čas. Tak když budete mít
holky cestu do Tábora, nebo budete chtít zajet, tak
budu ráda. Jen dát vědět.

menny
5. lis 2008

Baru co ten předporodní kurz s Olinou?
Jaký jsou dojmy?