Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

helik3
28. srp 2008

Nazdárek kočky,

zakládám toto téma jaké návazné téma na naše snažilkovské - snažilky ze Sanatoria Art.

Budu ráda, když se tu co nejdříve všechny sejdem a budou se nové těhulky z Artu přidávat a budeme si zde pomáhat a řešit své problémy 🙂

Čekám na Vás 😉

inna12
22. črc 2009

já jdu na ty knedle, Indi tak tfuj tfuj, at se malinká umoudří a nezlobí... 😉 😉 😉
papa

inna12
22. črc 2009

a počkej na mě, aspon do toho 27 ju? 😀 😉

indigo
22. črc 2009

Jo jo, mě i při tom vyvolávání monitorovali pořád, i do sprchy za mnou chodila sestra se sondou, na 2-3 minuty, pak poslední cca hodinu před porodem jsem byla napíchlá na monitoru neustále. V každý ruce kapačku, na břiše pásy, pak má člověk rodit... 😠 😠 😠 😀 😝

indigo
22. črc 2009

Počkám!!! 😎

inna12
22. črc 2009

tak jo!!! 😉 drž fleka kdyžtak..já jdu na kontrolu v pátek 😖 😝

knedle boruvkové se mi vaří a já na ně ani nemám nějak chut, ani do těch buchet už se mi nechce, vedro posr......prdím na to. nic nebude 🙄

inna12
22. črc 2009

teda na monitor v úterý až, na tlak v pátek

achalteke
22. črc 2009

ty jo co to tady čtu? 😒 😒 😒 😒 😒 Indi moc na vás na obě budu myslet a netrpělivě čekám na zprávu. Určitě je to tím hicem, je to masakr. No já si zas teď báječně zaposlíkovala a teče ze mě nějakej sliz.... 😠 vylezla jsem ze sprchy a můžu tam jít znovu 😠

dadunka
22. črc 2009

Idndi, to je mi líto ☹ ☹ ☹ držím palce na tu jednu hodinu!!! Dej pak nějak vědět prosím.

Mně to včera taky dost skákalo, mezi 130-160, malej byl vzhůru, tak jsem si říkala ajéje to bude zle a sestře i Dr. se monitor náramně líbil, že tak to má být, že blbý by bylo kdyby to bylo hodně rozkolísaný a tohle že není.

Jinak já mám pořád jeden termín, dle PM i utz 28.7. Stejně mi je to divný, když jsem měla ovulaci 22DC, tak bych řekla, že to bude až 40týdnů po ní, tj. 4.8., ale dr. mi na to včera řekl, že od toho stejně musím odečíst 2 týdny, což vycházelo na včerejšek. Tak se v tom vyznej.

zuzka84
22. črc 2009

indi - ja a inni se perem , nebo kdo 😀 ? kde si nasla ten oddaci list prosimte, to by me zajimalo 😀 ? jo a myslela jsem si jak by jsme vas pristi tyden navstvili , jestli nebudu marod jeste ja a ty bys nam jako chtela utect do porodnice jo ? no zadny takovy 😀
hm, tak to je docela sila u tej mudry , nevim jak to preziju 😝

zuzka84
22. črc 2009

holky, tak to musi byt fakt pekne blbej porod ☹ ☹

achalteke
22. črc 2009

No jsem zvědavá kdy mě čeká první monitor, počítám, že až v Krumlově....
Je to zajímavý s těmi termíny, já mám taky jen jeden a to 3/9, ale vzhledem k tomu, že je mimin skoro o dva týdny dopředu a taky moje nepravidelný cykly, takže bych řekla, že to bude dřív. No kéž by

Jinak jedu večer na mecheche do práce - jedna z šéfek odchází na mateřskou, no ale moc se mi nechce, páč tam bude manažerka, kterou nemůžu ani cejtit a zase se budu přetvařovat... 😠 , ale teď mě kolega ukecal 😅

menny
22. črc 2009

Ahojky
tý jo, jdu se kouknout co Indi na monitoru a ono to vypadá k porodu 😕 😕
Indi mooooooc držim palečky ať je vše jak má být a kdyby se rodilo, tak moře síly a krásnej porod!!!!!!!!!!!!
určitě po někom pošly zprávu, jak je
myslim na tebe!!!!!!!!!!!!!!!

Zuzko doufám, že Davídkovi bude dobře a v dospělosti, že nebude mít nějaký větší trápení!!!!!
Jsou to věci. Ani nikdy před tim jsem o takových zdravotních problémech neslyšela

Jájíku, Dáduš, nedivim se, že se vám spí blbě. Pupík velkej a hlavně to vedrooo.
Dnes ani radši nechoďte ven. Je to tam masakr.
Šli jsme s klukama ven v 9h a v 11 se vraceli a to už pak byl slušnej pařák
ale snad zaprší a bude vám spát líp 😉

S tim řidičákem. Papíry mám od 18ti. 1,5 roku jsem pak občas řídila taťkovo auto, ale moc se bál,
abych mu tenkrát jeho zánovní auto neodřela, že jsem si moc nepojezdila a pak jsem otěhotněla
a kuli ne moc dobrýmu těhu jsem za volant nevlezla a pak jsem 3roky vůbec nejezdila.
Dostala jsem auto potom od taťky. jeli jsem pro něj do Prahy a poprvý ho řídila až na cestě domu
kousek od Tábora. Takže on ho koupil, ale já ho ani nezkusila řídit..po Praze ani náhodou.
Manža řidičák neměl, tak to bylo na mě. Asi 14 dní jsem jezdila jen tak. Hlavně bez Dády a pak už to šlo samo.
Je to supeer pocit být nezávislá a jet kamkoliv.
Jen to teď nemůžu...neni čim 😢
Snad to dobře dopadne

menny
22. črc 2009

Míšo jak je holkám??

zuzka84
22. črc 2009

inni , vedro je strasny a ja uz jsem treti den zavrena doma, tak mi z toho uz i hrabe snad. zrovna jsem si uzasne pobrecela ... nejak uz nemam na nic naladu , jsem uplne bez chuti do zivota , fakt 😖 . a do sprchy to radej neriskuju nebo zacne David jecet ze "nechce maminka do pchy, nechceeeeeeeeeeeeeeee" a to uz bych si to asi fakt sla hodit 😝

zuzka84
22. črc 2009

menny - tak tuhle nemoc neznaji ani lecktery doktori, tak to je v pohode 😀 , ono se s timhle rodi 1z50000 , coz je fakt malo a plno doktoru zna i jenom to situs vis. inversus totalis jen z ucebnic a z dob kdy byli na medicine 😀 . trapeni bude mit asi az bude chtit vlastni deti ... ale tak kdovi co jeste vymysli v asistovany reprodukci za 20-30let 😀

inna12
22. črc 2009

Dadu, no uvidíme, kterej ten termín vyjde, prej jen v 5 procentech to tak vyjde...ale to je jasný

Zuzi, ty se pereš jo??? 😀 😀

Jáji, tak si to večír užij a nepřetvařuj se 😀 uvolni se 😀

Indik už tam asi je, taky na ní musím pořád myslet, jak holky dopadnou

zuzka84
22. črc 2009

inni - ja jsem starej rvac , to vis 😀

jdu dat Dadovi polivku a pak neco udelat - jestli to preziju , je mi fakt desne ... zrovna ve snidani s novou tuhle rikali ze je letos vlhky leto a ze to je horsi ze se clovek mene poti nebo se nepoti vubec a tim padem se ani neochlazuje a hur se dycha 😖

achalteke
22. črc 2009

Zuzko fakt, takhle Dáda vyvádí? jsem taky zoufalá z toho vedra...byla jsem teď hoďku se psem a myslela jsem že tam padnu, fakt jsem se opřela o strom a rozdejchávala to....já bych se na to vyprdla, ale moje skvělá matka mi slíbila, jak když budou hice a Honza nebude doma vezme psa k vodě, abych nemusela vylejzat....jo hovno hovno zlatá rybko - jeli se koupat to jo ale k nám je to přece zajížďka pro psa, ne 😠 😠 😠 😠 😠 😠 mě fakt trefí jednou
Jo Zuzko už vim - koukala jsem že jsi byla na slepičárně 😉

achalteke
22. črc 2009

Peťo a kdy budete vědět jak s autem?

Inuš no budu ji ignorovat a věnovat se ostatním 😀 a sám si nějakej dobrej žvanec aspoň 😀

inna12
22. črc 2009

Zuziku, nebékej hlavně!!! ☹
ale jak ti není dobře, nemůžeš si lehnout, ten hic, tak nervy a hormony pracujou vid? ☹ ještě zítra brutal vedro a pak to má jít dolů, tak vydrž 😒 nic jinýho nezbývá 😠

Dáda tě ani nepustí do vany, jo?? to je fakt nezmar 😀 ono to ale k smíchu není vid? tak mu něco pust na videu a utíkej do sprchy, to by nešlo?

inna12
22. črc 2009

holky vy mě dneska rozlítostnujete, Indi brečí, Zuzka taky.. ☹ ono bude zase dobře!!!! blbý počasí posr...to dělá hlavně ono 😠 😠

inna12
22. črc 2009

jo o dejchání mi nemluvte, já sem celkem dneska v pohodě, ale dýchá se mi už víc dní špatně, hlavně když si lehnu, tak se to tam rozvalí a uplně citim, že plice mam fakt strašně stisknutý a nemůžu jakoby dodejchnout 😖

inna12
22. črc 2009

Zuzko a větrák nákej nemáte??? já tady mám takovej malinkej, ale účinnej, nechceš půjčit?? kdyby ti bylo fakt těžko?? je to hned jiný, jak se vzduch hejbe

achalteke
22. črc 2009

ne ne ne ne ne ještě teda bych chtěla aspoň dvě děti, ale už nikdy nebudu finálně těhotná přes léto, to fakt ne 😀 😠

menny
22. črc 2009

ježiš Evi. Danečkovi moře síly. Snad to bude bojovník!!!!!!!!!!!!

Zuzko je to na bednu co? Drž se 😉
Chtěla bych ti nějak pozvednout náladu...ale ono mě nic nenapadá 🙄

inna12
22. črc 2009

Jájo, tééda to jsou na tebe eaný..ani psíka ti nevezmou...no já bych hodinu s nim dneska nedala 😝 mi stačili ty kratičký pochůzky dopoledne a to mě všude vozil a měla jsem dost...

zuzka84
22. črc 2009

jajo - to jsou nejlepsi takove sliby :-/
ale koupat ty blaho to bych sla hned ... hmmm
jj, na slepicarne jsem byla nejak nez jsme odjeli do te prahy, pusobi to tam fakt fajn, musim zase nakouknout 😉

zuzka84
22. črc 2009

inni - ty jsi zlaticko 🙂 . a jo vetrak mame - velikej , jsem tehotna a uplne blba 😅 😀

jo a Dada ten nedovoli veci , to je s nim hruza, co on si navymysli za blbosti , ale taky jak kdy ...

dadunka
22. črc 2009

Zuzko, jen si pobeč, mě to vždycky pomůže, min. jsem z toho unavená a vytuhnu.
A proč se Davídkovi nelíbí, když se sprchuješ?

Jinak se mi taky blbě dejchá a hrozně funím a už se ani neslyším. 😀

Jájo, když nechceš být těhu přes léto, tak který měsíce teda musíte zadělávat?
Jinak chlapi (brácha a mužik) chodí s pesanama teď až večer, když vedro opadne, protože by asi jinak měli všichni hromadně infarkt.

Menny,kdy budeš vědět to auto?

Já právě snědla 1/4 melounu asi se poblinkám, protože se mi nevlezl do žaludku.
Prosím, kde jste kupovali Manducu?

zuzka84
22. črc 2009

menny - jak to tu tak jede a Dada chvili nefnuka tak je mi i lip , i kdyz uz se teda fakt tesim na to ochlazeni!

jeee, jsem to asi zakrikla , pustila jsem ten vetrak a on fnuka ze nechce aby mu to foukalo na vlasky (pritom mu to na vlasy vubec nefouka) 😠