Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

helik3
28. srp 2008

Nazdárek kočky,

zakládám toto téma jaké návazné téma na naše snažilkovské - snažilky ze Sanatoria Art.

Budu ráda, když se tu co nejdříve všechny sejdem a budou se nové těhulky z Artu přidávat a budeme si zde pomáhat a řešit své problémy 🙂

Čekám na Vás 😉

zuzka84
22. črc 2009

dadu , tak to ja bych usnula i bez toho pobreceni , ale to prave nemuzu , to az vecer a to uz se mi zase moc nechce , holt nevim co bych chtela 😉

peda
22. črc 2009

Dádulko,jen jsem nahlédla,nemám čas dočítat,malá plače,ale snad ti poradím.Já kupovala BIOMAMMA a pytlík máme.Paní byla ochotná a milá.Objednala jsem a za 2 dny zvonilo PPL 😵

dadunka
22. črc 2009

Zuzi, člověk většinou chce to co mít právě nemůže viď 😉

Pedí, děkuji!!! Jdu se tam hned podívat.Jak se máte s malinkou? 🙂

petreva
22. črc 2009

Ahoj holky,
DADU, my ji objednali na MMB, ale pani má i obchůdek isatky.cz, objednávali jsme kolem páté odpol a druhý den jsme ji měli 😅 a pytlík taky máme 😉
Holky to vám řeknu, až je mi ouzko z toho co tu čtu...jak vám je...
INDI, moooc na tebe myslím! Hlavně, abyste byly obě v pořádku!!
ZUZKO, nemáš to vůbec jednoduchý! Potřebovala bys občas pomoct, pohlídat a oddechnout, viĎ? 😔
To horko je fakt náročný i pro dospělýho natož miminečka. MÍŠO, jak je?? Co holky? Elča má pořád teplotu 37,7 ☹ jak dlouho je teplota normální?? Nemám třeba už zítra zajít k Dr. jeslti jí bude pořád mít? Ale co by s ní dělali, co...dala jsem jí ráno čípek, tak když bude mít teplotu i teď před jídlem tak jí dám druhej ☹

dadunka
22. črc 2009

Tak na biomammě tu červenou taky mají bez pytlíčku, to nechápu proč u některých je a u jiných není 😖
K čemu že vlastně ten pytlík je??? 😕

Co ta Indigo, jsem z ní na nerv, myslíte, že už byla na řadě alespoň? 😒

petreva
22. črc 2009

Dadu, pytlík?? Myslíš tím tu tašku? Do toho se krásně M. poskládá 😉

achalteke
22. črc 2009

Dadu zadělávat příště nejlíp v létě 😀 😀 😀 😀 ale ono se to řekne 😒 ....

Dovez mi PPL komodu a tak ji sestavuju, docela mě tyhle věci baví...a mimochodem PPlák jezdí nějakej novej, hezkej 😀 a komodu mi dovalil až do bytu, když viděl můj stav, za což mu můj milej pejsem poděkoval pěkným zavrčením, blbec jeden 😅

inna12
22. črc 2009

taky pořád myslím na Indi, jak dopadly..

já furt čekám až P. přijde, ale na chatu stejně vyrazíme až po 4, ted je tam pekelně 😠

ahoj Pedíku 🙂

Dadu, budeš nosit v tý manduce hned?? taky jí chci, píšou, že je od narození, ale nevím, jestli tam dávat opravdu tak brzo ? co myslíte??

petreva
22. črc 2009

Jájo, ty jo taky mě baví montovat 😉 nebo když jsme předělávali byt, jé to bylo žůžo, bourat, to já ráda 😉
Inníku, uvnitř je taková "vložka" na menší zadeček a po rozepnutí toho zipu mimču schováš i hlavičku. Jen nevím, jak by to bylo s nožičkama, přeci jen by je měl úúplně roznožený, když by byl tak maličkej. To nevím 😅

achalteke
22. črc 2009

Inni, nosit se v ní dá, ale já osobně bych nejdřív volila šátek, tam se mi ta podpora hlavy přece jen zdá bezpečnější u novoška bych se asi bála a tak nějak mám nevim proč pocit, že ten novošek by v té manduce byl jakoby zapadlej, no nevím 😅 ale ono každýmu to fakt vyhovuje jinak 😉

petreva
22. črc 2009

Jájo přesně tak...nejlepší je o prázdninách 😅 , ale jak píšeš, zařídit to kolikrát nejde...
Tak INDI, jak?? Pořád na vás dvě holky, tedy s tou mojí kamarádkou , dneska myslím...nechtěla jsem sem vnášet chmury...ale v tu chvíli mi to přišlo tak líto a tak se mi spustily slzy...že jsem to někam musela napsat...

inna12
22. črc 2009

no mě se to právě taky nepozdává u uplně malinkýho mimíka..objednáme až dýl raději...to šátek je určitě pro ty malinký lepší, to věřim 😉
brácha jí objednal a Martínkovi se v Manduce vubec nelíbí 😀 😝 nechce tam být

achalteke
22. črc 2009

V pořádku Evi, taky je mi to líto, ale jasně - je to tvoje kámoška, tak to s ní prožíváš, to se není čemu divit. Věřím, že to dobře dopadne. Co jsem četla - někdy se ty miminka podaří udržet i několik týdnu v méně plodovce, tím že se ta plodovka vlastně obnovuje

inna12
22. črc 2009

Evi, to je jasný, je dobře, žes napsala!!! od toho tu jsme 😉
a holky, už dneska fakt neplačte, nebo začnu taky...hormony se mnou taky cloumaj, ale poslední dny mám nákou dobrou náladu, ted by ten porod mohl přijít 😀

petreva
22. črc 2009

Inní, fakt? A není to o zvyku?? Elča se rozčiluje, když si jí tam štimuju, protože nosím ty popruhy křížem tak ji chvíli mám dost přitisklou na sebe...zkoušeli to víckrát?? Tak už ji máš "koupenou" ne? 🙂

achalteke
22. črc 2009

jj Inuš některý děti jsou holt spíš kočárkový a v nosítku nechtějí za žádnou cenu být...

dadunka
22. črc 2009

Evi, nazývají to plátěný obal a ani na tom isatky.cz k té červené není ☹ , tak pokukuju po černé.
Jinak já bych šla asi k dr., když by teplota po 24h neklesla.

Innuš, jojo, chci nosit klíďo už teď, střídat to se šátkem a jak píše Evka, součástí je novorozenecká vložka a kapucka na fixaci hlavičky při spaní. Jinak nejlevnější ceny zatím má Biomamma.

Jájo,ale zadělávat v létě v takovýchhle vedrech jako taky nic moc 😀 Tak ty si ještě ani nevyprdla jedno a už myslíš na další.. 😀
Ten můj chce další začít zadělávat,až bude T.rok.

petreva
22. črc 2009

dík...
Jájo, hned jí řekli, že zítra bude císař...
Inni, tak to si piš, že přijde...taky se mi udělalo nějak mnohem líp...to víš, nabereš sílu a pojedeš 😀

inna12
22. črc 2009

ty Jájo, ty už to máš taky ale za pár 😕 ted koukám, že přejde srpen a ty máš Simona též u sebe 🙂
jsem stejně tak ráda, že se vám to povedlo, tobě Zuzce, Indi...to byla vlna..jen ještě tý Leničce bych to moc moc přála, snad se brzo dočká 🙂

petreva
22. črc 2009

Dadu, no tak to bude asi ono, ta taška...
Dneska jsem volala Dr. že jeslti jako můžem ven...on že jo...tak mu nepřišlo divný, že tu teplotu má pořád...ale jeslti bude i zítra ráno s teplotou tak tam zajdu...

inna12
22. črc 2009

Evi, no ještě uvidí, jak se Martínek rozmyslí 😠 😀 začal prej dost zlobit a vztekat se...kdyžtak jí podědíme no 😀 ale doufám, že se mu tam začne líbit, protože jsem ji jí doporučila já, tak mě mrzí, že se mu tam nelíbí..on ted řve prej všude, ani v kočáru nevydrží...brácha ho musel nést prej dva kiláky z procházky 😠 😀 chce už nejradši chodit sám 😝 a to to bylo tak hodný dítě 😀 😀

petreva
22. črc 2009

Inní, tak že bychom za nedlouho doma měli andílka 😀

zuzka84
22. črc 2009

evi - s tou teplotou asi dej na intuici , jestli se ti to nezda a radej bys mela klid s tim ze s Elcou pujdes k dr. tak tam dojdi , ja to ted s Dadou mela stejne, sice jsem si rikala ze budu mozna za histerku , ale tak pro klid duse a nakonec angina ... to bych vubec nerekla 😕
jo a obcas mi z Dady uz taky sibe , tak bych potrebovala oddych, ale holt babicky daleko a i kdyby byli blizko tak hlidaci nejsou a nemocneho ho neudam kamaradce na hlidani 😀

snad indi nekomu z nas napise jak dopadla

inna12
22. črc 2009

Evi, no možná na tom něco je 😀 že se to fakt často časem obrátí 😉
taky bych udělala, jak píše Zuzka s tou teplotou ...

petreva
22. črc 2009

Zuzko, díky..ráno uvidíme.
My máme jednu babičku blízko...ale hlídací prostě není a ta druhá je dál a asi jsem i ráda, že tam je...
Asi jsem otrava, ale Indi jsem napsala...uvidíme, jestli odpoví, písnu sem.

inna12
22. črc 2009

taky na ní furt myslím

zuzka84
22. črc 2009

mozna indi dlouho ceka ... zname to jake to je u nasi Hauvi 😉 😒

petreva
22. črc 2009

Tak snad s tou teplotou něco neprošvihnu...taky už spí nějak podrzřele dlouho...minule měla teplotu jen večer a pak už ne...bobek malej...

indigo
22. črc 2009

Indi už je doma, ale prvně byla na řadě sprcha, z toho horka je mi zle... 😖
Dopadla jsem dobře, nervama to není, páč se mi nějak nepovedlo se uklidnit, no komu jo v tomhle horku a se špatným monitorem... 😖 ale dopadl né sice dobře, ale líp než dopo, tak mě zatím nechají, další monior v pondělí a pak opět ve středu.
Děkuju že jste na nás myslely, taková ta rána kolem druhý, co byla slyšet až v Táboře minimálně, tak to byl šutrák ze srdíčka!!! 😎
Nicméně CS 4-5, prostupná na prst, doktorka by mě ráda viděla porodit, protože mám tu placentu teď hezky akorát vytaženou, ale bojí se, že jestli mrně ještě víc klesne, tak jí stáhne zpátky do porodních cest. To bych se císaři nevyhnula. Nemůžu já mít aspoň jeden porod normální?!? 😖

indigo
22. črc 2009

Pupek v létě - jó já si ty ivf hezky naplánovala, abych rodila na jaře, no jak na potvoru se mi povede ivf vždycky jen v listopadu, pak to skončí těmahle horkama... 😠 😠 😠 😀 Ale aspoň že se povedlo.... nějak to přetríme, co? 😎