Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

helik3
28. srp 2008

Nazdárek kočky,

zakládám toto téma jaké návazné téma na naše snažilkovské - snažilky ze Sanatoria Art.

Budu ráda, když se tu co nejdříve všechny sejdem a budou se nové těhulky z Artu přidávat a budeme si zde pomáhat a řešit své problémy 🙂

Čekám na Vás 😉

kacena00
25. črc 2009

no asi bych si měla zavolat na hygienu nebo na infekční nebo tak něco, borelku sem teda už měla, na hnátce a to mě dost bolelo, toho místa se nemohlo nic dotknout, jak bylo citlivý, ale jestli třeba ještě něčim by mě nemohlo nakazit, co by se event. mohlo projevovat i takovejma blevajzovejma stavama..inuš dík, je dobře žes mě teď k tomu poňoukla, protože já sem na jistý věci lempl..

tak brou a já jdu asi taky hají..ačkoliv dnes je asi horečka sobotní noci s rejžkem a bude scéna od sklepáků s fotbalem 😀 teda pokud to nebyla horečka páteční noci 😕

jdu kouknout na program, ale asi zvítězí chuť dělat hají 😀

inna12
25. črc 2009

jo a Míšo!! to Lipno si užijte s holčičkama!!!! 😉

inna12
25. črc 2009

Baru, no já ho taky nedávno měla, tak se taky hlídám víš 😠 😠 ale nejpravděpodobnejc máš nákjiou virozu 😉
já si za čas necham vzít krev na borelie a je to... 😉 nesnáším ty svináky malý 😠

už jdu do tý vany se taaaaaaaak těším

inna12
25. črc 2009

jo a jeden dnešní Martínek můj miláč 😀
https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

straspytelka
25. črc 2009

Ahojk yvůbec ale vůbec nestíhám...moc na vás myslím, malá mi už spí fakt jen v kočárku a to snad jen 2 h denně a chodí spát p 20h večerní a budí se v 6 ráno jsem trochu ko 😒 předevčírem se otočila ze zad na bříško, dneska se pomalu plazí.... 😅 😕 docela skok...je fakt, že jsem jí te´d flinkala ty vojplínky, ale v těhle vedrech jsem jí nechtěla šněrovat, příští týen jdeme stejně na KO tak jsem zvědavá, jak to s tím jadýrkem bude mít...
Je to smíchula fakt, je nám s ní tak krásně 😵 😵 😵 a je srandy kopec.
Moc moc se opatrujte a příští měsíc jedu s manžou k soudu do Tábora, tak jestli se chtějí místní sejít s náma? 😵 😵
obrou noc, Jirka má dovolenou, tak to jdeme řádně využít 😀 😅 pa mamči a těhulínky a miminečka 😵 😵

mon73
25. črc 2009

ahojky 😉
Jájo, já chci taky IP 😀 😉

Míšo, pamatuječ si to dobře. T. test sem si dělala já a Straspy.

Inni, tak pořád nic? A co Dáda?

cipisek007
26. črc 2009

Dobré ránko holky!

Dneska mám plno práce. Musím holkám zase navařit na celý týden, pak jdeme k našim na oběd, pak zpátky dobalit a kolem půl pátý vyrážíme.

Noc jsme měli klidnou, jen Terka se rozhodla ve čtyři ráno kecat a kecat a kecat a když jsem k ní přišla, že si jí vezmu do postele, aby nevzbudila B. tak na mě zavrčela 😀 😀 Normálně kecala ty svoje slabiky, přiblížím se a ona vrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr. No masakr, já se v ty 4 ráno málem počůrala smíchy 😀 😀 😀

Innko, no blbě jsem to napsala, myslela jsem tím 100% jistá, co se dámy a jejích výstřelků týče, abych někomu nevnucovala její fotky. No už jsem je ale vnutila nějaký Inně 😀 Příště to rozpošlu všem 😀
Martínek je bomba, a kolik má vlásků!

cipisek007
26. črc 2009

Moni, máš to tam 🙂

menny
26. črc 2009

Dobré ráno.
Tak jsem se včera rozčílila na IP....to je chudák malá ☹

Matoušek spal až do tří...super 🙂 !!!
Takže žádný buzení po hodině 🙂
dnes tu nebudu, jedem na pouť a pak na chalupu.
Jsem samej štípanec a Dáda taky ☹

Chudák Zuzka, bude zavřená ve špitále ☹
já měla termín 24. a 26.2. a naplánovanýho císaře jsem měla
na 17.2. (ale pak M. začal trochu pospíchat, tak mi to ještě o týden
zkrátili a fikli mě 10.2.) Dr mi ale řikal, že jakmile je ukončenej 37tt, tak je to pak jedno kdy.
Moc Indi Zuzku pozdravuj!!!!!!
Snad to ty její chlapi zvládnou

Míšo tak Barča na tebe vrčela jo 😀 😀 😀

Jdu pobalit a razim k našim a pak s nima pouťovat....
Začínam pekelně pociťovat, že jsme bez auta, zítra bych měla vědět co a jak

menny
26. črc 2009

Míšo krásně si to užijte na Lipně!!!

achalteke
26. črc 2009

Dobrý ráno...

Míšo upřesním ti pak po telefonu, kdy teda dorazíme, buď ÚT nebo ST (Honza mi řikal kdy má volno a já to zapomněla 😅 )...

Baru ty jo neříkej mi, že seš těhu, to by teda byla prdel, no jsem teda pěkně zvědavá na test 😅 ...
Zdravím Monču, což mi připomíná, že návštěva (z Písku, vlastně ne z Písku, ale z Čížové) už odjela 😀 a tak jdu poklidit a povalim k našim...

Hele zase jsem se ráno předvedla: vezu chlapa v 5 ráno do práce a do auta dojdu bez klíčů, když pro ně dojdu domů tak zase nechám všude rozsvíceno a jako bonus - místo na Vyšší Brod si jedu vesele směr Lipno. Ten zoufalej pohled co na mě Honza vrhl nikdy nezapomenu 😀 😀 😀 😀 😀 😀

achalteke
26. črc 2009

Co Dadu? Dlouho nepodala hlášení, že už ona je dvojitá?

Indi a Inuš vy fakt budete rodit a Zuzka vám bude fandit. Se picnu.... 😀 😀 😀 😀 😀

menny
26. črc 2009

Jé no já zrovna koukám, že Barča bude testíkovat !!!!!

Jájo to ten den začíná 😀 😀 😀 😀

indigo
26. črc 2009

Jájo tomu se říká těhotenská demence... 😀 😀 😀

Jinak brý ránko a Míše nááádhernou dovolenou, kdybych se tu s ní už náhodou nepotkala. 😎 Písnem ti v tejdnu s Inuš sms, že jsme porodily, jo? 😀 😎

cipisek007
26. črc 2009

Holky, děkujeme 🙂

Jájo, jasně, budu čekat SMS a těšit se, bodýčka mám opět zabalený 😀
Hihi, hlavně ve středu nebo úterý doražte na správný místo 😀 😀 Aspoň do toho Kovářova k popelnicím 😀

Indi, a běda jak nenapíšete nebo neporodíte 😀 😀
Jak píše Jája - budete rodit a Zuzka vám bude fandit a hlídat časy narození 😀
Až budeš pstá Zuzce, tak jí moc moc pozdravuj!

cipisek007
26. črc 2009

samozřejmně psát 😀

inna12
26. črc 2009

ahoj 🙂

Mon, ahoj, pořád nic 😀 😝 bohužel..už bych si to fakt přála..dneska jsem čumákovala od půl 5...jenom mě snad dvakrát dole zabolelo a tot vše...to je ale pokrok 🙄

Jájo, taky dobrý 😀 hlavně, že jste dojeli

Míšo, díky za pochvalu Martíčka 😵 on byl včera tak úžasnej, no P. z něj byl taky hotovej...už je to o něčem jiným, než ty ležící miminečka, už se s nim dá normálně hrát 😵
tak pááááááááá a v pořádku se vratťe 😉

Dadu, koukej se ozvat a nepředbíhat !!! 😀

dadunka
26. črc 2009

Ahoj, ahoj, mužik odjel pinkat tenis, tak mám "volno" 🙂 . Holky, včera jsem krásně přes 3 hodiny poslíkovala, už jsme si mysleli, že to začíná, oholila jsem si pěkně nohy a zbytek, umyla hlavu a nic z toho 😢 Vystřelovala mi bolest do třísel, dolu taky a cítila jsem směrem na spoedek velkej tlak, jakoby se mi chtělo strááášně čůrat, ale nic neteklo.

cipisek007
26. črc 2009

Ááááááá tady budou příští týden miminka 3!!! A já o to všechno přijdu.

Indi, běda jak nenapíšeš 😀

Holky všechny tři - Indi, Dadu a Innko, na všechny budu moc myslet, všem vám moc držím palce, přeju hodně síly a pokud možno krátkej a ne moc bolestivej porod. Držte se!! 😵

Jáji, na vás se budu moc těšit 🙂

A vy ostatní, mějte se taky krásně 🙂

V pátek večer papa!! 😵

inna12
26. črc 2009

Dadu, ty se máš, aspon něco! já už bych za ty poslové byla tak ráda 😠 já měla v noci jen dvakrát takový krátký cosi, ale já už ani nevim, jestli jsem si to nevsugerovala... 😀 tak těžko v noci vstávám, tak čekám, že třeba ta voda praskne 😀

Míšo, díky 😉 já myslim, že se v pátek až přijedeš, "uvidíme" pořád tak , jak jsem ted 😀 😝 🙄 se klidně vsadim...

inna12
26. črc 2009

KROUPI!
představ si, že sms od tebe mi dorazila až dnes!!! jak jsi mi psala do nemocky 😠 já v tý době měla s timhle mobilem problémy, ale toto 😲
tak se moc moc omlouvám, že sjem ti neodepsala! a děkuju 😉

hele, jsou ti tvoje princezny kjásný teda dvojvaječný nebo ne???? poznáš je od sebe dobře?

Indi, nerodíš??? 😀

indigo
26. črc 2009

Nerodím, zkouknu chalupáře a valim do peřin, bolí mě celej člověk, ale tak nějak né porodně, spíš se potřebuju pořádně vyspat... 😖
Na zejtřek to nevidim... 😠 😠 😠 😀
Dobrou! 😎

dadunka
26. črc 2009

Holky, co jíte lněný semínko, mám dva dotazy, je stejně účinné, když si ho jen nasucho třeba nasypu na chleba s máslem nebo ho musím namáčet, aby mělo ty účinky? A na jak dlouho ho namáčíte a jaké množství denně sníte???

Míšo, díky za přání, takže tobě to asi z porodky psát nebudu kdyby něco, protože na netu nebudeš viď. Tak komu, možná Jáje, ta by se mohla držet ještě chvíli. Jájo, písneš mi do IP tvůj telefon? 😉

Innuš,jojo, já si taky někdy říkám, už aby to bylo za mnou, je to už dlouhý a nerada bych vyvolávaný porod, asi ho zkusíme nějak trochu popohnat. Tak třeba to už budeš mít brzo za sebou, blbý je, že člověk holt neví, kdy to přijde. 😒

Indi, dobrou s kobrou 😎

kacena00
26. črc 2009

čau kočandy!!

tak prosim vás, já si myslim, že nebude ani marta ani metůdek, ale prostě sem nemocná a zejtra jedu k prakticvkýmu 😀 páčto sem dnes ráno měla fakt hodně ošklivej průjem 😝 😅

a už mě to fakt neba furt jen na rejži a na piškotech a sotva si vemu na ruce c. k pohoupání tak mi je blbě, páč mi tlačí na žaludek, navíc mi všechno smrdí a to dokonce už i vlastní dítě 😀 😀

doufám, že nemůže ode mě nic chytit, zatim vypoadá v klidu, a doufám, že nemůžu nic pokazit tím, že ho občas kojim, aby jako z MM něco k němu nepřešlo...

kacena00
26. črc 2009

dadu já ho jedla namočený, nenamočený asi nebude mít takový oučinky.., já si myslim dávala jednou denně a míchala sem si to do jogurtu

holky moc bych vám přáloa, aby se už na vás ty ratolesti taky koukli 😉

jo a innuš kolik je martínkovi? mi přijde že jew to tak nějak podobně starej klouček jako cyrilek..je to možný?

hihi, Míšo, to je sranda s těma prckama tak ona na tebe mlaďoška vrčela jo???

my se zase tlemíme, protože mimojiné když je cyrilek naštvanej tak děsně mručí(než začne řvát) a vydává zvuky jako MU..MO..MA-MU a někdy se mu podaří MA-MA

jako význam tomu zatim nepřikládám, ale dnes ráno sme se fakt pobavily protože tim svým dětsky hlubokym hlasem zase naštvaně vyrazil a uplně zřetelně MAMA, tak až bude chápat, co to znamená, tak mám velkou radost, že to bude používat dycky když bude vytočenej- JEN DO MĚ 😀 😀 😀 😀

achalteke
26. črc 2009

Nešrvěte mě a koukejte zejtra rodit a všechny tři!!!!! 😠 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Jsem si vyhradila volno abych mohla zevlovat na netu, jen zahradu musim posekat...

Dadu číslíko ti písnu i ty mě, kdyby ses třeba dlouho neozvala, abych tě mohla bombardovat.... 😉
Jinak já si dávám lžičku lněného semínka do šálku, zaleju horkou vodou a pak když to pustí ten šlem tak to vypiju a ještě ty semínka pokoušu 😉 ....důležitý je to hodně zapít aby to neodvodňovalo a je dobrý to semínko hodně pokousat, jinak to nemá ten správný účinek 😉

Baru tak že by nakonec nějaká viroza?...i když teda máš i smradový příznaky, to je divný 😅

a roditelky - koukejte zasexovat, ráno okolo osmý vlezu na kůň a ať to lítá.... 😀 😀 😀 😀

inna12
26. črc 2009

Baru, teda, at už je ti líp 😒 s malým mimčem a ještě špatně do toho ☹
Martínek se narodil v listopadu, tak je o dost starší 😉 už běhá kolem stolku, změtourek..no už to začíná být s nim krušný, všude prej průzkumničí 😖 😀

Jájo, okej, ráno mám porozíno 😀

achalteke
26. črc 2009

Inuš to bych si prosila 😀 😀 😀 😀 😀

peda
26. črc 2009

Ahojky 😉 🙂
jen jsem nahlídla,jestli tady Inka ještě straší a ona jooo 😀 😀 😀
Já nemám čas na dočítání,celý víkend jsme byli pryč,ale zítra ráno si udělám kafe a už se těším,až alespoň drobet dočtu.

Inuš,já tě tipovala na dnešek,tak mi to teda nevyšlo 😒 😀

kacena00
26. črc 2009

ahá, no tak to mám, teda vodhad innuš 😀 😀