Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

helik3
28. srp 2008

Nazdárek kočky,

zakládám toto téma jaké návazné téma na naše snažilkovské - snažilky ze Sanatoria Art.

Budu ráda, když se tu co nejdříve všechny sejdem a budou se nové těhulky z Artu přidávat a budeme si zde pomáhat a řešit své problémy 🙂

Čekám na Vás 😉

inna12
2. srp 2009

já jsem z toho náká rozhozená 😀 se tu furt usmívám u toho, P. je ze mě hotovej 😀 😝

inna12
2. srp 2009

jináč mám holky číslo na mobil jen na Indi a ta vám sem ted vědět nedá, co se s námi bude zítra dít 😝
notas si ted brát ssebou nebudu.
tak pokud chcete, tak mi někdo písněte do IP na sebe mobil, at vám dám kdyžtak vědět, až nás tam budou týrati 😀 😝

jdu si též dobalit tašku, už nervíky pracujou 😔 večer bouřky, takže poslednií šance 😝 mam tady ještě ananas na dnešek 😝

inna12
2. srp 2009

jooo vlasně mám na Pedíka ještě mobil 🙂 🙂 jsem blbec

zuzka84
2. srp 2009

inni - ja o tobe budu podavat klidne info 😀 😀
jo a Michalku uz videla kamoska , byli za mnou a cestou odtud potkali indi manzela tak jim ukazoval foto - grrr 😀 😉

inna12
2. srp 2009

Zuzko no jo dyt si tam 😀 😝

hele, utíká ti to tam aspon trošku? už si tam přes týden, vid šudíku 😒 ale zdá se mi, že jsi v pohodě 🙂 ono taky co jinýho zbejvá, vid 😝

my jdem koukat na film to je vzduch dneska 🤐

cipisek007
2. srp 2009

Jsem nějak vytuhla. S Terezkou v náručí. Jsme obě zpocený jak myši. Ona má mokrou hlavičku a já rukáv 😀 Přendala jsem jí do postýlky a chrní dál. Ani ven jsme s nima nešli. Už aby přišly bouřky.

Innko, ani se it nedivím, že jsi nervní. Taková doba! A ještě když víš, že zítra máš nástup 😝

cipisek007
2. srp 2009

Inni, ananas taky pomáhá?

inna12
2. srp 2009

Míšo, nevim, ale obsahuje přírodní oxytocin..a mně moc chutní i tak uvidíme 😝 ale je mi jasný, že tyhle různý vyvolávačky domácí prostě nezaberou, pokud to neni nachystaný... 😝
ted mi zase tak dloube do žeber, kdoví co si o sobě myslí, páneček, že takhle zlobí už ted 😠 😀

inna12
2. srp 2009

ale břicho mi podle ostatních dost kleslo a asi fakt jo, protože se mi líp dýchá a tlačí mi víc na močák ještě, p..to je snad jediný...a mini bolístky mám taky sem tam..ale fakt mírnoučký ..no aspon to než nic, že 😝

cipisek007
2. srp 2009

Innko, takový rad existuje 😀 mejt okna, vytírat schody, sexovat, horká koupel... 🙂
Ale už je to moc dlouhý, viď?

zuzka84
2. srp 2009

inni , nejak mi to utika cim dal tim min 😒 , ale tak ted uz bude po vikendu - v pondeli vazeni , v utery je co 😀 ? , ve stredu ted taky nevim, ve ctvrtek vymena pradla , v patek nebo mozna i driv budu mit utz a velka vizita a tak dale , pak jeste takovej ten zivot od jednoho programu v televizi ke druhemu ... no asi to vsichni tak nejak znate ...

cipisek007
2. srp 2009

Mám zprávy od Indi 😵

Zdravím MK! Tady už fofr, ale doma jsem prochodila v kontrakcích celou noc. Vodu mi píchli, aby to popohnali. Bylo to maso. S dětma končim 🙂 Miška je zlatíčko - buď řve a nebo mi žužlá kozy 😀 Jsem kaput. Pozdravuj, zase se ozvu 😉 Co Innuš?

Tak jsem jí písla, že Innka je nervní a že se láduje ananasem 😀

cipisek007
2. srp 2009

Zuzi, co spolubydlící? Dají se aspoň vydržet?

menny
2. srp 2009

Hlásim pěknou buřinu! Doufám, že je to taková ta rodící a vyžene
Pavlíka ven!!!!
Moc byc ti to Inuš přála!!
Zítra nástup??
Tak aby to bylo šup, šup 😉

Krásný zprávy od Indi, usmívám se tu jak měsíček na hnoji 🙂
Mišičku má na světě 😵
už se tuleji 😵

cipisek007
2. srp 2009

Peťul, pošli pošli!! Tady je hrozně!! Ani prádlo mi neschne a já opět dala holkám prát pytle. Ty mi už neuschnou 😠

menny
2. srp 2009

Hm byli jsme na cestě do bazénu, vše připraveno...se obouváme
a koukám z okna a nic moc no a než jsme vylezli, pěkně hřmělo.
Dáda nakrknutej ale co zbejvá
Tak bouřko mazej do Čebudek 😀

cipisek007
2. srp 2009

Chudák Dáda, na chajdu ho nevezmete, do bazénu ho nevezmete 😀 😀
A vůbec, jak se těší do školy?

cipisek007
2. srp 2009

Pršííííííííííííííííííííííííííí!

sluninka
2. srp 2009

ahojte holky

omlouvám se,že jsem sem vlezla bez zaklepání 😉 nechodí k vám sem jana.cb??

menny
2. srp 2009

No dnes by jsme na chalupě pošli vedrem.
Mamka řikala, že na sluníčku měli 44stupňů ☹

Dáda se těší...ještě neví do čeho jde 🙂
to mi připomělo, že jsem pozadu s nákupama...pastelky, pytlik na tv
a tak 😒
ty jo a za 10 dnů má narozky a mám tu pro něj krom tý tašky jen knížku o dinosaurech
musim v týdnu vyrazit do města

cipisek007
2. srp 2009

Sluni, ne-e, proč?

menny
2. srp 2009

Ahoj sluninko chodila jsem, už nechodí 😀

sluninka
2. srp 2009

😕 tak jo nebo ne 😀

no sháním, se po ní

cipisek007
2. srp 2009

Peťul, však oni to za pár dní budou mít všude v akci a budeš to mít levnějc 😉 (myslím školní věci).
Co máš v plánu mu ještě koupit k narozkám?

cipisek007
2. srp 2009

sluni, spíš jí písni IP.

menny
2. srp 2009

Chodila ale teď už ne

sluninka
2. srp 2009

cipi..asi jo, i tak díky 😉

cipisek007
2. srp 2009

sluni nemáš zač. 🙂

cipisek007
2. srp 2009

jdeme dlabat jogurta, zatím pa 🙂

menny
2. srp 2009

Dáda chce voňavku jako taťka 😀 ( se chce líbit holkám ve škole)
a pak mu chci koupit takovou 3D stavebnici, co si složí a pak vybarví...on je dost tvořivej
no a pak nevim, už jen drobnost. Dostal tašku a penál...to má taky k narozkám
jo a budu péct jeho milovanej dort, už ho chtěl péct dneska 😀

za 8dní bude Matýskovi 1/2 roku a za 10dní Dádovi 7 let
😵 to mi ty kluci rostou