Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

helik3
28. srp 2008

Nazdárek kočky,

zakládám toto téma jaké návazné téma na naše snažilkovské - snažilky ze Sanatoria Art.

Budu ráda, když se tu co nejdříve všechny sejdem a budou se nové těhulky z Artu přidávat a budeme si zde pomáhat a řešit své problémy 🙂

Čekám na Vás 😉

menny
2. srp 2009

Jdem stavět puzzle, tak taky zatim pa

cipisek007
2. srp 2009

Taky mohli nechat Matýska uvnitř do 12. aby to bylo vyrovnaný, což? 😀
Tak pak dej vědět, jakou voňavku jsi mu vybrala 😀 😀 😀 😀

cipisek007
2. srp 2009

Jééééééééžišmarja. V týdnu přijde tchýně! Chtěla v úterý, ale to jdeme na osmiměsíční (uffffff). Tak prej se ale musí domluvit v práci, páč mají zase někam jet a musí se tedy domluvit kdo kam a s kým. Já budu muset stejně koncem týdne do práce, páč mi teď někdy končí mateřská a začíná rodičovská. Třeba to padne na ten den, kdy zase bude chtít přijít. Taky si chci dojít na kosmetiku a ke kadeřnici, ségra donutila a bude prej hlídat, tak to je další den k dobru 😀 Kosm a kadeř zavolám hned v pondělí ať se můžu hnedka vymlouvat 😀

cipisek007
2. srp 2009

2 nový fotečky v albíku B+T II 🙂

menny
2. srp 2009

Jéé holky jak se tulí Míšo to je sladký!!!!!!!
Mě se dnes povedl fotografický úlovek...Matoušek se směje a ukazuje
zoubky...konečně se mi to povedlo🙂
Tak pak jí dá manža do albíka s tou co klečí.
Dlouho jsme žádnou fotku nepřidávali

cipisek007
2. srp 2009

Peťul, jste vostudy 😉 😀

Aaaaaaa Terezka zpívá 😀 Pouštíme jim písničky a teď zpívá Neckář z Pyšný princezny - Miluju a maluju a ona do toho úžasně zpívá 😀

cipisek007
2. srp 2009

Peťo a jak dlouho vydržela Barča takhle Terezku vohlažovat a držet 😵 Miláčkové.

inna12
2. srp 2009

Bouřka se prohnala, malej se párkrát protáhnul a spí 😀 🙄 😝 dokoukali jsme podivuhodný příběh Benjamina Buttona a doporučuju 🙂

tak Míša už Indi vožužlává jo??? 😀 😵 jen teda nemusela psát, že to bylo maso 😀 😝
Míšo, fotky moc hezký 😵
Petul, taky fotky dej 🙂

Zuzi, jaký v pondělí vážení?? tebe nebo miminka?? to já tam nic takového neměla 😅

my jdeme na véču, mě se teda moc nechce, ale P. si nedá říct, tak jdem..

papa

zuzka84
2. srp 2009

inni - no nas tehotnych 😅 - a Podivuhodny pripad ben. buttona je fakt super film 😉

miso - no tak da se to, sice si s tou co tu je "stabilne" mame totalne jine nazory asi na vsechno, tak je lepsi radeji nic moc nerozvadet 😝 , ale tak jde to ... doufam ze uz porodi jak si planuje ve ctvrtek ze pujde na cisare (tak snad 😀 )

inna12
2. srp 2009

Zuzi, fakt??? nás tam nikdo ale nevážil 😲 to už asi v termínu nedělají což????

tyjo, já než si voholila nohy ted, to byl výkon 😝

tak my pomalu jdem, ještě večír číhnu

cipisek007
2. srp 2009

Fuj jsem se lekla, že vožužlávám Indi 😀 😀 😀 😀 Si budu muset zvyknout 😀

Innko, tak dobrou chuť! Poslední těhotenská večeře? 😉

Zuzi, no přinejhorším si můžeš nechat přinést nějakou muziku do uší, ne? 🙂 Já jsem si taky nechala přinést MP3, ale nakonec jsem nevyužila, protože tu ukecanou přestěhovali a pak jsem měla fajn spolubydlící.
To vám jako přinesou váhu a maminko hup na ní? 😀

inna12
2. srp 2009

tak my už jsme doma, jdu se dobaliti a chrápat..
tak papa a mějte se tu hezky 🙂

cipisek007
3. srp 2009

Dobré ránko!

Innko, držím moc moc palce, přeju hodně síly a co nejhladší porůdek. Drž se!!! 😵

cipisek007
3. srp 2009

Tak jsem dneska poprvé praktikovala krmení mlíkem obou holek najednou 😀 Budu to muset vypilovat, ale půjde to 😀 Půjde to ale jen s tím mlíkem, se lžičkama bych měla problém komu jsem do pusy strčila a komu ne 😀

petreva
3. srp 2009

Dobré ráno!!
INNÍKU, předně tobě držím palce, moc na tebe budu myslet a popohánět Pavlíka!! Držte se oba dva!!!
INDI, už jsem ti psala, ale přesto s epořád rozplívám nad tou zprávou nového miminka!! A Michalka? Pořád jsem si myslela, že to bude Dominika...mějte se moc krásně!!!!!
DADU, na tebe jsem si vzpomněla včera večer, že to bude první noc doma? Jak bylo???
MÍŠO, drmit dvě najednou , ušetří ti to čas, viĎ 😉 Ty máš s holkama tolik srandy...to je žůžo! Elča se taky směje nahlas, ale to musím dělat blbosti, jinak "jen" brebentí, ale pořád 😅 až si říkám, že jestli jí to takhle půjde až bude fakt mluvit, tak mi asi praskne hlava 😅
ZUZKO, co ten primář v ČK? Nenapsal?
MENNY, děkuju za sms o Indi!! Jé já byla jak na trní než se dostanu k PC!! Davídek mohl být Michalka? To je hezký!!
Návštěmu u tchánovců jsme přežili,a le za 14dní jedem zas...na té stavbě je nějak moc práce 😠 a aby jel P. sám to je mi takový blbý...Elča se v pátek na bříšku začala "stavět" na dlaně. Jakože propíná lokty 😕 na ní koukám...udělá to opárkrát za den, ne pořád. A pořád se hraboší do sedu! Už nevím, jak ji udržet. Ať je v lehátku, tam má hračky a ta ně se chytá a přitahuje, nebo když ji mám na klíně v kluabíčku, už se jí nelíbí a chytá se trička a přitáhne se. Dneska ráno jsem jí našla spát na bříšku, to je poprvé. Není mi to moc po chuti, ale někdo tu psal, že když už se sama dostane do týhle polohy už má dost síly aby posunula i hlavičku, kdyby se jí blbě dejchalo, ne? 😕

cipisek007
3. srp 2009

EVI, PŘESNĚ, holky mi už v noci nespí jinak než na boku a bříšku, už je nechávám. Jen jsem jim zpod hlavy odstranila plínku, aby se mi do ni nezamotaly, takže spí jen na prostěradle, ale pohoda 🙂
No a co tchýně? Povídej přeháněj. Mě čeká tenhle týden ☹
Ušetří to čas, ale je to masakr, protože oni se furt vrtí, pak jim to teče z pusy, sahaj na flašku tý druhý apod. Je s nima prča 😀
Barča zase zjistila, že když vyšpulí prdelku do výšky, tak se líp odrazí. Jo a Terka, ta jen zpívá, to je její veškerá aktivita 😀

achalteke
3. srp 2009

Ženský hlásim, že mám šílený posly a spíš se to mění v kontrakce, vrací se to co 5 minut - no za chvíli jdu k mudrovi na KO, dám pak vědět, auvaj auvajs 😒 🙂

cipisek007
3. srp 2009

Jájo!!!! Ježiš, drž se!! KDyby něco písni, jsem na PC celý den. Držím pěsti (úplně mi běhá mráz po zádech).

petreva
3. srp 2009

Ty jo, mě trefí, ta holka teď už nespí víc jak třičtvrtě hodiny...teď už je taky vzhůru...
Míšo, tchýně dobrý. Tentokrát snad žádný narážka. Až jsem i koukala, že odháněla kočky, když jsme byli venku na dvoře na zemi 😨 no sice mluví jako na Elenku a já jsem vzduch, ale díky bohu za to...jen když se E. začne rozčilovat nebo plakaž, jakože na spaní, tak má spoustu řečí, co pak se stalo? Co pak by potřebovala?? Říkám jí, že chce spinkat a ona, že prý to dělá pořád 😅 . To jo teda. Zrova tam!!!Spala mi tak půl hod mezi jídli a po páté už neusnula. Včera to byl večer docela záhul...plakala a plakala, jak byla přetažená...už jsem jí dala dopostýlka uspanou na rukách a ona zase procitla a spustila...mě štve zase jí budu rovnat tři dny.
Tobě přijede a zase odjede, ne? Já jsem se to nějak naučila pouště druhým uchem ven, i když mě to někdy hodně naštve!!! A asi jsem se už dohnala k tomu, že jsem na ní zareagovala...jak s tém kočárem. Tolik věcí ve stodole a jeden kočár tam bude vadit!!! říkám o co jí jako jde??? A ona že prý co s ním potom 😖 tak povídám, že se nemá bát, že si ho pak odvezem...no nic...taky mě dostává, že když přijedem, držím jí v náručí a ona říká, jak je ráda, že elenka přijela, že je to hodná holka:...no hotovo...

petreva
3. srp 2009

Jájo!!!!NEKEC!!! Budu na tě myslet!!!!!!!!!!!Po deváté jedu s E. k Dr. ale kdyštak písni!!!!HOLKA jedna naše!!!

petreva
3. srp 2009

JO a Míšo, to , že Elenku máma trápí, když jí vyndavá šňupák, nebo když se E. kroutí a já jí chci převléct, tak jí nedopřeju pohyb...to už ani nekomentuju...mě štve...

petreva
3. srp 2009

Jájo, po 5???? To my vyráželi do porodnice 😵 😵 😵

cipisek007
3. srp 2009

No to znám tohle. Jakmile mi na Lipně holky začaly pobrekávat, tak přišel táta a začal je chovat. Už mu nevysvětlím, že se doma zblázním. On totiž nesnáší, když dítě brečí a že holky brečely na Lipně minimálně. Tchýně taky hned vylítne. Co jim je. Joooo on to bude prdík. Ale že si mrní oči, zívají a jsou protivný, to už nevidí. Za všechno hned může prdík.
No přijede a odjede, doufám, že se nezdrží dýl jak půl hodiny, dýl s ní sama nevydržím.
Jo něco podobnýho tam taky říkaj. A holčičky, přijedete zase? Kozy jedny tchýňovatý. 😠

achalteke
3. srp 2009

Dobrý, dobrý, dobrý pustila jsem si na břicho proud vody a je to mnohem lepší, pořád břicho cítím, ale je to mnohem mnohem lepší..............ty vole - masakr, jsem zpocená až za ušima, no valim a uvidíme. Tohle se mi fakt ještě nestalo, ta pravidelnost mě strašně vystrašila ☹

cipisek007
3. srp 2009

Evi, ano ano, to známe. Jooo, Maminka tě trápí? A co ti všecko dělá? Děs ☹

petreva
3. srp 2009

Jé Jája, hustě posluje 😵 bude další mimi 😵 jůůůůů to je vlna 😵
Míšo, škoda mluvit, viď...ale jak říkám, tentokrát to jde, ani jsem neodjížděla otrávená 😅 , ale že bych se těšila na za 14 dní znova 😅 . Tak jdu za tou cácorkou. Heká v postýlce. Jak tak propíná ty ruce, tak se dřív unaví a ne že by si lehla, začne se madam vztekat, že už nemůže.
Jo a Míšo, hecující ženo, jedu k Dr 😅 byla jsem tam minulý týden, ale měla tu dovču, takže pak vyrazíme. Stejně nemám nic nakoupeno, takže musím zajet něco pokoupit, to bude zase fušice sama s holkou, to toho moc nenaspí...no snad to doženem pak. I když kolem poledne v postýlce se jí moc nechce, takže zase až na procházce...

cipisek007
3. srp 2009

Jájo, drž se. Kurník musíme mít nějakýho chlapa druhýho v měsíci 😉
Hnedka se pak ozvi!!

Evi, jsou to prostě tchýně a mě vždycky, když od nich odjíždíme bolí svaly na puse, jak neustále zatínám zuby, abych nevylítla. 😒
Správně, správně. Mazejte k nový doktorce to co vám provádí ten váš mudrák je neskutečný!! 😠

menny
3. srp 2009

Dobré ráno
Inuško strašně mooooc držim palečky ať Pavlík jde na svět
rychle a hladce!!!!
Za chvilku ho k sobě přivineš a pomazlíš, za chvilku budeš máma!!
Moc na tebe myslim!!!!
Na Pavlíka se moooc těšim
Tak hodně sil....drž se kočko!!!!!!!
Máš na někoho tady kontakt, aby nám dal hned vědět?? Bude Pedík informovat??

Jááájoooo ty bláho, já už se lekla, že rodíš 🙂
Tak jsem zvědavá jak dopadne kontrola 😵
držim palečky

Míšo dík za sms 😀 😀 😉 😉
seš dobrej informátor....moc chválim!!!

Evi vy jdete dnes zapsat se k tý dr??

kacena00
3. srp 2009

tyfole, to sou megašoky todleto!!!!

se jdu kouknout jak innuš a ona mezitím jája začíná kontrakcírovat 😕 😕 😕 😕 😕 😕

tak držím pěsti ženo i mužíčku, držte se!!!

evi, cyrilkovi se to už teď taky zkrátilo, chrápal by teda co chvíli, čímž mě sejří, protože se nestihnu kolikrát ani vyčurdit, protože ten kluk prostě sám přes den neusne 😠 😠 😠 😎
takže sem najela na režim, že se ho snažim udržet aspoň hodinu a půl až dvě v bdělým stavu, ale tak po 50 min. od probuzení je to k nevydržení, protože furt kvičí, ječí, mručí a nakonec začne řvát vysokou fistulí

jenže jinak to nejde, rpotoež kdyby bylo po jeho tak 45 minut bejt vzhůru,. pak jít spát s tím že ho maminka jak kráva bude houpat půl hodiny a po 30 minutkách se probudit a zase to samý..

sice spí taky jen tak 40-50 minut, ale co...takhle bysme měli celej den jen o tom vyndat cyrilka z pelíšku, uspat ho, zandat ho do pelíšku... takže u nás je to takhle:

6 30- vstává, snídá
cca 7 50-8 00-do hajánků
8 45-cca se probere a okolo 9 svačí
cca před 11 opět hajánky
cca 11 30-11 45 se mi probudí a snažím se aspoň cca dojít ke 3 hodinám od posl. jídla takže
cca 12 oběd
cca 13 30 hají
po obědě se mi probere ale ještě chce spát, takže cca po 40 min. opět uspávám a vstává mi cca okolo 15
cca 15 00- první svačinka
cca 17 - už je proitvnej, jako by snad ani nebyl můj 🙂 🙂 zkouším uspat, je to dřina, spí cca půl hodiny
cca 19 00 větrání zadku, masáže, koupačka, večeře cca 19 40
20 00 expedice do hajan, to už většinou dokáže usnout sám ale trvá mu to tak 30-50 minut a chodim nahazovat dudla, někdy ho ovšem musím uspat znova v náručí, když už začne fistulí ječet a vypadá to že neusne

ovšem včera nám režim totálně naboural, michal jen zíral, co ten kluk dovede, to yblo fakt že byl po půl hodinách nesnesitelnej a dožadoval se drsně spánku, spal 15-20 minut vydržel bejt v pohodě dalčí půl hodinu a zase byl škaredej

menny
3. srp 2009

Ježíš aby na konec Jája neporodila dřív než Inuš 😕
ať Šimonek ještě pár dní vydrží u maminky v bříšku,
ještě má čas. Ať se ještě pěkně dopejká v pupíku.
No jsem napnutá jak kšandy
dnes je napínavej den
Jájo kdyby něco písni někomu, ať tu nejsme jak na trní!!!!