Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

helik3
28. srp 2008

Nazdárek kočky,

zakládám toto téma jaké návazné téma na naše snažilkovské - snažilky ze Sanatoria Art.

Budu ráda, když se tu co nejdříve všechny sejdem a budou se nové těhulky z Artu přidávat a budeme si zde pomáhat a řešit své problémy 🙂

Čekám na Vás 😉

menny
4. srp 2009

Míšo to s tim fenyklem a dýní zní zajímavě 🙂
prostě tam vyrazim znova a omrknu to
snad už ty krabice nějaká madam vybalila

menny
4. srp 2009

Se tě taky budu Míšo furt ptát jo 😀
babylove mi ale taky dle obsahu přišlo fajne 😉
Hele a za jak dlouho jsi od zelenin.příkrmů začala dávat ovoce??
Já už si to nějak nepamatuju

petreva
4. srp 2009

Míša bude náš Mudrc 😀
Peto, od zavedení zeleniny se doporučuje tak měsíc a pak začí ovoce...ale někdo tak dlouho nečeká 😉

kacena00
4. srp 2009

čaukyyyyyyyyyyyyyyy!!!tak furt nic nevíme?

hlásím se do klubu protivů protivnejch...měla sem včera pocit takovýho flashbacku do obd. trvajícího 3 měsíce co byl nemocnej, blééé, na nohou mě drželo to, že to bude trvat ještě maxim. dnes a pak už to bude ok 😀

sousedí sou trapáci, víc snad ani nemusim říct 😝 😝

míšo dík za pochvaly, mě by zajímalo po kom je tak hezkej 😀 měli sme tu kamaráda a on se s ním nechal vyfotit, protože ta podoba je neskutečná, jestli je někomu podobnej tak ani mě ani michalovi ale kamošovi 😀 , proplešlý hlavy, velký modrý oči a kulatá hlava, jo a bradička alá zmatlíková 😀 přitom kamarád zase tak hezkej není 😀

takže z toho má děsnou prdel a když sem teď rozeslala po známých a příbuzných fotky, on mi napsal, že kluk fakt roste a prej zdraví táta z prahýýýý 😀

kacena00
4. srp 2009

zkoukala sem albíčka a holky mají taky supr momentky, jak se ovžužlávaj bych chtěla vidět naživo, to musí bejt prča 😀 a pak se mi taky líbí čtenářskej koutek 😀

u peti marně čekám na tu zubiskovou fotku co nám slíbila 😠

s těma příkrmama mě táááááááááááááááááááááááááááááákhle moc štve že sem ouplně zapomněla vysejt pořádnej záhon mrkve, jak ta by se nám hodila...jinak cukety máme, takže vydlabat vnitřek uvařit rozmixovat vychladit a frknout do mrazáku? a pak to k něčemu přidávat po kouskách? a v čem to mrazíš? aby to nebylo jako nějaká velká dávka,. možná se ptám jako vemeno, ale budu ráda za polopatické rady 😅

kacena00
4. srp 2009

jo a elenka se nám taky vyloupla moc hezky, jo, to bude mít cyrduch a ostatní kloučci z těch našich holčiček popletenou hlavičku 😀

jak tam dadá na taťkovi a obírá ho 😀

s cyrdou začíná bejt čim dál větší hlína, už si moc dobře všimnul, že se jeho ksichtískum smějeme a tak schválně přidává, já se kolikrát tak tlemim, že mi tečou slzy smíchu, třeba v pátek, kouká na mě z kýble velice soustředěně (už to bylo vtipný) a pak začne oběma rukama máchat jak blázen a zase po mě hodí oko co já na to, tlemim se a on začne taky
a takhle mě zkoušel celou dobu, co byl v tom kýblu, vycákal dobrou třetinu vody ven, ale byl děsně spokojenej

včera s ním taky byla sranda, asi tak první 3 hodiny po očku sem si řikala, že s ním budu chodit častějc, protože byl v bdělem stavu super dobře naložen víc jak tu svou 45 minutovku 😀 chechtala sem se dobrý 2 hodiny

kacena00
4. srp 2009

já se z těch dětí asi potentočkuju 😵 😵 😵 sem koukla na kroupinky a na peďátko a zase se rozplývám, holky fakt máme všechny tááááák hezounký dětičky 😵 😵 😵 😵

povedly se nám

konec monologouuuuuuu

menny
4. srp 2009

😅 musim říct manžovi aby mi přidal fotečky
jsem na tohle hrozná.
Fakt už tam dlouuuuho neni nová

Baruš co ten zítřek??

kacena00
4. srp 2009

holky!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! cyrilek mi usnul sám v postýlce!!!!jéééééééééééééééééééé já mám radost!!!!!!!!!!

večer to většinou zvládá, ale přes den by se uvztekal a ubrečoval

je fakt, že sem ho předtím asi třikrát uhopupala a dala do kočáru ale jednou ho probralo, že sem mu dala síť na kočár, podruhý kohout a pak už nemohl zabrat, protože ta síť ho nějak znervozňuje nebo co, dycky když ji dám na kočár, tak je vykulenej

kohout už o víkendu pude, to je jasný, bude na paprice šmejd 😀

tak sem vzala maloše do náručí, dala ho do postýlky spícího, on se probral, já už se naštvala, zavřela dveře a opdešla sem a teď sem se na něj byla juknout a on spí!!!! no mám mateřskou extázi 😀 😀 😀 😀 😀

jo a tu sem měla když sem si četla včera příručku od hami, jak na příkrmy (asi něco jak o tom psala míša akurát v papír. podobě mám to od doktorky) a furt sem si u toho pofňukávala, jako že sme se dostali s cyrilkem zase o level dál 😵 😵 😵 že už budu svý děťátko učit papat jiný věci než mlíčko, a bulískovala sem si u toho 😵 😅 😅

(no a bulet podruhý asi budu až budu po něm dycky sklízet ten čurbes 😀 😀 😀 😀

kacena00
4. srp 2009

mladej je ok, bez teploty tak doufám jen že nebude nějakej obrhic a budu se moc těšákovat, myslim že do tipu se dá jít i v tomhle počasí, snad teda bude o trochu teplejc, ale ne o moc, ty jejich slunečníky sou dost velikánský, majda prej byla včera taky bez teploty, tak snad ...

jo a jestli myslíš DM v tý ulici co je dvořák, tak tam maji snad krabice dycky, mě s tím taky sejřej!!!

bysme mohly zejtra jít do dm spolu, abysme z topho nebyly taky vyjukaný 😀

a dovezu ti cuketu, jestli chceš, kouknu jestli bude i patizon a nechceš med ? 😀 (tyvoel teta z venkova přijede 😀 😀 😀 😀 😀 )

kacena00
4. srp 2009

jo a já sem moc ráda že máme králíky, že bude aspoň nějaký maso bio 😉 tak se případně mužem domluvit i na tomdle 🙂 🙂 tyjo a už dost, valim

papa

menny
4. srp 2009

Jupí uvidim Magdalenku 🙂 !!!
Jééé cuketa by byla supeeer 🙂
patizon neznám 😕 😅
med se u nás baští jen lesní, jinej nám nechutí, jsme zmlsaný
Jasan do DM vyrazíme spolu. Jo ty krabice tam maj furt 😠
jestli tam budou, tak jim řeknu ať si je šoupnou!!
Hele a s tou síťkou to máme stejný. Jak jí dám na kočár...řev 😠

menny
4. srp 2009

Evu co Strašpy???????
Skoro tu neni ☹

cipisek007
4. srp 2009

Barčo, cuketu oškrábu, rozpůlim a ty největší jadřince vyříznu. Pak to rozkrájím na kostičky a s trochou vody(opravdu trochu, ono to vodu pustí) to dám vařit. Když píchnu vidličkou a je to měkký, tak sleju přebytečnou vodu a rozmixuju. pak dám do skleniček a zamrazím 🙂

cipisek007
4. srp 2009

Tak jsem písla Indigo, jsem zvědavá 🙂

Barčo, super! Tak vám začnou ratolesti v postýlce usínat a já je začnu uspávat na rukou 😀 😀 😀 Se jednou zblázním. Až se na nějakým srazíku začnu pohupovat sem tam, tak se mi nesmějtě 😀 😀

Jj, holky, jen s dotazama na mě 😀 😀

cipisek007
4. srp 2009

Jo Peťo, ovoce jsme začali dávat docela pozdě. Napřed jsme přidali k zelenině maso (kuřecí) a pak až ovoce. Počkej.... to bylooooo.... asi po 1,5 měsíci, možná i o kousínek dýl.

cipisek007
4. srp 2009

Jo a maso (už jíme i hovězí, ale vepřový se ještě bojím, zeptám se dneska dr.) dáváme 6x týdně a úterky máme jen zeleninový, takže dneska mají holky zeleninku 😀

cipisek007
4. srp 2009

Mám zprávu od Indi 😵 😵

Hihi, si tam pěkně srazíkujou, čtěte:

Ahojky! Pomalu se sžíváme. Miška je paličák, prvně dlouho nejí, pak by mi ty prsa nejradši snědla celý. Jestli budem OK, zítra domů. Včera jsme měli sraz MK 😀 Já, Zuzka a Inuš. Ani nevim, jak je na tom, psát jí nechci... Pozdravuj! Snad se zítra aspoň na chvilku objevim 😉

Das is alles 🙂

Taky Dadí by se mohla na pidichviličku objevit 🙂 Aspoň jednu fotečku vložit 🙂

cipisek007
4. srp 2009

A kde máme Jáju? Snad je všecko OK.

cipisek007
4. srp 2009

Ty voe, já si tu monologuju, doufám, že mě neproklejete 😀

menny
4. srp 2009

Ovoce po 1-1,5...ok 🙂
dáváš holkám takový ty "kukuřičný křupky"
prodávaj se v raciu. Vypadaj jak housenky.

jé srazík v ČB špitálu 😀 😀

cipisek007
4. srp 2009

Peťul, jojo dávám. Obzvlášť, když jdeme k nějakýmu dr a tam to bude na dlouho, tak je beru sebou. Holkám chutnaj. Občas jim i dám sušenku (sunarka) a do ovoce piškot. My sehnali křupky i rýžový. Paní právě měla jen mix - kukuřice a rýže.

achalteke
4. srp 2009

Helou, žiju, ale sundaváme dnes tapety v obýváku - masakr 😝 . Honza jde na noční tak musíme stihnout alespoň jednu stěnu ....jo a ten aktiferin je pěknej hnus je mi z něj blbě a křeče v břichu, už to žrát nebudu, to se raději vrátím ke gravitalu 😠

cipisek007
4. srp 2009

Jéje, Jájo, takovou práci. Aspoˇň, že dneska není vedro, co?
Heleď, ať ti Honza upeče pořádnej hovězí stejk. Mě ho gyndařka v těhu doporučovala. Povídá - ať vám manžel minimálně 2x do týdne udělá pořádnej flák hovězího kvalitního stejku a nebudete muset brát železo 😀 😀 No a pak už jsem porodila, takže stejk se konal jen jednou 😀 😀

cipisek007
4. srp 2009

a zaplaťpánbůh za to, jinak bysme zkrachovali na hovězím 😀 😀

menny
4. srp 2009

Jájo ahoooj kočko
tapetujete?? Hlavně z toho neporoď jo!!
No s tim aktiferinem jsem to řikala, mě bylo úplně stejně blbě
nesmíš ho hlavně na lačno ( i když by se měl)
taky jsem ho flákala.

zuzka84
4. srp 2009

ahoj ,
tak inni dostane tu preindukci az dnes vecer pry . jinak nic noveho 😀

cipisek007
4. srp 2009

Zuzi, tak jí moc pozdravuj. Chuděra malá, takhle čekat.

menny
4. srp 2009

Zuzko taky pozdravy ode mě....chudinka ☹
ten Pavlík je lenoch
Zuzi a co ty?? Jak se daří, co řikali dr??

zuzka84
4. srp 2009

menny - nejak nic , v patek utz tak uvidime ,jinak se tu nic (teda u me) nedeje