Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

helik3
28. srp 2008

Nazdárek kočky,

zakládám toto téma jaké návazné téma na naše snažilkovské - snažilky ze Sanatoria Art.

Budu ráda, když se tu co nejdříve všechny sejdem a budou se nové těhulky z Artu přidávat a budeme si zde pomáhat a řešit své problémy 🙂

Čekám na Vás 😉

cipisek007
5. srp 2009

Strašpy, to je úžasný!! Moc velká gratulace 😵
Tchýně se neozvala ještě, chtěla bych s nima odejít k našim už po sváče, ale copak můžu?? Co když zavolá v 11? Kráva.

Jo ta ženká u dr. byla fakt na zabiti. Opravdu nechápu.

Peťul, to je taky právě problém, já nemám z čeho čerpat. Ty už máš zkušenost s Dádou. Mamka mi v tomhle neporadí,před xlety to bylo úplně jinak.
TO je v poho, jestli to nepůjde, tak zas jindy. 😉

Ach jo, holky zase od rána jen ječí. Já se zblázním. Já už na to nemám sílu ☹ ☹

cipisek007
5. srp 2009

Peťul, do toho dotyčného albíka jsem koukala ráno a bylo tam víc fotek než teď. ŽE by nás maminka četla?? 😀 😀 😀

cipisek007
5. srp 2009

bleeeeeeeee tak mi volala mamina, že mám normálně tchýni zavolat, jestli teda dorazí nebo ne. Ánžto ta koza se včera vůbec nevyjádřila a já kvůli ní nebudu celej den dřepět doma.

cipisek007
5. srp 2009

hurááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá jede pryč!! Takže my po sváče razíme ven a vracíme se až večer 😵 A prej přijde v pátek, ale to už bude doma D. tak je oba po obědě pošlu ven 🙂

straspytelka
5. srp 2009

míšo tak vidíš že ti to vyšlo 😀 😀 hele a nepiš huráááááá já už myslela že Innuška je máma 😀 😀 😀

cipisek007
5. srp 2009

promiŇ 😀 😀 😀 😀 ale určo chápeš, jakou mám radost. Jen mi to kazí to vědomí, že ka koza mi ani nedá vědět, že teda nepřijde. Co si myslí??

No nic, jdu za těma ječidlama 🙂

straspytelka
5. srp 2009

tak já mizím, jdu nakrmit malou a razíme na chatu....se mi moc nechce, navíc jsem myslela, že se sejdu s tebou Evíku...no snad v pátek 😉 zítra jdeme na očkování, tak uvidíme...holky papa a opatrujte se, večer nakouknu krásný den všem 😉
Inuuško, myslím na tebe a Pavlíka 😵 😵

achalteke
5. srp 2009

nazdar, nazdar, nazdar....hele vy jste kecalky, to mám za u snídaně co číst 😀 😀 😀 😀 😀

Hlásim, že jsem si dnes poprvé všimla že mi otekly nohy - kotníky, snad to není nic vážného. Malej se tam celou noc mlel - tu vystčil nohu, tu ruku.....Jsem asi magor, ale začínám se na porod strašně moc těšit a ani nevim proč vlastně. Včera jsem byla u koní po dlouhý době, tak to byl docela fajn relax....Dnes budu dobalovat tašku do porodky, abych ji zítra měla s sebou. Je to tak, že do ČB nepotřebuju vložky ani plínky? Asi nevezmu ani župan - je těžkej jak prase 😖 a budu doufat, že si mě tam nenechají 😉

A jdu si máznout rohlík a čísti...

cipisek007
5. srp 2009

Jájo, ano, do ČB porodky nepotřebuješ ani jedno a župan myslím i zapůjčí. a co jsem si všimla, tak není ošklivej 😉

achalteke
5. srp 2009

Dadu Tádík je překrásnej, nádherňoučký miminko - moc se vám povedl 😉 😀 😵 !!!!

Tak Inuš - jsem jak na trní a asi proto, že pak už jsem na řadě já a Zuzka. Zuzko nevsadíme se kdo dřív? 😀 😀 😀 😀

Míša zase vypekla s tchýní, to je dobře 😀 😀 😀 😀

Strašpy helou ztracená dcero 😀 , tak si Simča už je plaz? No vida 😀 .....

Peťo pozdravuj Helču i Barču 😉 a užijte si to 🙂

cipisek007
5. srp 2009

tak holky, kdyby mi písla Innka, že porodila, komu to mám přeposlat? Kdo bude na netu? Já až večer, tak ať tak dlouho nečekáte 🙂

cipisek007
5. srp 2009

jdu cvičit a krmit, tak písněte, já se na vás ještě před odchodem juknu komu to mám poslat 🙂

achalteke
5. srp 2009

Můžeš Míšo klíďo mě, já se tu okolo compu budu točit víceméně celý den 😉

petreva
5. srp 2009

INNIK rodí!!!! A my razíme ven nebo mi z toho ječidla praskne hlava....moooooc na tebe budu myslet!!!
STRASPY tak jindy...
JAJO, snad si tě tam nenechaj není důvod, ne??
MISO, taky mi zůstává rozum stát nad myšlenkovýma pochodama některých lidí...což naděláme...
Tak jsem poprvé nasadila bryndák, Elče se hrne z pusy slin...a dělá z nich bubliny 😅 Brďo to je vedro....jdem, tak se mějte

cipisek007
5. srp 2009

ok jájo, kdyby něco písnu tobě.

jdeme taky ven, papa 🙂

zuzka84
5. srp 2009

jaji - opovaz se me predbehnout! po tomhle utrpeni chci byt aspon pred tebou 😀 . no jeste 17dni 😝

achalteke
5. srp 2009

Evi snad ne, já jen to trochu beru jak to měla Dadunka - monitor a šup byl z toho hnedka porod 🙂 ...prosim pěkně další týden v Krumlově klidně 😀

Zuzko koukej už tam příští týden být ať dáme řeč, až tam pojedu na monitor 😉 ...nebo tě předběhnu 😝

achalteke
5. srp 2009

Počkej jak 17 dní? To ni něco stanovili? 😕

zuzka84
5. srp 2009

jaji - kdy tam jdes na monitor , ktery den? by jsi me navstivila 🙂 ? jo a za 17dni koncim 37tt , pak uz si snad jen vybrat nejaky operacni den kdy me kuchnou 😝

achalteke
5. srp 2009

Zuzi nevim, v PO jdu zas na kontrolu, takže pak nějak v tom týdnu no a právě doufám, že už tam budeš abych tě navštívila a abys mi to tam vošéfovala 😉 ...no za 17dní budu nějakej 39tt, tak možná se tam fakt slezeme 😵 ...ty jo a je po ambu, co? No jo nedá se svítit...

Ten můj chlap - blb, mě právě nasral 😖 ....chystám si tašku a vytáhnu Yal a on si s nim hraje, že co to je a samozřejmě že tu koncovku urval....kde teď asi vezmu novej 😠

zuzka84
5. srp 2009

jajo - lepsi jak deti ty chlapy 😀 . no co nadelam, to je tak kdyz si , ja krava, neco planuju 😖 . budu rada kdyz budu v krumlove vubec. no do stredy tu bude chlap tak bych se do stredy potrebovala rozhoupat

achalteke
5. srp 2009

tak přeju rychlé rozhoupání, ale chápu tě - asi to nebude snadný jim to říct ☹ , no jo, ale když jsi psala že jediný co tam s tebou dělají je UTZ jednou za týden (pokud jsem to teda dobře pochopila), tak skutečně nechápu proč tam máš trčet a jestli tam tedaa trče máš, tak stejěn tak můžeš trčet v Krumlově

achalteke
5. srp 2009

Apropos Ema se po tobě ptá, tak ji písni, ju? 😉

zuzka84
5. srp 2009

jajo,utz se dela vsem jednou za 14dni, byt tu musim protoze muzu kdykoliv zacit krvacet (odlucovala by se placenta) . no ale v krumlove muzu lezet taky prave no. tak jen sebrat odvahu (kdyby aspon clovek mohl mluvit nejak o samote s tou doktorkou 😒 )

zuzka84
5. srp 2009

jaji ok , ty ji neinformujes 😀 ?

petreva
5. srp 2009

Tak jukám a Inník s Pavlíkem nikde 😨 bobánci, jak jim asi je....
JAJO, tak ty myslíš takhle dopředu?? No taky dobře...to ten můj tenkrát chtěl nechat tašku v autě, že prý se jdem jen zeptat co a jak...no a pak už honem honem ať stihnem přípravu a šup na sál ...to jsme koukali oba dva 😀 už ho vidím, jak letí pro tašku potmě do auta...my ty chlapy nemít 😀 co bychom si počaly 😵

achalteke
5. srp 2009

Zuzi nevím jestli smím 😅 , snažím se dodržet tvé soukromí, ale pokud mohu ráda poinformuju (holt jsem stará drbna) 😀 😀 😀 😀 😀

achalteke
5. srp 2009

Evi taky čekám kdy se ozvou...
No hele tašku nechám v autě, tam půjdu jen s průkajdou, žádankou a telefonem...kdyžtak mi pro ni Honza doběhne...ale snad to tak horký nebude

zuzka84
5. srp 2009

jaji, jo muzes,ale taky me zajima jak se ma, tak jsem ji pisla IP

achalteke
5. srp 2009

...výtečně 🙂