Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

helik3
28. srp 2008

Nazdárek kočky,

zakládám toto téma jaké návazné téma na naše snažilkovské - snažilky ze Sanatoria Art.

Budu ráda, když se tu co nejdříve všechny sejdem a budou se nové těhulky z Artu přidávat a budeme si zde pomáhat a řešit své problémy 🙂

Čekám na Vás 😉

zuzka84
9. srp 2009

miso - no neonatologii (jako nedonoseneckou) potrebovat asi nebudeme , to je v pohode (he he, ja vecny optimista ze 😀 ) . no ale uz je mi to nejak vsechno jedno asi , jsem takova smirena a klidna , rikam si ze to tu prezijem (Dada to taky prezil, snad bez vetsi ujmy, to jen ja z toho mam ujmu) a aspon pousteji o dva dny domu driv kdyz je vse ok 😅 . a snad bych i mohla chytnout nadstandart kdyz budu mit planovanou sekci

evi -mno nejak uz ted ani ne 😀 . proste tu zustanu a je to. super ze na tu JIP muzou navstevy .. to jsem se dnes taky tady od holek dozvedela a to jsem netusila , tak z toho jsem dneska nejaka nadsena ty jowa 😀

indi - tada je super bracha teda 😀

zuzka84
9. srp 2009

miso a kdy jsi sla z JIP, po 24hodinach nebo dyl ?

cipisek007
9. srp 2009

Zuzi, ale tam leželi i donošenci 😉 Např. s horší žloutenkou a konkrétně tam přivezli mimino z ČK 🙂
Hmmm já rodila v úterý večer v osm. A pustili mě ve čtvrtek ráno na klasickou gyndu. Takže jsem tam byla dvě noci z toho jednu jsem o sobě nevěděla 😀

zuzka84
9. srp 2009

miso , ja vim, vsak muj donosenec taky lezel na JIP, ale nemyslim na to ze mu hned neco bude ...

cipisek007
9. srp 2009

Zuzi, já vím 🙂 Už máte konečně vybraný to jméno? 😀

zuzka84
9. srp 2009

miso , mno pro kluka mozna uz jo. nevim co napisem do te kolonky pro holku . i kdyz zatim mi ani nikdo neprinesl zadny papiry tak je jim to mozna taky sumak 😀

indigo
9. srp 2009

Já vyplňovala papíry až při příjmu, teda spíš jsem diktovala sestře, páč jsem ani nebyla schopná udržet tužku, sotva jsem jim hodila nějaký podpisy, ani nevím co jsem všechno podepsala... 😝 A stejně to "definitivní" jméno padá až když obchází ženská z matriky a vyplňujou se údaje pro rodnej list. Prej kdybych to změnila a uvedla jiný jméno než při porodu, tak se houby děje 😀 teda musel by samozřejmě souhlasit otec... 😎

cipisek007
9. srp 2009

Tak to mě při příjmu všecko vyplňovaly sestry. Jen se ptaly. Já pak podepsala. A že měly tu noc fofr.

Zuzi a odtajníš? 🙂

Musím pochválit ty moje dvě zlatíčka. Dneska byly milionovýýýýýýýý 😵 😵 Jen Barča majzla Terku po hlavě chrastítkem, má na čele malou modřinku. A to, prosím pěkně, je před námi doktorský týden 😀
V pondělí po poledni jedeme na neuro na neonatologii. V úterý ráno s Barčou na oční a ve středu ráno na vojtění s oběma. Doufám, že nám tam nepřidají nový cvik 😖

cipisek007
10. srp 2009

Dooobré ránko!

Tak jsme dneska museli až holky budit. Potřebovali jsme je nakrmit v 6 (kvůli doktorům) a jelikož předtím cvičíme, tak byl budíček. Normálně straší od pěti a dneska spaly jak dřeva. 😠 😀

peda
10. srp 2009

Ahojky 🙂

dneska nějak brzy,dítě už mi od 6 nespí.

Dneskauž možná nakoukne Inka,už asi spinkali poprvé doma 😵 .Jsem moc zvědavá na fotky a jak zvládli porod.

Míš,tak ať dneska dopadnete co možná nejlíp 😉 napíšu ti sms,kdy tak dorazím.

peda
10. srp 2009

Indi a co Míša?už se drobet mění z noční sovičky?a jak zvládáš ještě Tádu?a co manžel s tou rukou?

peda
10. srp 2009

Zuzi,tak to jsem teda vyloženě zvědavá,kde ty porodíš 😀 😀 😀

cipisek007
10. srp 2009

Pedí, OK budu tě čekat 🙂

peda
10. srp 2009

Petruš,tak gratulace k dalšímu úspěchu velkýho šikuli.
A svatba musela být moc hezká 😵

peda
10. srp 2009

Míšo 😉

cipisek007
10. srp 2009

No ječidla zase vyváděj. Jdu za nima, po sváče razíme k našim, takže budu až večer.

Mějte se krásně, po poledni držte palce a hezký den 🙂

petreva
10. srp 2009

Ahoj holky,
MÍŠO, myslím na vás a držím, písni co cviky 😉 U nás ječení taky neustává, včera odpoledne si dala záležet až do večera...u vás to jsou ale zuby, ne? Až se provalej tak se holky vrátí ke svým kolejím 😉
PEDI, nespíte? Ta tvoje Ellenka má taky výdrž!, aspoň že ti nepláče 😉 pak dej vědět co a jak odsávačka, jo? Jsem zvědavá!! Na vás kojilky myslím, fakt vám přeju, aby se to rozjelo nebo nějak poupravilo!!!!
My jdem zítra po ránu k Dr. dnes jsem jí volala ohledné té teploty protože E. ji zase o víkendu měla..vím, že to není kdo ví jaká teplota, ale normál to podle mě není. Tak se jdem ukázat a mám seznam otázek, to bude mít radost! Teď se mi Elča počurala na koberec, čunče 🙂 ona tak cestuje, že je jí ta podložka malá a je na to tata vedle...je to sranda jí pozorovat, jak se upřeně dívá na nějakou hračku vepředu apři tom při pokusech za ní "jít" couvá 😅 Jsem asi ukňučená, ale nějak to na mě padá...jsem tak unavená...
Tak ať máme všichni hezký den 😉

straspytelka
10. srp 2009

Krásný den holky a kluci 😵
Vypadá to, že dneska bude zase vedro 😒 jedu malej pro sportovní korbu, už mi prostě nechce bejt v hubokým a sedá si...vsteká se a tak...tak to zkusíme jinak 😉 Te´d právě objevila, že se dají otevírat skříńky a tak tu furt bouchá 😀 má to stříbrný konce, tak je to taková straka moje 😀
Evi, ty jo, co to je viď ta teplota, možná fakt k těm zoubkům 😉
Zítra jdu na ten zákrok se zubem, už teď se bojim...
Zase ten život stojí tak nějak za prdalčku, odešli dva lidi, co nikdy nikomu neublížili....já to fakt nechápu PROČ JE TO TAK... ☹ Jsme z toho s manžou špatný, co se dá dělat...musíme se smířit.
Holky moc se opatrujte 😵 😵 😵

zuzka84
10. srp 2009

tak my budem tajemny jak hrad v karpatech co se porodu tyce ze 😀
zrovna jsem dostala to lejstro na jmena , tak jsem to privolala 😉

indigo
10. srp 2009

Dobré ránko!
Taky jsem moc zvědavá na Inuš s Pavlíkem... 😎

U nás se to lepší, dneska jsme dokonce víc spali než nespali, přes den už to totiž taky není šípková růženka a byla dost vzhůru. 😉

No jo, jdu jí ucpat pusu prsem, pak se ještě stavím. 😎

indigo
10. srp 2009

Jé Zuzka vyplňuje lejstro! No jsem zvědavá, ale my jsme taky byli tajemný jako hrad v Karpatech... 😀

Pedí - dík za optání, ruce jsou lepší, už má sundaný obvazy, vypadá to teda příšerně, ale není to tak strašný jak to vypadá, už se může i sprchovat, pomalu se mu odlupujou puchýře a dělá se pod nima nová kůže. A prý to už ani nebolí, dokonce si na to horší předloktí položí Mišku... 😎

Míšo myslet budem, celej den! 😎

indigo
10. srp 2009

A normálně jsem si musela udělat kafe. No jo, neměla bych, ale jak se člověk několik dní nevyspí, tak aspoň jedno za čas si dát musím... 😖

achalteke
10. srp 2009

Taky budu tajemná jak hrad v Karpatecha Šimon nebude Šimon 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ....
ach jo byla jsem u doktora na kontrole - mě vytočil ten blbec 😢 měli jsme výměnu názorů ohledně porodnic - ten si tak protiřečí, šmarja....ale co. Zítra první monitor v ČK

indigo
10. srp 2009

I ty, Brute?!?!?!?!?!? 😠 😠 😠 😠 😠 Plánička už není ve hře?!?!? 😝 😀

achalteke
10. srp 2009

che che neřeknu neřeknu 😀 😀 😀 😀 😀 ...ne kecám, ale kdyby se pindík proměnil v pindičku tak neřeknu co by byla, ale to je hoooooodně malá pravděpodobnost 😀

indigo
10. srp 2009

😀 😀 😀
Hele já měla tu pipinku potvrzenou několikrát, mudra mi dělala UZ snad při každý návštěvě kvůli placentě, pokaždý tam ten pinďa nebyl, ale stejně jsem se bála, že když dám klučičí jméno po chlapovi (aby měl radost 😀), tak vyleze kluk a já to pak pracně budu měnit... 😀 😀 😀 má totiž hrozný jméno a ani se mi nelíbí dávat jména po (pra)rodičích... 😎
Kafe vypitý, mizím... hezkej den divoženky! 😎

zuzka84
10. srp 2009

jajo a co povidal o porodnicich 😕 ?

achalteke
10. srp 2009

Zuzko zkopčím ti to sem z termínu: jde o to, že mu říkám, že mají v ČB v porodnici blázinec (byla jsem tam na monitoru minulý týden), plno rodiček, málo sester, nemají lůžka - tak mi to tedy řekla sestra na monitoru. Bodejť taky - ČB krajská nemocka, rizikovky, atd...No tak říkám, že by byli asi rádi že budu rodit v Krumlově a on že to sice jo, ale že nikdo mi neřekne už že mají lepší vybavení něž malé porodnice - což samozřejmě vim. No a pak říká, že kdyby ale všichni chtěli rodit v krajských tak že ty malé můžou zavřít. že co když se mi ale narodí třeba mrtvé dítě? Že on by si vybral raději velkou... Říkám, že když se mi narodí mrtvé dítě tak mu asi nepomůžou ani tam ani tam....Nakonec řekl, že mu nevadí ani porody doma, že proti nim nic nemá....no prostě chaot - jedna věta tak a druhá tak ...prostě alibismus jako prase, roďte nebo neroďte tam, protože rohože. Ale co - aspoň mi do toho nekafrá 😝

Indi krása - fakt se mi líbí ten Tádovo spokojený výraz 🙂

zuzka84
10. srp 2009

jajo - to mi prijde dobry na doktora ... ber to tak ze oni uz maji profesionalni deformaci a je normalni ze smysli takhle (koneckoncu ono tak smysli i plno zenskych to me desi vic), kor tady v ty nasi posahany republice :o) , to ze uznava ze chteji rodit nejake zenske v male porodnici nebo doma je fakt super pokrok pro doktora. zni to asi zmatene, protoze ti chtel rict i jeho osobni pohled na vec, coz ale neznamena ze by tento pohled zobecnoval a to mi prijde fakt uzasny 🙂