Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

helik3
28. srp 2008

Nazdárek kočky,

zakládám toto téma jaké návazné téma na naše snažilkovské - snažilky ze Sanatoria Art.

Budu ráda, když se tu co nejdříve všechny sejdem a budou se nové těhulky z Artu přidávat a budeme si zde pomáhat a řešit své problémy 🙂

Čekám na Vás 😉

cipisek007
12. lis 2008

Heli, děkuju, vždykcy před kontorlou mě mozek zaměstnává naplno a zbytečně 🙂
Já něco málo sbaleno do nemocnice mám, ale tenhle víkend to doladím a sbalím kompletně.
Nejhorší je, že se mi chce večer hrozně spát a jakmile zhasnu a zalehnu, tak jsem totálně probuzená. Jen pár dní v měsíci se dobře vyspím.
Určitě se ozvu, až dorazím od dr. Určitě budu hladová, tak se nadlábnem a pak se připojím, takže dám vědět 🙂

cipisek007
12. lis 2008

Tak já se jdu natáhnout, už mě bolí zadek. Odpoledne se ještě připojím a podám zprávu. Zatím páčko!

helik3
autor
12. lis 2008

jasný Míšo, budu čekat na zprávu 🙂 Určitě bude vše v pořádku, uvidíš!

Ti závidím, zase uvidíš ty svoje princezničky že jsou v pořádku 🙂

straspytelka
12. lis 2008

Ahojky jsem tu a oznamuji, hrdá na svoje tělo, že drží jak má 😀 jsem zavřená, nikde nic nenormálníhoooooo 😝 motýlek má ukázkové srdeční ozvy, tlak 118/80, váha o 1kg více než při poslední KO 10.10, tedy 76kg, Termín porodu teda změněn na 5.3.2009, Jinak citoška za týden výsledek na toho streptokoka, jestli tam ještě je nebo ne.Další KO na 3.12.08
Tak jsem si hned za odměnu koupila 3 šunkové chlebíčky 😀 prej asi nebudu muset ani na ten cukr, že je ještě čas do 28tt a vzhledem, že přibírám tak málo, tak že mě asi nepožene...uvidíme 😅 Jinak včera jsem předala dáreček na neonatologii, měli moc radost, na hematologii nám zase vzali jen krev 😒 a měsíc čekat na výsledky 😒
Jdu si vás dočíst 😝

barag
12. lis 2008

ahoj holky! Míšo prosím Tě tebe a holek už se žádnej potrat netýká!!!vím, jsou to nervy, ale neboj se ještě nějakou dobu 3 v 1 vydržíte, každopádně to nejhorší máte za sebou, a miminka z těchhle týdnů už bejvaj šikulky. sama sem to viděla na vlastní oči, já vím, dvojčata...to je mnöhem horší nápor na psychiku, ale uvidíš, že přijdeš s dobrýma zprávama!!!!

strašpy gratuluju k úspěšný kontrole, mě teda včera řeklly že bude stačit, když se objednám při další poradně kdy budu 27+0 na ten cukr, tak snad taky dobrý, akorát že se nikdo nepozastavuje nad tím, že přibírám rychle, ale asi to je jak si myslím a jak i potvrdila Olina v kurzu předpo¨rodním, že když má někdo málo airbagů, tak je přiorozený, že si tělo vytvoří airbag a teplíčko pro miminko, tak že musí nabrat těch kil víc, já se nebudu strašit zase nějakou cukrovkou, kurnik, to si člověk spojí pár informací dohromady a hned z toho vyvodí nějakou hrůzu.

jo a přidala sem do alba dnešní pupek a ještě jednu myslím dost vyvedenou Čutkovu fotečku našeho miminka hlavonožce 😀

straspytelka
12. lis 2008

Baru díky, neboj šak to všechno schodíme pak 😉
Tak co cipísčátka 😅 jsem na ně zvědavá 😀

helik3
autor
12. lis 2008

nazdáárek 😉

straspy tak super čuper, velká gratulace!! Tentokrát to bude prostě všechno na jedničku !!!!

Barčo, no paráda, tak konečně těhu bříško, to je jasný, že musíš přibrat víc, vždyť si byla jako zdechnlinka, tak se nediv 😀 😀 😀 My co máme pořádný základ......... Ale těch 8 kg navrch už si měla před měsícem, ne?? TAkže pohoda 😉 Fotečka hlavonožce nemá chybku 😉 😉

barag
12. lis 2008

jo, já si z toho hlavu nedělám, akorát ¨mě štve, že vypadám jak pažravec třeba a přitom to není pravda a pak taky se třeba chytnu něčeho jak h...o košile, jako např poznámky o tom, že nepřibíráš moc, tak můžeš na test na cukr dýl a napadaj mě kraviny...jako jestli ...s tím, když zase trpim na mykozy (častej klinickej projev u cukrovky) 😖

nëmyslet na to radši, prostě to bude v pohodě a basta!

helik3
autor
12. lis 2008

prrrrr, koukej přestat na to myslet, víš že to nikomu a ničemu neprospěje!!!! Nech to prostě na Lidušce kdy Tě tam pošle!

Ale BArčo na 25tt je 8 kg úplně v pohodě, nemyslím, že je to nějak moc a ještě když si fakticky byla jako žížala 😀 😀 😀

helik3
autor
12. lis 2008

BArčo, psala jsem ti -tuším předevčírem- IP, dostalas jí?? Žes ještě neodpověděla???

barag
12. lis 2008

no ne, já to beru třeba jako od kontroly ke kentrole, jednou to bylo skoro 4 kilča najednou a když si čtu, že průměr je 1-2 kila, tak mi to zpočátku přišlo moc, ale fakt, že se na to můžu vykváknout, prostě mimčo potřebuje teplo a ochranu před nárazem, protože i Míša tady psala, že třeba nabourá břichem dvéře, tak na to peču, jen ta cukrovka mě tsraší, ona mě strašila už dřív jak sem trpívala na záněty (baj oko, v dobách nejhorších potíží - asi 2 roky sem je měla tak jednou za měsíc, pak se to usadilo na 6 mykozách ročně, jen ještě abych se teda nenudila tak sem měla taky plísně mezi prstama u nohou a v tříslech...jako strašák cukrovky mě obcházel leta, ale nakonec mi na imunologii vysvětlila doktorka že sem měla rozhašenou imunitu díky autoimunitní chorobě - tělo bojovalo protoi vlastní tkání štítný žlázy, plus ta celiakie, takže když se vyřešilo tohle, přestala sem na ty mrchy hnusný trpět.

jen takovej zvyk..cukrovka...a mě to naskočilo jka dřív, ale prostě je mi jasný že je to kravina.

dík helčo, my sme praštěný ženský viď, pořád řešíme...žaludek jestli by nám nemělo bejt víc blbě, míň blbě, jestli by mělo bejt břicho větší, menší, jestli tohle, jestli tamto... nojo, miminka jsou vymodlený, tak aspoň doufám, že mě bude Cyril milovat i po pubertě když mě stojí tolik stresů 😀 a ostatním samosebou přeju totéž 😉

barag
12. lis 2008

jéééééééé ajo, prosim tě, já sem nějaká trop na nervy poslední dobou, tak zapomínám na všechno, jdu hned odpísat

helik3
autor
12. lis 2008

nooo puberta bude hoodně zajímavá 😀 jestli ten náš capart bude po mně a manželovi dohromady, tak se máme na co těšit 😀 😀 😀 😀

no je to tak,pořád se nám něco nelíbí!!,Neboj, bude ten cukr dobrej, teď už si v pořádku, proto taky konečně nosíš pod srdíčkem mimíse - víš jak to dopadlo, když si nebyla v pořádku a tos měla všechny ty možné problémy.....Takže mysli na to jak si s Cyrilem budete vyprávět v pubertě třeba na téma sexuální výchova 😀 😀

barag
12. lis 2008

😝 😝 😝 chachá, už mám slíbeno od kamarádky, že Cyrdovi v pubertě ukáže mail co asem jí psala, když sem ¨to začala některým lidem říkat- psala sem tam o radosti z počuranejch papírků a bylo to děsně citný 😀 tak se tlemila, jak mu to dá k 15 narozeninám, aby viděl, jakou má šáhlou matičku 😎 🙂

nojo, jo a jakej byl ten step aerobic - tyjo doufám, že sem nepopletla druh cvíča 😀 ten kůň mi dneska děsně blbne, z tisíce přihlášení klapne tak jedno 😠

cipisek007
12. lis 2008

Tak jsem tu, jdu sepisovat, je toho hodně 🙂

helik3
autor
12. lis 2008

hehe bArčo, puberta bude veselá, budeme to muset brát s nadhledem 😀

Míšo, tak povídej, přeháhněj!!!

cipisek007
12. lis 2008

Tak, váhový přírůstek +7kg, Tlak 130/80, holčičky se vyvíjejí jak mají, jen jsou prý o týden menší než by měly být, ale o je tím, že jsou dvě. Lehce je přeměřila, příště mě čeká velké měření i vážení (ne mě, ale holčičky 😉 ). Jen se začínám otvírat, na špičku prstu, takže další kontrola za 2 týdny a to mi budou brát i krev. Mám prý jen a jen ležet, ani sezení mi nedoporučuje.
Říkala, že když vydržíme 4 týdny pohromadě, že to bude OK, a že když to bude týdnů 6, tak to bude úplně to nejlepší. Takže to vypadá, že budou holky vánoční dárečci 🙂
Pořád leží poskládaný jako puzzle, holčička v pravo má hlavičku dole a nožky pod žaludkem a holčička v levo hlavičku pod žaludkem a nožky v podbřišku. Prý se ale ještě můžou otočit.
Tatínek dostal předpis - má mi 2x týdně dopřát pořádnej biftek, kvůli železu 😀 Tak jsem jí řekla, že za to bude rád i on 😀
Výtok prej mám sledovat, kdyby se zbarvil okamžitě do špitálu, zatím mám aspoň 2x týdně zavádět tu Feminellu (vitamín C v čípkách) a zvýšit dávky magnezka, klidně i 4x2.

helik3
autor
12. lis 2008

týý jo Míšo, to fakticky budete na vánoce asi 4 😵 😵 😵 😵 to bude mazec 😀 😀 😀

TAkže koukej ležet, ležet, ležet!! Chtělo by to notebooka, že by sis s námi mohla psát z postele-Péťa měla nějaký telefon, že si s námi mohla psát z postele 😉 TAkže držíme palečky, ať ty 4 týdny přečkáte a budete mít vyhráno!!

Hele toho bifťoura do postele bych si taky nechala líbit !!! 😀 😀 😎

cipisek007
12. lis 2008

Jinak gratuluju Strašpytýlkovi k dobrým výsledkům 😵 😵

Barčo, však já vím, že dost často plaším zbytečně. Ale bojím se čím dál tím víc. Kolikrát si říkám, že bych teď chtěla usnout a vzbudit se až cca za 4 týdny po porodu se zdravýma holčičkama v náručí 🙂

helik3
autor
12. lis 2008

TAkže když to vezmu kolem a kolem, ty tu budeš po Zuzce další mamina 😀 😀 a dvojitá 😀 😀 protože předpokládám, že předběhneš Monču 😉 😉 Ta si to užije až na štědrý den 😀 😀

helik3
autor
12. lis 2008

Tý jo já jsem z toho úplně rozhozená Míšo-umíš si to představit, že už za 4 týdny je budeš mít u sebe???? A double????? 😀

barag
12. lis 2008

no míšo tak nakonec docela dobrý ne???

až teda na to otvírání, ale to může bejt taky pěkně pomalinký. já věřim tomu, že když ste došly až sem že ještě chvilku budete pohromadě, minimálně ten měsíc a pak už budou holčičky připrave¨ný na svět venku, neboj bude to dobrý 😉

cipisek007
12. lis 2008

Helčo, ještě mi to nedošlo, ale teď jak jsi to napsala, tak mi to došlo, že holky budou na 95% letošní. Šmarjá, o víkendu balím do nemocnice, mamina mi přijde vyžehlit mimivěci, nestíhám, nestačím, všechno je nějak moc rychlý najednou! Taky se začínám bát víc a víc. Zase jsem se zapoměla dr. zeptat, jak je to u mě s porodem, jak to vidí. Achjo, hlava děravá.
Nejspíš budu muset zrušit i tu prohlídku porodnice ☹ Což mě strašně mrzí. Na Peťu jsem se moc moc těšila, ach joooo.

cipisek007
12. lis 2008

Barčo, jojo v podstatě dobrý, jen se bojím toho otvírání. No ale 2 týdny do další kontroly to uteče jako voda 🙂

Holky, já budu ještě letos maminkou 😵 😵 😵

helik3
autor
12. lis 2008

myslíš že tu prohlídku porodnice nezmákneš??? Myslíš, že opravdu budeš ty 4 týdny jenom ležet a ležet??? Jedna taková procházka??!! No záleží jak to cítíš 😉

No porod nevím tedy, ale když je jedna cácorka otočená, třeba to půjde normálně, že porodíš obě dvě, ta druhá se buď otočí hned nebo spíš asi až půjde ta první ven, protože teď tam mají asi fakticky dooost těsno 😉 No uvidíš za 14 dní co Ti poví. Hele a proč Ti budou brát ještě krev???

cipisek007
12. lis 2008

Helčo, já nevím. Moc jsem se tam těšila, ale dr. to s tím ležením myslela vážně. Říkala jsem jí, že i sedím a ona se na mě koukla jak na vraha dětí a říkala, že v žádným případě, jedině ležet. Tak jsem zatajila, že sedím celý dopoledne u PC.
Krev - budou určitě zkoumat, jestli mám dost železa. A taky se dělává výtěr z porodních cest, jestli tam není infekce, pak by mi museli nasadit antibiotika.

cipisek007
12. lis 2008

Tak holky, jdu teda ležet, zítra dopoledne se tu ukážu, papa a hezký den!

helik3
autor
12. lis 2008

jojo kočlo, lež lež lež!!

Já jdu za chvilinku taky domu, tak zítra ahoj!!!

helik3
autor
12. lis 2008

úplně náhodou jsem našla v jedné diskuzi toto:

Jejej Evi, to te asi nepotesim. Ja jsem otevrena na prst uz mesic a pul A mimi je hodne dole uz asi 2 tydny. A kdyz rikam hodne, tak mi tlaci hlavickou na cipek (citim takovy elektricky vyboje obcas, jak tam tuka). No a vidis, este tu strasim s mimi v brisku.

Vím, že pisatelka čeká jenom jedno dítko, ale třeba alespoň pro malé uklidnění Míšo 🙂 papa

helik3
autor
13. lis 2008

hezké ránko,

tak až se vyspinkáte, doufám, že za mnou přijdete 🙂 Dneska budu mít asi volněji, šéfík v tahu 😀 😀 😀 práci mám ale takovou lážo plážo, takže jest se něco nepo.ere, tak bude pohůdka 😉