Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

helik3
28. srp 2008

Nazdárek kočky,

zakládám toto téma jaké návazné téma na naše snažilkovské - snažilky ze Sanatoria Art.

Budu ráda, když se tu co nejdříve všechny sejdem a budou se nové těhulky z Artu přidávat a budeme si zde pomáhat a řešit své problémy 🙂

Čekám na Vás 😉

straspytelka
18. srp 2009

Krásný večer, všechny už asi spinkáte, já jen jukla jak na srazíku a koukám, že super 😉 To je mooooc dobře a fotil někdo? Šup šup fotečky chceme 😉
Dobrou holky a kluci 😵 😵 😵

petreva
18. srp 2009

Ahoj ,
ty jo, vy fakt všechny hajáte 🙂 , to se máte 😉
O srazíku se tak hezky čte až mě mrzí, že jsme nebyly...vy jste všechny tak bezva 😵
A na víc už nemám sílu...E je teĎ mimořádně uplakaná..asi se rozpomněla na staré dobré časy...
Dobrou!!!

menny
18. srp 2009

Tak ještě strašim.
Úplně jsem přehlídla Jáju. Kočičko ještě pár dnů!!! Je to vopruz ty poslední dny a ty noci 😠
už ti přeju aby Šimonek chtěl brzo na svět!!!!!
Posílám pusinu na pupíček a velký pohlazení.

Indi taky se mi líbí ta tyrkysová, a oranžová, zelená a hnědá 😀
asi do toho pujdu, jen vybrat barvu
dám pak vědět a uděláme hromadu 😉

Dáda teď opravdu hodně vyrostl. Před těhu mi byl pod prsa
a teď nad ně 😀 Můj malej chlapešek....ale pořád je to mazel a moc bych si přála, aby ještě byl
ale jak řikala Peťa, ta škola bude změna....už vstupuje do světa "dospělejších"
apropó chtěla jsem se tě Peťul zeptat na srazíku,ale nechtěla jsem před Tádou ( možná jsi mi to ale už někdy řikala) , takže: do kdy Mája věřil na Ježíška??
Trochu se bojim, aby mu to ještě někdo nevyzradil, ještě bych nerada. Je to úžasný vidět ten natěšenej kukuč,
ale škola je škola tam si řeknou věci.

No nic balim to a hají

bříško už malý

peda
18. srp 2009

Petruš,ještě jsem nahlídla 😀

Mája na Ježíška a čerty s Mikulášem věří pořád 😀 😵 .Báli jsme se školy,ale on tomu vážně pořád věří.Ale musíme mít všechno zmáknutý do posledního detailu 😀 .Taky to miluju,ten blaženej výraz nad dárkama a děs v očích při čertech 😉

Vážně mizím,jsem mrtvola

menny
18. srp 2009

Co se mi to tam na konec připletlo????
Toho si nevšímejte 😀 😀

Evi třeba by výlet Elence prospěl, příště posrazíkujte 😉
moc přeju klidnou noc

menny
18. srp 2009

Jů jsi mě Peťul potěšila!!! 🙂 🙂
snad to tak bude i u nás, bylo by to super
ale musí to dát makačku, aby vše bylo promyšlený do detailu
u nás dá práci před Dádou schovat stromeček 😀

taky už tu nejsem

cipisek007
19. srp 2009

Holky, mě spadla ráno Terezka z postele ☹ ☹ Našla jsem jí ležet na zádech, nevím jestli se a jak moc praštila do hlavičky.
Evi, co ti tenkrát řekla dr. když ti spadla Elenka? Já tam nemám svojí dr. a nemám číslo na zástup ☹ Pamatuju si jen, že by neměla mít rozšířený zorničky, viď? Ty má stejný jako Barča a po zvednutí chvíli plakala, ale teď si hraje, kecá, vypila celou dávku mlíka.
Jsem z toho nervní a ani se mi nechce jíst 😢 😢

cipisek007
19. srp 2009

Indi, hihi, Táda je fakt borec. Mě se líbí, jak si tyhle děti většinou myslí, že mají jako jediný svoje jméno. Mojí segře, jsme to vysvětlovali horem dolem, že není jediná Janička na světě. Její teta je Jana taky. A kdykoli slyšela v televizi v titulkách např. v českém znění Jana Taata, tak to bylo pozdviženího 😀 😀

petreva
19. srp 2009

Ahoj holky!
MÍŠO, pane jo ☹ Dr. se mě ptala,jestli E. hned brečela (je to "dobře" když jo), pak jeslti není apatická, víc spavá a jestli má bouli. Měla jsem jí pozorovat a kdyby něco z toho tak jet raděj na pohotovost. Ale jestli si T. hraje a projevuje se normál tak to bude dobrý 😉 Já jsem na E pak hledala kde co a zejm.jak je teď ubrečenější tak jsem nevěděla ale dobrý. Míšo, oni jsu ty děti fakt takový gumový, ale úúúúúplně tě chápu, taky jsem měla srdce v krku. Dej pak vědět jestli něco, jo?? Snad ne 😉

cipisek007
19. srp 2009

Evi, moc děkuju, teprve teď mi došlo, co všechno se mohlo stát a po tvářích se mi kutálej megaslzy. Volala jsem kamarádce, je zdravotní sestra a má tříletýho kluka doma. Tak mě uklidnila, že jí mám sledovat a kdyby něco vyrazit. Terka si normálně hraje, kecá, cestuje po postýlce.
Já jsem taková kráva!! ☹

petreva
19. srp 2009

Míšo, nejsi! Vidíš, že si hraje, hezky se najedla tak to bude určitě dobrý!

cipisek007
19. srp 2009

Evi, snad jo. Ještě mi ta kamarádka říkala, že si mám dyžtak zavolat na dětský do nemocnice, ale zatím to nechám být. Radši s ní ani dneska cvičit nebudu. To bude den. Šok hned po ránu a po obědě tchýně ☹

Jo to nevíte, volala mi akorát, když jsem dorazila na srazík. Prej dneska přijde a vezme si holky ven. Zrovna dneska!! Se mi to teda vůbec nehodí po tom pádu, říkat jí to nemíním, aby jí sledovala, kdyby zvracela a tak. Prostě tu budu 2-3 hodiny trnout hrůzou.

menny
19. srp 2009

Míšo to jsou šoky po ránu ☹
je jasný, že seš na nervy a že to mrzí
Terezka si ale normálně hraje, breptá 🙂
tohle je mžik

tak mi snídáme a pomalu se chystáme na rehábko
sem se bála že to nebudem stíhat, máme tam být na 9h
teď jsem ráda, že tam jdem tak brzo, neb by jsme asi později chcípli vedrem
děkujem všem za palečky!!!
jsem zvědavá co řekne na Matouškův komín, jak stojí na těch nožkách
myslim si, že nám dá cvik, aby ty nožky byli rovně při postavení.
A Dáda to cvičení dosti fláká 😠 tak si myslim, že ho ( nás) trochu zcupuje.

Kamarádce se včera narodil chlapeček Dominik 🙂 takovej drobek 48cm 🙂

tak zatim papa

cipisek007
19. srp 2009

Peťo, snad to bude dobrý, pořád tam chodím jí kontrolovat, nechci se jim moc ukazovat, když si hrajou, začaly by ječet a po tom pádu jsem celá na měkko a celej den bych řvala s nima ☹
V 9 držím pěsti a pak dej hned vědět! 🙂

menny
19. srp 2009

Míšo a nejde se tchýni nějak vymluvit, aby přišla třeba zítra??
To máš teda dnes den ☹

cipisek007
19. srp 2009

Nejde, zítra už odpoledne něco mám. Snad ale kdyby Terezka začala zvracet, tak je snad "rozuná" a buď by volala anebo se vrátila. Myslela jsem si, že si ty dvě hoďky lehnu a budu spát, protože dnešní noc taky stála za prd, ale nebudu ☹

indigo
19. srp 2009

Míšo klíííííd!!!!! To se stane snad každý mámě, nejsi kráva! I mě Táda spadnul z postele, dokonce 2x. Sledovat, jestli nezvrací, neměla by aspoň tak 2 hodinky usnout, jestli se hezky najedla tak je to fajn. Odpoledne už bude v poho úplně, kdyby něco, projevilo by se to dřív. Takže klidně holky šoupni do kočáru a vraž je tchýni.
Já dneska vrazím tchýni Tádu, už se nemůžu dočkat až dorazí, půju se pak vyspat... 😀 jen ještě nevím, jestli dopo nebo odpo, chtěla bych si s Miškou zajít d tesca, holky (hlavně Pedík) mě včera tak navnadily... 😠 😀 Ale nesmím dělat nějakej extra nákup, pod kočár se toho moc nevejde, potřebovala bych tu tyrkysovou tašku... 😀 😎

cipisek007
19. srp 2009

Indi, moc děkuju! Pořád si tu pobrekávám a tajně je chodím kontrolovat. Tak ještě hoďku mi nesmí usnout. Snad to vydrží.

Hele, jestli do těch tašek půjdete a šábnem se o poštovný, tak se taky hlásím, jen musím nějakou vybrat 😀 Já mám ale velkej problém -neustále doma nějaký ty igelitky na nákup zapomínám, takže mám doma skříň plnou igelitek a jestli budu zapomínat i na tuhle, tak těch igelitek budeme mít ještě víc 😀 😀

cipisek007
19. srp 2009

Jéžiš, holky, ještěže vás mám. 😵

cipisek007
19. srp 2009

Terezka je ve svým živlu 😵 😵 Kejve se ze strany na stranu, občas se bouchne o bočnici postýlky, hází hračky z postýlky, hejká a říká Ne Ne Ne (a s jakou razancí to říká!!). naučila se novou slabiku. Tuhle slabiku bych radši ani neslyšela 😀 😀 😀 😀

petreva
19. srp 2009

Ahoj holky ostatní 😉
INDI, ty jo, bude hajando! Jak tiše závidím 🙂 Co ty horka? Lepší než v těhu?
PETO, auto bude až za tak dlouho? To je pech...ale bude 😵
MÍŠO, určitě by se něco objevilo dřív než odpol nebo večer, tak se neboj! Jakpíšou holky, T. se jeví úplně normál 😉 Brďo si ten pocit pamatuju moc živě, ale nejsi horší nebo špatná, taky simyslím, že se něco podobnýho stane snad každýmu..je to fakt minutečka. Tak si dej snídani ať máš sílu začít den 😉

petreva
19. srp 2009

Holky, když vám dítka v noci cestujou v postýlce a mají hlavu na šprušlích, necháváte je tak? Elča sebou hází že se do těch šprušlí pořád bouchá hlavičkou. Nelíbí se mi to, tak se jí snažim občas srovnat...asi budu muset pořídt ten mantinel po celý délce postýlky..

cipisek007
19. srp 2009

Evi, děkuju! Něco jsem snědla, ale je mi z toho na zvracení. Asi si dám panáka 😀 na vzpamatování 🙂
Ty jo, ale ten pocit. Slyšet to žuchnutí, doběhnout v rekordní rychlosti do ložnice, rychle jsem jí zvedla, ohmatala hlavičku a zachvilku přestala plakat. Šok se dostavil až po půl hodině, kdy jsem volala tý kamarádce. Jsem se jí rozbulela do telefonu, ta vylítla, co se děje a začala na mě, ať se uklidním, že mi nerozumí a tím pádem nemůže pomoct. Tak jsem to rozdejchala a ona mě uklidnila. No drobet, vám se to taky podařilo. Snad to fatk bude dobrý a omlouvám se, jestli s tím budu ještě dneska prudit 😉

cipisek007
19. srp 2009

Evi, my máme mantinel podél celý strany u zdi a za hlavičkou. Holky se o tu nekrytou část občas v noci bouchnou, ale kolikrát ani nezapláčou. Prostě buď zůstanou ležet a nebo se překulí na druhou stranu.

Indi, můžu tě o něco poprosit? Můžeš se mi kouknout, kolik v Tescu stojí ty spací pytle? Vel 6-12m? Já už zapomněla za kolik jsme ho kupovali. Moc děkuju 🙂

petreva
19. srp 2009

Holky, ljá jsem zpocená už teď tady u PC, co na tož venku 😅 Elenka dneska nějak podezřele vyspává...jo kdybych neblyla blb tak spím s ní...musí dohnat teď ty noci breberka si dává záležet..musím na ní hodit oko

petreva
19. srp 2009

A co JÁJA, jak se vyspala?? Na ty naše těhulíny zase nějak musím myslet. ZUZKA se taky dlouho neozvala...

indigo
19. srp 2009

Míšo jen pruď a panáka si klidně dej! Hele až nebudu kojit, tak si dáme panáčka někde spolu, jo? 😀

Evi jo jo, horka snáším líp než v těhu, ale stejně je nemusím. Já prostě nejsem letní člověk. Vadí mi, že se zpotím ještě dřív než si oblíknu podprsenku 😝 Ale včera bylo celkem fajn, i dneska má bejt, ale pak zase tropy. 😝 Nejhorší pro mě je, že s Tádou MUSÍM každej den ven, zavřený celej den v paneláku, to bysme skončili u Chocholouška všichni. 😖 Ale bude líp, začne podzim... 😎

cipisek007
19. srp 2009

Evi, o Zuzce má zprávy Indi, bohužel jsem jí na srazíku moc neposlouchala, protože zrovna holky ječely. Ale zaslechla jsem, že jí snad chtějí koncem týdne říznout.

Jdu za ječidlama, všem moc děkuju!! 🙂

petreva
19. srp 2009

Tak jsem to zakřikla, už je vzhůru 😅

petreva
19. srp 2009

Indi, tak to jsi vystihla jak je člověk spocenej než si obleče ten nejmenší kus oblečení...co manžel s těma rukama? Zůstanou mu nějaký trvalý následky nebo se to zhojí?