Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

helik3
28. srp 2008

Nazdárek kočky,

zakládám toto téma jaké návazné téma na naše snažilkovské - snažilky ze Sanatoria Art.

Budu ráda, když se tu co nejdříve všechny sejdem a budou se nové těhulky z Artu přidávat a budeme si zde pomáhat a řešit své problémy 🙂

Čekám na Vás 😉

inna12
20. srp 2009

no právě, se děsim, že se to obrátí nějak radikálně 😀 😀 😝 uvidíme co se z něj vyvrbí

jo to máš pravdu, to je až za dlouho za měsíc! já tam volat nebudu, prostě příští tejden tam zase naklušu na váhu a je! 🙂

jdu škrábat bramboři 😝

papa!

indigo
20. srp 2009

Pa Inuš, taky pomažu něco dělat, dokud si starší hraje a mladší chrupe... 😎

cipisek007
20. srp 2009

Indi, Táda je zlatíčko doteď!! Když ho "porovnám" s bratránkvo tříleťákem (je o měsíc starší než Táda), tak je to nebe a dudy. Honza je hroznej ďábel, nevychovanej, uřvanej spratek, kterej si sám hrát neumí, obout se neumí (a to nastupuje od září do školky), dokáže bejt pěkně zlej a s mluvením? Doteď mu nerozumím. Táda je oproti němu opravdu milionovej!

Indi 😀 😀 Malej!!

Holky, já se od narození holek nejvíc bála, že je upustím nebo mi odněkud spadnou. No a vyplnilo se. 😒

cipisek007
20. srp 2009

Indi, jejda, Michalka ti fakt nějak roste 😀 😀

menny
20. srp 2009

Děkujeme za pochvaly. Inuš a kdybys viděla Dádu asi bys ho nepoznala. Je teda furt hubeňour
ale hrozně vyrostl.
Matýsek už neni takový mimineško...už jsme i museli vyndat sporťák, v hlubokym se mu nelíbilo
Indi on byl Máťa unavenej, jinak by se nechal pošišmat a pochovat dýl.
Když jsem držela Michalku, byla jak peříčko...slaďoušek
Jájo jak to jde? Ba tebe musim myslet. Jak jsem tu psala, že se kamarádce narodil Dominik, tak ta měla
termín přesně jako ty....tak Plánička neflákat se a klubat se ven!!
Je to síla viď a ty vedra k tomu, no myslim na tě

u očaře dobrý, jen jsme přišli v 9h a nechaly nás čekat do 10:20 😠 😠 😠
😠 tak mě fakt nas.aly pipky jedny. A to vždycky maminy s mimčama a malejma dětma berou
přednostně, nějak na nás asi pozapoměly, no byli jsme s tim kočárem fakt
nepřehlédnutelný. Když už jsem šla sestře říct, že přídem jindy, tak nás hned vzala.
Sem si sedla a začala kojit, tak bylo vidět, že to sestru mrzelo, že nás nevzala dřív, to mi už ale bylo houby
platný.

Jdu Dádu nachystat do bazénu a pak se na chvilu natáhnout, jsem děsně urvaná. Sluníčko nás málem
uškvařilo a k tomu jsem rvala z DM nákup + bačkory co jsme koupili. Snad malej usne, panž sotva držim víka.
Zatim

menny
20. srp 2009

Matoušek leze !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😵 😵 😵
😀 😀 to jsou fofry, ten jede 😀 😀

indigo
20. srp 2009

Ahoj Peťo!
Matouškovi obrtleskajícísmajlík!!!! 😀 Je to šikula!!!!!!

Míšo - no máš pravdu, Táda je zlatej, nevím co bych si počala s miminkem a raubířem k tomu. S mluvením - je fakt, že v tom je Táda drobet napřed oproti vrstevníkům, mluví už hodně dlouho a hezky (tedy na svůj věk), má velkou slovní zásobu. On bude spíš na tu "hlavu", ve dvou a čtvt letech se naučil barvy aniž bych je do něj nějak hustila. Prostě jsem řekla tahle pastelka je fialová a příště už to věděl sám. Na druhou stranu - "tělo" ho nikdy moc poslouchat nebude, sporotvec rozhodně nebude, tatínek z něj chtěl mít fotbalistu, mno o rok mladší děti běhají líp než Táda... 😀 ale to je daný i tím, že se narodil s tou hypotonií a museli jsme ho hodně "ukecávat" aby se vůbec začal hejbat... 😝

Jó každý dítko je jiný... 😎 Miška asi fakt bude vysoká, tak si uvědomuju, že už na ultrazvucích, jak se měří hlava, hrudníček a stehenní kost, tak ta nožička vždycky byla tak o 2 tejdny napřed oproti ostatnímu. Dlouhý nohy měla už v břiše... 😀

cipisek007
20. srp 2009

Péťo!!! No to je úžasný!! 😵 😵 😵 To už je teda na kolínkách a ručičkách?

Indi, bude to dlouhonohá krasavice a tvůj muž by si měl už teď pořídit brokovnici! David už se po nějaký taky poohlíží 😀 😀 Víš co, oni si to všechny děti kompenzujou něčím jiným, když jim něco nejde. Tádovi nejde sport, bude dobrej na učení. Honza zase bude asi dobrej na sport a takovýhle aktivity, ale myslím, že moc "rozumu nepobral". Je na všechno strašně lenivej, co se učení týče. Jsme strašně zvědavý, jak mu to půjde ve školce, on od malička se mezi dětma nepohyboval a neumí být v takhle velkým kolektivu.

cipisek007
20. srp 2009

Jedna nová fotečka na našich oblíbených. A pllllno jich tam zmizelo!!! 😲 😀 😀

inna12
20. srp 2009

gratuluju k lezení!!!!!!!!!!!! 😵 😵 😵

indigo
20. srp 2009

Jooo kočky, jak měla Peťa ten boxík... koukala jsem včera v tescu a na Huggies ubrouskách nemaj, ani malý, ani velký (ty jsem od dob co byl Táda miminko neviděla, škoda, fakt je nejlepší 😖 ), ale koukejte 😀
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=25667766&tab=0

Já používám ten Babylove z DM, je trochu vyšší než tenhle, ale vejde se tam celý to jejich "malý" balení, 30ks ubrousků. 😎

indigo
20. srp 2009

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=25556775&tab=2

Tenhle, tý jo na tom MMB se fakt sežene všechno... 😀 😎

cipisek007
20. srp 2009

Indi, oni už dělaji i s ubrouskama na těch 80ks, ne? Nebo si to pletu s jinou značkou?

indigo
20. srp 2009

Míšo teď tě trošku nechápu... skoro všichni výrobci dělají i boxy, občas jsou u ubrosků, i babylove má velkej box na těch 80ks, někteří výrobci dělaj ty placatý "cestovní", vim o pampers, huggies (jen"za mě" byly bílý, tyhle červený jsou hezčí 😀), babylove. Možná i jiní... 😎

cipisek007
20. srp 2009

Aha, tyhle jsem myslela. Vím, že ostatní taky dělají boxíky, jen jsem myslela, že sháníš něco většího 😉

cipisek007
20. srp 2009

Jdu do hajan, dneska má službu tatínek, tak ať si užije. Ale jak to bejvá - když je doma, tak holky jsou v noci zlatý...

Dobrou noc všem!!

inna12
20. srp 2009

ja mam ten velký babylove, přijde mi fajn..

holky, ponořujete ouška při koupání??

míšo dobrou! 🙂

kacena00
20. srp 2009

ahoooooooooooooj!!!ju teda peťo ten Máťa je teda borec!!!

holky byla sem dnes za kamoškou co má holčičku o 2 měsíce starší, teda na kiláž asi vede cyrda ona je takovej ještě víc nejedlík, ale je vlasatá a cyrda jak je takovej - no řikejme tomu plešatej, i když teda samy ste viděly že vlasy má 😀 - a navíc jak má cyrda kulaťounkej ksichtíneček, tak najednou vypadal vedle ní jak miminko miminkovatý...mě to normálně nepřijde ale vedle tý barborky uplný mimčo... sem teda zírala

peťo, víš co je sranda? sem na noseni.cz rozjela diskuzi tábor pelhřimov a poprosila o vyzkoušení nosítek a teď mi psala rehana že její kamoška má jeden ten druh nosítka a že by teda určitě se to dalo s ní domluvit aby mi ho půjčila 😀 😀 tak že bysme se s rehanou domluvily na společnou kávičku? 😕 😅

Jájo, jinak jak ses ptala na to beco, tak já nevim no... já neměla zatim v ruce nic, krom toho ručně šitýho meitai který si vyráběla Petřina kámoška sama doma, jinak nevim ani fň

z toho co sem na tom serveru vyčetla mi vyšlo že slovanštější typy tak jim spíš sedne manduca a křehčím 50 kilovejm maminkám spíš ergo..nicméně pak tam někdo psal že je to hlavně o pocitu, takže z toho vim prd a proto se dožaduju vyzkoušení...už mě i evi napadlo zajet do Jindřicháče 😅 😅 😅

no ale jako abysme si rozumněly...ještě jeden šáteček, měkoučkej se lnem či konopím 😵 😵 😵 b prostě byl eňo něňo 😀

kacena00
20. srp 2009

innuš ne, neponořovala sem a když se to povedlo michalovi protože si s ním v kyblíku hrál a houpal ho, tak dostal ceres, já se docela bála zánětu středouší, ucha sem jen čistila štětičkama (těma se zarážkama)

kacena00
20. srp 2009

evi, já taky octuju, protože máme asi dost tvrdou vodu a ty pleny mi šííííleným stylem hrubly...a to nemluvim o ručníkách, takže na pleny ocet, na naše prádlo - hlavně fusekle a ručníky do hlavního prádla ocet a na máchačku aviváž

teda teď čtu pe´to jaká byla ta rehábka, to je frk, žes to měla na mobilu, ten Má´ta si z tebe dělá prdelku asi a chce z tebe udělat matku co si vymejšlí, ale si ho převezla 😀 valacha!!!

straspytelka
20. srp 2009

Ahoj holky, gratulace Matoučkovi k lezení, Míša si taky odfoukla viď 😉 Jája počítá dny 😵 😵 Cirilek je krásnej chlapík, my taky vlásků moc nenapíchali 😀 😀 Innuško, buď ráda za ty dary 😀 😀 kdo ví jak bude za měsíc 😉 Taky mám na to velký balení kryt 😉 je to fajn, jen mi příde, že musím čas od času obrátit ty ubrousky vzhůru nohama, pak ty vrchní jsou sušší a dole mokrý moc 😒 Taky děkuji za rady na praní o octu vím, ale ten prdopeč jsem kdysi četla a zapoměla, zrovna bojuju s flekama a ani vaniš nezabral, jenže u mě je problem, že peru jednou za tejden 😖 tak nevim jestli to teda namydlit než to tam dám, nebo ještě před tím do koše 😅
Dádí, musíš se přihlásit na fotku příště 😀
Dneska byl náročnej den...víet do Tábora k soudu, pak Třeboň bazen, pak Číměř chata 😀 masooooo, ještě peru a jdu hajat 😉 malá pěkně baší, kadí a celkem to jde i s tím klubajícím se zubem a náznakama na kolínka 😉 V úterý na očkování já zítra k holiči, no uvidím so se mnou provede, myslím, že mě už nic nezachrání ☹
Opatrujte se všechny papa 😵 😵

kacena00
20. srp 2009

strašpy ty si ale drnda!!!ti náhodou tvoje krásný vlásky moc sluej, víš co já bych za takový vlásky dala? s tou svou poch..slámou!!!

Indi, nevim jestli je zuza připojená ještě, tak jestli jí budeš psát, tak na ní moc myslím, teda asi nás tady je víc, už se moc těšíme na další mimi, týjo, třeba už to bude zajtra 😵 😵 😵

kacena00
20. srp 2009

Míšo te´d čtu že se ti v práci skládá manžel,...to je drsný, chjo...a člověk do toho musí jít, páč živí rodinu...

no nic, jdu asi papapapa, protože tu trpim monologismem a to mě neba

mon73
20. srp 2009

ahojky 🙂
tak zas po delší době. Pravidelně dočítám, ale na psaní už neni moc času ani možnost. Tobís od neděle horečkuje 38,5 po paralenu to klesne na 37,5. Asi to budou zuby. Byli sme u Dr. spojili sme to s osmiměsíční kontrolou. Nikde žádnej nález ani náznak nemoci. Dneska v noci to vygradovalo na 39,2 a od tý doby to leze dolu od noci neni na čípkách a má 37,1 , tak snad už bude klid.
Jinak kontrola ok 8,23 kg a 76 cm moc nepřibral, ale hodně se vytáh. 🙂

mon73
20. srp 2009

Teda nejdřív musim reagovat na Peťu - Menny tak to je teda Matoušek Šikula: To snad ani neni možný. Ten náš lenoch jen ručkuje po zemi. Projde teda celej byt, a někdy sebou táhne hrací deku a na ní i vozítko (silák), ale nohy teda nechce používat. Alespoň na lezení ne 😀

Míšo, tak už máš vybráno do foroty. Už je Daidovi dobře? No to je hláška - ještě že mně nikdo neviděl - nojo, chlapy 😉 A přidávám se do skupiny padajících dětí. Byla sem první, ale připadala sem si tak nezodpovědná, že sem to nechtěla šířit. Spad z Lukášovo postele, ta je naštěstí nižší a vzal si sebou pod hlavu mikinu - šikula. Ale řval teda taky, myslim že teda hlavně leknutim.

Indi, ještě k tý srovnávací fotce - to nejsou dvojčata, nebo si schválně oblíkla mišku do klučičího? 😀

Už si zas nic nepamatuju, du to zas prolítnout
Jó, ještě sem si vzpomněla na Jáju - tak Plánička se už chystá. Že by čekal na Zuzku?

mon73
20. srp 2009

Jó Peťo, v neděli jedem do Tábora na hokej - nechceš zajít na kafčo? 😉

mon73
20. srp 2009

A nespěte všichni 😠 😀

mon73
20. srp 2009

a ještě jedna chlubivá - neleze, ale dělá paci paci, tááákhle velikej a pa pa 🙂

indigo
20. srp 2009

Všichni nespí 😀 Někdo má o půlnoci poledne, jako vždy... 😠 😝

Mončo - to byl záměr, ale pózovat teda nechtěla... 😀

Tak já jí jdu zkusit uprsovat, třeba si dá říct... 😎

dadunka
20. srp 2009

Taky nespím 😉 , nakrmila jsem dítě a cpu do sebe meloun 😎