Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

helik3
28. srp 2008

Nazdárek kočky,

zakládám toto téma jaké návazné téma na naše snažilkovské - snažilky ze Sanatoria Art.

Budu ráda, když se tu co nejdříve všechny sejdem a budou se nové těhulky z Artu přidávat a budeme si zde pomáhat a řešit své problémy 🙂

Čekám na Vás 😉

achalteke
21. srp 2009

Jo holky bobky jsou hustý, ovšem ten konec s banánama....můj chlap u toho brečel smíchy 😀 😀 😀 😀 😀

Inuš dobrý, lehouncí poslíci těsně nad pipkou, ale nic extra 🙂, jinak vypadá to že se konečně zatáhne a už se i lehounce zatáhlo...

receptík pošlu v IP - je to fakt geniální záležitost 🙂

cipisek007
21. srp 2009

ty voe, já si to snad přečtu 😀 😀

prosím taky IP s receptem 😵

cipisek007
21. srp 2009

No tak to je masakr!! 😀 😀 😀

petreva
21. srp 2009

Mě taky Jájíku receptík už¨ten název mi chutná 🙂

straspytelka
21. srp 2009

Ahojky jdu taky číst, malou uspává j a nějak mu to nejde, brečí a steká se 😖

cipisek007
21. srp 2009

Strašpy, hlavně ať to nevzdává 🙂 Ona si Simonka dá říct, když zjistí, že jinou šanci nemá 😉

achalteke
21. srp 2009

Jé čau Strašpy, už jsem tě nepozdravila ani nepamatuju 😉

straspytelka
21. srp 2009

Ahojky ahojky
Holky, nevíte jestli mají adminky ty vymazaný fotoalba?Jak jsem sem dala ten srazík, tak jsem smazala těhotenství se S a já kráva tam měla popisky na den přesně a nějak jsem si to zapoměla poznamenat i jinam...béééééééé až mi je z toho blbě, jak jsem umazala kus jejího života ☹

straspytelka
21. srp 2009

porodopis je teda hezky bobíkovej 😀 😀

cipisek007
21. srp 2009

Strašpy, tak to netuším ☹ Zkus někomu napsat, třeba Kristě, je budějcká, jestli to třeba nezálohujou.

straspytelka
21. srp 2009

jo už jsem psala na forum tady tak snad mi odpoví kladně, moc bych si to přála, doprčic...dělám totiž památníček a te´d mi to došlo, že to všechno vylo ve foťáku, ale to už tam dávno neni že jo a pak tady... ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹
Už spinkáte? Malej jsem dala kousátko z lednice a usnula za chvilku 😉 Má dáseň celou rudou a zubák ne a ne se prorvat zmetek 😠 Snad nebude mít zuby jako já, když je celá po taťkovi 😖

straspytelka
21. srp 2009

Hahahahaaaaaa co to je ve zprávách...zase jedna co NEVÍ že je těhotná a porodí 🤐 🤐 🤐 To je asi šok pak 😀 😀 No já to věděla i bez testu po 10 dnech, blila jsem jako alík do 5 měsíce pokaždý 😀

cipisek007
21. srp 2009

Strašpy, tak držím palce, aby to šlo odněkud vyštrachat,
Holky mi kousátko nechtěly a nechtějí. Hlodají všecko možný, jenom ne to hlodadlo 😀 Jak dlouho se vám ten zub už klube? Nám dva dny každej, ale ještě furt je Bára protivná, asi jí to ještě bolí.

Jj, to jsem četla včera o tý ženský, docela hustý. 😀

straspytelka
21. srp 2009

no klube se už dobrejch 5 dní 😒
Hlodadlo 😀 😀 😀 😀 😀

straspytelka
21. srp 2009

😖 no a já to propásla tu reprtáž o tý těhulce sakra....jdu fofrem sundat jahody z balkonu, nějak tu fooooooká 😖 asi to příde 😕

mon73
21. srp 2009

ahojky 🙂
Míšo, jj, je to šestá nemoc. Horečky přešly a osypal se.

Jájo, taky prosíím recept. Děkuji 😉

cipisek007
21. srp 2009

Moni, hihi, můžu být dr 😀 Ne, teď už bude Tobíkovi dobře. Přesně takhle to měla Barča. Vysoký horečky, nešly srazit a navíc před víkendem. I CRP jí v krvi vyšetřovali nic. Hlavně, že to není nic vážnýhi! 😉

straspytelka
21. srp 2009

Mončo, tak aspoň že tak viď 😉 Míša dr poradila dobře 😀 Jdu žehlit loučím se pro dnešek, snad to stihnu než se to tu provalí ta buřina papa a dobrou noc 😉 😵

cipisek007
21. srp 2009

Jdu do sprchy a hají. Dobrou!!

mon73
21. srp 2009

Dobrou,

já žehlila včera asi dvě hodiny 😖

Jájo, moc děkuju 😉

kacena00
21. srp 2009

juu jájo sim sim o buchtu fešandu, ačkoliv..já teda nepekla ani nepamatuju..tak před 6 měsícema?? 😕 😅 ale třeba se zadaří

kacena00
21. srp 2009

jájo a za buchtu budeš ode mě mít mailika

kacena00
21. srp 2009

😀 😀 😀

cipisek007
22. srp 2009

Dobrý ráno!

Teda, taky vám bylo v noci takový vedro?? To bylo šílený. Mokrá úplně všude, až jsem se lekla, že se mi stala nehoda... 😅

achalteke
22. srp 2009

Jo to by mě zajímalo kde je to slibovaný ochlazení - žádnou změnu jsem nezaznamenala 😠

Holky za buchtu děkujte Menníkovi - je fakt mňamózní a u nás už je zas jen necelej půlplech - Honza to vzal v noci útokem 😅

cipisek007
22. srp 2009

Jájo, přesně. Venku v šest ráno 18°C. Masakr.

achalteke
22. srp 2009

sem se vzbudila a pes i Honza si spí v obejváku, že prej sem chrápala jak starej fotr 😀 navíc mě chytala křeč do jedný nohy furt, tak jsem s ní kroužila a podobně, nakonec jsem si schmoustala kojopolštář na hromádku a nohu dala na ní - no manévry to zase byly - co vám budu povídat

menny
22. srp 2009

Ahojky
já měla v noci takovou migrénu, blila jsem jak alík. Ta hlava mě bolela skoro 3dny
a v noci se to vystupňovalo ☹
ani na PC se mi nechtělo

Moni zítra bohužel jedem na chalupu, je to škoda, ráda bych tě viděla.
Vyjíždíme ale už dopo.
Luky má zápas? Ať vyhrajou

nám se ty 2 zubiska klubaly snad 2 měsíce 😖 😖

Matýsek je teď vztekloun, jak začal lézt, tak mu to jde tak 10minut, pak se unaví
a pak mu to nejde. Staví se na nohy ale ruce ho nechtěj poslouchat a padá na ústa
vzteká se jak mourovatej....mu pořád řikám, ať se na to vyprdne 😀 😀 😀
chvilku si odpočine a znova...cca 10min a pak je vztek
moc vám děkujem za pochvaly....sama koukám na ty pokroky, je to šikula 😵 😵 😵

Koukám Fešanda koluje, to je dobře, recept mám od kamarádky a ona taky od kamarádky, je jednoduchá
na práci.........je to mňamka

no snad vás stihnu během dne dočíst!!

Moooooooc myslim na Jájíka a Zuzku!!!!!!!!!!
Holky jak vám je????

indigo
22. srp 2009

A proč nemá Indi buchtu?!? 😠 Proč jí Jájík nehodila rovnou do placu?!? 😠 😀 Tedy pokud je jednoduchá, že by ji Indi zvládla... 😀

Brý ránko přejem! Já dneska spala 2x 3hodinky v kuse, na takovej luxus nejsem zvyklá, tak jsem i vyspaná... 😎

Musíme dopo ke tchýni, prababi slaví narozky a odpo tam bude milion lidí v tom minibytečku co maj a ještě se tam bude kouřit. Tak abysme zavčasu vypadli. 😝 Včera jsem do půlnoci vyráběla dárek a dneska zjišťuju, že ho nemám do čeho zabalit. Myslela jsem, že tu mám dost těch dárkových taštiček, ale jsou na to buď hodně malý nebo dětsko-miminnkovský, to se k 80tinám asi nehodí... 😠 😀 😝

cipisek007
22. srp 2009

Jájo, však už jen pár dní 🙂 Neříkala jsi, že tenhle týden rodíš?? 😀 Máš ne to necelý dva dny 😀

Peťo, a už je ti dobře? Změna počasí, co?
Musí to bejt sranda Matýska pozorovat 😀 Naše Bára už se taky plazí s větší razancí a to je rychlost!! Jen ta Terka furt nic 😠