Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

helik3
28. srp 2008

Nazdárek kočky,

zakládám toto téma jaké návazné téma na naše snažilkovské - snažilky ze Sanatoria Art.

Budu ráda, když se tu co nejdříve všechny sejdem a budou se nové těhulky z Artu přidávat a budeme si zde pomáhat a řešit své problémy 🙂

Čekám na Vás 😉

peda
22. srp 2009

Tak to obvolej a uvidíš.
Mi hnijeme doma,malou jsem dala do postele,pobrekává tam,snad usne.P spí u televize,Mája kouká na pohádky a já zase sežrala tabulku milky 😠 😠

peda
22. srp 2009

Holky,už jste koumaly zimní fusaky?mě se líbí Lodger bunker,aesthetic a kaiser.Co máte,nebo budete pořizovat vy?mi už v zimě budem ve sporťáku,tak potřebujem nějake pořádnej.Nánožník máme.

cipisek007
22. srp 2009

😀 Když na tobě to není vidět! já se kouknu na obrázek buřta a mám o 5 kilo víc 😠

My právě nánožník nemáme a já mám dilema, jeslti kupvoat golfky s nánožníkama, nebo jen pořádný fusaky do tohohle náklaďáku a golfky až na jaře. Golfkama totiž neprojedu dveřma do výtahu 😠
Ale ještě jsem to nekoumala, tak budu sledovat kdo co písne.

achalteke
22. srp 2009

Helou Pedí já se rozmýšlím mezi originálem od Quinny - líbí se mi, že je z goretexu a nebo 3v1 od Emitexu
ten http://www.skrblikshop.cz/quinny-fusak-speedi-2... nebo ten http://www.batolata.cz/detail.php?zbozi=650298

achalteke
22. srp 2009

pedí ten lodger je úžasnej, kamarádka ho má a je s ním strašně moc spokojená 😉

cipisek007
22. srp 2009

Ten lodger koukám, že je až do tří let. Jenže drobet nad naše finanční poměry 😒

achalteke
22. srp 2009

no Míšo to se ani nedivím . kupovat ho hned dvakrát je teda pěkná palba 😒

cipisek007
22. srp 2009

Jájo, no právě. Zkusím se v pondělí dovolat taky do Babycentra a zeptat se, jestli jdou přikoupit i nánožníky k našemu náklaďáku. Dokud holky nechodí, tak nemá cenu kupovat golfky. Protože do výtahu s nima stejně neprojedu 😒 Tím pádem bysme nemuseli mít nijak extra teplej fusak, když holky budou ještě v kombinézách. No nevím, je to hrozný rozhodování, už nad tím přemýšlím čtvrt roku ☹

indigo
22. srp 2009

Kuk ženy!

Náušničky naštěstí náš doktor píchá, den předem tam musím náušnice donýst a on je "naloží" u něj. 😎

Fusak - mám od Emitexu ten z druhýho odkazu Jíčy, světle/tmavě modrej, jsem moooc spokojená, je od mimina až do .... no dokud chce dítě sedět v kočáře, což u nás bylo v roce a půl, ve dvou a půl už chodil po svejch, kdepak kočár... teda jo, golfky, ale to je chvíli po svejch, chvíli v golfkách, to je lepší kombinéza než nějakej fusak do golfek...

indigo
22. srp 2009

Jinak z jiných diskuzí - holky si nemůžou vynachválit aestethic, prý jsou s emitexem srovnatelný, jen ten aes. je měkčí, poddajnější do kočáru. Mě teda přijde Emitex měkoučkej krásně, ale aest. jsem neměla v ruce, takže bude ještě asi šodavější. 😎

indigo
22. srp 2009

Míšo dík za tip na papírnictví, fakt jsem o něm nevěděla, měli naštěstí otevřeno a hned na kraji (spíš už vystrčenej ven 😀) stál obr stojan s dárkovejma taštičkama... 😀 A rovnou ppuget v květinářství, malej, Tádovi akorát do ruky, lahvinku v Albertovi, něco málo pokoupit a měli jsme to akorát ke tchýni, než jsme vyjeli vejtahem nahoru, začalo pršet. 😎 A byli řííííízečky, no odmítněte pozvání na oběd.... 😀 😀 😀 😎

cipisek007
22. srp 2009

Indi, dík za tip. Už jsem poslala dotaz do Bejbycentra, tak uvidíme, jestli odpoví (na nánožníky). A asi bysme šli do Emitexu, už jsem o něm taky slyšela dobrý.

Co oslava? A kde jsi nakonec sehnala dárk. tašku?

cipisek007
22. srp 2009

Indi, ááá tak to je super 🙂 Já se pak bála, jestli ho už náhodou nezavřeli, byla jsem tam naposledy začátkem prázdin 😅
NO a co dárek? Jakej měl úspěch? Padla slza? 😉

indigo
22. srp 2009

Míšo slza nepadla, možná pak když se nikdo nekoukal 😀 ale došly slova. Fakt to bylo lepší, než kdybysme koupili voňavku nebo tak něco... A jak se pak začali scházet lidi, tak to babi každýmu ukazovala hned mezi dvěřma. Mám z toho hezkej pocit. 😎

indigo
22. srp 2009

Hoky mě usnulo dítě. Teda to starší. Tak jsem ho jen přenesla do postele a doufám, že mu to vydrží až do rána, jestli bude vstávat o půlnoci tak mě šlehne. Ale mohlo by, 3 dny po sobě vstává ve čtvrt na 7, to je na něj brzy, tak snad jen dohání spánkovej deficit. Je sice špinavej, zuby nemytý... no jednou se to nepo... 😀 😎

indigo
22. srp 2009

A budí se mladší, hernajs to se nemůžou domluvit a dát mamince chvilku svátek?!?!? 😠 😝
Mizim.

cipisek007
22. srp 2009

Indi, to věřím 😵 My jsme se takhle nechali jednou sourozenci (já, segra a brácha) vyfotit v ateliéru mamce ke 40tinám, zvětšit a zarámovat. Řvala jak želva a ani chlapům nezůstalo oko suchý, nekecám. NIkomu jsme to totiž neřekli a tak to bylo překvápko pro všechny. 🙂

Správnej chlap má smrdět 😀 😀 😉

cipisek007
22. srp 2009

Indi, to znááááááááám 😀 😀

zuzan
22. srp 2009

Ahoj holky, šoupla jsem dítko babičce (ať si taky užije) a já mohla aspoň na chviličku juknkout za vámi 🙂 Samozřejmě nedočítám, jen vždycky přelousku poslední stránku diskuze a jsem mimo obraz, ale co se fusaku týče, tak rozhodně Emitex naprosto supráckej - teploučkej - má prodlužovací část (buď je odepnutá dokud je mimčo malý a když doroste, tak se dá fusak nastavit, může se dát do autosedajdy - má výřezy na pásy (buď tří nebo pětibodový) a nebo do kočárku, kárky... Akorát v bejbycentru jsme na ně koukali za 1999,-Kč a na netu ho sehnali za 1100,-Kč + nějakých 150,-Kč poštovnýho 🙂)) Barvu máme béžovo-žlutou, ale v nabídce je spousta kombinací 🙂)) Akorát není moc šikovný do něj dávat ještě kombinézky, protože pak se dítě potí, když není přehnaně chladná zima - Vendýsek byl na zimu miminko, tak jsem se bála, aby jí nebyla zima a pokaždé jsem ji vyndavala úplně propocenou...
Jinak všem rodičům gratuluju k novým miminkům a miminkům přeju, ať se jim na světě moc líbí 🙂))

peda
22. srp 2009

Tak P vzal Elli teď ven,když neprší,tak se jeli projet 😵

To jste mi teda moc nepomohly s těma fusakama,pochváliy jste všechny 😀 😀

Indi,tak babí byla dojatá,to je moc dobře.Já dala asi 20 fotek Ellinky babičce a babička si je pořád prohlíží a volá
mi,jak si je pořád dokola prohlíží a jak je malá krásná 😵 😵

Zuzan,ahojky 😉
jak to,že jste nepřišly s princeznou na srazík?Tak malá je u babičky?to jsi dala Vendulku na noc?vždyť kojíš,ne?
To je teda rozdíl v ceně,ti řeknu,ono u dražších věcí se vyplatí mrknout na net.

Já mám růžovej sporťák,tak mám dilema s barvou,líbila by se mi nějaká hnědá s drobet růžovou,nebo béžová,právě bych to asi musela vidět na vlastní voka,abych to nějak dala dohromady.Zase moje růžová,no.Mě ukamenujte 😀 😀 😀

peda
22. srp 2009

Míšo,tak jak jste zvládli tu skříň?vy jí rozebíráte,ne?a budete dávat novou?Ona vám nevyhovovala?Holčičky byly hodný?

Tak já jdu dát flaštičky do mikrovlnky,až přijdou z venku,tak půjdem rovnou koupat a najíst a spát 🙂

inna12
22. srp 2009

ahoj, tak malej má na tvářičkách to novorozenecké akné, šudíček můj ☹ prej jsme to s brachama taky měli jako mimina 😝 tak potíram černým čajíkem a doufam,že mu to brzo zmizí...

jdu vás dočíst a všechny zdravím!!!!!!!! 😉

cipisek007
22. srp 2009

Pedí, ona byla asi 18 let stará, ošklivá, potapetovaná ještě po původních majitelích bytu. Šílená almara. Skříň už je pryč a bude se čekat, až bude mít brácha novou hotovou. Na jedněch dveřích bude i veeeliký zrcadlo, který mi tady moc chybí. Protože mám jen samý malý (v koupelně a na botníkový stěně). Jen by mě zajímalo, kdo ho bude leštit 😀 😀

Zuzka na srazík nedorazila, protože byla na dovče a neměla čas se kouknout do IP,kterou jsem jí psala. ALe už mám na ní číslo a až zase nějakej srazík naplánujeme, tak jí mám dát vědět 🙂

Innko, snad vám to brzy zmizí. To se dá "léčit" jen tím čajíkem?

peda
22. srp 2009

Míšo aha,tak to se asi moc těšíte na novou,co?a brácha je truhlík?

Jé,Zuzi a kde jste byli na dovče?jsem zvědavka,někde v ČR,nebo někde dál?

Inní,ahojky mamino 😵 to já vůbec neznám,akné?to je jako potničky?nebo jak to vypadá?a černým čajíkem vatičkujete?ono to určitě brzy zmizí 😉

cipisek007
22. srp 2009

Pedí, jj, brácha je truhlík 😀
Už se moc na ní těším. Ta stará byla i hrozně blbě řešená a mě se do ní nic nevešlo. Teď to už bude lepší. Je tu teď bordel jak v tanku a už mě to dost deptá 😠

Zuzi byla na Lipně. Prý mimo turistický oblasti. Jezdili s manžou i Vendulkou na kolech 🙂
Hihi, jsem jak tisková mluvčí 😀

peda
22. srp 2009

Tak to věřím,všechno vykrámovaný 😒 ale snad se brzy dočkáš a budeš se kochat noýma policema 😵 😵 a hlavně tím zrcadlem 😵 😵

Tak to musela být paráda,Lipno je supr,když se vydaří počasí a neleje jako dneska.

cipisek007
22. srp 2009

Určitě měli fajn, podle toho co psala, tak si to náramně užili 🙂
No moc se těším, až začnu zaklízet. Skříň máme na míru a podle našich, no vlastně mých 😀 😀 přání. Snad to tak bude vyhovovat. Brácha by měl montovat příští víkend, ale já mu dávám ještě ten další. Ono mu občas leccos trvá 🙂

peda
22. srp 2009

Tak snad to bude příští víkend.Ono to tak vždycky bývá,pro rodinu a známý to trvá vždycky nejdýl 😅

inna12
22. srp 2009

Pedíku, Míšo ahoj 😉
to novorozenecký akné je hormonální, přecházely androgeny z matky přes placentu do mazových žlázek..to jsem vyčetla 😝 😀 má to prej každý 4 mimčo 😝 samo to odezní, někdy to trvá chvíli někdy i pár měsíců 😝 jsou to takový drobný červený pupínky na tváříčkách, no vypadá jak po náletu komárů 😠 mimčům to nevadí, nesvědí to, ale vypadá teda děsně

inna12
22. srp 2009

a do toho má ten kropenatej nosík , to jsou zase milia, cystičky naplněné rohovinou 😀 taky samy odezní..tak fakt vypadá, malinkej 😝 je to krasavec ted 😅