Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

helik3
28. srp 2008

Nazdárek kočky,

zakládám toto téma jaké návazné téma na naše snažilkovské - snažilky ze Sanatoria Art.

Budu ráda, když se tu co nejdříve všechny sejdem a budou se nové těhulky z Artu přidávat a budeme si zde pomáhat a řešit své problémy 🙂

Čekám na Vás 😉

mon73
14. lis 2008

Heli, rozbalili sme ho, zkoukli, pochválili a nalepili na něj cenu. 😀 Když se prodá, tak koupíme novej.
Určitě nebudeš divná. Je to tak 50 na 50 co si je berou a co nechávaj. To je jen na tobě. 😉

mon73
14. lis 2008

Tak teď už opravdu končim 😉

barag
14. lis 2008

tak jestli je ta dřevěná podložka za 500 tak se mi to zdá fajn, do toho bych asi šla, pak se to schová na druhý dítko nebo prodá, dík moc Mončo, pošlu nějaký zapřísáhlý ikeisty ať se tam na to kouknou, bejvala kolegyně má ikeu u domu abejvá tam pečená vařená 😀

menny
14. lis 2008

ahojky
ty jo, tak jsem tam dnes 1,5 čekala.
Pan zubař se pred desatou někam zdekoval.
No ještě teď jsem vytočená ☹
Řikal, že by byl třeba rtg, ale vzhledem k těhu
to nejde. Každejch 14 dní tam musim na výplach.
Vždycky mi to tam tou jehlou rozvrtá a pak to bolí.
To je sra.. s těma zubama 😠

Teď dojídáme obídek - krupicovou kaši a vyrážíme
vyzvednout taťku z práce. Jedem do krámu kuli kočárku.
V dětskym domě se na nás asi vybodli 😠 , tak na ně
prdíme. Dostali jsme tady v Honzíkovi slevu 7% na nákup
nad 10tis. Tak jdem okouknout, kolik ten náš stojí,
V úterý jedem do ČB na genetiku a omrknout porodnici a dyžtak
koupíme kočárek v bejbycentru 😉

Tak jdem se oblíct a vyrážíme.
Až budem doma. Tak vás konečně dočtu 😉
Zatim hezký den 🙂

straspytelka
14. lis 2008

JŮ krásnej kočík 😉 Já jsem nějak vytuhla 😀 přitulila jsem se k manželovi když přišel ráno po noční 😀 jdu dočíst 😉
Cipísku, drž drž aspoň ještě dva týdny 😅

menny
14. lis 2008

ahoj holky
Tak jsem po dnešku pěkně zdrchaná, uběhaná
Náš kočár už v Honzíkovi objednat bohužel nejde ☹
Tak kdo by tam chtěl koupit kočárek, mile ráda poskutnu
kupón na slevu 7%
Jinak mi budem kupovat na kočárek i autosedačku, kůli
častému ježdění do Prahy, takže jí na konstrukci bohatě
využiju
Baru ten přebalovák je přesně jak psala Monča
Míšo s tim dvd počítám, tak se ozvi.
Ať jsou holky o víkendu hodný. Hezky odpočívej
Helčo, dám ti o víkendu vědět jak to bude s tim přebalovákem
Evi záda občas docela pozlobí, ale neni to už taková síla.
Dáda už je zdravej, ale do školky ještě nechodí.
Ten zub je celkem masakr. Dost mě to štve. No hlavně,
že je to tak jak to je a ne horší.
Holky mě už tak 14 dní bolí stydká kost a kyčle. Si přídu, jak
po dlouhym milování. Ty jo nohy nemůžu dát k sobě
manža mi řiká, že chodim jak naprcanej kačer...blbej fakt.
No tak já si jdu dát sprchu a do hajan. Jsem hrozně uondaná
Papapa

straspytelka
15. lis 2008

Ahoj holky, menny, ty zuby je fakt hnus viď...mám úplně ten samej problem, jak se zubama, tak s kyčlema.CHtěla bych vidět ty naše chlapce, jak by to zvládali 😠 mě k tomu děsně bolí v kříži.
Dneska je tu krásně, svítí sluníčko.Dělám kuřátko s rýží a led.salátek.
Byli jsme se podívat v tom obchodě, no nic moc teda čéče, jsem čekala aspoň jeden obchod na úrovni ČB a ono houbeles. 😖 Docela mě to mrzí, protože si myslím, že by to přitáhlo hodně lidí sem, navíc bych tu nechala postyvit IKEU, páč tam bych utrácela jako steklá 😀 Třeba jedno...za 100let 😀 😀

helik3
autor
16. lis 2008

nazdáárek,

lovím něco po netu, tak taky zajdu na skok🙂

Já mám takovou radost, že nemusím zítra do práce, jupí jupí jupí,. ale Vámto budu vykládat, co?? 😀 😀 😀 😀

menny, to snad není pravda s těma tvýma zubama, chjo, to je mi líto.
Hele proč nemůžeš si objednat kočárek v Honzíkovi?? To jako ten tvůj tip co jste si vybrali tam neobjednávají?? Anebo se ta sleva nevztahuje na kočárky?? To je mi teda bordel 😠

My byli včera s manžou asi na dvouhodinové procházcve, bylo to super!! Dnes tak nějak normálka, uklid, vaření apod. manža dělal ještě venku. Zítram ožná vyrazíme na houby 😉

Záda mě bolí jako psa, ale mě bolely vždycky, prostě v kříži, včera jesm si připadala, jak když jsem po operaci páteře 😅 , dnesk auž je to lepší 😉

mějte se, vmožná zabhnu zítra, ale spíše v úterý v práci 😉

helik3
autor
18. lis 2008

Pěkné ráno 😉

je tu někdo?? 😀 nebo se ještě spinká?? No já bych taky byla v pelíšku, dkybych mohla. Dnes jsme měli -5st., tak už nic moc po ránu, brrrr

petreva
18. lis 2008

Ahoj Heli, jsem tu 😉 Co houby, byli jste?? Už je na ně zima, ne?

helik3
autor
18. lis 2008

ahojky,

na houby jsme se vyprdli 😀 byla zima a vůbec u nás nerostou-byla tchýně-starý houbař a nic 😖

Ale v sobotu jsme si dali dvouhodinovou procházku, ca 6 km, bylo to super, ale přišli jsme až po čtvrt na šest, tak to byla ziminka, ale bylo to fajn 😉

Co ty jak je?? Jak se vede?? Co jste dělali vy o prodl. víkendu??

petreva
18. lis 2008

Jo Heli, my jsme se moc neužili...v so byl P. v práci a včera taky ☹ ono na podzim je toho vic. Přes zimu to bude zase bída...budem zase zápasit s financema, tak když to teď jde tak P. chodí pořád.
Taky zbožňuejm dlouhý procházky a ještě víc kolo. Minulý víkend jsme se byli projít, zabrousili jsme do lesa a že půjdem po červené...ta se něja ztratila, tak P. že půjdem podle intuice 😅 a zašli jsme si asi 4km jen směrem tam...a kudy zpět? Po stejné cestě se nám nechtělo, ale před námi se rozprostřelo čerstvě pohnojený pole 😅 Péťa hned, že to je zase pěkný dobrodružství...tak jsem vyhrnula kalhoty...a šla...to byl puch. Ale tlemili jsme se ještě čtvrt hodiny. Takový jsme pošuci.

helik3
autor
18. lis 2008

hehe Evi dobrý🙂 No já sem nás musela taky hodit do prádla, přesně cesta necesta, lesem nelesem, ale je to nádhera, akorát musíme pořídit dalekohled, máme tam spoustu srnek, je to krása to pozorovat,klid, pohoda, žádnej stres 🙂 Ale teda přes pohnojený pole jsem teda zatím nešla 😀 😀 a doufám,že ani nepůjdu 😀 😀

petreva
18. lis 2008

To bude bezva až navlečem naše mrňousky a pojedem drandit i s kočárkama, viď. Nemůžu se dočkat. Včera jsem mluvila s taťkou a prý by nám udělal postýlku, aby od něj prcek taky něco měl. To mě teda málem porazilo...na naše poměry v rodině to byl vrchol všeho 🙂 ráda bych mu to umožnila, sejdem se a domluvíme se jak bychom chtěli, aby vypadala...mohl by nám ji udělat trochu vyšší než se dělají, to by bylo bezva. Ale zase mám hrůzu z toho, jak bude reagovat ségra, ta mě zase sežere nenávistí, že nám t. něco udělal...tak nevím.

helik3
autor
18. lis 2008

No Evi máte to doma mezi sebou dobrý, co??? To se máte se ségrou tak "rády"??, že by to byl takovýproblém??? TAk to Ti teda nezávidím ☹

Hele jsem trubka, prosím hoďte mi sem odkaz na to studio bříško-ty předpor. kurzy v Táboře-nemůžu to nikde najít, jsem hrozná 😖 díkes 😉

No Evi dlouhý procházky, super, už se těším. Jsme tak šli a jsem pořád čuměla na zem pod nohy a přemýšlela jestli ten kočár ujede nebo ne 😀

mon73
18. lis 2008

ahojky 🙂
Tak procházky vám můžu tiše závidět. Já sem byla ráda, že sem se dobelhala k doktoru 😝
Kontrola, ok, akorát mám nižší krevní obraz. Minule sem měla 130, teď 109. Tak prej musim jíst víc masa, a zelený věci. Bříško prej mám rorkošný 😀 tak to mně pobavil 😉

mon73
18. lis 2008

rorkošný 😅 jasně že rozkošný 😀

mon73
18. lis 2008

jo a na další kontrolu du příští čtvrtek, a na monitor. Ten bude do porodu každej tejden

helik3
autor
18. lis 2008

téda Moni, to už finišuješ, co??? Sbleno teda všechnouž máš??? Bříško rorkošný je náhodou pěkný 😀

mon73
18. lis 2008

Tak už jsem zase tady Byla jsem ještě v práci.
Heli, zbaleno ještě nemám. Ještě potřebuju kouput tu košily. Na mrňouse mám vypráno. Pro toho mi chybí vanička, peřinky do postýlky a něco z tý kosmetiky.
No, koukám, ty seš v půlce. To to letí, viď? 😉

helik3
autor
18. lis 2008

no hele tak koukej dokupovat, vždyť už to každou chvílí může přijít 😀 I když vlastně nejdřív Míša 😉 Se neukázala, snad je v pořádku 😉

No jo bude se mi to lámat 😉 pohyby zatím nic.....

Já jdu domů-konečně padla. Zítra ahoj 🙂

petreva
18. lis 2008

ahoj holky, ráno mi nešel internet, tak jsem se na něj naštvala a až teď to zkouším a zatím má štěstí a jde...
HELI, já nemám adresu, snažila jsem se ji najít, ale zatím bez úspěchu. Ještě to zkusím. Ale Meník by mohl vědět...
MONI, tak už budeš chodit každý týden 😉 Bezva, že jsi dneska dopadla dobře. Je to zase na čas úleva, viď.
Japak je asi Míše, dneska jsem na ni myslela...snad jsou všechny v pořádku.
A Menník byl dnes v ČB nebo zítra? Mám to pomotaný.

kacena00
18. lis 2008

ahoj holky, házím odkaz http://studio-brisko.com/

kacena00
18. lis 2008

jinak nemám moc času protože sem teď děsně studijní, takže vás zahltím až jindy 😀 prozatím vás aspoň zdravím!

helik3
autor
19. lis 2008

díkes za odkaz, ono na centrumu to prostě studio bříško nenajde, jenom nějaký odkazy, ale přímo tyhle stránky jsem nedopátrala 😀

TAkže Kači pěkně studuj, víš co říkal už Komenský 😀 😀 😀 tak se toho drž 😀

Menny tam šla podle mě včera, tak doufám, že nám písne jak dopadla, pochodila apod.

Míša je snad v pořádku, uvidíme jestli se ukáže, když ne, písnu jí 😉

petreva
19. lis 2008

Dobrý den 🙂 tak jsem úspěšně promohla a je mi zima jak psu...musím se trochu zahřát a razím do ČB, doufám, že nastartuju a ne jako před 14dny ☹
Ty jo,holky, kde se vzalo je tu bříško? Ale fakt snat z týdne na týden 😅
HELI, už se blíží ultrazvuk, viď. Téměř za týden...já jsem na vás tak zvědavá!! A co bude říkat manžel, ty jo, nebo přítel, to se omlouvám, teď nevím 😨

helik3
autor
19. lis 2008

jedeš na kontrolu Evi??? Nebo na nákupy??? Si nějak neuvědomuji...

Hele mně teď za dva týdny taky vyskočilo bříško, hlavně tedy k večeru - jak jsem z celého dne najedená a napitá, tak mám fakticky balooon, ale pěkně ho vystrkuji 😉 Jojo, my máme UTZ 28.11,už se těším jako blecha 😉

Jinak jsem včera zase byla na svém oblíbeném aerobiku a bylo to super 😉 😉

Evi vyfoť bříško a dej do albíka, ok?? Já to udělám o víkendu 🙂

petreva
19. lis 2008

Heli, jedu k Dr na terapii....téda ty chodíš na aerobik? To bych se asi bála, poskakovat atd..taky doma cvičím, ale spíš posilovací a protahovací cviky.No jo, večer jsem tak o měsíc "těhotnější" než ráno 😅 Teď koukám, že už máš u jména 20t 😵 , tak ještě ať už se pořádně mrňusek trefí mamině do bříška! Ten můj dneska asi stávkuje 😉 , i když je pravda, že mám nějaký plyny, tak třeba ho necítím proto..
Půjdu se pomalu obléct a vyrazím. Je mokro, tak musím jet opatrně. Lidi jezdí jak pr... fakt se jich někdy až leknu, co dělají. Včera jsem koupila mrňousovi první nový obleček. Je s ovečkama, tak to bude tomu našemu beránkovi slušet 😵
Heli, měj se a všichni kdo sem zavítají!! Zdravím miminka!

helik3
autor
19. lis 2008

a ty tam teda jezdíš každý týden??? A pomáhá Ti to??? Cítíš se lépe???

Já jsem chodila cvičit step pravidelně 4 roky 2-3x týdně , to víte, a teď mi to strašně chybí 😠 A holčina co ho předvičuje, tak čeká mimíse v dubnu jako já, tak změnila cvičení, je to bez stupínků, nářdadí,jenom takové klidné, v pohodě, fakt paráda, dělá mi to moooc dobře se taky normálně hýbat. Mám z toho ohromný pocit, když to odcvičím skoro stejně jako ty netěhule 😉 Samo že se šetřím 😉

No to je dobrý nápad obleček s ovečkami, taky čeká¨m beránka, se nechám inspirovat 😀

přesně, večer jsem o měsíc těhotnější než ráno-přesně si to vystihla 😀 😀

kacena00
19. lis 2008

ahoj holky, já budu chodit, co to čas dovolí na to těhotenský cvíčo, jednak sou tam nějaký protahovací cviky a co sem z včerejšího kurzu pochopila, tak se tam zaměřujou i na prsa aby se posílily a nezůstaly věšací 😀
jinak sem odtud včera odešla s pokynem abych si obstarala tvarovač prsních bradavek, kontrolovalo se na konci i tohle, člověk by nejdřív řek, tak teda do toho nejdu, ale pak sme utvořily frontu a nechaly se zkontrolovat, přeci jen, asi jako při kojení ty hormony způsobí, že nám bude jedno a budeme kojit venku, tak teď bylo silnější ujistit se že to v pořádku je a pokud ne, začít s tím něco dělat.

navíc 3 hodiny utekly opět jak voda a byla to převelká legrace 🙂