Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

helik3
28. srp 2008

Nazdárek kočky,

zakládám toto téma jaké návazné téma na naše snažilkovské - snažilky ze Sanatoria Art.

Budu ráda, když se tu co nejdříve všechny sejdem a budou se nové těhulky z Artu přidávat a budeme si zde pomáhat a řešit své problémy 🙂

Čekám na Vás 😉

dadunka
17. zář 2009

Ahoj,

tak já na sraz pro tu desátou, ale přizpůsobím se, hlavně je asi důležitý vyřešit, kde se teda sejdem, protože tady chcčije a chčije (pardon) a mám obavu, že to zítra nebude lepší, tak abych pak od Mercury neběžela jinam přes půl města.
Teda co se to děje s cipískojc Terkou???? Chytla nějakou infekci? To mně moc mrzí 😔 Držím palce, ať je to rychle pryč!
Holky, co máte Manducu, do kdy jste používali novor. vložku, do kolika kil a cm?

petreva
17. zář 2009

Ahoj holky,
INDI, ty jo!!! Nemám na Míšu telefon, tak ji moc pozdravuj a moc moc držím palce!!! Terezka chudinka 😔 copak jí je?? Kdyby něco tak dej vědět, jo? Moc na ně myslím!!!
PETO, jů tak se ti to hojí?? No to jsem ráda 😉 organizovali jsem u nás výtvarnou akci pro děti k příležitosti Dnů bez aut, ale město na nás jaksi prdí, tak to chcem zveřejnit, jak se tu stará o čistý vzduch a auta v centru...

Holky, tak necháme srazík na jindy až budou mrňata vystonaný?? Se k tomu stejně nikdo nemá...DADU, co? Nebo jedete stejně do BC? My teda na 100% takže na kafárko můžem zajít. Nevím teda v kolik?? V 10 nebo 11?? Elenka okolo 10 usíná, ale taťka by si jí vzal ven (chvála mu!!) a spí tak půl až třičtvrtě hod, pak baští kolem 12 a v jednu jí dávám zase spát...tož náš rozvrh, co vy??? A INNIKU, co ty??? Abychom napsali Zuzce!!!včas!!!
BARu, co dnešek?? Jak to jde s C??

straspytelka
17. zář 2009

Menny závěrečky někdy v listopadu asi... 😉 Tak už umíte odporovat jo 😀
Indi, 340 jo 😕 to je překlep ne?

straspytelka
17. zář 2009

Terezce od Cipísků přeji brzké uzdravení, to je něco teda...chudinky holky ☹

indigo
17. zář 2009

Holky to asi nikdo netuší, co jí je, jinak by nasadili účinou léčbu, no uvidíme, snad se zlepší a nebudou muset bejt zavřený v nemocnici.

Jinak vzhledem k počasí navrhuju srazík v té Bazilice (ač se nezúčastním 😖 ), je to v Igy, tam byste mohly trefit všechny, je to velký na kočárky, dá se tam v pohodě kojit...kde přesně kdyžtak popíšu jestli bude zájem. A jestli se vůbec budete scházet. 😖

Strašpy - překlep to bohužel není, ale teď jsem na to koukala, je to číslo z r. 72 a poškozený. No ale jestli je někdo vášnivej sběratel... Jo a pozor, na jiným bazaru se taky nabízej čtyřlístky a třeba úplně první originální číslo + pár dalších prvních čísel se nabízí za 18tisíc. Mazec, co? Na druhou stranu - fakt jsou to unikáty...

indigo
17. zář 2009

Teda jako dohromady, těch pár čísel, ještě každý zvlášť za tu cenu, to by byl fakt masakr... 😀

Ještě jsem našla 1. + 8. + 12. díl za 10tisíc, přirychlém jednání sleva, že bych utratila porodný?!? 😀 😝

inna12
17. zář 2009

Evičko, já právě čekám jak se večer vyjádří Pavel víš ☹ on má jet běhěm zítřka něco podepsat do Prahy, ale ještě neví, kdy tam musí být, pokud by musel odjet už ráno, tak já s kočárkem autobusem jet nemůžu 😖 to by se mi tam uřval, když kočár stojí, možná by spal, ale fakt se toho bojim, tam bych ho ani vyndat nějak nemohla 😖 na to si netroufám
tak dám určitě vědět do večera!! (i sme se dneska s P.kvůli tomu chytli, když mi to slíbil, ale vim, že tohle je důležitější)

chudinečka Terezka! ☹ snad bude brzo v pořádku!!!!!!!!!! ☹

čtyřlístků máme s bráchou obrovskej stoh (chodili smě ještě kdysi s dědou na ně na burzy, byly za dvě kačky tam 😀) taky to od dětství šíleně miluju a do dnes si je nosím někdy na hajzlík 😀 😀 hlavně ty silný vícepříběhový 🙂 a ještě máme ty ultrastarý papírový rychlý šípy a ty jsou taky výborný 🙂

pa

dadunka
17. zář 2009

Evčo, je fakt, že by se nás sešlo opravdu jen málo, max. 4 jestli dobře počítám (já, ty, možná Innuš a možná Zuzan). Já do ČB nutně nemusím, to lehátko si můžu koupit jindy nebo obj. poštou.
Tak nevím, tak to odpískáme a sejdeme se až nás bude víc? 😒

petreva
17. zář 2009

DADU, tak asi jo, viď ☹ jsem se sice těšila na malý miminečka ☹ pak už nebudete maličky ☹ tak to zvaž. My do ČB prostě jedeme, takže jeslti se ti chce i v tomhle počasí, ráda se sejdu, popovídám a pochovám se bobísky, ale na druhou stranu chápu...prší...a bude nás málo. Škoda, že to tu teĎ tak onemocnělo 😖 Je to asi na vás s Inníkem 😉
Musím jít za tím mým vzteklounem. Je na kolenou, drží Q z pazzlí a děsně se vzteká...no jo spala zase půl hodiny...

kacena00
17. zář 2009

čau děfčata, dnes sem byla plavčit, tak sem na imuno zapomněla zavolat, hlavně...nefachal mi mobil a až teď sem si ho dala do eltriky
přehodili nás z pondělí a vede to jiná lektorka a je ouplně jiná něž ta první, ta ne že by nebyla hodná, ale tahle je prostě supr a rozhodně sme se toho naučili víc

jo v úterý sem zapomněla ve vší mrzutosti napsat, že cyrda řekl cíleně a říká doteď cíleně svý první slovo... chahcha, naivní rodiče se trumfovali, jestli to bude máma nebo táta a ono je to: HAM teda v jeho podání to zní jako ammmmmm ammmmm (a vrčí u toho) a když už jí, tak si občas normálně řekne am bez protahování a vrčení, to je fakt prča

a teď jde am mama

zuzka84
17. zář 2009

ahoj , teprve docitam vcerejsek ...

Jajo - ty kapky davam , vcera mi i doktorka rikala ze to je nejlepsi a pripadne pridat nejak laktobacilus, podle ni sab apod. jsou uplne na nic.
ad cary zivota - mam je taky spojeny 😀 , ale nikdy se nad tim teda nikdo nepozastavoval , ani na CB genetice 😀 . tak to pripadne urcite nebude nic strasnyho 😉
a rucicky u nas taky vedou ... asi nejaky chlapsky moresy 😉

zuzka84
17. zář 2009

indi - super ze vam dobre dopadli kycle 🙂 . zasnu co to s maminkama muze udelat takove prostredi a tak , ja jsem asi necitliva hrozna matka , me to vubec nedrti 😀 , ale u Dady jsem to oplakala oboji , kdyz dostal perinku i trminky

na misu a holcicky moc myslim a drzim palce at nemusi do nemocnice!!!

kroupinda
17. zář 2009

Ahojky tak se jdu jen pochlubit ted jsem doúčtovala a za chvíli jdu koupat...už před 14 dněma začal Bertasovi hokej takže út,čt,pá není večer při koupání doma má tréninky a neděle zápas,takže pak už ani na net nechodím a přes den se snažím když spí dělat něco doma nebo účtovat...dneska jsme byli na kontrole u doktorky tak mají holky 4280 a 4290 g tak už váží stejně 🙂 ,všechno v pořádku...my paseme koníčky krásně ale je to taky hodně tím že cvičíme tu vojtovku...Adélce už se podebralo ramínko a Zuzance začíná holt nás očkovali až v 6 týdnech a Zuzku až ve 2 měsících ☹ ...ale hlavně že jsme zdravé...v pondělí jedeme na kontrolu do Písku na neonatologii do rizikový poradny a na vojtění...jinak přikrmujeme v poledne a večer po koupání jinak kojím...Ted už asi týden holčičky zlobí včer po koupání od 7 do 10 večer nespí a samozřejmě jak jsou přetažený tak usnou až v 10 ale zase pak spí v kuse až do 5 ráno 😎 😀 ....na sraz bych přijela ráda ale máme to 65 km a v takovýmhle hnusným počasí se mi tak daleko sama nechce tak až jim bude okolo půl roku tak přijedu ráda....budu chodit častěji slibuji 😉 🙂

kacena00
17. zář 2009

jé já to předtím nemohla celý dočíst...to mě mrzí, že sou holky nemocný...snad se to začne lepšit, půl kila je dost...chjo

kacena00
17. zář 2009

jo s těma kyčlema, my byly v úterý, cyrda měl jadýrka i stříšku v pořádku, ale nějak mu nešlo víc roztahovat nožičky jak žabě trochu to vázlo, prý je to u kluků běžnýa časem to povolí, no tak samosebou v šátku to povolilo výtečně během 14 dnů sem cítila, že se nosí líp, předtím mu ty nožky táhli k sobě, ale tak měli sme přijít ještě v půl roce..

tak ten doktor ale lautr nečetl zprávu, hlavně, že sme museli ještě jednou pod rentgen začal mi povídat, že ten nález vypadá krásně, že to čeho sme se teda obávali už vypadá nádherně a chce cyrdu vidět až v 70 nejdřív (no nevim, čeho sme se teda báli, tak sem se zeptala na ten pohyb jestli už je to v pohodě - ta abdukce a on že jo, ale to čeho sme se nejvíc obávali, tam vidí výrazný zlepšení..) no tak sem z něj měla dost - mimoň 😀

kacena00
17. zář 2009

chjo, mám tuhlavu děravou carrince sem málem nepopřála štěstí na zítřek, moc s cyrdou držíme všecky palce!!!!!

a stejná zapomnětlivost mi dycky zabránila se zeptat peti jak se hojí, no tak sem ráda, že už je to lepší...

tak pa, já se jdu zahrabat, strašně mě dnes bolí palice...

menny
17. zář 2009

Psala Míša ☹ ☹ ☹ :
Jsme v nemocnici, ted Terce pichaji kanylu a dostane jednu infuzi. Drzte palce. Barborka mela vecer drobet teplotku☹David zitra prijede,B.je u nasich.

Ježiš beruška malá ☹ ☹ ☹
ptala jsem se, jestli ví diagnózu, tak mi akorát psala:
Jeste nevi,az po vysledku vyteru. Ted vedle strasne place,jak ji pichaj tu kanylu. Snad nas brzy pusti domu. Dobrou noc,pozdravuj na MK a drzte palecky.

Holky až nad tim bulim. Když je děťátku zle, a člověk je bezmocnej
to je hrozný!!!!!!!!!! 😢
hlavně ať je Terezka co nejdřív v pořádku a Baruška to nechytne
Ještě jsem psala, že všichni držíme moooooc palečky

indigo
17. zář 2009

Já vám sem jdu napsat pár sms o Terezce, ale vidím, že si píše i s Peťou. No jo, držíme jim všechny palečky, ať je to co nejdřív v pořádku... 😔

inna12
17. zář 2009

chudátko malý ☹ to bude nákej střevní neřád ☹ možná ty rotaviry, zrovna přemejšlim o očkování 😝
je mi jí moc moc líto, ta bezmoc pomoc malýmu človíčkovi je fakt hrozná, to máš Petul uplnou pravdu ☹
moc Míšu pozdravuj!!!! snad je brzo pustí domů

petreva
18. zář 2009

Holky, co máte číslo na Míšu...taky jí moc moc pozdravuju ☹ doufala jsem, že se to zlepší, chudinka malá ☹ jak píšeš Peto, bezmoc a jen přihlížení jak je děťátko nemocný je to nejhorší...ale už je v dobrý a intenzivní péči doktorů, tak snad se brzy uzdraví 😔 Jejda až mi leze mráz po zádech...

KATO, na vás budu taky moc myslet, máte dneska Velký den 😉 . Kouknu až večír, ale určitě budu napnutá jestli bliká 1 srdíčko nebo 2 😵

straspytelka
18. zář 2009

Ahoj holky, teda to je mi moc líto MÍŠO ☹ přeju brzké uzdravení 😵 😵 😵
ROTAVIRY? nevim co to je, jdu zkoumat 😉
Včera S první pokus o stání 😵
Dnes jdeme kouknout na baráček co máme vyhlídnutej se stavbyvedoucím, tak na nás myslete, ať neřekne na dodělání domu moc velkou sumu 😒
Jinak v pondělí jedu první autoškolu, tak se vyhněte JH 😀 A ve středu druhou 😝
Ty jo, pořád mi vrtá v hlavě, co tej Terce je... ☹

menny
18. zář 2009

Ahoj zatim žadné zprávy od Míši, čekám jestli napíše
v noci jsem na Terezku vpominala!!! Snad už jí je líp!
Když si vzpomenu, jak tam byl Davídek s tou sondičkou v nosíku. ta hrozná bezmoc, bylo to strašný
aspoň že si to Tetezka neuvědomuje kde je. Ta kanylka jí ale musí bolet chudinku.
Je to hrozný když dítě marodí.
Moc obdivuju Zuzku, ta to má v poctatě na dením pořádku
já bych to psychicky nezvládala ☹ ale co může člověk dělat ☹

Musim jít za tim malým brundibárkem, už tam zas kvílí.
Odpo se na vás chystam...budu mít co dočítat 😀

indigo
18. zář 2009

Hezké ránko,
tak holky mají za sebou noc v nemocnici 😖 , snad aspoň zjistili co přesně Terezce je a začali s nějakou účinou léčbou...

Strašpy vám taky budem držet palce, páč bych ráda na ten srazík k vám na zahradu, opíct si buřta pěkně na ohníčku... 😎

achalteke
18. zář 2009

Dobrý ráno,
Míše a Terezce přeju moc a moc síly, Míša psala že noc byla šílená...tak věřím, že léčba zabere a malé bude brzy lépe , prdelka malinká...

Zuzko dík, od včerejška dáváme Sabík tak se uvidí jestli něco svede, zatím je to takový střídavý někdy prdí, někdy je chudák úplně v křeči....většinou se vyprdne na bříšku a nebo když ho přebaluju, tak svlíknu zvednu a ohnu nožičky a malinko mu od sebe odtlačím půlky (ne moc) a občas zaduje a zahovňákuje....

Nevim co s mlíkem, mám ho půl mrazáku už a už odsávat nechci, ale když neodsaju teče to země, no věčně jsem durch, ani ty lapače to nezastaví, ani vložky, nic...srovná se to|?

zuzka84
18. zář 2009

jajo - tak uvidite. nas malej pres den se docela zvladne vyprdnout ale vecer ma obdobi kdy proste rve a rve protoze mu to nejde ☹
a jak odstrikavas? nesmis odstrikavat po kojeni ,to zvysuje laktaci . tak jedine pred kojenim a jen trochu - do ulevy. pripadne mozna zkusit trochu salvejoveho caje (to jsem vycetla v kojo poradne na netu) , ale s tim se asi musi opatrne , ten laktaci zastavuje, tak o tom bych se mozna poradila s laktacni poradkyni. me teda i rozhovor s LP dost pomohl 😅

na holky myslim, at jsou brzo ok, to jsou takova trapeni ☹

achalteke
18. zář 2009

Zuzko díky za radu, nechám to tak, prsa mě nebolí jen toho mlíka je hodně, holt si do podprdy strčím plínku a bude...odsávat nebudu a budu doufat že se to časem srovná

indigo
18. zář 2009

Jájo srovná! Přesně takhle to měla na začátku Inuš a už je to myslím mnohem lepší. I když si pipi Inuš občas myslí, že má mlíka málo, že? Inuš? 😀 a leje do sebe kojočaj, pak by mohla nakrmit půl hladových černoušků v Africe... 😀 😎

kacena00
18. zář 2009

ahoj!!!jé chudáčci cipísčata...držím palce berunky malinký...míše už psát nebudu, jen ji prostě pozdravujte, aby ji furt někdo nepsal...

jájo, hlavně aby se neudělaly nějaký zatvrdlinky, dyžtak fakt jak psala zuzka před kojením trochu do úlevy, já si v prodnici neodsála a zatvrdlinu mám doteď, ale zatvrdlina malá byla cejtit už v porodce, tak to bys poznala 😉

musim, nebo se mi cyrda uřve...

carrinka
18. zář 2009

Je to tady... čekáme dvojčátka... Srdíčka ještě nebyla vidět, ale Špička to viděl optimisticky... za 14 dní kontrola... klidový režim (přece nebudu juchat, ne 😎 ) ... jsem tááák šťastná 😀

indigo
18. zář 2009

A jsem první, kdo moooooooooc gratuluje!!!! 😎 Chtěli jste dvojčátka? A kolik jsi měla zavedených embroušků? Jé to je paráda, další 2 arťácký dětičky přibudou... 😎