Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

helik3
28. srp 2008

Nazdárek kočky,

zakládám toto téma jaké návazné téma na naše snažilkovské - snažilky ze Sanatoria Art.

Budu ráda, když se tu co nejdříve všechny sejdem a budou se nové těhulky z Artu přidávat a budeme si zde pomáhat a řešit své problémy 🙂

Čekám na Vás 😉

menny
21. zář 2009

Tak jsem vás ještě v letu dočetla.

Míšo tak hlavně, že klíšťák nebyl moc přisátej
snad už vás nic nečeká. Taky doufám, že je u nás s jobovkama konec.

Strašpy ty jo super, za chvilku přidrandíš do Tábora viď.
Bez řidičáku bych už nemohla existovat (respektivě bez auta...ťuky ťuk, že je teď funkční)

z toho dočítání jsem nějaká vedle...se mi to pomotalo co kdo kde jak 😀
Jája nebo Šimonek je marod?

Co Pedík, už maj naušničky nebo ještě kuli ramínku ne?

Já už nevim co jsem to chtěla
po seriálu jsem tu 😉

zuzka84
21. zář 2009

ahoj,
Matouskovi vse nej k svatku!!!

Miso , teda salmonelu, chudinka ☹

zuzka84
21. zář 2009

straspy - jsi dobra s tim rizenim,ty jo 🙂

straspytelka
21. zář 2009

Zuzi, nejsem, ale asi bych se odvezla z bodu A do bodu B 😀

petreva
21. zář 2009

Dobrý večer,
MÍŠO!!! Ahoj!!! Moc jsme na vás mysleli!!!Já jsem tak ráda, že jste doma a v relativním pořádku...
PETO, díky za gratulace! Co kozucha, hojí se stále dobře??
STRASPY, tak jsem měla oči na vrch hlavy, ale nejela jsi kolem nás...třeba tě uvidíme jindy 😉 máš 1**

Dneska na očko...dobrý, Elušenka dostala dva ďobance..plakala jen při vpichu a pak už ne. U druhýho brečela trochu dýl, ale pochovala jsem a opusinkovala a bylo dobře. Odpol bylo hůř ☹ plakala.....teplotu před koupáním "jen" 37 tak uvidím v noci. Snad to zvládne dobře. Ale týden čekám uplakanej ukňouranej..jako pokaždý. Ještě máme doma maroda, velkýho..snad to brzy přemůže. U Dr. vážila 7630 (doma v sobotu 7560) každá váha říká něco jinýho, ale tak baj voko... měří 73cm. Dr je z ní "hotová" jak je prý šikovná a upovídaná. Dostala i pusinku od sestřičky 😵 Jsou fakt úžasný, to se vůbec se starým dr. nedá srovnat. Jsem ráda, že jste mě vyhecovaly a nakonec jsem přešly.

indigo
21. zář 2009

Nazdáááááár Cipísčata!!!!! 😎 Vzhledem k tomu, že se u vás pořád něco se*e, prorokuju, že budete mít klid až do jara 2013. 😀 To si totiž holky ze školky přinesou neštovice... nééé, nepřeju vám nic hroznýho, jednou si je prostě prodělat musí a nic moc hroznýho to nebude, jen lehčí průběh. 😀 😀 😀 😎

Evi jakou teda máš nakonec tu manducu? Já jsem právě objednala přírodní a teď už jen budu čekat až dorazí... 😎

straspytelka
21. zář 2009

Evi, jsem ráda, že se vám u nového dr moc líbí 😵 😵 😵
Tak a já jdu hajat, dobrou 😵
Koukáme na superstár, to je děsnýýýýýýý schází mi tu blinkající smajl 🙄 🙄

menny
21. zář 2009

Zuzi děkujem
Evi kozenka už dobrý, ale v sobotu večer nakousnul
pravou, neni to tolik, ale do smíchu mi při kojení taky neni
Už přemýšlim, že si tu mastičku dojdu snad koupit
a tu tvojí pošlu zpátky domu. Kousat Matoušek asi jen tak nepřestane ☹
Dádu jsem kojila 20měs, to s Máťou z tohoto důvodu asi nedám ☹
super, že jste tak hezky zvládly včeličku! Šikulka

tak cipísci hajaj dnes ve svých postýlkách 🙂 🙂

indigo
21. zář 2009

Tímto veřejně děkuji Dadunce za doporučení stránek, kde je maj nejlevnější a bez poštovnýho. 😎

menny
21. zář 2009

Indi prorokuj nám taky trochu klídku, ten by neškodil
Máťa už se vrtí, za chvilku bude vzhůru a už to zas pojede po1-2h buzení
voe co bych dala za 5h spánku v kuse...i 4h by stačily. Už je imunní snad na vše,
panž nic nezabírá, jen to prso...dostávaj záhul holky moje.
U Davči jsem o zubech ani nevěděla.

indigo
21. zář 2009

Petí prorokuju, ani nevíš, jak bych vám ten klid přála... 😎 já skoro neznám, co je to trápení se zubama, snad mi to Mišelinka nevynahradí... 😝

menny
21. zář 2009

A je vzhůru, jsem to věděla 😖
tak mizim, sem si nepokecala
(zítra držte palce, jdu k tomu psychologovi, kuli Dádovi, tak jsem mooc zvědavá
jestli to k něčemu bude, co mi řekne)
dobrou noc

indigo
21. zář 2009

Dobrou Petí, budem držet, kéž by mu pomohl... 😉

dadunka
21. zář 2009

Jůůů, Míšo ahoj,vítejte doma!!!!!!! 😵 😵 😵 Snad už bude jen a jen lépe. 🙂

Tak jsem obešla celé město a odsávačku na vysavač vždy přede mnou někdo vykoupil, ale Dan měl štěstí ve Strakonicích a přivezl jí. Stála 259,- jmenuje se nosátko a má růžový obal. Ještě jsem jí ani nepoužili a rýmamu už ustoupila, asi se lekla 🙂
No ale skočila na Dana, takže má teď plný nos, knedlík v krku a roušku na puse. Možná budeme odsávat nudle nejdřív jemu (smrkat umí,abytse si jako nemyslely 😀 )

Indi, prosím tě, není zač.Mě zas na tuhle stránku navelela Pedík, ale co jsem prolezala i ostatní, tak tady to je opravdu nejlevnější.
Ty barvy z limit. edice jsem našla tady v letáku Chocolate/cake a Chilli/chocolate a ještě vím, že je ta bílá s motýlky nebo nějakými černými čárami.

Strašpy, v superstar úplně čůrám z toho jak zpívá ten cikánek tu písničku od Michala Davida, domu pijeme domu 😀 😀 😀

petreva
22. zář 2009

Dobré ráno,
INDI, už tu naší manducu nemůžu najít...je podobná té přírodní, barvy téměř shodné, ale šva má jemně růžový. Jooo moje růžová 😀 , aleje to takový decentní tak se mi to moc líbí. Nachvilku jí hodím do albíka...tak jukni...

indigo
22. zář 2009

Dobré ránko!

Evi dík, zkoukla jsem, někde jsem jí možná zahlídla (na netu), ale kde netuším, asi je to nějaká starší kolekce, vím, že jsem to zkoumala, jestli se mi to nezdá, že je to kolem těch švů růžový... 😀 😎

Dadu oni k sehnání jsou, ale ne každej e-shop je asi nabízí. Taky jsem přemejšlela o tý limitovaný edici, ta s motýlkama je nádherná, tu má Pedík, ale nakonec jsem šla do "klasiky". Třeba tady některý jsou
http://www.hracky-vybavicky.cz/86-manduca-detsk...
http://www.nextik.cz/eshop/2407-manduca-chocola...
http://www.malvik.cz/Klokanky-krosny-134/klokan...
jooo tady je ta Evči...
http://www.babako.cz/limitovana-edice-manduca

a konec prolejzání, mám objednáno, tak mi nějaký limitovaný edice můžou bejt putna... 😀 😎

cipisek007
22. zář 2009

Ahojky holky!

Tak jsem byla s Terkou u dr. Drobátko přibrala, ale zase byla po snídani, takže se to v podstatě nepočítá (v nem. jsme jí vážily hladovou). Pátraly jsme s dr. z čeho to mohla dostat a nedopátraly jsme. Má to hodně krátkou inkubační dobu, klidně i jen 6 h. Terka začala horečkovat v úterý, takže ponděli to musela dostat. Na nic jsme nepřišly. Hlavně, aby už začala přibírat. Už jí i s chutí i když teda pořád to samý. Zítra mám zkusit trochu mlíka, tak uvidíme, snad se z něj zase nepose.re.

Musíme jít odsávat nosy a krmit, Terka je ospalá, zatím pa, dočtu později 🙂

inna12
22. zář 2009

tyjo, ta Manduca Jardin Noire je strašně krásná 🙂 do tý bych hned šla..neviděli jste jí někde, kde se prodává??? 😕 v tom posledním odkazu od Indi je na obrázku ..do tý sem se zamilovala 😵

Míšo, hlavně, že už má chuť, přibere raz dva 😉

indigo
22. zář 2009

Inuš třeba tu
http://www.hracky-vybavicky.cz/86-manduca-detsk...

Míšo už bude jen líp, hlavně že Terezce chutná, určitě začne nabírat rychle! 😉

indigo
22. zář 2009

Ale jestli jí chceš kupovat, tak jsem našla i levnějc, nejlevnější zatím na MMB, tam je i poštovný v ceně 😉
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=23243555
Ale otevřela jsem jen první 3 odkazy co mi vyhodil strejček Gůgl, když zapátráš, třeba objevíš ještě levnějc. 😉

cipisek007
22. zář 2009

Tak holky chrní, dneska ani moc nevaříme, koupili jsme hotovou sekanou, Terka má vařeno a Barča dostane skleničku. Takže dneska zatím klídek. I když potřebuju, aby usnuchnulo prádlo, páč tu mám ještě 3 pračky a není to kam věšet 😠 Ha tak 4, David potřebuje vyprat monterky 😠

Jooo a koupili jsme holkám novej domeček 😀 Našla jsem na netu "levnou" novou ohrádku 150x150cm za 1900,- Normálně tahle velikost stojí od 2,5tis výše. 120x120 by nám byla malá. Zatím neprotestujou, že jsou v ní uvězněný a já jsem klidnější, že mi někde něco nenajdou, nebouchnou se a nestrčí někam ruce.
Taky se nám už rýsuje skříň. Má už všechny dveře, ale ještě tam chybí šuplíky. Je krásná.

Jináč moc děkujeme za přivítání, konečně doma ve vlastní posteli. Jen jsem se v noci vytočila. Ti chlapi prostě nepřemejšlí. Já mám už týden záhul jako prase, nemocnice mě ještě vycucla a on by chtěl sex!! No je normální? A ještě se pak urazí!!

Peťo, co ti řekl ten psycholog? Doufám, že jen dobrý zprávy!

Innko, ještě pupínkujete?

Indi, co rýmy? Už je to OK?

Evi, co očkování? Je Elenka dneska dobrá? Heleď, jaký jste brali ty probiotika? Lactobacílky Baby? Terka je teď bere taky. Jo a dodatečně všecičko nej k včerejšímu půlroku!! Jsem Elence chtěla popřát už včera,a le vždycky jsem zapomněla 🤐

cipisek007
22. zář 2009

Jo a jakej byl srazík? Zahlídla jsem jen, že jste se sešli v Bazilice? Kdo tam všecko byl?

inna12
22. zář 2009

jé Indi díky 😉 tak určitě jí chci časem, ještě ho tam dávat nechci (na chviličku jo), ale doma už být může, když se ted taky můžu rozšoupnout, že 😀 😀 včera sem koupila konečně ten fusak a hračku páva Emila a má obrovskej úspěch, jí přímo hypnotizuje 😀

cipisek007
22. zář 2009

Innko, jakej fusak jsi koupila? My už musíme taky začít schánět a asi toho využiju, když mám Davida doma a sjedeme se podívat do Bejbycentra jaký mají ceny a jak co vypadá a pak to asi objednám na netu. Padnou chladna a holky mi zmrznou.

cipisek007
22. zář 2009

Holky, moje tchýně se zná moc dobře se sestřičkou od holek obvoďačky. Zjistili jsme to ale až když jsme tam poprvý přišli. No ale. Dneska volala tchýně, že se sestřičkou v pondělí jela busem (to já už vím od sestřičky z rána) a sestřička jí prej řekla, že jsem nejlepší maminka od dvojčat, co jim tam chodí a že to říká i dr., že mě strašně chválí. Strašně moc mě to potěšilo a i slza mi ukápla 😵

cipisek007
22. zář 2009

Hihi jo a tchýně chtěla tenhle týden chodit častějc, mají prej v práci volnějc, ale něco na ní leze, tak sem radši nebude chodit 😀 😀 Aspoň, že má rozum. Stačila mi ten minulej čtvrtek, to i mamka rostla a to je co říct...

inna12
22. zář 2009

tak to si byla Míšo potěšená vid 😉 😵 šak každého těší pochvala 😉

nakonec sem vzala ten Emitex exclusive

indigo
22. zář 2009

Míšo no vida, já říkám pořád, že jsi supermáma!!! 😎

Inuš týjo, ale to je pálka za něj, koukám teď na netu... já mám teda "jen" emitex combi, není rozdělenej na tel letní a zimní nebo jak tomu nadávají, a stál polovic. Pravda, před 3ma rokama... dneska asi taky bude dražší. 😝
A zkoušela jsi ho už do kočárku? Já se obávám, že ho do svýho narvu jen tak tak, navíc s Michalkou, co bude mít v půl roce asi 10 kilo 😀... A ta teutonka má taky celkem malinkou korbu. Jako x-lander. No kdyžtak půjde miminko v půce zimy do sporťáku 😝 a nebo vytáhnu starej tank co mám po Tádovi, tam se vejde i roční dítě s fusakem... 😀 😀 😀

cipisek007
22. zář 2009

Holky díkes 🙂 Super máma ne, ale šiškovná jo 😀 😀

Jdu zkoumat emitexácký fusaky 🙂

cipisek007
22. zář 2009

Ještě mi prozraďte, ten Emitex má na zádech nějaký průřezy na kšíry? Možná se ptám blbě, ale tomuhle ještě nerozumím 😅