Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

helik3
28. srp 2008

Nazdárek kočky,

zakládám toto téma jaké návazné téma na naše snažilkovské - snažilky ze Sanatoria Art.

Budu ráda, když se tu co nejdříve všechny sejdem a budou se nové těhulky z Artu přidávat a budeme si zde pomáhat a řešit své problémy 🙂

Čekám na Vás 😉

kacena00
20. lis 2008

🙂

menny
20. lis 2008

holky mě zas bradavky stojí furt v pozoru 😀
a sou pěkně velký. I přes podprdu to bylo vidět.
Teď s těma prsníma vložkama je to ok.

Moni, máte tam taky takový ty plastový kloboučky na prsa,
na sběr mlíka? Víš co myslim? Kolik to stojí, nevíš?

mon73
20. lis 2008

Menny, ty sběrače máme taky jen od Aventu, stojí kolem 400,-

kacena00
20. lis 2008

já sem po těch dvou tříhodinovkách chytrá jak rádio 🙂 ale o tomto sem takÿ nikdy neslyšela, jen o těch kojícíhc klobrcích a to už je teda pozdě, netušila sem, že se to dá řešit už takhle brzy

kacena00
20. lis 2008

sběrače na mlíko jo??? holky ty vado to sou věci 🙂

kacena00
20. lis 2008

fíha, tak to sem nevěděla, to je dobrý...ale u toho jednoho odkazu co sem dávala já tak taky psaly, že se s tím dá zychytit nadbytečné mléko, tak uvidíme... to se ale teda vymyslelo vynálezů 😉

jen jeden mezi nima je dost nepovedenej a to teda ta stříkačka, cena fakt přehnaná!!!

mon73
20. lis 2008

Teď máme nový tampony do podprdy, uvnitř je nějaká "hmota" která to přemění na gel. Něco jako u vložek 😀 http://www.malewo.cz/obchod/ar27.htm

mon73
20. lis 2008

Jó Menny, ptala ses, jestli mám zabaleno. No ještě ne, musim ještě koupit noční košily.
a jméno asi pořád zůstává. 😉

menny
20. lis 2008

Kačko neni to tohle? Si nejsem jistá
htp://www.lekarna.cz/formovace-bradavek/#utm_source=z...

menny
20. lis 2008

sakra jsem ten odkaz asi špatně opsala 😠

Ty jo avent to má fakt drahý.
Jo košili do porodky taky ještě nemám.

helik3
autor
20. lis 2008

týý vo.e to je věcí, hehe 😀 😀 no já ty bradavky nič moč, jako ne že bych je měla vpáčené, ale že bych je neustále měla v pozoru to teda taky ne 😠 To jsem teda zvědá 😉 😀

Káčo, takže to zkusíš, nějaký ty "formovače"?? Jenže ty seš jak z kozy duch, to já bych musela zvětšovat otvory 😀 😀

Hele Mončo ty tu košili snad nikdy nekoupíš 😀 😀 ty nakonec v porodce budeš v eráru 😀 😀

mon73
20. lis 2008

Ha, ha prdelky Helčo což? 😀 Tak já jí teda zejtra koupim. 😉 Snad 😅

menny
20. lis 2008

mám ten odkaz napsanej dobře, tak nechápu 😠 😠

mon73
20. lis 2008

Na chvíli se loučím, du na drb. 😉

menny
20. lis 2008

http://www.rajmaminek.cz/podle-vyrobce/medela-f...
tak jinej odkaz, snad to už půjde

menny
20. lis 2008

jupííí Kačko je to ono???
No Moni šup šup pro košily nebo budeš nosit anděla 😀 😀

helik3
autor
20. lis 2008

ty Menny, odkaz funguje dobře - jenom se neoznačí, protože jsou tam = a -, tak asi proto.

Hele a to se nosí jako pořád?? Nebo jak dlouho?? Neumím si představit, že tady s tou umělotinou na kozách ještě s mýma čtyřkama už teď sedím a formuju v práci bradavky 😀 😀 😀 i když si myslím, že bych to možná potřebovala 😅

V práci budu do Vánoc a pak v lednu asi 14 dní, ale budu spolupracovat i nadále, mám nějakou vizi, ještě to musíme se šéfem doladit 😉 Záleží jak se domluvíme na jaké práci a finančně-protože jak známo: zadarmo ani kuře nehrabe 😀 😀 a musí se mi to vyplatit si tím "špinit" hlavinku na mateřské 😉 ale zase nezakrním a neuteče mi běh firmy 😉 no je to těžký 😉

Nejlepší je, že holčina co byla jako želízko v ohni, že půjde místo mě, mi dnes napsala, že si na to netroufá se třemi dětmi, že jsou pořád nemocní a bla bla bla bla, no tak to tu bude mazec!!! 😠

menny
20. lis 2008

Helčo ty jo abys pak až budeš kojit sehnala podprdu.
Abys nemusela do vojenskýho výprodeje pro padáky 😀 😀 😀
Hele to je jasný, že zadarmo ani kuře nehrabe. Se nech pořádně ocennit 😉
Ten formovač nevim, jak se nosí. Jestli celý den nebo jen chvíli. Já s nim osobní zkušenost nemám

menny
20. lis 2008

se mi zas motala hlava. Ale stačilo jít k Davídkovi do pokoje a tlak je v normě 😀 😀

menny
20. lis 2008

holky projíždim na netu lehátka na mimi
sem měla vybráno, ale pani v bejbycentru mě odradila
a teď jsem se zamilovala do tohodle 😵 ...ale ta cena 😖 😢
http://www.batolata.cz/detail.php?zbozi=32049

menny
20. lis 2008

nééééééééé
co mi to blbne ☹
http://www.batolata.cz/detail.php?zbozi=320491 tohle snad bude správně

helik3
autor
20. lis 2008

no MOnča taky říkala, že má dokonce šestky 😅 třeba tam "dojdu" taky 😅 Což podprdu asi seženu, z toho strach nemám, ale aby to fakt vůbec šlo 😀 ale dřív se to tak neřešilo a taky to šlo 😀 hlad je hlad 😀 😀 😀 si dělám prdelky, ale.....

hele čím Tě DAvídek tak nadzvedl, že se Ti srovnal tlak v tu ránu? 😀 😀 😀 😀

helik3
autor
20. lis 2008

tý jo Menny, to lehátko je úplně bezchybný 😵 😵 😵 nááádhera, úžasný 😉

Proč tě pani v baby centru odradila?? Jako od čeho?? Od koupi toho lehátka??? Prý je to výborná věc, všechny kámošky doporučují 😉 počkám jestli nějaké nedostanu, hehe, pak zakoupím sama 😉 Ale ta cena je fakticky hustý 😖 Co to nadhodit ježíškovi v rodině?? 😀 😀 😀

menny
20. lis 2008

no klasika...bordel v pokoji. Sem šlápla na kostičku z lega a tlak byl v normě

menny
20. lis 2008

Hele mě to taky napadlo. Že by donesl Ježíšek. Bych se mohla zmínit tchýni. Je trochu škudla na prachy, tak by se mohla trochu rozšoupnout 😀 😀
Lehátko je fakt super věc, ale odradila mě od mýho výběru.
Takže holky vybírejte takový, aby tam byla odnímatelná vložka pro mimi nebo alspoň záhlavníček

kacena00
20. lis 2008

jé, teda lehátko fakt pěkný, ale ty prachy...sou nehorázný..

to teda nevím, jestli se neobjedem bez něj...nebo taky dáreček? jenže všichni co by mohly něco dávat, už nám toho dali docela dost, manžovi rodiče vypomáhaj s barákem, od našich sem si dovezla hafo prádélka i novýho, plus zavinky a takový ty blbinky nezbytně nutný

holky se z vás picnu 😀 chudák Helča, nakonec půjde do vojenskejch potřeb!!
Péťo podle mě je to ono, a myslím, že se to požívá co zvládneš unosit přes den, nosíš, já se nejvíc bojím, že se pod tím ta kozénka bude potit jo a že mě bude svědit a jábudu po zbytek těhotenství nerudná jak pes...ty odkazy co sem dávala předtím, tak byly myslím levnější, ale stejnak se ještě poptám, jakej si koupit a jak to teda používat, minule na to nějak nebyl čas.

Helčo a ty počkej, však jestli budeš chodit na kurz, PA Olina ti vyjeví osud tvejch kozenek, aby ses mi netlemila! 😀 , se fakt bojim toho řvát někde v kuchyni a valit krokodýlí slzy jak segra, jak někdo mohl říct o kojení, že je to ta nejkrásnější věc mezi matkou a dítětem brek...a tak

kacena00
20. lis 2008

Helčo ty vado to je fakt výhoda, že sem doma, v přetopený kaceláři mít ješt tyhle ohřívače na prsou a mít jen triko 😀 😀 😀

helik3
autor
20. lis 2008

no si ze mě dělejte prdelky 😀 😀 ještě že je to plastový a ne kovový, to bych pak nesměla projít kolem magnetu 😀 😀 😀 hehe, už mi pěkně hrabe 😀 😀

No my máme taky skoro všechny příbuzný pěkný škrty a škudlili, takže bych jim napsala návrh ježíškovi??? haha, myslím,ž eu nás je to marný ☹ asi raději zakoupíme s manžou sami 😉