Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

helik3
28. srp 2008

Nazdárek kočky,

zakládám toto téma jaké návazné téma na naše snažilkovské - snažilky ze Sanatoria Art.

Budu ráda, když se tu co nejdříve všechny sejdem a budou se nové těhulky z Artu přidávat a budeme si zde pomáhat a řešit své problémy 🙂

Čekám na Vás 😉

zuzka84
27. zář 2009

indi - nas Davidek byl taky dlouhan a podivej ted 😀 😉 . ale ty pavlikovy miry me taky zajimaji 🙂

inna12
27. zář 2009

Indi, měl 61 cm a 5050 g (je to v albíku), přibral za tejden jen 130 tenkrát, už tak nepřibírá, je to žížalka 😀 a Miška bude vlastně taky dlouhá což? 😀

inna12
27. zář 2009

jéééééééééééé INDI to je moc hezký!!!!!! šikofná holka 😵 děkuju moc !!!!!!

indigo
27. zář 2009

Už to vidim... 😀 Hele a nemá Martínek náááhodou stejnej kočárek jako Mišelinda? 😎

Vrtulník do oka, jo? No chudák Daneček... 😝 Táda naštěstí Michalku "neobtěžuje", jen jí tuhle dělal nyny plácačkou na mouchy. 😀

Jdem obědvat (brzo, co? 😝 ) a pak snad konečně vyrazím do toho Tesca, až se slečna vychrupe a napapká. 😎

inna12
27. zář 2009

Indi, jojo má! měli Mutsy a nedavno ho prodali, ted ma tento sporták 🙂

cipisek007
27. zář 2009

Indi, ale my jely do TERNA 😀 Jsem si říkala, že si uděláš pěěěěkně dlouhej výlet do Terna 😀 😀
Co pytle, mají? (Že se ptám, což? 😠 )
Nyny plácačkou na mouchy 😀 😀 😀 😀 😀

Zuzi, nemáš to jednoduchý. Nemůže tatínek odpoledne po krmení vyrazit s oběma klukama ven, aby jsi si aspoň na hoďku lehla?

Ehm ehm, nám OPĚT nejede velkej výtah. Ale tentokrát ani do prvního patra. Dole někdo ohnul kolečko, který nějak jistí dveře a výtah dole stojí a svítí a svítí a svítí. A já mám venku holky s Davidem 😅 Zase budeme muset kočár dole rozložit a vyjet na 2x 😠 😠 😠 Kuva proč to ty lidi dělaj??? Co z toho maj???

indigo
27. zář 2009

Pytle? Jó Míšo to nevim... 😀 Já totiž v rámci ssvé lenosti jela 15tkou, ale u kasáren jsem zapomněla vystoupit 😲 😀 tak jsem jela do Globusu... 😀
Tak nakonec nebyla v Tescu ani jedna z nás.... 😀 A co lékárna v Ternu, měli otevřeno? Není na škodu vědět kam vyrazit když je víkend... 😉
A co výtah, pořád mimo? By mě z těch lidí kleplo. 😠
Jo a nevěřily byste, jakej je problém sehnat dětskou kšiltovku 😝 , né HEZKOU kšiltovku, ale JAKOUKOLIV kšiltovku 😖 , jediná na kterou jsem narazila byla v CaA modrá se spidermanem, tu nééé 😝 jinak všude maj jen zimní čepice nebo kojenecký zavazovací... 😖 Poslední moje naděje - v Igy Puntanela, tam myslím kupovala Zuzka...

Inuš - a jak jsou spokojení s kočárkem? Jezdí se s ním parádně, ne? Asi budu chtít se ctěným bratrem seznámit, když má martínek takovej kočár, to by byl ženich pro Mišelindu... 😀 😀 😀
A prosím, rádo se stalo! 😎

cipisek007
27. zář 2009

Indi 😀 😀 😀 😀 😀 My jedeme do Tesca ve středu, tak juknu 😉
Lékárna v Ternu měla otevřeno, ale paní na homeopatika moc nevěřila, tak mi nabídla jen "oscilokoksinum" (Nevím jak se to píše), tak jsem to zamítla a koupila Nasivin pro kojence 🙂
Výtah furt v čudu a my zítra po holčičí sváče jedeme k našim slavit segřiný 18tiny. To do tý doby nespraví 😠 Urazit pracky tomu kdo to furt dělá.
Ty jo, mamka v krámě mívala dětský kšiltovky. Čepičky, šátečky apod. stále bere, ale jestli má i kšiltovky nevím. Zítra se optám 😉

zuzka84
27. zář 2009

Miso, he he, ted jsem se vratila ja zvenku s detma. On S. byl na pohotovosti a ma atb, tak se vali 😝

zuzka84
27. zář 2009

indi - a co v nextu ? tam ted taky nemaji ? oni je mozna maji spis na leto nez na zimu vis 😒

inna12
27. zář 2009

Indi, Pavlík ti nejni dost dobrý pro Mišku?? fajn fajn 😀 😀 ale Martík též není zamluvený a to bude frajer 😀
jezdí se jim dobře, jen mi ted právě v tý zoo lenka ale říkala, že jí nějak hůř zatáčej kolečka 😝 jakoby drhnou, tak snad to po promazání je ok

indigo
27. zář 2009

No jo, já vim, že jsem si vzpomněla blbě, s kšiltovkou... 😀 Bejt květen, je jich na každým rohu milion. 😝 Ani v nextu. Už mám Zuzko "uzavřeno" a nesmím tam už ízt, nebo bych objednávala dál... 😀 😝

Inuš - mno, Miška vlastně ještě neviděla ani Pavlíka, natož Martínka, takže zatím zůstává ve hře pouze Cyrda s Matouškem, ale ti se perou o Elenku, takže jen Daneček s Davídkem. Jo po outerku to bude jiná.... 😀

cipisek007
27. zář 2009

Innko, heleď, my bysme Martínka třeba i chtěly 😀 Máme jen jednoho ženicha 😀 Ale pozor - Táda má přednost ve výběru, byl první 😀

Zuzi, teda, to je pech!!! 😠

indigo
27. zář 2009

Táda by jednou chtěl nejradši obě, podruhý si klidně jde za jinou... no jóóó, chlap... 😀

cipisek007
27. zář 2009

Ty jo Indi a bude hůř 😀 😀

indigo
27. zář 2009

Tak moje manduca je připravována na dodací poště. Co si pod tím mám představit? 😀 To asi v úterý dorazí. Sice budu na srazíku, ale nebudu líná si pro ní odpoledne dojít na poštu... 😀 😎

cipisek007
27. zář 2009

indi, dárkově ti jí balí 😀 😀

indigo
27. zář 2009

Tak to jsou hodný, to mám za ten prodlouženej víkend bez manducy... 😀

indigo
27. zář 2009

Moje mladší dítě toho přes den moc nenaspalo, i v kočáře čumákovala kde co lítá, tak jsem se těšila, že budu mít volnej večer, že obě děti budou spát... oni malý miminka nepotřebujou spát?!?!? 😠 😠 😠
Potřebovala bych vyžehlit, uklidit kuchyň... a tááák se mi nic nechce...

petreva
27. zář 2009

Dobrej večír!!
Tak stále intenzivněji přemýšlíme nad zvlhčovačem 😉 co všechno zvlhčí?? Jako jednu místnost? Nebo to jde po celém bytě??
INDI, tak už ze M. na dohled?? Se těšíš, viď 😉
ZUZKO, tý jo moc na tebe myslím. Je to náročný!! Drž se! Hlavně ať malej D. hezky baští a aspoň nějak spinká..
U nás byl zase uječenej večír i odpoledne...uf...E. je asi pořád bídně. Nemůže se ani smát ani vískat...asi je dost unavená..ale že by spala to ne! Jo dopol spala neobvykle dlouho, abych jí nekřivdila.
Tak zítra fakt tchánovci dorazí. Prý poo, tak jsem zvědavá. Eluška ve tři baští a pak s ní jdu ven, ať se jim chce nebo ne!!
Ty jo, příští týden musí na gastro. Mám tam být v 9.30 to je ouplně debilní čas. V devět E. baští a kolem desátý usíná. U týhle Dr. se běžně čeká 2-3hod, jednou jsem čekala 4,5!!! Takže jsem zvědavá na tu mojí nervozku, jak to zvládneme 😖 Byla u nás v pátek moje mamka, tak jí říkám jak mě mrzí, že mi ani nena psala, když nám bylo blbě a ona, že jí sms nedorazila, že to neví 😒 Mě se to nezdá........ona je mamka moc hodná, ale je to u nás dost složitý...prostě se na tomusím vyprdnout...ale vždycky mě to zsklame, no..

straspytelka
27. zář 2009

Ahoj nestíhám nestačím...ale aspoň něco dočtu, koukám, že z marození už pomalu lezete všichni, jen tak dál 😵

zuzka84
27. zář 2009

evi - diky. dneska vecer je docela lip (zatim. tuk tuk tuk 🙂 ). vy at uz to marozeni taky mate za sebou! a fakt jsi cekala u doktora 4,5 hodiny 😲 ? to je sila, me uplne zamrazilo jak jsem to cetla ...

indi - hura, budes mit manducu 😀 . to ja netrpelive cekam na prasule 😀

zuzka84
27. zář 2009

jo ale uz mame lehatko, tak pak hodim foto malyho v nem - travi tam skoro cele noci , holt se chci vyspat no 😀 😝

petreva
27. zář 2009

ZUZKO, no fakt, ale jen jednou...jinak běžně dvě a půl 😠 Takže tam takticky naklušu, budu tam kojit, aby jim došlo, že jako nemám času nazbyt.
Holky, teĎ tu hraje ta bedna, co rychle mění obrázky 😀 ty jo, ani nevím, jak se jmenuje 😀 P. pustil suprstar, ale to je maso jak mezi nima chodí...já jsem nervní jen to vidím...

straspytelka
27. zář 2009

dobrou noc berušky 😵

zuzka84
27. zář 2009

jo indi - ja v nextu puvodne chtela jen dve veci , ale doplnili kolekci zmetci , tak uz mam objednavku vetsi nez minule 😝 😀

evi - tak to preji pevny nervy! ja to cekani u doktoru taaak nemam rada 😒 . ale my budem nastesti behat az po sestinedeli 😉

zuzka84
27. zář 2009
petreva
28. zář 2009

Tak já už tu zase straším....
AHOJ všichni,
ZUZKO, to budu potřebovat...už vidím,jaký budou děěěsný řeči při E. odsávání, jak jí ubližuju atd...no nic...Daneček si pěkně hoví v lehátku 😵 a tam ti spinká líp?
INNI, díky za odkaz na tu kosmetiku, nějak se mi to ztratilo, musím to pohledat, že bych to koupila i sobě na ksicht...jsem z toho nešťastný a nikdo neví co to je a co s tím ☹ Heleď, kde bereš takový ucelený info o homeo?? To je pěkný 😉
INDI, miminka a spát?? A zejm.některý??? Jako kdybys nevěděla, že ne 😀 a to tvoje druhé je na maminku hodný 😉 nepláče 😉 ...tak kdy ti ty dítka usnuly??
Já se tažkobraní nezúčastním, ač jsou mooooc krásný...mám svojí oblíbenou plátýnkovou nebo lněnou či jaká je 😅 a příbuzní steně ekologicky nesmýšlí takže na ně prdim...
JÁJO, DADU, jakpak se vám vede?? Co miminečka?? Co noci??
PETO, a jak u vás v noci?? STRASPY, a vy je máte taky pořád tak bezesný??
PEDI, my nedaj ty fusaky spát...jedinej Emitex má ten spodek z vnitřní strany omyvatelnej kuli botičkám...se nemůžu rozhodnout...teď jsem kápla na krááááásnej, ale byl by asi jen na tuhle zimu, tak do něj možná půjdu a příští ho přodám, no ještě nevím. Musím hodit radu s P. 🙂

cipisek007
28. zář 2009

Dobré ránko!

Zuzi, Daneček je kouzelnej a ta fotka s Davídkem!! Nevyrostl?? Má krásný velký oči 😵

Evi, teda, to je masakr s tím doktorem. A na tchánovce moc držím pěsti, ať to proběhne aspoň relativně v pohodě.
Mě čeká dr. v pátek. Ráno jdu s Terkou na výtěr a mezi 10-11 mám být na gyndě. Budu se domlouvat s gyndařkou na jiným řešení antikoncepce. Byla jem skoro 3 roky bez HA a migrény zmizely. Začala jsem brát HA a zase nastoupily. Není to v takový míře jako před těhu, ale je to tam a já si nemůžu dovolit sama s holkama prozvracet celou noc a den 😒 Jsem zvědavá, co mi nabídne. A taky doufám, že tam nestrávím celej den.

indigo
28. zář 2009

Brý ránko!!!

Míšo já jdu v pátek taky na gyndu! Na 10!!! 😀 Počítám, že tam budu čekat do půl 12 minimálně. Jenže tam budu i s Michalkou, doufám, že budou brát ohled a vezmou mě hned. Ale co, kojit se v čekárně dá.... 😀 Tádu nechám radši u tchýně, teda ona o tom ještě neví, snad nemá nic jinýho v plánu... Tak se tam potkáme! 😎

Evi máš asi pravdu, některý miminka spánek asi nepotřebujou. Michalka o zapíchla po 11, ovšem v půl 11 se v zbudil Táda s šíleným jekotem, asi mu něco zdálo, ta půlhodinky, kdy byli vzhůru naráz byla krušná, chovala jsem na klíně ječícího Tádu, rukou vozila košík s ječící Michalkou 😝 , naštěstí Táda brzy zklidnil a přestal řvát a usínal mi na klíně, ale dolů nechtěl, no aspoń jsem Mišku uvozila do bezvědomí. 😎 Šli jsme spát kolem půlnoci, ale že by si ráno aspoň přispal, to néééé, to tahá maminku v 7 z postele a že ona ještě v noci vstává na kojení, to je mu úúúplně jedno... 😀 😝