Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

helik3
28. srp 2008

Nazdárek kočky,

zakládám toto téma jaké návazné téma na naše snažilkovské - snažilky ze Sanatoria Art.

Budu ráda, když se tu co nejdříve všechny sejdem a budou se nové těhulky z Artu přidávat a budeme si zde pomáhat a řešit své problémy 🙂

Čekám na Vás 😉

indigo
28. zář 2009

Tý jo Daneček vypadá tak spokojeně... 😎 a jak si tam hoví, já už tam Mišku nemůžu dát bez připoutání, asi se z ní stává šermenka a jak furt mele rukama nohama, tak sjíždí a byla by možná schopná i vypadnout... 😀

cipisek007
28. zář 2009

Jéé Indi, to je náhodička 😀 Určitě tam po desátý dorazím a kdyby mě chtěla vzít dřív, tak ti dám přednost 😀 Jdeš na KO po šestinedělí? Tož pokecáme, ale já dorazím bez dětí 😀

Ty děti jsou ale bezohledný 😀 😀 😀

indigo
28. zář 2009

Jo, spíš téměř po devítinedělí... 😀 no al s Tádou to jsem šla po 3 měsících, sice jsem byla objednaná, ale rušila jsem to kvůli krvácení a pak měli dovču.
A teď pořád špiním... 😠 Prvně 4 tejdny krve jak z vola, to je asi normoš. Pak tejden míň, už jsem vyměnila vložku za slipovku, ale pak zase tejden krve jak z menšího vola 😀, jak krámy. A od tý doby špinim a špinim, víc, míň, víc... ale ne a ne to přestat... 😝

indigo
28. zář 2009

A jedno dítě ti klidně půjčím, abys nebyla taková nevytížená, když tam budeš bez dětí... 😀 Já když Hauí volala, tak povídala, ať přijdu s miminkem, že se chtějí pokochat. No miminko sice mám, ale už drobátko přerostlý, nějak nám ty děti rostou, co? 😖

zuzka84
28. zář 2009

evi - jj, my ho tam uspime houpanim. postylku nejak nesnasi , ani do nasi postele ho vetsinou nemuzu "jentak" dat 😒 . bych potrebovala taky kosik jako ma indi 😀 nebo uspavat v kocare 😉
hele , ja u fusaku nejak nikdy nevyuzila ten omyvatelnej spodek 😅 . me se strasne libi ty lodger , ale uz fusak mam , tak si musim nechat zajit chut 😀
jo a ta taska pro pribuzny jako darek je dobrej tip - vubec me to nenapadlo , ale treba pro tchyni k vanocum , dobry ... taky jednou misto bonboniery 😀 . tak diky za tip , evi 🙂

Miso - davidek jestli nevyrostl? ten urcite, zato ten druhej se nam asi zmensuje 😀

jo a zensky , ja se musim na gyndu objednat zitra - ja tam nebyla od nejakeho 28tt , tak se na ne skoro tesim 😀 . ne uz tak na to cekani 😠

cipisek007
28. zář 2009

Indi, tak já tam byla asi tak ve stejný čas jako ty 😀 Po víc jak dvou měsících 😀 Hmm, tak to tě asi nepustím, to tam budeš věčnost 😉 😀 😀 😀
Je to hrozný, až se mě zeptá na dvojčata a já jí řeknu, že je jim akorát v ten pátek 10 měsíců... 😅 😅

Mno nic, jdu nás dobalit, zacvičíme, nakrmíme a razíme k našim slavit segřiný narozky. Hezký den 🙂

cipisek007
28. zář 2009

Zuzi, tož se zkus objednat na 2.10. kolem desátý hodiny 😀 😀 😀 Uděláme si srazík 😀

Už tu nejsem.

indigo
28. zář 2009

Zuzi, no jo, máme dítka takhle u sebe, jinak já ten košít tak za měsíc - maximálně dva - budu prodávat... to už asi na Danečka bude pozdě, nějakej koš... 😀

Míšo - však můžem jít spolu 😀 než se svlíknu a než si sestra pošudlá Mišku, můžeš s Hauí konzultovat antiko. Mně se naštěstí takový věci jako antikoncepce netýkají, ušetříme... 😎
Užij si oslavu, já mám vypitou raní kávičku, tak taky zvedám zadek od pc (ač nerada 😀)...
Hezký svátek přejem! 😎

cipisek007
28. zář 2009

Indi, výborně, nejenže uděláme srazík v čekárně, ale ještě intim srazík v ordinaci 😀 😀 😀 Já doufám, že mě nebude chtít prohlížet. Naposledy mě viděla Mifková někdy koncem června, právě kvůli HA.

Nééé už tu fakt nejsem 😀 😀

petreva
28. zář 2009

ZUZKO, ještě k fusaku...teď bych ten omyv. vnitřek taky nevyužila, ale za rok bude E chodit, tak jsem si myslela, jak se to pak dělá s botama??mokrýma??? Nebo jak se to dělá, kyž dítko už běhá a jde chvílema vedle kočáru a pak? Mějte se, jdem se vyvětrat.

zuzka84
28. zář 2009

miso - no to by byl fajn sraz , aspon by to cloveku uteklo 😀 😉

evi - ja uz nevim jak jsem to s D. delala , ale myslim ze v roce a pul jeste mu moc neslo chodit ve snehu tak se spis jen vozil a dalsi zimu uz zase mel kocarek jen obcas(resp. asi vice chodil nez se vozil) a spis jsem ho navlekla do kombinezy , protoze to pak vubec nedrzi v tech kocarkach 😠 . a jinak bych ty boty sundala , hodila pod kocar a ditko supla do fusaku 😉

indigo
28. zář 2009

Já myslím, že ten om. vnitřek je fajn, já to teda u Tády taky nevyužila, ale to bylo tím, že v tom roce a půl ještě nechodil. Teda jo, ale jen pár krůčků po bytě. Venku jsem ho z kočáru vůbec nevyndavala.
Elence bude příští zimu rok a 3/4 a určitě se nebude jen chtít vozit v kočárku, bude chtít i ťapat, a pak jí jen vezmeš, šoupneš do kočáru, zapneš fusak, a botičky nemusíš řešit... 😎 Já snad aspoň u Michalky ocením ten omyvatelnej vnitřek, příští zimu. 😎
Emitex v praxi - http://www.tadeasek.estranky.cz/fotoalbum/druhy...
Ten vršek má ohnutej, jinak to měl až k puse 😀 a sranda byla, že ač to tak nevypadá, má na nohách jen punčocháčky... 😀 😎
Jdem krmit a ven, pááá

indigo
28. zář 2009

A emitex v praxi zimu předtím...
http://www.tadeasek.estranky.cz/fotoalbum/prvni... 😉

indigo
28. zář 2009

http://www.tadeasek.estranky.cz/fotoalbum/druhy...
A ještě jeden emitex v praxi, jé to byli hodní, když to zalomili... 😀 😎
A mizim, nebo mi Miška sežere košík i s potahem... 😝

indigo
28. zář 2009

Proč tenodkaz háže jinam?!? Tak teď?
http://www.tadeasek.estranky.cz/fotoalbum/druhy...

indigo
28. zář 2009

Tak na to prpdim... 😝

inna12
28. zář 2009

čao! tak šermík je dneska nákej divnej...už tři hodiny bdí 😝 😅

Zuzko, tobě to lehátko jde pěkně do lehu, to tohle naše teda takhle ne, radši ho hned přenáším

Evi, co tě trápí na obličeji?? zděs ten odkaz
http://www.parenteral.cz/Zdravotni-kosmetika-Cu... nebo Cannaderm, obojí je dobrý

sem vám ani nevokázala Pavlíka od Indi šikovné 🙂
https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

indigo
28. zář 2009

Inuš sjíždím ten odkaz od tebe a koukám, něco by se mi hodilo... 😀 nemáš zkušenost jak se to pohybuje cenově v lékárnách? jestli se nevyplatí to objednat z netu?

My jsme byli přes 2 hodinky venku, Táda už sotva pletl nohama, když jsme šli TAM, tak nám frnknul autobus, tak jsme šli pěšo, když jsme šli zpátky, tak nám autobus pro změnu ujel před nosem (sama bych ho doběhla, ale s kočárem a Tádou 50 metrů za mnou.....). No aspoň jsme šli okolo Cipískovic, Míšo - ta žlutá fabie vypadala jak nová, to dostala segra k 18tinám?!? 😀
Byli jsme v Tescu - pytle - no, Míšo, můžeš hádat, ani nemusíš 3x..... 😖 Ale aspoń mám kšiltovku! 😀 Jo a přišla jsem si celkem divná, když jsem na konci září kupovala kšiltovku a sluneční brejle... 😀

inna12
28. zář 2009

Indi, to ti nepovím, na netu jsem to cenově popravdě ani moc nezkoumala 😖 ja mam 3 věcičky, dvě od cutishelpu a pak od cannadermu z té řady Robátko, tak sem to kupovala všechno zvlášť a jen v lékarně...

my venku ještě nebyli, šermík dnes není ve své kůži, šudík, nějak nemůže zabrat, vždycky na chvilku a pobrouká si tak rozladěně, tak jdeme až ted 😝

cipisek007
28. zář 2009

Indi 😀 😀 😀 Ta žlutá fabka je naší šílený tety, co dokáže pokazit KDE CO. Koza jedna 😠 Sama neustále trapně kecá a rejpe a když člověk udělá to samý, tak se urazí, sebere a s brekem odejde... No nic.
S těma pytlema mě fakt štvou. Jestli je nebudou mít ve středu (naivka já vím), tak jdou pod peřinu, už v nich fakt bejt nemůžou 😒

Innko, krásná koláž od Indi 😵 😵

My jdeme koupat, zatím pa 🙂

indigo
28. zář 2009

My máme vykoupáno... 😎 starší už to snad i zabalil, mladší pospává, ale večer teprve začíná...
Tak zítra se na vás kočky těším!!! Víte všechny kde to je? Buď tam budu dřív nebo dorazím těsně po 10, podle toho, jakej stihnem bus, vypravit se někam s dětma... Míša zná... 😀 a ani s jedním to není kolikrát jednoduchý... 😀
Kdo dorazí první a neuvidí nikoho známýho, prosila bych obsadit stůl někde vzadějc, jak je dětskej koutek, ať máme my, co máme víc dětí, starší raubíře na dohled, popř. na dokřik. 😉

indigo
28. zář 2009

Inuš to lehátko od FP nejde do lehu? Já měla dojem že jo... mě taky jde, Mišce se v něm líbí, z košíku nemůže pozorovat okolí... 😀

cipisek007
28. zář 2009

My taky vykoupáno a uspáno. Terezka dokonce zdlábla velkou mísu kaše, až jsem musela Davida radši zabrzdit, aby se nepozvracela. KONEČNĚ jí ta kaše chutná.

Jééé těžká závist se srazíkem, ale Báře furt teče z nosu a těžce dejchá 😒
Njn, s Indi holt zasrazíkujeme v pátek 😀 😀 Třeba už tam Hauííí bude mít novej nábytek!! 😀

hvizdicka
28. zář 2009

Ahojky, omlouvám se, že Vám vstupuji do diskuse,ale ráda bych se přidala k objednávce eco taštiček. Jsem kamarádka indi a zuzky, pro vysvětlenou a indi není opět na ICQ a já bych nerada objednání propásla 🙂 Tak jestli by to šlo,tak bych prosila envirosax candy 3 ... 1 ks za 209,- a ecozz černá.....1 ks za 99,-. Díky moc a všem přeji krásný nedělní večer a hodné dětičky, to moje už chrupe 😀

indigo
28. zář 2009

Jo a představte si, koupila jsem přes MMA povlečení, nááádherný https://www.modrykonik.cz/_gallery/72540/72540_..., dneska ho vybalim a ono je na francouzskou postel. 😠 Sice je na obrázku francouzská deka, ale většina fotek je jen ilustrativních, držím se popisu u aukce (inzerátu). A inzerovaný bylo jako "normální", 2x deka 140x200. Tak jsem paní psala, snad nebude dělat problémy a buď mi vrátí peníze nebo pošle nový povlečení. 😝

indigo
28. zář 2009

Ahoooooj 😀 S objednáním ještě vyčkám, icq... napravím! 😎

cipisek007
28. zář 2009

Indi, to je pecháček!!! Snad to paní pochopí! Třeba těch povlečení měla víc a poslala to špatný.

straspytelka
28. zář 2009

Ahojky tek koukám, řešíte fusaky...
Evi, snad nebudeš čekat dlouho...ani vy holky na gandu, to mi připomíná, že mám problem a musím se taky zapsat do seznamu ☹
Hurá Terezka baští, ale segra zase rýmkuje 😖
Holky taky bych ráda taštičku, nevím kde máte ty stránky 😅 Odkaz na kosmetiku jsem si taky uložila, je to pěkný 😉
Holky, zkoušela jsem S dáavt i nutirlon v noci, třeba v 1 ráno když se začne budit, ale stejně se mi pak vzbudí zase po 1.5 😒 už nějak padám na hubu...pak je vzhůru od půl 6tý a usne zase až kolem 10 😖 a to jen někdy...pak spí 2 h po obědě, te´d se začala zvědat a chce chodit 😕 jsme z ní paf 😒 holky co znám, povídaj, že by ještě neměla, ale co s ní mám dělat.... 😒 já teda taky chodila v 9ti měsících...asi tohle bude mít po mě 😀
Koukáme na Superstár, ale já jdu ležet, musím něco naspat, teď ta autoškola, další nervy...jsem se na to měla ještě vykváknout ☹
Si pořád stěžuju co...omlouvám se 😅

straspytelka
28. zář 2009

Indi a co máš za povlečení? My máme deku 200x200 tak třeba bych jí odkoupila 😉 aby si nemusela zase posílat zpět 😉

cipisek007
28. zář 2009

Strašpy a nechceš vyzkoušet na noc kaši?? To jí zasytí.
Tý jo Simonka bude chodit, no to je rychlost 😵 😵 😵