Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

helik3
28. srp 2008

Nazdárek kočky,

zakládám toto téma jaké návazné téma na naše snažilkovské - snažilky ze Sanatoria Art.

Budu ráda, když se tu co nejdříve všechny sejdem a budou se nové těhulky z Artu přidávat a budeme si zde pomáhat a řešit své problémy 🙂

Čekám na Vás 😉

cipisek007
2. říj 2009

Zuzi, jojo, obědvě jsme čekaly dvě hodiny.

Evi, tak to netuším jestli jsou jednofázový. Jmenuje se to Lunafem.

Jojo Gábi mi s příkrmama hodně pomohla 🙂

Pedí, no já vím, že když se k ní jde pro prášky, že si máš počkat a sestra předepíše. Jenže já právě chtěla změnit antiko a možná i tělísko, takže jsem se radši objednala, že to bude na dýl. NO a ono prdlajs. Příště se na to ... víš co. Sestra mě zná, doktorka díky dvojčatům pamatuje taky, tak je to pohoda.
Tašky jsou na poště, v pondělí pro ně skáknu, potom rozpočítám a domluvíme se na srazíku a tam si vás zkasíruju 😀

Innko, nemáš zač, já se ještě musela ptát na něco pro mamku, tak jsem si lehce vzpomněla 🙂
Hihi, takže jsi plodná zase jo?? NO to je hustý, to je rychlost 😀 😀
A k pupínkům, jsem se Šermíkovi smála, že je puťatej a kdyby jsi viděla mě!!! Takhle jsem nevypadala ani v pubertě!

inna12
2. říj 2009

Gabinaf, díky

Míšo, jachto že si puťatá?

ja dneska nečekala na gyndě ani minutu 😀 jen sem si tukla a sestra mě hned poslala do kabinky prázdný...at prej malej nečeká, tak sem zírala...jinak bych tam byla hodiny 3 😝 je pravda, že obě sestry jsou tam moc hodný

holky, kterej ten zvlhčovač jste to chválily??což? Jája ho má nebo Míša??

inna12
2. říj 2009

nechcete někdo pinčušky ??? (tak sem jim říkala jako malá 😀)
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=26700269&tab=0
ja nevim, jakou tak velikost mu vzít?? 😝

inna12
2. říj 2009

a s malym sem ven vyhodila chlapa a mam veget, jen mě začíná nák drásat v krku 😝 mě klepne, jestli budu chorá

cipisek007
2. říj 2009

Innko, netuším jak jsem přišla k tolika beďaratým puntíkům. Vypadám příšerně.
Ten zvlhčovač mám já, Jája i Zuzka 😀 http://www.elektroobchudek.cz/male-elektrospotr... to je on. Je dobrej, u nás fakt běží od rána do rána. Jen když větráme a nebo v ložnici nejsme, tak ho vypínáme. V ložnici se odehrává většina ze dne, krmíme tam, přebalujeme, holky přes den spí...
S velikostí punčocháčů neporadím. My máme Loanu 62/68 a je tak ještě na měsíc. Holky mají asi 74 cm. Ale tam je elastan, není to čistá bavlna.

peda
2. říj 2009

Tak jsme teď dorazili domů.fotky z vítání jsou hezký 😵 malá tam má ani nevím kolik brad 😀 😀 😵

Inní,s tou antikoncepcí nemám problém,měa bych??? 😕 Pinčošky objednej podle toho,kolik malej měří,ne?Já budu objednávat vel.74 a když budou velký,tak pak přikoupím ještě 68.Ty by jsi měla asi 62 a 68,ne?je to přeci jenom na celou zimu,případně si pak dokoupíš.

Malá venku nespala,tak jsem odepla boudu,vyrvala jsem jí těch 6 pater 😠 a dala jí spát na terasu a ona usnula.Jsem zvědavá,na jak dlouho.Jdu si udělat caro a drobet poklidit.Celý den jsem lenošila a teď bych to strhla 😅 😝

cipisek007
2. říj 2009

Já dneska už nic nedělám 🙂 Naložila jsem maso na zítra a zítra budu uklízet, prát apod. Je tu binec jak v tanku. Včera a předevčírem jsem nebyla schopná cokoli dělat a vono je to znát 😠

cipisek007
2. říj 2009

Jooo u nás v baráku někdo prodává štěňátka Raslíků, nemáte někdo zájem, že bysme se vtírly do venčení na Bagru 😀 😀 Jsou to holky 🙂

U nás se už chrní.

Indi, co v Mobelixu? Stihla jsi bus a vybrala jsi něco?

inna12
2. říj 2009

Míšo, mam z tebe dost 😀 😀

Pedí, no četla jsem tady diskuzi o té antiko, a moc pěkný věci jsem se právě nedozvěděla..tak se tý antiko bojim, prý jde i určité procento do mlíčka a neví se, co to s mimčem dělá, je to prej i v příbalovým letáku...a dlouhé krvácení, špinění, špatná pleť, špatná nálada, křečáky 😲 tak se právě ptám, jak tobě sedla viš 😉 ale jenom sem to četla, tak nevím, co je na tom pravdy, nikoho konkrétního neznam, kdo by jí bral a podal objektivní info, ale ono se to nedá, na každý to bude působit jinak, tak se mi do ní moc nechce a do tělíska teda taky ne 😝 tak jako nevim 😀 😀 😀

u nás se už taky chrňákuje asi hodinu, ale dnes to bylo s řevákem, malej měl ještě hlad a já myslela, že se zase jen trošku vybíjí (protože pil hodinu předtim, asi ale málo) 😝 když to trvalo dýl, tak sem mu ještě dala a on tak pil, jak o život, chudáček ☹ a hned usnul potom, brouček

ja si jdu něco přečíst a taky spát, furt mě trochu škrábe v krku, už sem kloktila solí ble

dobrou!

cipisek007
2. říj 2009

Innko, mě HA dala dr. až v červnu a to už jsem 3 měsíce nekojila. Do tý doby ne-e. Do tý doby jsem si chodila jen pro nějaký injekce, jednou za 3 měsíce (takže jsem pro ní byla 2x), ale nevyhovovalo mi to, protože jsem třeba 3 týdny v kuse špinila a už to fakt byla dost velká pruda 😠
Takže koukám, že ty zájem o Raslíka nemáš 😀 😀 😀

Jdu taky hají, dobrou noc!

indigo
2. říj 2009

Míšo bus nestihla, nic nesehnala... 😠 Ale aspoň jsem pak přesvědčila chlapa, že největší výběr (čehokoliv!) je na netu, takže letiště objednáme z netu. 😎 Ale sjedem si tam pak pro deky a polštáře, těch tam mají dost od pár kaček až po megadrahý. 😀

Inuš - pinčušky nechcem... 😀 Mišce jsem objednala z nextu, velikost nevim, vzala jsem 3-6 měsíců 😀 a Tádovi koupím u Míši mamky, aspoň v reále uvidím jak jsou dlouhý a "ošahám" si matroš.

Antiko jsme dneska zavrhly 😀 ale prý už tam měla holku, mimi až po ivf, a pak otěhotnla přirozeně hned po šestinedělí 😀 No to bych opravdu nechtěla, nevzala jsem si zatím žádnou, ale nasadila mi brouka do hlavy... 😝
Jinak celkem dobrý, jsem prý uvnitř taková "rozhašená" 😀 takhle se naše doktorka vyjadřuje běžně, že, Míšo? 😀 mám cvičit a ono se to prý spraví. 😎

Pedí foečka z vítání nebude? A Míšo holek s náušničkama? 😎

Jinak vyzvednutí tašky u Míši mamky není špatnej nápad 😀 ale jsem pro srazík, Elluška už musí bejt kus žnský... a Šermíka jsem si posledně ani nepochovala, tak že bych to napravila... 😎

Jóóó a Mišku jsem v čekárně nakojila, pro pobavení celé čekárny si říhla jak starej chlap a v ordinaci mě pak poblila. 😠 😀

zuzka84
2. říj 2009

ahoj, jsem taky pro srazik , po nedeli by mi meli dorazit penize, tak kdyztak az na tom ucte uz fakt budou 😀

a jeste na neco jsem chtela reagovat , ale nejak se mi tu zaviraj oci a malej na me vejra ... no jo , klasika 😒

zuzka84
2. říj 2009

jo, predevsim gratuluju vsem co uspesne ukoncili sestinedeli 😀 😉 . Ja jdu v utery , tak taky nahlasim 😉 , ale ty dve hodky cekani me tedy netesi 😖
a v pondeli mame kardiologii , tak po delsi dobe uvidim Kordu a jeho "milou" sestricku 😝 😀

indigo
2. říj 2009

Zuzi děkuji za gratulaci 😀 , největší radost má samozřejmě chlap, že jsem "provozuschopná", 😠 😀 doteď se pořád ptal, jestli jsem ještě "rozbitá", já mu pořád říkala že jo... 😀 No ale nekecala jsem, špinit jsem přestala teprve předevčírem... 😀 😎

peda
2. říj 2009

Inní,já žádný problémy nemám,ms jsem ještě nedostala a až jí dostanu,tak si mám hned přijít pro něco jinýho.Tak nešpiním,nekrvácím,pleť mám pořád stejnou a kojím tak maličko,že to snad žádný špatný vliv mít nemůže.

Fotečku z vítání bych musela asi nějak oskenovat a to je na mě vyšší dívčí,to bych se musela zeptat Pavla,ale něco fotil i on na náš foťák,přinesl mi i kablík k počítači,tak se zítra pokusím vložit fotky,mám jich plno,tak něco vyberu 😉 .
Zítra pojedem odpoledne na švestky na vypálení 😝 tak budem jak opice na stromech.

Na srazík by jsme dorazily,v pondělí půjdem na kyčle,jinak je mi to asi jedno kdy.

Míšo,to se ti povedlo s těma štěňatama 😀 😀 😀

cipisek007
3. říj 2009

Brýtro!

Teda jestli se tomuhle dá říkat dobrý a ráno. Mám půlnoc a to ještě špatnou. Ty voe, holky střídavě od dvou do půl 6 ječely a ječely a nechtěly spát. Napřed skončila v posteli u nás Terka a za hoďku Barča. Jedna usnula, druhá vzbudila první a takhle to šlo přes 3 hodiny. Nakonec jsem Terku i s pytlem přikryla mojí dekou a spokojeně usnula. Dneska půjdou pod peřinu, asi jim v pytli není nejteplejc a navíc pořád poprďávaly, takže je asi i bolelo bříško. To bude den a já se těšila, jak si dnseka nabitá energií uklidím... ha-ha-ha.

Indi, to ani nevím, že tě v ordinaci Miška poblinkala 😀 No hlavně, že nepoblia sestru nebo dr. Chovaly si jí?
Mě naštvala ta blondýna, co měla jít před tebou. Já vím, že tam byla dřív než já i ty, ale kurník, my se tam celou dobu bavíme o dětech a ona není schopná mě pustit dřív. Měla jsem holky vzít sebou, myslím, že by mě pustily i ty, co tam už ty dvě hodiny čekaly 😀 😀 Navíc sestra přeci povídá - Míšo, teď půjdeš ty a paní Indi. Koza jedna. A to jsem tam byla fakt jen 2 minuty.

Příští týden na srazík nemůžeme středu, jdeme plavčit, jestli se teda zahojí naušničky,a le vypadá to dobře 😵 V pondělí je terpve budu vyzvedávat, takže to taky ne-e 🙂

A fotky holek snaušničkama - už nabíjím baterky. Včera jsem je chtěla vyblejsknout a došly mi baterky!! No a jiný samozřejmě nemám 😠 😠

indigo
3. říj 2009

Brý (pro Míšu krutý) ráno! 😎

Míšo - doktorka si jí chovala, ale začala kňourat, tak jí říkám, že je napapaná, že hladem to nebude... no pak jsem už ležela na koze a doktorka že mi jí dá na břicho a zvládnem to i sní a frkla mi jí tam a pak říká - no to asi není dobrej nápad, když je po jídle, co? A já - no to asi ne... ale už bylo pozdě... 😀 😀 😀

My dneska jedem k bráchovi a k prababičce, slíbila dát na náušničky 😎 tak se těším, včera jsem na netu udělla "předvýběr", teď se jen rozhodnout jaký... 😎

Sraz - středu taky nemůžem a pondělí taky ne 😀

Míšo budeš chtít radši korunky do ruky nebo radši poslat na účet? 😉

cipisek007
3. říj 2009

Indi, no pokud by to šlo, tak radši na účet, když je budu mít v peněžence, tak je brzy rozfofruju a Vánoce a narozky se kvapem blíží 😀 😀
Náhodou nemáš ten rozpis kolik která taška stála a kterou kdo chtěl? Abych to mohla rozpočítat předem.
Jé to muselo bejt zábavný, když tě dr. prohlížela aměla jsi na břiše Mišku 😀 😀 😀 Ale byla zlatá a jak se na mě smála 😵 😵 když jsi šla na WC (našla jsi ho dobře?).

Takže pokud mi chce ještě někdo za tašky poslat peníze na účet, písněte IP, já vám rozešlu č.ú 🙂

indigo
3. říj 2009

Hloky tak to vypadá, že nás v tom obchodě s taškama natáhli o 18,- 😠 neuměj počítat!!! Už jen to, že 2 tašky po 99,- počítaj za 199..... 😝
Bych jim tam někam napsala mail, ale nikde není uvedenej žádnej kontakt!!! 😠 Smetáci, už tam neobjenávám!!! 😀 😖

indigo
3. říj 2009

Jsem slepá, mají tam mail... 😀

indigo
3. říj 2009

Tak jsem jim písla, krom jiného jsem se ptala, jak je možný, že za 2 tašky co stojí 99 za kus, si účtujou 199,- 😠 😀 Jsem zvědavá, co odpoví... 😖

cipisek007
3. říj 2009

Tak já vám to ještě sčítat nebudu, uvidíme, co odepíšou. Zatím vydržte a nikdo nic neposílejte 😀 😀 (To platí hlavně pro Indi a Jarku 😀)
Jdeme krmit.

cipisek007
3. říj 2009

U nás se normálně natvrdku spí. David usnul při uspávání Terky. Pche,to se někdo má. NO ale já ho pošlu po obědě s holkama ven a zalehnu si sama a v klidu 😀 Někdo tu makat musí 😀

indigo
3. říj 2009

Dobrý den,
>
>
>
> o uvedeném problému víme a příštím týdnu bude vyřešen. Při aktualizaci jádra
> našeho obchodu se začaly součty počítat s americkým systémem zaokrouhlování
> místo českého.
>
>
>
> Omlouvám se za tuto nepříjemnost a přeji hezký víkend.
>
> Lukáš Hanes

Ještě jednou jsem jim napsala, že jsem ráda, že MUSÍM za tašky zaplatit vyšší částku ne je uvedena. Asi docela hnusně, sice jde o pár korun, ale nikdo peníze nes*re, že jo... 😖 No ještě že už jsou tašky na poště, už nám asi nikdy nic nepošlou... 😀 😠 😠 😠
Tak Míšo prostě ten "přeplatek" rozpočítej mezi všechny... 😖 😝

Jedem pryč, pápá 😎

cipisek007
3. říj 2009

takže oni ten přeplatek nepošlou zpět?? To jsou hovada!! Ne že by šlo o nějaký stovky, ale co to je za bordel tohle??? 😠 😠
Jj, rozpočítám to. Užijte si babču 🙂

cipisek007
3. říj 2009

Naušničkové a jiné foto v albíku 😵

cipisek007
3. říj 2009

Kde jste všici? 🙂

Přeju všem dobrou noc! 🙂

petreva
3. říj 2009

Míšo, jak holčičky zhočičkovatěly 😉 moc hezký!! a hojí se vám to dobře, jo?
My dneska začali s mrkvičkou 😵 Elenka byla nadšená a jedla by asi do aleluja, ale dali jsme jí pár lžiček. https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

A co ostatní? Jaký byl den? JÁJO, DADI, ZUZKO??

inna12
3. říj 2009

jéé Míšo, naušničky fakt moc sluší!! 😵 holky sou moc roztomilý 🙂

Pedí, tak bud ráda, že ti ta antiko sedla 😉 ja furt o ní rozmýšlím a ještě jsem nic nevymyslela 😀
co švestičky? máš ruce vytahaný? 😝 bych si dala, mam je moc rada, musim zase koupit, v tejdnu sem delala koláč z nich ňam

Indi, jaké si vybrala Mišce naušnice? ukážeš?

jsem pěkně nakřáplá, malej zatim ok, tak snad to nechytne 😝

hezký večer všem

straspytelka
3. říj 2009

Ahoj holky, čtu vás poctivě...jen to pokaždý zase zapomenu, co jsem chtěla napsat, takže gratulace k náušničkám, ke kontrolám k prvním mrkvičce a k taškám 😀
Dostala jsem MS, leje ze mě a je mi fakt blbě, tak mizím nakojit a chrupat 😉 Simonka je šídlo, nedá mi vzniku, nestíhám domácnost nic...do toho budeme byt předělávat, když ten domeček nebude... ☹ tak se mějte, já na vás koukám 😵 😵 😵 😵 dobrou noc 😵 😵