Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

helik3
28. srp 2008

Nazdárek kočky,

zakládám toto téma jaké návazné téma na naše snažilkovské - snažilky ze Sanatoria Art.

Budu ráda, když se tu co nejdříve všechny sejdem a budou se nové těhulky z Artu přidávat a budeme si zde pomáhat a řešit své problémy 🙂

Čekám na Vás 😉

helik3
autor
20. lis 2008

no a to je na to lehátko akce, když dáte srovnání cen, tak je to všechno tři tisíce 😠 http://lehatka.hledejceny.cz/peg-perego-lehatko...

menny
20. lis 2008

😀 😀 😀 😀 No Helčo si mě pobavila, by chlapy čuměli, kdybys prošla kolem nějakýho magnetu 😀 😀 😀
i když spíš bych se bála abys ten magnet nějak nepoškodila, takovejma dudama 😀 😀
Jo u nás to taky neklapne s timhle lehátkem, ale krásný fakt je 😵 😵 😵 moóóóóc

menny
20. lis 2008

no tak já projela mimibazar a asi se trochu rozšoupnu....bude mít manža radost 😀 😀

helik3
autor
20. lis 2008

a jakýs měla vybraný, jaký typ Ti vymluvila??

TAkže si máme dát bacha aby to mělo vyměnitelnou podložku a co bylo to druhý?? 😀

menny
20. lis 2008

tak kdyby neklaplo tamto lehátko, tak asi tohle http://www.batolata.cz/detail.php?zbozi=555593

menny
20. lis 2008

záhlavníček (neplést s podhlavníčkem) 😀 😀
měla jsem vybraný tohle, ale tady ho maj drahý http://www.batolata.cz/detail.php?zbozi=663990

menny
20. lis 2008

hele holky, já si myslim, že to drahý lehátko od per perégo zlevní všude, panž vyjela nová kolekce 2009
a ta stojí těch 2990,- nebo tak nějak.
No 2500,- bych mohla ukecat...snad...bych musela moc přemlouvat a bejh hodná....hlavně v noci 😀 😀 😀

helik3
autor
20. lis 2008

letím dom, dnes budu slaměná vdova, manža přijede asi až o půlnoci, tak ještě sem juknu i na ty lehátka 😉 TAky jsem si všimla že je to kolekce08 a že je ještžě tak drahá,když už nám klepe rok 2009 na dveře, to je tedy divný 😕

myslíš, tedy, že těch 2,5tis. je takový adekvátní?? Není to i tak hodně?? Ale zase když to má smysl 😉

zatím pa

menny
20. lis 2008

no 2500 je celkem dost, ale ty levnější nemaj třeba podložku pro mimi, nebo hrazdičku....
Tahle hraje, dá se houpat, je přenosná, má hradičku, dá se složit... a jako bonus stříšku
Já v tom bejbycentru viděla hodně lehátka kolem 2700,- aby stála za to.
Takže zadarmo to sice neni, ale já bych do toho šla. Záleží na tobě
Kamarádka v tom měla kluka furt. A všude to vozili. Takže když to má velké využití, tak bych ty
prachy objetovala...můj pohled na věc

Zatim papa
Snad se tu taky ještě ukážu 😉

cipisek007
20. lis 2008

Ty jo, jako Peťo, léhátka krásný, ale ta cena! Tohle mě u dvojčat štve, že se musím pořád koukat na cenu, ánžto to musíme mít 2x 😒
K stojícím bradavkám - jako mě nejvíc stojí ráno a to tak, že vypadají jako Ještědy 😀 A navíc to hrozně bolí, když se jich takhle stojících lehce dotknu 😅

cipisek007
20. lis 2008

Mě nejvíc - cenově i vzhledově, zaujalo tohle:

http://www.babywelt.cz/cs/produkt/sedatko-od-mi...

Mají ho i v BC.

cipisek007
20. lis 2008

Nejspíš budu po porodu trvat na tom, aby jsme je koupili, zvlášť, když to má využití až do 18ti kil. Určitě ještě někdo nějakýma penízkama přispěje 🙂

cipisek007
20. lis 2008

Tak já zase mizím, všem krásný večer a zítra dopoledne se tu zase objevím 🙂

straspytelka
20. lis 2008

Ahojky, dočtu vás, jen přidám další jobovku pro mě, dneska mi napsali, že mi neprodlouží pracovní smlouvu, takže budu na pracákuuuuuuuuuuu ☹ když se to ser...tak pořádně že jo...
Cipísku, to lehátko mám v galerce, koupili jsme ho v bejbicentu v ČB za 1290,- 😉 je super

cipisek007
20. lis 2008

Strašpy, jojo, mám taky pocit, že je v BC levnější, ale asi ho koupíme až po Novým roce. Stejně se tam máme s dvojčátkama ukázat, (nakupovali jsme tam hodně věcí, tak nás tam dobře znají 🙂 ), tak jim uděláme další kšeftík 🙂

A s tou prací je mi to líto ☹ ☹ opravdu platí, že když se něco podělá, tak všechno najednou.
Co migréna? Už je to lepší?

cipisek007
20. lis 2008

Ale teď už fakt mizím a budu až zítra 🙂

straspytelka
20. lis 2008

Jo jo dolnila jsem tekutiny a už je to dobrý díky za optání 😉 Tak teda tu čtu tu vasí diskuzi o prsech a mlíku a jsem z toho jelen... 😀 já si plánuju koupit jen ty gelové tentononc a jinak nic, nevim bradavky mám normální, ale určitě se zmíním drgyn na KO až půjde 3.12 tak snad to nezapomenu.. 😉

menny
20. lis 2008

😵 😵 😵 😵
Tý jo, sem ho ukázala manžovi a on ho objednal 😕 😕
No čumim. Se mu moc líbilo
Nedalo to žádnou práci. Já myslela, že budu škemrat 😀 😀
Akorát řek, že mrknem na net, jaký jsou jiný. Pak řek, že je nejhezčí a objednal ho
Holky já padám, sem nečekala
To mám dnes radost 😵 😵

Musim sem pustit Davídka.
Manža mi něco robí s telefonem, tak tam na net taky nemůžu.
Tak zatim papa
Strašpy jsem ráda, že je líp 😵 😵

straspytelka
20. lis 2008

Menny tak to je fakt vymakaný lehátko 😲 tak já jdu nakoupit na netu povlečeníčko a manťák a prostěradla 😉

kacena00
20. lis 2008

hele vypadá to moc hezky, jediný co bych zrušila je ta písnička jedna a písnička 2 protože to mi přijde pěkně trapný, a mohlo by to bejt bez těch beden u uší (chudák mimino) o tícku levnější a bylo by to uplně supr lehátečko podle mýho gusta 🙂

všechno je nějaký překombinovaný,chjo!

helik3
autor
20. lis 2008

tý jo Menny -gratulace jak si takhle snadno přesvědčila manžu 😀 😀 Mně se taky moc líbí-bohužel mi nějak vypadl zvuk, hehe nemůžu posoudit jko Káča 😀 😀

No já na to půjdu od lesa, až budeme v BC, tak manžovi schválně ukážu jen ty drahý a levný zkritizuju, hehe. No uvidíme 😀 😀 fakt s mi hoiooodně líbí, ale já jich zase moc neviděla 😀 😀

Straspy a nechceš jít raději marodit?? Já teda osobně myslela, že jsi na nemocenské a ty ješt makáš jo??? I když ona ta podpora asi bude větší než PN, viď??? Je mi to líto, že s tebou takhle vyběhli, tomu říkám férové chování 😖

helik3
autor
20. lis 2008

no Káčo ty hudby nic moc to je pravda, ale celkově mi dětský "hudby" nějak nesedí 😀 😀 a že je všechno přeplácaný, tak to je, to souhlas, ale s tím ais nic nenaděláme

kacena00
20. lis 2008

no mě se ještě nelíbí že to má to dítě přímo u hlavičky

na mýho muže teda tohle nepůsobí zkritizovat ty levný a pak vychválit ty drahý, on se v tomhle nedá obloudit 😀

jé strašpy to je na hovno...nemohl by ti gyndař napsat nemocenskou? lepší než na pracáku nebo ne? já to nemám pozjišťovaný teda..

straspytelka
20. lis 2008

Já marodím mám vysoce rizikové těhotenství 😒 ale už vím co a jak, volala jsem známé co pracuje na úřadu práce a vysvětlila mi to, tak to zase až taková pohroma není uuuuuuf 😅

helik3
autor
20. lis 2008

no to víš, že jo na nemocenské Ti nemůže nikdo dát výpověď! Já teda myslím, že podpora vyjde asi lepší než nemocenská-ale samozřejmě záleží na současném platu za určité období 😉 No a když máš na dobu určitou, tak stejně i když to skončí a jdeš marodit, tak je tam určitá ochranná lhůta, kdy ystejně marodíš stále u nich 😉 Straspy klíííd 😉 😉

Káčo, na toho mého taky ne 😉 A nějak už jsme z toho "vyrostli", nějak nešetříme za každou cenu, taky už nejsme nejmladší, tak nějaké to peńo zbyde 😀 😀 takže když se nám to bude líbit, tak koupíme, kdyř ne, tak nekoupíme 😉

jinak teda mi je líto Cipíska, protože všechno kupovat dvakrát 😖 to musí být pěkný záhul 😖 a je to škoda, protože nekoupíš to co bys chtěla ☹

menny
20. lis 2008

je jasný, že se lehátko nebude líbit každýmu...by pak ostatní prodejci
přišly na buben 😀 😀 😀
Já jsem spokojená a toť to hlavní. Snad se bude líbit i Máťovi a ocení náš
výběr

Jinak jsem se právě vážila. Mi teď hrozně vylez pupek, sem
jak kulička, čekám kdy přepadnu dopředu. Sousedky si myslely
jestli nečekáme dvojčata 😀
Ale se musim pochlubit jen 7 kg na víc.
Doufám, že objem bříška se o zas tolik nezvětší.
Panž by mi ten pupek umrz, bych nezapla kabát

straspytelka
20. lis 2008

Scháním povlečení do postýlky s motivem těhle myšiček nevíte někdo o internetovích stránkách? http://www.diddlmania.com/immagini/clipart/didd... jsem se zamilovala :lol: :lol: :lol:

straspytelka
20. lis 2008

i cokoli jinýho s nima 😉

menny
20. lis 2008

Strašpy jé ta je ťuťaná 😵
Já se mrknu 😉