Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

helik3
28. srp 2008

Nazdárek kočky,

zakládám toto téma jaké návazné téma na naše snažilkovské - snažilky ze Sanatoria Art.

Budu ráda, když se tu co nejdříve všechny sejdem a budou se nové těhulky z Artu přidávat a budeme si zde pomáhat a řešit své problémy 🙂

Čekám na Vás 😉

indigo
6. říj 2009

Tak teda dobrý ránko... 😀 😎

cipisek007
6. říj 2009

Fungujéééééééééééém 😀 Teda to byl absťák zase 😀

Přeju hezký outerek 🙂

Hlásím, že jsme byli na desetiměsíční. Holky mají 72cm a T:7170g a B:7470g, Terka zdatně Barču dohání 🙂
Dr. nám koukala i na vpichy k naušničkám, prej jsou krásně zhojený, takže zítra razíme plavááááát 😵 Už se moc těším.
A taky opravdu budeme mít Prevenar zdarma. Máme přijít koncem října na váhu (dr. má příští 2 týdny dovču), aby jsme věděli, jak je na tom Terka a rovnou nám píchnou první dávku 🙂
Jo a asi nám roste horní zub, oběma.

Jdu bojovat s větrnými mlýny, potřebuju holkám ostříhat nehty na nohou a to je vždycky boj. Na rukou jim to ostříhám ve spánku, ale na nohou sebou melou i v tom spánku. TOž jdu na to. 🙂

indigo
6. říj 2009

Holky no uznejte, že v Artu dělají ty nejkrásnější děti na světě... 😎
https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

Jinak tento model mi právě omarodil. Už včera usnul v 6 večer, z toho jsem měla radost, že budu mít klid, ráno spal až do čtvrt na 8, z toho jsme taky měla radost, že mě netahá z postele v 6, ovšem už v 10 byl zase unavenej, vytáhla jsem ho ven, došli jsme Mišku převážit, zpátky sotva pletl nohama a doma totálně odpadnul. A vzbudil se s horečkou... 😖 Tak snad to nic nebude a za 2-3 dny bude ok.

Miška je žrout obecný, 800g za 4 tejdny, hlady tedy rozhodně netrpí... 😀 😝

cipisek007
6. říj 2009

Indi, úžasný!!! 😵 😵 Krásnej ženich 🙂 A marodnej ženich ☹ Ty bláho, nepřesuneme přecijenom ten srazík na další týden?
Jo a když jsme u žroutů - Terka přibrala za 4 dny skoro 20dkg 😀 😀

zuzka84
6. říj 2009

ahoj,
tak jsem se solidne vytocila na poste ... normalne jsem odchazela s brekem , super 😖
no nic .

Gratuluju vam holky k tem vaham , to jsou slecny sikulky 🙂 . my jdem zitra na 6nedelni prohlidku , tak snad muj chlap bude taky tak sikovnej 😀

cipisek007
6. říj 2009

Zuzi, co se stalo?

zuzka84
6. říj 2009

miso , ale to asi nestoji za rec ... proste mi nechteli dat balicek a ja tam cekala s obema detma kvuli tomu balicku pres pul hodiny ,aby byli ty 4 odkdy se muzou vyzvedavat 😒 , no a jeste mi rekla ze tam mam balicky dva , ovsem doma jen jedno oznameni , ze jo ... ale to JIM nastesti nevadi 😠

cipisek007
6. říj 2009

Zuzi, to jsou hovada. Mě jednou daly na poště balíček už v půl druhý a to mi dala pošťačka oznámení to dopoledne do schránky. Šla jsem tam ještě pro jeden a ona, že se mi koukne, jestli ten z toho dne tam už je, že doručovatelky by už měly být zpátky. No a byl tam a dala mi ho. Holt když natrefíš na vola...

cipisek007
6. říj 2009

Tož já jdu pověsit prádlo a do hajan, zítra se asi ukážu až večer, ráno jedem plavčit.

Pedí, jestli se tu ukážeš, tak mi písni SMS, jestli tedy dorazíš, tašku beru s sebou 😉

Všem dobrou noc a hezkou středu 🙂

inna12
6. říj 2009

Míšo, moc gratuluju ke kontrolce, to je supr, že to Terinka dohání 🙂 a horní zoubky už jo? at se vám hezky plavčí 😉

Indi, krásná fotka! 😉

peda
6. říj 2009

Hezký večer

Míšo,zítra s tím počítám,buď přijedu po 1 hodině,nebo po půl 3.Ještě nevím,kdy budu vyzvedávat Máru v družině.Odpadlo nám zítra něco,tak nemusíme chvátat s učením a mohl by jít ven s družinou a vrací se ve 3 hodiny.
Taky gratulace,holčičky jsou šikulky,jsou vymazlený 😵 😵

Indi,to je fotečka od té fotografky?je moc hezká 😵

Inníku,zrdavím

Jdu hají,jsem zase unavená jak péro od budíku.Mějte klidnou noc,papa

petreva
7. říj 2009

Zdravím všechny,
INDI, to je tak krásná fotka, fakt normálně nás s P. úplně dostala, jak je to listí rozmazaný a T. krásně zaostřenej, jsou mu i řasy patrný...no krásná!!Já chci takýýýýý 😀 takovýýýý 😉
ZUZKO, tak dej vědět co po kontrole! Držím palce aby bylo vše dobrý!! Jdou to kozy na tý poště...
MÍŠO, to je úleva, když holky přibíraj, viď 😉 musím zase a opět říct, jak jsi dobrá, fakt 😵 Co bude dnes dobrého??
Holky, E. včera nějak vylezla jakási vyrážka na bříšku, takový červený místa měla...ale to je blbost po mrkvi,ne? Měla jí 4den. Dneska ji zkusím vynechat a dostane cuketu. Uvidíme, ale nezká se mi to. Alergická reakce by asi byla dřív a mrkev je takový "neviňátko"... Večer měla zase 37 😒 zase jí změřím...snad se nám nevrátit streptokok zmetek...

petreva
7. říj 2009

Nemáme tu tahouna Míšu!!! S kým si mám "chudák" E. povídat 😀
Dneska se u nás konala cuketa!! Výborný!! Eluška krásně baštila a můj záměr zvykat jí po pár lžičkách a přidávat asi přijde vniveč...páč, E. snědla dneska půl malé skleničky a když jsem jí už nechtěla dát,prostě jsem to odložila, spustila takový srašný pláč, nešla vůbec utišit. 😅 ani když jsem jí chtěla znova tedy dát lžičkou už to nešlo. Tak hrozně plakala, naříkala,no tahala to až z paty. Takže jsem jí uklidnila až u prsa a to za značnou chvíli 😅 Tak já nevím, asi jí dám zítra víc, ale celou skleničku se mi zdá takhle na začátek moc...tož musím pádit budí se mi dítko. Mějte se.

zuzka84
7. říj 2009

ahoj holky,
tak jsem vyzvedla balicek a oni v nem jiny boty (objendavala jsem boty pro Davidka) nez jsem si objednala 😠 . no me by z toho uz trefilo fakt 😒 . tak jsem jim hned psala maila, ale zatim nic - vcera teda odpovedeli rychleji , tak snad se ozvou co jako s tim

jinak v poradne dobry - Danik pribral 250g , ale byl zrovna napapanej 😀 ,ale dobry. jinak vse ok, zitra valime zase na kycle - verim ze pak pujdem az ve 3 mesicich , he he 😅

cipisek007
7. říj 2009

Zdraví vás tahoun 😀 😀

jen v rychlosti, dneska jsem večer na ně sama, takže nekoupu, ale i tak se bojím, že mi to tu obě prořvou. Až usnou, jestli neodpadnu s nima 🙂 tak přijdu 🙂

Plavčo super, už se děti pomalu potápějí, jen my měly výjimku, když jsme 3 lekce chyběly. Jen jsme si odnesly sebou domů i míček z bazénu, tak ho musíme příště vrátit 😀 😀
taky jsme si už zamluvily další lekce přes zimu, to s námi bude chodit tatínek 🙂
Jdu makat, mám tu toho nad hlavu, nemám ani umytý flašky z rána, vypadly jsme jak cukrářky.
Dočtu pozdějc,
Zatím pa

indigo
7. říj 2009

Kuk ženy!
Já jsem celej den mimo...
Konečně vím, jak se cítí Zuzka... spala jsem na dnešek 3,5 hodiny a to ještě kouskovaně. 😠 Táda měl večer a v noci horečku. Ale přes den nic, lumpačil jako vždycky, byla tu kamarádka fotit, tak pózoval, dělal blbosti... a teď má zase teplotu. A ten hysterák kolem toho, že si nechce vzít nurofen... 😖 No ale má ho v sobě a snad bude líp. Tak to vypadá, že zejtra budeme muset navštívit doktora... 😝

Pedí dík, ano, je od "fotografky", i když klidně bych ty uvozovky mohla vynechat, ta holčina fotí opravdu moc hezky, kam se kolikrát hrabou nějaký profíci. Je vidět, že jí to hodně baví. Dneska fotila převážně Michalku, už se těším na fotky. Donesla mi Tádu na CD, musím to pořádně zkouknout. Pak trošku zaplním album... 😀 😎

petreva
7. říj 2009

HOLKY!!! ELENKA má ZUB!!! Už pár dní se mi zdá, že se jí tam něco děje, ale dneska jsem jí sáhla opět do pusy a je tam!! Je prořízlej, ostrej, no jsem hotová...moje malá holčička bude zubatice!!!
MÍŠO, bezva, že plavčo bezva 😀
ZUZKO, jů přibírá ukázkově. S těma botama toje teda voprus, a ještě před tím ty caráty...snad tije vymění. Tak já jdu na nějakej dlabanec. Čus

indigo
7. říj 2009

Jé Evi gratuluju!!! Oni jsou ty děto kouzelný, když jim dole koukaj ty dva zoubky... 😀

Nám dneska dorazily náušničky, naštětí ty co jsem objednala, jsou ještě mnohem krášnější než na obrázku, už aby je Mišelinka měla... 😎

A Daneček koukám se pěkně rozežral... 😀 Kolik už má Zuzko? Miška ke včerejšku 5200, až se mi protočily panenky, jakej je to otesánek, jede přesně kilo za měsíc. 😀

cipisek007
7. říj 2009

Uf, tak už spí, a já zachvíli půjdu za nima.

Evi, moooooooooooooooooooooc veliká gratulace k prvnímu zubisku 😵 Zachvíli vyleze i ten druhej, nenechává na sebe dlouho čekat.

Zuzi, Daneček přibral krásně!! On to dožene 🙂

Co ten páteční sraz?? KOná se, nekoná?

Pedík si dneska vyzvedla tašku, Ellinku jsem viděla jen přes sklo auta, chrněla 🙂

cipisek007
7. říj 2009

Nu a já jdu do sprchy a spát, fakt mám dneska dost ☹

Dobrou a klidnou noc!

zuzka84
7. říj 2009

evi - gratuluju k prvnimu zoubku!!

indi - ma ted 4250g 😅

jo a botky mi vymeni , ale musim na prodejnu , tak to jsem si pomohla ty jowa 😀 . no snad aspon dorazi ty druhe v poradku (museli mi to nejak poslat kazde zvlast)

zuzka84
7. říj 2009

no se srazikem by me taky zajimalo jak to je ...

indigo
7. říj 2009

U nás nespí ani jedno dítě... 😝 Každopádně sraz - já uvidim až zejtra, jak na tom budem, zatím je Táda dobrej, ale hudebku zejtra radši vynechávám... JÁ CHCI TAŠKU!!!!! A CHCI VÁS VIDĚT!!!!!! 😠 😎 😎 😎
Dobrou noc! 😎

indigo
7. říj 2009

No vzhledem k tomu, kolik má Táda momentálně elánu je zdravej až až a my tedy s největší pravděpodobností dorazíme... 😀

Zuzko to je krásná váha!!! Na to že na začátku nechtěl moc papkat... nemá o moc míň než měla v 6ti tejdnech Miška... 😀 i když ta měla nižší váhu "startovací".... no krásně všechno dohání. 😎
A padám... 😎
(na hubu... 😝 )

petreva
8. říj 2009

Děkujeme za gratulace!!! Jsem zvědavá na zubíka po ránu 🙂
Jo a jasně že vás všechny zdravím 😀
INDI, tak jak v noci? Měl T. teplotu? Už je fit? Koukám, že ještě v deset měl sílu za celý arzenál 😅
MÍŠO, jak vy v noci? Lepší než předešlá? A kdo s vámi chodí plavat teĎ?? Já tam taky musím zavolat, začíná se někdy v listopadu..ale nevím, jak to budu dělat, když mi to vyjde do spatní 😕 to asi začnem chodit až od dalšího kurzu,jsem ráda, že aspoň nějak ten náš nezmar spí přes den a ještě jí to bourat...
Jídelní židlička je na cestě!!!! Se nemůžu dočkat!!!

cipisek007
8. říj 2009

Dobré ránko!

Evi, noc dobrá, ale holky mezi4-6 v noci střídavě spí a nespí a pak vytuhnou po šestý a snídají až v sedm (dneska až po sedmý), což mi nabourává veškerý mý plány apod. A to jsme byly tak pěkně zajetý.

Srazík - OK, dejte vědět co a jak, mám takovýho tucha, že zavolá tchýně na pátek, tak ať jí můžu odbýt, že už něco mám 🙂

cipisek007
8. říj 2009

Jo a Evi, na plavčo chodí kdo má čas 🙂 Včera se mnou byla segra, příští dvě lekce půjde milovaná kolegyňka z práce a pak zase mamka. V zimě bude chodit David.

petreva
8. říj 2009

Míšo, co ty vaše horní zoubky?? A dáváš to homeo nebo už to holky zvládají?? Cácorka je vzhůru, tak se půjdu juknout na ten náš poklad v pusině 😵

cipisek007
8. říj 2009

Horní zoubky, se stále prořezávaj, teda jestli jsou to fakt zoubky. Ono to roste totiž docela stranou, takže buď budou mít velkou mezeru mezi předníma a nebo je to nějakej aft. Ale mají ho obě na stejným místě, tak fakt nevím. Homeo došly, ale holky jou nějak v klidu. Ale budu muset koupit do zásoby, kdyby náhodou.

petreva
8. říj 2009

Míšo, jak se ty homeo jmenujou?? E. je drobet víc uječáčkovaná, ale nic závratnýho na co bychom nebyli zvyklí 😀 takže zatím nic nedávám. Jdu se hodit dorbet do pucu, jak to půjde...moc toho nezachráním 😅 Tak se mějte všechny hezky a ať jsou drobci zdravý!!