Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

helik3
28. srp 2008

Nazdárek kočky,

zakládám toto téma jaké návazné téma na naše snažilkovské - snažilky ze Sanatoria Art.

Budu ráda, když se tu co nejdříve všechny sejdem a budou se nové těhulky z Artu přidávat a budeme si zde pomáhat a řešit své problémy 🙂

Čekám na Vás 😉

inna12
12. říj 2009

BAru, neprotýkal vám záchod????? stačí minimálně a udělá to šíleně moc!!!!

indigo
12. říj 2009

Baru já bych asi zažádala o nějaký podrobnější vyúčtování, po měsících nebo tak, ale atejně se zaplacení asi nevyhnete... 😝

Já zejtra taky můžu!!!!! Kdy a kde? 😎

Inuš v kolik máte to vítání? Jestli se sejdem nebo ne... 😀 😎

Fusaky - jaký kšíry má teď emitex? Něco lepšejšího, jo? 😀 No mě stačí že to vzadu zaháknu ne nesjede to. A mám mega problém - ten modro - modrej fusak je úplně jinak modrej než můj modrej kočár 😠 😠 😠 😀 No ale novej fusak kvůli tomu fakt kupovat nebudu... 😀 😀 😀 😝

mattty000
12. říj 2009

zítra, v kolik? jdeme Inni cvičit, jdete, ne?

indigo
12. říj 2009

Aha, tak já ještě nevím, jestli zejtra můžu, ale jestli někam půjdete... maximálně se třeba přidám. 😎

cipisek007
12. říj 2009

Holky, on je zítra srazík?

dočtu vás pozdějc, teď nestíhám.

Barunka má teplotu ☹ Skoro 39 ☹ Vypadá to ale na zuby, snad, modlím se, aby to byly jen zuby. Má nahoře dvě velký boule. Ach jo, to bude noc.

Zatím pa.

cipisek007
12. říj 2009

Takže - srazíku se nezúčastním, jednak kvůli Barče a jednak se někdy v noci vrací David jen na úterý a ve středu zase na dlouho odjíždí.

Neurologie - dopadly jsme tak nějak dobře. Terce napsala do zprávy pro dr. že je motoricky líná 😀 😀 😀 Terezka prej psychicky odpovídá svýmu věku (jupííííííííííííííííííí 😵) a Barunka zase spíš motoricky, oni se prostě ty dvě doplňujou. Říkala, že Barča jde do sedu líp než Terka. Objednala nás za 3 měsíce a říkala - a holky, příště po svejch 😀

Fusaky, sjela jsem do Bejbycentra, mojí barvu (tmavě modrej vršek, bleděmodrej fleece) vystavenou neměli, tak jsem se zděsila a přepadla prodavačku. Ona že koukne do skladu, já že dyžtak stačí celotmavomodrej, ale 2x. A ona našla dva ty moje!!! Tak jsem měla takovou radost, až jsem jí rozesmála 😀 KOupila jsem tam ještě Terezce k svátku takový měkký plastový kostky, až budu mít víc času, tak kouknu na net.

Spací pytle - vypadá to, že jsou teplý, ale neforemný 😠

inna12
12. říj 2009

Terez, já sem blb!!! já uplně na to cvičení zapomněla! 😖 jasně, že jdeme! je to od jedný, že? tak po půl tam budeme 😉
ve středu jdeme na kyčle, tak srazík ve čtvrtek což??????? co ostatní??????

Indi, my jdeme na 14.30 😉 tak těsně po vás, to se potkáme 🙂

Míšo, jéje, tak snad je to "jenom" od zoubku! at máte klidnou noc, třeba to zaspinká..co na kontrole???

Pavlík byl dneska protivka, dvakrát měl odpo pětiminutovej hysterák, ale on tak ryčí, že i taková chvilka stojí za to 😀 jakmile takhle začne řvát, tak chce hrozně spát, běda jak ho hned s dudanem neuložim 😝 procházku odpo celou prokoukal, ted už od 7 spinká 🙂

holky, pořád shánime pro bráchu pronájem bytu 3plus1, tak na rok, kdybyste o něčem věděly, dejte vědět! 🙂

inna12
12. říj 2009

Míšo, to jste dopadly dobře 🙂 fusáček mám taky tmavě modrý a světlejší vevnitř, máme tmavěmodrý sporťák..bralas ten emitex nebo jiný?

Terez, zkoušela jsi dávat ten lodger celej už do korbičky? vejdete se? ja dneska se prala se zipama, musela jsem tu hlavovou část povytáhnout a nakonec dobrý 🙂 ale fakt na dlouho to nevidim 😝

Pedí, jestli se ještě zastavíš - na to cvičení co je třeba? vezmu mu plínku a přebalovací podložku, je ještě něco třeba?? maj tam náký podložky, aby to neměli tvrdý? nebo mu vezmu karimatku 😀 😀

mattty000
12. říj 2009

jojo, vejde se tam super, taky drobet povytáhnu a zachumlám....přesně, když bude moooc pršet stejně každej dá nánožník i pláštěnku....už se ho nebojím!!! 😀 jojo, zítra po půl tam, bude tam s tebou Pavel? Mě tam hodí muž, byl kouknout kde to je a dobrý.....sraz ve čtvrtek neeee - máme tu kolářovou.....ve středu taky kyčle... kam chodíte do vojenský, Inni?

inna12
12. říj 2009

na kyčle chodíme na Polikliniku Jih k Závorový, jo zejtra mě tam P. hodí, sem zvědavá jak to budem hledat, musíme číhnout na mapy

cipisek007
12. říj 2009

Innko, jojo emitex 🙂

Holky, jdu do hajan, Barča nespí, furt hlodá dudlíka, tak tam s ní budu a dám jí asi hlodat kost, nebo já nevím.

Dobrou a snad klidnou noc!

petreva
12. říj 2009

INNI, tak to jsi přesmě změřilo ten zbytek, tak ještě ten jen pytel 😉 . A kšíry? No když to půjde vyfotit, tak to hod do albíka,juknu na to 😉
BARU, no to není možný...nech si podrobnej výpis, jak píše Indi, nebo to "reklamujte".
MÍŠO, ty jo, teplotka...snad se vyspíte!!
TERI, ty máš Lod..nevím jak se to píše...je krásnej!!A proč vy jdete k té Dr. kuli Vojtovce?? Já musím pro doporučení k pediatričce a pak k rehabilitační...to je běháního. Nu což se dá dělat. Už abych věděla na čem jsme.
Elenka je dneska zlatíčko až se bojim, kdy zase propukne ten její kravál. Že by ten dlouhoooooo očekávaný zlom?? 😀 Večer jsem jí namasírovala dásničku,t ak jsem zvědavá, jestli bude líp spát. Jeden zubík už má vidět, když brebentí a druhej půlku.
Tak já jdu do sprchy. Safra dala bych si něco moooc dobrýho.

mattty000
12. říj 2009

jojo, mám lodger, zelený proužkatý....no, my tam jdeme kvůli mně, malej pase, vše ok....jen jsme se domluvili s dr., aby ho zkoukly, že má občas pěstičky...už se i snaží přetáčet...ale ona prý dá cvičení každému, kdo tam přijde... říkala dr....malej je nar. 36tt, tak ať mám klid.....napsala nám doporučení. a přesně jak píšeš - ať vím, jak je na tom....

indigo
12. říj 2009

Tak nakonec bude většina dětiček v tmavě/světle modrým emitexu... 😎 😎 😎

Holky kam budete jezdit cvičit, že to hledáte na mapách? 😕 Něco novýho?

Inuš tak vítat se spolu nebudem, ale aspoň se potkáme ve dveřích... 😀 😎 No jo, Miška je dřív narozená, tak musí bejt dřív přivítaná... 😀 Ale je to rychlost, Táda se narodil 12.července a vítat se byl 24.října.

Tak dobrou kočky! (Tedy vám, já mám před sebou ještě tak hodinku zabavování mimina, pak přebalení a krmení a uspání... )

inna12
12. říj 2009

Indi, ale jenom do šikulky 😀 ale nevim, kde to tam je vubec..

dobrou!

zuzka84
12. říj 2009

miso - ta je posahana ta doktorka, ve 13mesicich chodil nas Dada a myslim ze to je prumer u "normalnich" deti (bez motorickych problemu, donoseny)

srazik - tento tyden u me asi nehrozi 😒

holky vy se nejak zenete na tu vojtovku :o) , to ja se budu pripadne branit zuby nehty 😀

peda
12. říj 2009

Ahojky 🙂 😉
jsem už hrozně ospinkaná,jsem tu jen na skok.
Míšo,tak gratulka,holky jsou čičinky a tak máte fusaky,to je supr,že máš přesně to,co jsi chtěla 😵
Já když teď viděla ty teploty,co budou 😠 musím se už konečně rozhodnout,teď mi ještě motaj hlavu Terka ze Zuzkou s těma Lodgerama 😠 😝

Evi,tak Elenka byla zlatí,to je snad porvé,co jsi to napsala 😅 😅 to je moc dobře,je nynaná.A jak vám chutnala dýně,nebo co jsi to chtěla dělat?

Innuš,v šikulkovi mají takový ty karimatky menší,já mám ještě takovou dečku a tu přebalovací podložku a plínku.Beru i oblíbenou hračku,páva 😝 .Na sebe tepláky,sem tam v ponožkách.Je tam poměrně chladno,ale já jsem zimomřivka 😀 😀 .Elli má tepláčky a bodýko s dlouhým rukávem.
Je to hned za svetelnou křižovatkou do prava,směr na Rudolfov.Je to ta křižovatka u Belisu-Sfinxu.Pak zase hned do leva a vjedete na parkoviště,to uvidíte,já parkuju až úplně u vchodu,ale hůř se pak vyjíždí.jestli umíte pořádně couvat 😝 .Chodím tam sama,ani tam žádný chlapy teda v tý naší skupině nejsou.Občas přijde nějaká babička se pokochat vnoučátkem,což u nás teda fakt nehrozí 😀 😀

zuzka84
12. říj 2009

jeee, ja vam to vitani tak zavidim 😅

peda
12. říj 2009

Tery,ta ti na něm najde věcí,se neboj,já si taky myslela,že to tak hrozný není 😀 😀

Mi jdem zítra po o na první očkování,se bojím ☹ když měla takovou škaredou reakci na tom ramínku,až teď to je dobrý.

Innuš,tak jsi narvala fusak do kočáru?vejde se tam ještě mimo fusaku i Pavlík?Se toho úplně děsím,aby se mi tam vůbec vešla a nemusely jsme hned do sporťáku.Je taková dlouhá...

peda
12. říj 2009

Mareček začal chodit přesně v 11 měsících.Postavil se a běhal.Já se prý postavila poprvé taky v 11 měsících,ale po pár krůčcích jsem spadla a začala chodpit až po 2 měsících,holt holčička.Ale myslím si,že není vůbec kam spěchat a byl to pak děs,nechtěl sedět v káře,řval tam jak blázen,za ruku nechtěl,to bylo taky vztekání...Jen si Míšo užível holčinky na zemi,pak nebudeš vědět,za kterou letět dřív,to si teda vůbec nedovedu představit,to aby sis pořídila to vodítko.

peda
12. říj 2009

jojo,vítání bylo moc hezký 😵 😵 potkala jsem tam i paní,s kterou jsem ležela na pokoji.

peda
12. říj 2009

Tak,já tu trpím klasicky samomluvou,jdu hají,bylo toho zase nějak moc...

klidnou noc hlavně Cipískům a samozřejmě všem ostatním.Já musím ráno vstávat a jít s Májou do školy,P jede zase v noci do Rakouska.Jsem zvědavá,jakou bude mít cestu přez Alpy,mám vždycky strach,hlavně v zimě.

A už tu vůůůůbec nejsem,papa

kacena00
12. říj 2009

holky zeptám se ještě jednou, myslíte že bude stačit ten emitex do autosedajdy jako fusak ve sporťáku??? nebo je ten do kočárku delší??? já nevim, já vůbec nic nevim..a vy už ste zjišťovaly, tak třeba poradíte..máme jen takovej ten klasickej jako bejvaly, žádný vychytávky jako díry na kšíry, prostě je to jen obdélník sešitej, máma mi to koupila už kdysi dávno, když sme ještě ani neplánovaly bábetko...a pak mám ten autosedačkovej... vystačím s tím nebo ne???
já sem bezradná v tý výbavě tyjo...

jinak holky zkusila sem dvakrát odsát rýmu - efekt nulovej, ale ten kluk kašle jak blázen, má takovej ten vlhkej kašel, ze kterýho se dost často poblinká chudák...já se bojim aby mu to nešlo na průdušky, takže raději ve stčedu naběhnu na naši doktorku ať si má nával po dovče, je mi to fuk...
ale nebudu mít klidu, dokud mu neudělaj CRP a neposlechne si ho znova a tak...

Míšo, tak super, že ste dopadly dobře, a přeju ať je horečka fakt jen zub a ať se brzy prořeže... chjo, to sou furt tarosti..

kacena00
12. říj 2009

a o ten podrobnější výpis zkusim zažádat, ůpáč by mě to fakt zajímalo, ten hajzlik snad neprotejkal, sem už víc jak rok doma a toho bych si všimla... prdele práce...

zuzka84
12. říj 2009

baru - ten flisovej do autosedacky myslis ? a od mamy mas s berankem nebo jaky?

inna12
12. říj 2009

Baru, ja bych ti ráda poradila, ale vubec nevím, co máš na mysli, co už máš a jak to myslíš.. 😀 ja těm fusakům a dáváním do sportáku a nánožníkům taky nějak nerozumim 😀 😀 😀
s malým radši zajdi, snad bude ok 🙂

Pedí, díky za info, jojo, couvat chlap umí mistrně, zato já 😀 😀 😀

čučíme na house, už mi padaj voka 😝

dobrou!

indigo
12. říj 2009

My na House nečučíme, páč chlap má tuhle serii už zkouknutou a i tu další, ta už je myslím (doufám 😀) poslední, ne že by House nebyl hezkej, ale když vám to tu jede pořád... 😝 teda když nejede Rumcajs, medvídek Pů nebo Pan Včelka. 😀 😝

Baru já na tvým místě - používám to co mám a kdyby to v zimě nevyhovovalo, holt koupíš fusak jinej. 😎

A taky už tu nejsem.... 😎

petreva
13. říj 2009

Dobrý ráno!!
Tak tuhle noc si bedu dlouho pamatovat...ani nevím jestli jsem vůbec tvrdě zaspala...E mě budila permanentně 😒 Ale hlady to asi není, nepláče, "jen" cestuje po postýlce a fňuká nebo mlátí kdo ví čím do šprušlí...vždycky pomohl dudlík, ale ten byl za tři minuty zys venku...no labůžo 😀
Jak u vás????

cipisek007
13. říj 2009

Dobrýtro.

No doufám že jste měly noc lepčí než já. Barča nemohla zabrat, furt hlodala dudlíka, tak jsem jí nachvíli dala takovou tu hlodací tyčinku z DM, jak je v sadě. No hodala jí tak, že jsem se bála, že to vohlodá úplně na tenko. Terka samozřejmě spát taky nechtěla. Báru jsem si pak vzala do postele, bylo 9 hodin. Uspala jsem jí, jenže Terka se začala vztekat, až B. vzbudila. Tak přišla mamina a začala jí houpat, jenže já B. už nemohla uspat, ta se furt něčemu tlemila a usnula až v půl 10. Jsem si myslela, jak budou ráno vyspávat, když ponocovaly. Houby s voctem. Před půlnocí přijel D. Bára se vzbudila zase s horečkou, tím pádem se vzbudila i T. No pak už jsme spali až do šesti, Barča teď měla jen 37,1. K dr.s ní zatím nejdu, uvidím, jak se to vyvrbí dneska. Naše má stejně dovču, musela bych k zástupu 😒

cipisek007
13. říj 2009

Zuzi, ona ta neuroložka pak dodala, že aspoň za ruce mají přijít 🙂 to jim bude 13 měsíců (11 korigovaně), tak uvidíme, jak to půjde.

Pedí, jj, jsem moc ráda, že sjem sehnala dva stejný fusaky a nemusela čekat, až mi ho objednají. Už se těším, až do nich holky strčím. Jen musím opět vymyslet způsob sestavení kočáru.

Taky jsem si v bejbycentru vybrala golfky. Zrovna minulý týden přivezli dvoje nový a jedny mi tak moc padly do oka, že asi budou časem naše 🙂