Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

helik3
28. srp 2008

Nazdárek kočky,

zakládám toto téma jaké návazné téma na naše snažilkovské - snažilky ze Sanatoria Art.

Budu ráda, když se tu co nejdříve všechny sejdem a budou se nové těhulky z Artu přidávat a budeme si zde pomáhat a řešit své problémy 🙂

Čekám na Vás 😉

kacena00
21. lis 2008

Marta Martička 😵 😵 😵

známe samý mladý sympatický Martičky - Issová, pak zpěvačka z kapely, na kterou sme se něco natrsaly a napařily, ta dělá spoustu krásnejch věcí a je děsně všestranná, moje babí byla Marta, tak Marta na té sme se nějak shodly, v minulosti sme byly oba zažraný dfo Běly, ale přešlo nás to, no a dívčích jmen sme měli spoustu, ale děti nepřicházeli, jen samý samice a ty dostávaly nejhezčí jména jako Berta, Dorotka, Růženka a pro mě je to už nepřijatelný mít dítě a kozu stejně pojmenovaný 😀 😀

a kluk je už jasnej Cyrilek 🙂 doufám, že nás nebude nenávisdět, ale myslím, že až bude dospělej tak to spíš ocení, ale do 1¨5 let je možný, že bude trochu nakrklej 🙂

jo výběr jmen, to je asi u každýho stejná hlína!

no nic, jdu uvařit kávu, zabalit se do larysy a pokračovat v krasojízdě - jdu na konečnou úpravu, ale je mi jasný, že chyb bude jak naseto 😖

cipisek007
21. lis 2008

Dooooooobré ránko 🙂

Michalka i děťátka se krásně vyspaly. Sice se občas pěkně zavrtěly a teď mě občas šťouchnou, ale dneska mám poprvé v tomto týdnu o něco víc energie 🙂

Peťo, lehátko je bomba a gratuluju k úspěšnému přemluvení manžela 😀

Helčo, no tak to jsou určitě pohyby!! Vidíš, mimčo se zaleklo telefonátu tety z Budějc 😀 😀

mon73
21. lis 2008

Taky sem vždycky pekla od prosince, ale přeci jen teď nevim, jak dlouho budu schopná. A abych pak ještě stihla uklidit tu kuchyň. Je to hrozný, jak se tu všude práší ten cukr a mouka.
Heli Tobiáš, ne Tadeáš 😉

kacena00
21. lis 2008

fuj, do práce v tuhle dobu jo?...achjo, to je teda něco, to si vychutnáš vánoční pohodu... no já dřív taky nafasovala od tchyně ale teď bohužel, leda pro manžela no...aspoň nebudu mít tolik prdánky 😀

helik3
autor
21. lis 2008

tý jo Moni já jsem pako 😀 😀 😀 a já ještě přemýšlela aby to nebylo blbé, když chceme stejné jméno 😀 😀 😀

Zdravím Holky 3 v 1 😀 😀 😀 Míšo kéž bys měla pravdu, ale od té doby od večera nic, takže nevím nevím zda to bylo ono 😠 ono se taky víc pozoruju, víš?? No je Ti to asi jasný.... 😀 😀 Je to nááádhera, že ješt držíte 😉 😉 Na víkend budeš doma s (skoro)manžou?? Dneska Ti přijede?

kacena00
21. lis 2008

jo Heli jak píšeš o tšch vnitřních pocitech, řekla bych taky že je to ono, takhle mi to taky začalo, za tejden už to bude zcela jasný a nepřehlédnutelný, bude se to den ode dne zvýrazňovat až nakonec pochopíš, že je to tvoje miminko
určo jo

helik3
autor
21. lis 2008

no ne to já dávám mami a tchyni 😀 😀 😀 Ale je fakt, že tchyně taky přinese talířek, u našich je to horší, páč tatík je cukrožrout 😀 😀 😀

Moni to je krásný, e už máš vánoční pohodu 😵 😵 už se taky těším, jak to všechno voní 😵 sice je šlověk zbitej jako pes, ale stojí to za to 😵

cipisek007
21. lis 2008

Helčo, však je mimčo ještě malinký a neboj, ono se zase ozve. Víš jaký psí kusy dělaly moje holky v úterý?? To jsem se až bála, že mi prokopnou plodový obal, můj tuk i kůži. To jsem ještě nezažila to co dělaly.
A počkej, ono bude hůř, budeš vzpomínat na dny klidu 😉 Někdy mě to i pěkně bolí, jak nakopnou to, co nemají 🙂 A co se sledování týče - já se sledovala od 18tt. A byla jsem pěkně nervní asi 3 týdny. Až jsem skončila na pohotovosti, protože jsem se doma málem složila.
Jj, David se dneska vrací. Už se těším domů. Babča včera vyváděla jak černá ruka (navíc mi včera nebylo zrovna nejlíp), tak budu mít zase 2 dny klidu. Když si představím, že tu budu ještě měsíc ležet (dýl jak do vánoc to nevydržím, ale pak už bude doma David, tak budu doma).

cipisek007
21. lis 2008

Ty jo, kam přijdu, tak všici zmizí 🙂

Jdu se natáhnout a sledovat včerejší Zoufalky, tož všem překrásný víkend a v pondělí se tu zase objevím.
A nebojte, kdyby něco, jako třeba bych se chtěla rozdělit na 1+1+1, tak někomu písnu SMS 😉 😀

helik3
autor
21. lis 2008

já vím Míšo, díky, aleje jasný že už jsem mírně nervozní 😉 ale do složení mám hooodně daleko 😀 Přeci jenom tady v práci na to nemám tolik času o tom přemýšlet 😉 Snad se večer zase ozve 😉

No to je mi jasný co v tobě ty dvě cácorky musí dělat, vždyť už jsou to kousci 😉 STejně je paráda, že jsi doma, že nemusíš ležet po špitále 😉 TAk hlavně dávej na sebe pozor, ať to co nejdéle ještě vydržíte 😉

No s babi bych taky nemohla bydlet 😀 😀 😀 máš můj obdiv 😀 😀 😀

helik3
autor
21. lis 2008

jéé já je taky neviděla, už jsem spinkala ☹ a nahrávání nemáme ☹ ale určo je na co koukat 😉

Tak krásný víkend, užij si ho a v pondělí ahoj

PS:doufám, že ty máš už sbalené sakum prdum všechno?? A ne jako Monča bez košile 😀 😀

cipisek007
21. lis 2008

Helčo, vůbec se ti nedivím, že jsi nervní, ale nebooooj se vlka nic, bude to v pořádku a věřím tomu, že to co cítíš už pohyby jsou. Už má to vaše mimčo taky na čase a ze začátku ty pohyby budeš cítit opravdu jen málo.
No ale můžu ti říct, že se bojím každý kontroly u dr. Jdu ve středu, tak jsem zvědavá, jestli mě pošle nebo nepošle hají pod dohled. Abych řekla pravdu, tak kvůli babče bych už brala chvíle klidu. Ale copak jí můžu něco vytknout, když mi poskytla své lože? 😅 Včera jsem se až tajně rozbrečela. Nebylo mi celej den dobře a ona mě pořád obskakovala a večer se naštvala, že nechci od ní nic dobrýho. Jenže já když se najím nebo něco smlsnu pozdějc večer, tak je mi pak celou noc špatně (hlavně mě bolí žaludek), ale už jí to nevysvětlím. A ten blbej víkend vždycky tak rychle uteče 😠

mon73
21. lis 2008

Ta zaděláno, a večer je upeču. 😉
Heli, já tu košily fakt musim dneska koupit, nebo si ze mně nepřestaneš dělat prdelky 🙂 I když u nás v poro maj pěkný, oranžový. 😀
Míšo, nedovedu si ten brajgl v břiše představit dvakrát. To musí bejt někdy fakt "zábava" 😉

cipisek007
21. lis 2008

Heli, sbaleno mám, to si piš, jen ty noční košile mi jsou malý. Budu si je muset v porodnici půjčit. Jako po porodu a splasknutí břicha budou na kojení perfektní (jsou propínací až na břicho), ale teď se do nich prostě nevejdu a to mi břicho roste každým dnem vic a víc. Ale ČB nemocnice prý poskytuje jak župan, tak noční košile, tak budu žebrat (župan mám sbalenej svůj).

helik3
autor
21. lis 2008

no jo to víš, starý lidi 😅 znáš to??: "Cesta do pekla je dlážděna dobrými úmysly" 😀 😀 Ona to myslí dobře....

No oranžový to je dobrý 😀 To Ti bude mooooc slušet 😀 😀

mon73
21. lis 2008

Jo, Míšo nemáš to lehký.ˇOni to myslí dobře, ale někdy to věčný nechceš tohle a dej si ještě tohle, taky leze na nerv. Neboj, za chvíli to bude dobrý, a při těch hoňkách co tě čekaj na to ani nevzpomeneš. Nebo možná naopak. 😀

cipisek007
21. lis 2008

Moni a to si představ, že jsou holky nalepený na sobě, takže třeba v levý části břicha mě ještě nekoply. Zdá se mi, že jsou hodně napravo, jedna nohy na žaludek, druhá na podbřišek. Tu druhou cítím spíš když si nějakým způsobem mačkám břicho (sedím, ležím na boku). No těším se na středu, až je bude dr. měřit 🙂

mon73
21. lis 2008

Heli !!! 😠 😉 Náhodou sou takový lososově meruňkový, ne popelářský!! 😉

cipisek007
21. lis 2008

Helčo, však já vím. Já jsem jí moc moc vděčná, kdybych měla být celý den sama doma, tak se tam zblázním a jsem na pohotovosti pečená vařená, ale prostě už je toho moc a vidina dalšího měsíce s babčou přede mnou ...
Si tu furt jen ztěžuju. Už mlčím.

cipisek007
21. lis 2008

Moni, já mám jednu s včelou a ta je azůrově modrá a druhá je růžová s písmenkama 🙂 Ale ani do jedný se nevejdu 😀 😀

mon73
21. lis 2008

Tak ten náš prďola je zase většinou vlevo. Nohama kope kolem pupíku a rukama šťourá do třísel. 🙂 Mám břicho docela dole, tak do žeber nekope. Ale zase o to víc tlačí dole.

cipisek007
21. lis 2008

Moni, dyť já vím. Jsem jim všem moc vděčná a taky hodně dělá to, že prostě opravdu nesmím nic dělat a já byla zvyklá si dělat plno věcí sama. Odvézt se, nakoupit, uvařit, uklidit, vyžehlit.... A teď nesmím nic. Vím, že na to pak budu vzpomínat, jaký to bylo skvělý, ale tenhle stav trvá už půl roku... ☹

mon73
21. lis 2008

Nó, to je ona s tou včelou, na tu mám zálusk 🙂 😉 Taky mi připadala "trošku" užší, ale krom babičkovskejch sem jinou na knoflíky neviděla. 😕

cipisek007
21. lis 2008

Moni, jo to táhnutí břicha dolů je dost nepříjemný. Když vstanu, tak si musím jednou rukou držet záda v kříži a druhou podpírat břicho, páč mám strach, že mi spadne na zem 😀

mon73
21. lis 2008

To nic nedělání je hrůza, to vim. Všechno se vleče, máš čas na praštěný myšlenky, neni čim se zabavit. Proto sem začala chodit do knihovny. Zavřu se do ložnice a čtu si.

cipisek007
21. lis 2008

Jako ty babičkovský jsem odmítla si koupit. To si fakt radši v porodce košili půjčím. Na doma mám takový veliký 3-4 dlouhý trika, takže to je pohoda, ale ty jsou už v takovým stavu, že v nich nemůžu ve špitále ležet. Až porodím, tak půjdou na hadr.

mon73
21. lis 2008

No asi nějak takhle taky vstávám. Přijde mi že mám močák mezi stehnama. 😀 Akorát musim zaťukat (ťuky, ťuk) jak mám problémy se zádama, tak zatim to de. Měla sem strach, že to bude horší.

cipisek007
21. lis 2008

Moni, já jsem knihovnice, takže dobře zásobená 😀 ALe taky se nedá číst věčně. Zvlášť, když ti do uší řvou VéKáVéčka 🙂 Nejvíc toho přečtu o víkendu, kdy si zalezu na ustlanou postel a jen a jen čtu. K TV pak chodím jen večer, ať si postel může ode mě odpočinout 🙂

mon73
21. lis 2008

No, jo, ona tam má babi televizi 😖

cipisek007
21. lis 2008

Jo ty záda nejsou nejhorší, to máš pravdu. U mě to nejvíc odnášejí ty kyčle a třísla.
Močák je u mě kapitola sama pro sebe. Minulý víkend jsme scháněli posledních pár věcí pro mimi a koberec pod stůl do kuchyně a než jsme se vypravili z bytu, tak jsem si musela 3x za sebou odskočit. S kapkou.