Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

helik3
28. srp 2008

Nazdárek kočky,

zakládám toto téma jaké návazné téma na naše snažilkovské - snažilky ze Sanatoria Art.

Budu ráda, když se tu co nejdříve všechny sejdem a budou se nové těhulky z Artu přidávat a budeme si zde pomáhat a řešit své problémy 🙂

Čekám na Vás 😉

kacena00
16. říj 2009

a já vim zase hovno... 😠 😒

kacena00
16. říj 2009

hele byla sem v albertu a na nějaký huggies tam měli akci, ale já to nějak podrobně nezkoumala, tak dyžtak jukněte

peda
16. říj 2009

Ahojky

Míšo 😀 😀 😀 😝 😵 🤐

Inuš,já jí teda tu plínku zítra dám a kouknu na to,kam až jí má.Já si myslím,že ty dvojky jou jí fajnově.

Indi a co nějakej pytel na mmb?mají jich tam plno,jsem koukala,nový i jetý za supr penízky.A v cc mají krásnej s dlouhým rukávem a ty rukávy jsou odepínací.Ale tojí 700kč 😠

Baruš kráááása 😵 😵 😵

peda
16. říj 2009

Míšo,tak to máš za sebou,teda myslím tu návštěvu 😀 😀 a pár dní máš od tchýně pokoj 😉

Inní,tak supr,že budeš mít bráchu vedle,to tam budeš pečená vařená 😀 😀

Taky nám přijde zítra návštěva,ale až okolo 5.Tak se budu muset vybičovat a taky něco upéct 😝 😝

inna12
16. říj 2009

Pedí to spíš von tu bude furt nasáčkovanej! 😠 😀 paří s Pavlem hry, burošové a chodí mi vyžírat lednici, minule tu užral půlku tý buchty, spal tady a ráno vstává v pět, ja kojila a slyšela jsem ho, jak na ní jde útočit do lednice, ale já jí prozíravě schovala 😀 😀 😀 né, tak bude to fajn, jeho ženská je moc fajn, tak budeme s prckama často spolu, a taky je to dobrý na hlídání sme si dneska s brachou říkali, oni pohlídaj nám, my kdykoliv jim 🙂je to dve minuty cesty

Pedí, zkus fakt tuhle buchtici, nám všem chutná a je fakt lehká (přesně pro mě 😀)

Indi, zase ti Miška pak pěkně spinká do rána 🙂 , Pavlík usíná po sedmé, pak tak na 12 pije (dnes ne, už ted pil, protože měl večer hysterák a nechtěl ani pít 😖) a pak ve 4 a v 6 to sem vždycky v deliriu, v tomhle mezičase,má ted takový divný pauzy..pak ale prochrupe celý dopo, ale už pozoruju, že to neni takový, jako když byl mini mimi 😀 už ho svět víc zajímá, ale dýl jak dvě hodky nevydrží být vzhůru, to pak chytá pláče a musím ho urychleně dát spinkat 🙂
jak píšeš, že ti Michalka neskope dečku,to bud ráda,to Pavlík skope těžší péřovou peřinku vcukuletu a kolikrát fakt zíráme, kam až jí dokopne, je třeba uplně pod nim 😀 je to kopáč 😀 😝 a šerm 😀

hezky se vyspěte pipinky! papa

petreva
17. říj 2009

Dobrý ráno!!!
Tak my máme sbaleno a až se Eluška nabaští tak razíme ke tchánovcům.........Péťa není zase ostřihanej tak to bude keců už na schodech...

BARU, ten tvůj kluk je krásnej!! Mě přijde velkej 😅 , říkáš, že je prďous? A ty oči!!! Čoveče to s tou "závislostí" na prsu mě nenapadlo...
MÍŠO, tak vy máte už tři zubíky?? No to je dobrý!!
INNI, fotky taky moc hezký. Že se ti bobíci tak mění viď a rychle rostou ☹ 😵
PEDI, jak zvládáš cvičení? A Ellinka?
JARU, tož tě tu vítám!!! To je dobře těhulka! Jste tak nastejno s KATKOU, ale ta se nám někde toulá. Snad je v pořádku.

cipisek007
17. říj 2009

Dobré ránko!

Teda Evi, taky tchýně?? já jí měla včera a ještě tu cítím její parfém a to mám holčičí věci, co měly včera na sobě už v pračce.
Tož jí přežij ve zdraví 😉

Barčo, IP, na tebe jsem zabudla 🤐

petreva
17. říj 2009

Míšo, jo jo....četla jsem, jak jsi byla nadšená z její vůně...já se taky těším na to její ELY, ty jsi přijela????? A to Y píšu záměrně, ona to tak tvrdě říká...ještě že jezdíme jen na sobotu a v neděli poobědě zpět.
Všechy vás zdravím!! Hladím dětičky!!!

cipisek007
17. říj 2009

Evi, to bohatě stačí, my tam naštěstí nemáme kde spát (my dospělý jo, ale děti ne), tak jsme toho ušetřeni 🙂
Drž se!!!

indigo
17. říj 2009

Ahoj holky!
Mám nějakou blbou náladu, jak je venku hnusně, ani se mi tam nechce, Táda otravuje, že chce deštník a jít ven. Ale radši budu stavět koleje a koukat na Pata a Mata než moknout venku 😝
A jak u vás?

cipisek007
17. říj 2009

Indi, my taky nešli ven. D. jel teď nakoupit a na mě padla nějaká únava, asi půjdu k holkám.

indigo
17. říj 2009

Hm, já asi radši měla jít ven, svrbí mě prsty..... 😀 Že jsou sladký?
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=27352452&tab=0
A to jsou jen jedny z mála... 😀 zakažte mi přístup na MMA a MMB, nebo mi nezbyde ani na chleba! 😀 😝

cipisek007
17. říj 2009

no za 45 kč nekup to 😀 😀 😀
Moje plány ztroskotaly, vejdu do ložnice a B. vzhůru, tak jsem si s ní chvilku lehla, ale začala dělat blbosti, tak jsem s ní šla do obyvku, aby jsme nevzbudily T. Ach jo. 😠

peda
17. říj 2009

Ahojky 🙂
alespoň tam teď naprší.Mi půjdem ven,až se Elli zbudí,Nechce se mi,ale půjdem.Chěli jsme jín na výstaviště nqa ty trhy,že se projdem,ale budem korzovat někde po městě a nenápadně je budu směrovat k sluníčku 😝 .

Evi je chudák u tchýně,ještě jak je hnusně,tak ani nikam nezmizí ven se projít nenápadně na celej den 😝

Indi,tak už stavíte koleje?máte ty dřevěný,nebo duplo?Taky jsme donekonečna vozili zvířátka na vagóncích,Ale bylo to na baterky,tak to jezdilo samo.

Míčo,tak co jsi nakonec važila?já dělala to rizoto,udělala tu pomazánku,jak jsi psala,jen jsem tam ještě dala salám,obyč,klobásu,tvrdý sýr a vajíčkadrobet kečupu a hořtice.Teď jsem dodělala zelňáky,ale měla jsem je víc osolit,já ti nikdy neodhadnu,bud jsou slaný moc,nebo málo 😠

Docela děláme pokroky ve cvičení,dává krásně nožičky k tělu a než zjistí,že se vlastně cvičí,tak se u toho i žulý.Ale to je tak půl minuty.Pak je zase řev.Cvičím půl hodiny před tím,než jde spát,pak pase,pomazlíme a vysílením usne hned.Chuděrka moje malinká.

Tak,jdu si udělat caro a uklízet při tom,aby jsme pak mohli rovnou vypadnout.Tak papa

peda
17. říj 2009

Indi,jsou nynaný 😵 😵 a ta barva 😀 😀 .To ti na chleba zbyde,neboj 😉

Míšo,tak máš smůlu...

U nás ve dvoře parkuje nějaký nový auto a má nalepenou reklamu mimiweb.neznáte to?až budu mít čas,tak na to musím kouknout,měla i letáčky naše doktorka v čekárně...Indi,jsou tam i aukce 😀 😝

cipisek007
17. říj 2009

Jééé Pedí, zelňáky domácí bych si dala!! 🙂
My jsme nakonec objednali z Citra pizzu, ale zítra dám péct krůtí stehno a k tomu uvařím bramb. knedl. a kyselý zelí. Mám na to docela chuť.
Ale holkám jsem uvařila mňamku. Jen se po ní zaprášilo 🙂 Uvařila jsem jim hovězí s bramborem, rajčetem a fazolkama (těch jsem samozřejmě dala málo, ale i tak se bojím, co to s nima udělá). Jak jsem psala, ty dvě ani nemohly vědět co jí, s jakou chutí to zdlábly 😀

cipisek007
17. říj 2009

http://www.mimiweb.cz/ hm to vypadá jako MMB, ale myslím, že MMB jen tak něco konkurovat nemůže 🙂

cipisek007
17. říj 2009

Jestli budete koukat na ty stránky - Indi - tak vpravo je reklama na výhru fábie. A kdy se ta fábie měla předávat? A kde? Ano, 16.10. v Bazilice. 😠

peda
17. říj 2009

Holky,tak ta fábie stojí u nás v baráku na dvoře 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

cipisek007
17. říj 2009

Pedí, kurník!! 😀 😀

indigo
17. říj 2009

No jo, Pedík vyhrál fabii a ani se nepochlubí. 😠 Proto včera nedorauila do Baziliky!!! 😠 😀 😀 😀 😀 😀

Já tam jsem zaregistrovaná - od 17.4.2009 21:53, jsem se musela kouknout... 😀 ale nenakupuju tam ani neprodávám.

cipisek007
17. říj 2009

Indi, vteřiny by nebyly?? 😀 😀
Náááhodou Pedík má pěkný auto, fábie je proti ní poloviční 🙂

peda
17. říj 2009

No,holky,tak jste na to káply,já mám auta dvě 😀 😀 😀 😀 😀 😎
Míšo,právě jsem potřebovala něco menšího 😅

peda
17. říj 2009

Ten web mě nějak neoslovil,naštěstí 😀 😀 😝

cipisek007
17. říj 2009

Pedí, ahááá a nechceš to svoje krásný červený prodat?? 😀 😀 Nebo uspořádat nějakou soutěž, kde budou jediným výhercem Cipískovic 😀

peda
17. říj 2009

ˇže bych si jako udělala svoje stránky a tam dala heslo a kdo na něj příjde,ten vyhraje moje krásné červené auto 😀 😀 😀 😀 😀

cipisek007
17. říj 2009

Pedí 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

peda
17. říj 2009

Míšo,tak se snaž 😀 😀 ,můžeš trénovat na jiném heslu 😀 😀 😀 😀

cipisek007
17. říj 2009

😀 😀 😀 😀

indigo
17. říj 2009

A protože Indi nemá na fabii, kupuje aspoň na děti... 😀 Miška bude mít čupr džíny 😀 a časem parádní hnědý pláťáky od Cipísčat 😀 Pedí nechceš ty druhý? Já vím, nejsou růžový... ale maj růžový prošívání a aplikace 😀 😎

A nezaprší a nezaprší... 😠 😝