Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

helik3
28. srp 2008

Nazdárek kočky,

zakládám toto téma jaké návazné téma na naše snažilkovské - snažilky ze Sanatoria Art.

Budu ráda, když se tu co nejdříve všechny sejdem a budou se nové těhulky z Artu přidávat a budeme si zde pomáhat a řešit své problémy 🙂

Čekám na Vás 😉

cipisek007
18. říj 2009

holky, máte IP 😉

cipisek007
18. říj 2009

Joo Indi a copak jsi dala Mišce k obědu?? 😀 😀 😀

indigo
18. říj 2009

Míšo ten komentář je ode mně, mi až pak došlo, že mě pod tamtou přezdívkou znát nebudeš, tu mám totiž všude jinde, jen kůň mě tak nechtěl zaregistrovat 😠 , tak tady jsem Indigo... 😎

Jo a nechala jsem se inspirovat tvejma mandarinkama a normálně v Albertu maj ještě lepší než v Bille, až budeš mít cestu okolo... 😎 jé začne jejich sezona, doteď jsem do sebe nacpala kilo hroznovýho vína za den, odteď to bude kilo mandarinek 😀 Ale snažím se ovládat, aby něco zbylo dítěti... 😀 😎

A Kik má otevřeno i v neděli, to není dobrý... 😠 😀 Ale aspoň má Mišelinka frajerskej ohoz na vítání. 😎

indigo
18. říj 2009

No méééééd!!!!! Když oni mi zrovna došly slazený přesnídávky... 😝

cipisek007
18. říj 2009

Indi, jakej komentář? Na rajčeti? Já se tam teď nemůžu dostat 😠 😠
Jj, Kik má i v neděli, jenže já se tam s kočárem nedostanu 😒
No vida mandarinky, dám si zase večer. Nebojíš se, že se po nich Miška osype?
Došly? Tož jsi měla přidat cukr, já to běžně dělám 😀 😀 😀 😀

indigo
18. říj 2009

Jo, na rajčeti. 😎
To víš, že se bojim, dala jsem si 2 a už jsem si je zakázala. 😖
Miška má kojeneckej exem, tak se snažím hodně se hlídat, abych jí to ještě nezhoršovala svojí mlsnou hubou. 😒
No jo cukr, to mě nenapadlo... 😀 Ale med dobrej... 😀 😎

peda
18. říj 2009

Ahojky 😉
Tak kluci vypadli na hokej,tak budem mít s Elli klid.P. je hodnej,jezdil odpoledne zase 2 hodiny s Ellinkou a ještě donesl dortíky ze Sluníčka.
Míšo,krása.Fotila ségra?jak se holky potápějí,to není možný,byly jste párkrát 😵 😵 😵
Indi,co jsi to za matku,když nekrmíš dítě medem?? 😀 😀 😀 vždyť nemá zoubky přeci 😅

cipisek007
18. říj 2009

Ale med se tááááhne, ten se musí Mišce blbě polykat 😀 😀

cipisek007
18. říj 2009

Pedí, jojo, něco segra, něco David. Vzali jsme jí sebou, taky si to užila 🙂 Jen toho nafotila strašně moc a mě se to nechtělo stahovat a zmenšovat a posílat mejlama, tak jsem to vyřešila takhle 🙂 Proto jsou i některý fotky rozmazaný apod, ještě jsem neměla čas je protřídit a všici je chtěli vidět 🙂

peda
18. říj 2009

Dádulko,Elli teď od úterka pije 5 krát denně těch 140 ml+5 odměrek,to je asi 150ml,tj za den 750ml.Teď dva dny se s ní u kojení peru,v pravý kozale nemám moc,ale v levý to docela jde,já to neodsávám,tak nevím,ale dneska asi odsaju večer,protože si můra jenom cucne a hned se prohejbá do luku a mlátí rukama,ale žádná sláva to určitě není,odhaduju to tak nejvíc na 50ml za den a to si možná fandím 😝 .Ale jsem šťastná i za to.Je chuděrka na flašce od svýho týdne,tak to vydržela sosat i ode mě dlouho.Mareček vůbec ode mě nechtěl,tomu jsem odsávala a vydržela to do ukončenýho 4 měsíce.Ale on to plival a vůbec mu to nešmakovalo.
A tu menstruaci ještě nemám,beru antiko a nevynechávám,jedu pořád dál a až dostanu ms,tak si mám přijít pro jiný druh.Ale když nemáš ms,to neznamená,že nemůžeš otěhotnět,pozor!!!!!!!

Elli bulíkuje pod hrazdou,tak jdem zacvičit,když je v tom bulíkování a pak půjde ještě na chvilku hají 😵

peda
18. říj 2009

Míšo,jsou fakt moc hezký 😵 ,je jich teda hafo,ale stojí za to 😉

asi dám Elli ten med,třeba se uklidní 😀 😀 😀 ,to není přeci žádný alergen 😀 😀

indigo
18. říj 2009

Jasně Pedí, med na ně, a mandarinky! Ale kuře jsem zapomněla koupit... 😢
Taky mám chlapa na hokeji, každej rok si kupuje permanentku a těší se, až bude sebou brát Tádu. Já taky... 😀 😎

peda
18. říj 2009

Tádu už může,ne?Kámoš tam chodí s tříletým,bylo mu v srpnu 😉
Indi,já ti dovezu kost od kachny a cestou koupím malinovou přesnídávku 😵 😀 😅

cipisek007
18. říj 2009

Indiii, já tu mám stehení kost z krůty 😀 😀 😀 😀 Ta stačí, ne? Bude sice chvíli trvat, než to holky ohlodaj až na morek a občas přilítne nějaká ta moucha, ale ušetříme 😀 😀

Pedí, děkuju moc 😵

indigo
18. říj 2009

Hoky jste hodný, děkuju, beru kachnu i krůtu! A i tu přesnídávku! 😎

Pedí mohl by, to jo, ale nevydržel by tam, přeci jen 2 hodiny (i dýl), to by nevydržel koukat ani na Bořka nebo Pata a Mata, natož na hokej... 😀 A taky je na něj dost pozdě, většinou v 7 odpadne a hokej trvá dýl. Asi ti nemusím popisovat, jak megaprotivný je ospalý dítě... Počkáme ještě až povyroste, pak ho pověsím tatínkovi na krk jako podmínku - chceš jít na hokej? Ok, ale s klukem... 😀 😎

peda
18. říj 2009

Máš to dobře vymyšlená 😀 😀 😀 jen aby nesestoupili,než ti povyroste a bylo kam chodit 😀 😀 .
Tak dítě jsem dala do postýlky,ale nějak nadšená není,béká tam.Ale určitě usne.

Míšo,můžu ti lifrovat zbytky 😀 😀

cipisek007
18. říj 2009

Pedí, tak krůta chvíli vydrží, ozvu se 😀 😀 😀

Indi, dobrý podmínky, to jednou udělám i s holkama 😀

Holky teď snědly 3/4 banánu. A to tak, že ho okusovaly. Neškrábala jsem jim ho, ale dávala kousat a ono se jim to strašně líbilo až jsem jim ho musela utrhnout vod huby, za hoďku mají véču 🙂

cipisek007
18. říj 2009
indigo
18. říj 2009

😲 😝 😀 😠 😨 😀 😀 😀

cipisek007
18. říj 2009

Indi, tak teď netuším, co jsi tím chtěla říct 😀 😀

indigo
18. říj 2009

To jsou mé pocity při pohledu na tvojí tchýni... 😀

cipisek007
18. říj 2009

takže lze pochopit, proč jí nemám ráda ještě s těma kecama, že? 😀

To jen pro představu, aby jste si jí představily, když o ní mluvím 😀 😀 😀

cipisek007
18. říj 2009

Jo a Indi, zkoušela jsem MMA a je to teda masakr 😀 Ten jeden koník byl prodanej za 211, což s poštovným vyjde pomalu nastejno jako když bych koupila z toho odkazu, co jsem sem házela a na toho druhýho koníka se juknu, jsem tam zatím přihodila 2Kč, aukce končí ve 21:30 🙂

cipisek007
18. říj 2009

Hihi, koukněte na naše oblíbený stránky, zase je tam jeden prííííma textík 😀 😀 😀

cipisek007
18. říj 2009

Jdu do sprchy a k TV, všem dobrou noc a zítra ráno nebudu, na osmou máme být na vojtění, tož držte palce!! 🙂

indigo
18. říj 2009

Míšo jak dobrou?!? Co aukce? 😀 Stejně už je to vysoko, teď jsem tam koukala. To chce i mít štěstí a bejt v pravej čas na pravým místě. A taky si zjistit, kolik by za tu danou věc člověk zaplatil "normálně". kolikrát se to v aukci vyšplhá mnohem výš než se to prodává na MMB. 😉
Tak teda dobrou! 😎

petreva
19. říj 2009

Zdravím vás všechny,
tož máme za sebou návštěvá 😠 😖 a vidina toho, že 14.10 tam jedeme znova 😖 😠
Snad ani nebudu komentovat.....Elenka byla celá rozhozená a v noci nám dala co proto. To ještě snad neudělala, takhle plakat..dneska si říkám, jakže chutná spánek ☹
MÍŠO, fotek hafo, ale jsou božácký. Očividně se holkám voda líbí 😵 . A tchýně 😔 od pohledu 🙄 🙄 😖 tož s tebou soucítím....taky jsem koukala na ty hopsadla, ale říkám si, že to má nožky a co když skočí dítko nakřivo, jeslti není lepší míč s "ušima", ale nevím, nijak jsem to nestudovala, ale určitě je to dobrá věc, taky pořídím.
DADU, tebe není vidět 😉 jejda, ale už jsem zapomněla, co je u vás aktuální, promiň. Takový krásný cukrovíčko, jak na Vánoce 🙂 já ani teď nějak nezvládám vařit natož péct. Zrovna musím jít hodit Elušce brambor do vody než se vzbudí,protože pak už je to vítr až do večera.
INNI, tak se Pavlík "probouzí" ze spánku miminka? To bude větší prča, viď. A co kýla? Vrací se to?
PEDI, to je skvělý, jak s Elli zvládáte cvíčo!! My jdem zítra k obvodní,mám na seznamu ještě další otázky, tak chci aby nás poslala k rehábce, kuli těm faldíkům. Třeba bude stačit cvičit na míči nebo tak něco. Ale Eluša se už staví, když vyleze rukama na něco vyššího, tak už s tím chci něco dělat než bude pozdě.
Taky si ta cácorka na půl sedne a kouká co jako to za polohu zaujala, pak většinou spadne, protože se z tý polohy neumí dostat zas do lehu. Já trnu hrůzou, když slyším ty rány 😅
BARU, MÍŠO jako druhý příkrm jste zařadily sváču odpol nebo dopol? A v jaký formě podáváte ovoce? A kolik? Jako jedno jablko? Nebo banán?? Ještě počkám, jen se ptám. Za týden dva se chystám na masíko.
INDI, tak se P. chtěl drobet pochlubit dárkem u rodičů, ale normálně nepadlo ani slovo, jaký to je. Jsou to takový suchaři. Neumí nic pochválit nic "pohladit", jen buzerujou, jak je P. neostřihanej, zase poznámka téměř před pozdravem...
JO A JAK jí matka samozřejmě ubliřuje, že jí dává jídlo co jí nechutná a ona přeci chce mlíčko. Elenka se totiž u oběda rozbrečela, ale můžu za to já, měla to asi moc horký. Teda horký ne ale teplejší než je asi zvyklá...nebo švagrová na to, že prý určitě chtěla E. jídlo na mističku, aby věděla kolik toho ještě má!!!!!!! 😠 Jéžiš, já jsem tak psych. vycuclá...tam je tolik blbosti a nemožnosti, že nestačím odolávat. Chápete tu poznámku??? Já nad ní kroutím hlavou ještě teĎ. Ale ona to přednese s takovým sebevědomím, že byste si pro tu misku snad i došly...udělá z vás totál blbce. No hrůza...pak jsem dostala kázání, jak je dobrý dávat dítěti hned všechno "dospělácký" aby si zvyklo, vždyť to bude jíst přeci celý život, ne??????

indigo
19. říj 2009

Hezké ránko!

Evi to je na facku, ale nezbejvá ti než zatnout zuby a vydržet to... 😖 Snad se brzy zase srovnáte. A 14.10. tam jedete zas? To je skoro za rok, to zvládneš... 😀 😀 😀
Jak to tu tak vždycky čtu, u tebe a uMíši, i u Pedíka, začínám si vážit toho jakou mám tchýni já. Má svý mouchy, to jo, ale oproti těm vašim je bezkonkurenční.

Tak Cipísčata už maj odojtěno, jakpak dopadly? 😎

indigo
19. říj 2009

Evi - ovoce - začala bych s jablíčkem, rozvařeným na kašičku, a pomalu, poprvý 2-3 lžičky. Druhej den třeba víc, za tejden už sní celý jabko 🙂 A taky bych šla postupně, ne jeden den jabko, druhej banám, třetí mandarinku. Je to stejný jako s zeleninou, nic neuspěchat a kdyby měla na něco reakci, ať víš, ž čeho to má. 😉

indigo
19. říj 2009

No a nebo se vyprdni na jabko a vrzni jí přesnídávku, samozřejmě slazenou! A ať kouká jíst sama, žádný krmení!!! 😀