Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

helik3
28. srp 2008

Nazdárek kočky,

zakládám toto téma jaké návazné téma na naše snažilkovské - snažilky ze Sanatoria Art.

Budu ráda, když se tu co nejdříve všechny sejdem a budou se nové těhulky z Artu přidávat a budeme si zde pomáhat a řešit své problémy 🙂

Čekám na Vás 😉

indigo
21. říj 2009

Teri jak vás čapli a už cvičíte, jen tak se vás asi nevzdaj. Pod prsíčkem a hlavičkou to začíná... 😝
Ježiš ale nechci tě nějak strašit, kéž by vás poslali domů s tim, že nemusíte, no ale jestli mu jinak nic není...
Rozestoplý svaly měl táda taky 😀

Tk se ještě nějak domluvíme. Vytáhnem ještě Inuš a třeba někoho dalšíh a půjdem se třeba někam projít. Nebo někam na kávičku! 😎

mattty000
21. říj 2009

určitě nás nepustí, to je mi jasný....no budem bojovat.....dali mi na výběr jestli chci cvičit, sem udělala dobře, že cvičíme, že jo? ☹ ok, domluvíme se, jen mi připomeň tu biodermu, jsem schpná jí zapomenout... 😅

cipisek007
21. říj 2009

Teri, my tam chodíme 10 měsíců a vždycky něco novýho najdou, naposledy drobátko vtočenou nožičku u Terky. Ale cvičením se to spraví... Fakt začínám mít pocit, že Vojtovka vyléčí i rýmu.
Rozestouplý svaly máme stále. Barča prej má ještě cca 1mm rozestouplý svaly... Docela hustý oznámení 😀 😀 😀
Ale určitě jsi udělala dobře, dyť skončit můžeš kdykoli, je to tvoje dítě, nikdo tě nemůže nutit 😉

cipisek007
21. říj 2009

My srazík ne, páč máme rýbu 😠 😠 (to nás asi v úterý nenaočkuje dr, co? 😒 ), ale procházku beru 🙂

cipisek007
21. říj 2009

klidně i o vejkendu, páč nemáme taťuldu doma a nejvíc by se hodila doba poobědová, tzn. 13:00 a déle 🙂

Jdu do hajan, dobrou noc všem!

mattty000
21. říj 2009

no, uvidíš, ale asi nenaočkuje.....taky byste šli? jeee, chtěla bych vás poznat...ty tvoje fešandy vidět.... 😵

cipisek007
21. říj 2009

Teri, však já Matýska taky, nemáš tu ani jednu fotečku 😉

Tak a už tu nejsem 😀

mattty000
21. říj 2009

Dobrou, Míšo, někdy fotky napravím!!!! 😉

indigo
21. říj 2009

Dobrou Míšo a ostatní, domluvíme tedy procházku po 13. hodině 😀 ale to procházení s citem, vzhledem k mýmu staršímu dítěti... abych ho cestou zpátky nemusela naložit pod kočár... 😀 😝 😎

cipisek007
22. říj 2009

Dobré ránko!

Teda to byla noc. Ta včerejší byla na jedničku, ale dneska jsem k nim od 11ti do 4 každou hodinu vstávala, až skončila T. opět u mě v posteli a chrněly jsme až do sedmi 😅

Co procházka ve Stromovce? Není to pro Teri a Innku moc daleko? Indi to má kvůli Tádovi nejblíž. Hihi a mohly bysme jít na prochajdu v neděli kolem 16té 😀 😀 😀

petreva
22. říj 2009

TAky zdravím po ránu, ale fakt jen zdravím, páč nějak nic nestíhám...
MÍŠO, u nás jsou noci na veký prd teď nějak pořád. Včera jsem už ani E nemohla odpol unést...jsem unavená..no ale kdo není, že...

Vyřizuju moc moc velký blahopřání od MENNY a to INNIKOVI k svátku...i já se přidávám a přeju zdraví tobě i všem okolo. Ať je šermík pořád tak hodnej a krsáně roste jako do teĎ 😉
Pádím, dítko mi huláká v postýlce, mám na plotně brambory...jo a E. už zase blinkala..jsem z toho vedle proč. Ještě zkusím vynechat oliv. olej a dám jí tam máslíko. Zdá se mi že blindí do žluta, tak jestli jí nesedí ten olej 😕
Mějte se hezky!!

cipisek007
22. říj 2009

Evi, já jsem oliv. olej začala dávat holkám až později, ale vím, že ho někdo dává už od začátku příkrmů. NO vyzkoušej a uvidíš, třeba jí rostou zuby a to můžou děti zvracet.

Jejda, dneska je Inníka!! Tak Inníku, všecko nej nej nej, hodně štěstí, zdraví a především síly na Šermíka 😵

petreva
22. říj 2009

Míšo, pořád přemýšlím proč blindí, když to nikdy nedělala...jo, že si zvyká na novou stravu, ale blinká občas tak je mi to divný. Jsme myslela, že to bylo po křupkách že jí nějak nesedly, ale včera žádnou neměla a dělala jsem brambory. Vyčetal jsem,ž e je oliv. olej dobrej, ale vyzkouším kousínek másla a uvidím. Ona ale nezvrací hned po jídle, třeba včera měla oběd normál ve dvanáct a poprvé blinkala až ve tři a po druhý v půl sedmý 😕 A jak jsme byli u Dr. tak jsem jí říkala, že už je to dobrý. To když se zase ozvu, že není tak budu za blbce 😅

indigo
22. říj 2009

Hezké ránko, hlavně pipi Inuš! 😎 Ano ano, hlavně dostatek energie! 🙂

Já dávala ol.ol. hned od začátku, do vařených příkrmů, čajovou ličku. Do skleniček ne, tam už je. 😉

indigo
22. říj 2009

Evi jen se ozvi, nebudeš za blbce! A i kdyby - lepší bejt za blbce a mít zdravý dítě, no ne? 😎

petreva
22. říj 2009

INDI, to zase jo, to já se ozvu...dávala jsem od oka tak trochu. Uvařila jsem brambory do zásoby, tak nevím kolik je ot porcí, takže ta cca. Ještě zkusím to máslo a když bude blindit pořád stejně tka tam dojdem.

cipisek007
22. říj 2009

Evi a nemůže to být spíš k zubům? Ale dr. bych se optala tak jako tak.
Jo a víš, že se oliv. olej nemá mrazit? Takže jestli si brambory mrazíš, tak oliv. olej přidej až když budeš brambory po rozmražení a ohřevu 🙂

petreva
22. říj 2009

Míšo, zuby nevím, ani ty dva jsem nějak nepozorovala, že by měli vyrůst. Nemá se mrazit?? Tak to jsem nevěděla!!! Díky!!! A máslo můžu? Už ot mám hotový 😅 Tak tu dávku co mám v mrazáku raděj vyhodím, je o olejem...
Tak my jdem baštit a ven. Mějte se!

cipisek007
22. říj 2009

Evi, máslo taky ne, tohle by se mělo přidávat až těsně před podáváním.
No nám ty dolní zuby taky nedaly zabrat, horní už byly s horečkama...

peda
22. říj 2009

Ahojky 🙂

krásný den hlavně Innušce 😵 vše nejlepší,hlavně zdravíčko,pohodu a lásku od kluků 😵

Evi,Míšo,já když tady čtu ty debaty o příkrmech,tak se toho normálně děsím 😢 za Máji jsem udělala zeleninouvou polívku,tu jsem rozmixovala a bylo.Pomalu jsem tam přidávala nový druhy zeleniny,za delší dobu masíko a pak ovoce.Se to budu muset od vás naučit.Před 10 lety žádnej internet nebyl a tím to bylo všechno jednoduší.Tak jsme to dělaly všechny.Teď je tolik informací,ale to je jedině dobře.Člověk se může vyvarovat různým věcem....Jsem za tuhle diskuzi moc ráda 😵 😵

cipisek007
22. říj 2009

Pedí, to máš pravdu. Dyť naše maminy nám ještě ovocný přesnídávky sladily a co vím, tak kolikrát osladily i polívky, jen aby to dítě snědlo. Dneska se do ničeho dítě nenutí. Nechce to? Tak počkej ještě pár dní a zkus to znova. A co doktor to názor...
Ale neboj, zvládneš to. 😉

indigo
22. říj 2009

Ahoj Pedí,
no vidíš, "za mě" internet byl, všechno - už od prvního (vlastně druhýho, až pak jsme si domů natáhli net) ivf jsem prožívala na netu, těhotenství, porod, miminko, větší miminko, příkrmy.... a stejně si pamatuju prdlačku... 😀 😀 😀 taky tady chytám info. 😎

peda
22. říj 2009

Taky jsme nespaly moc dobře.Probudila se v půl 5,za půl hod usnula,ale pak se zbudila po 6 hodině.Dostala najíst až v 7,jako vždy.Do toho bude ještě ta změna času,to jsem na to teda zvědavá.
Jsme s brekem zacvičily a teď jsem jí dala spinkat,už byla hrozně ospalá.

Inuš,Elli taky nevydrží dýl jak 3 hodiny být vzhůru.jí dpo 3 hodinách a z toho je 1,5 hodiny vzhůru a pak jí dám spát a usne.Dopoledne spí dvakrát,odpoledne už to máme rozházený,to mě mrzí,ale taky spinká většinou dvakrát.Jednou ještě doma a pak venku.Ale nevydrží teda ležet půl hodiny v lehátku,tam to nemá ráda,to jen když vařím a je vzhůru,tam vydrží tak 15 minut nejdýl.pod hrazdou taky tak nejdýl půl hodiny,ale víc ne,spíš míň.
Mě nikdo nepomáhá,Pavel chodí domů až po 7 hodině,musím vařit,jít pro kluka do družiny,učit se s ním,mají už angličtinu,vyjmenovaný slova,násobilku,domácí úkoly,tréninky,do toho úklid,žehlení....je to náročný,malý se samotný nelíbí,nejspokojenější je u mě na ruce a když s ní chodím po bytě a něco jí povídám,ležení se jí nelíbí.Když se učíme,tak jí mám taky na ruce,někdy to je na budku.Včera se učil vyjmenovaný slova a asi třikrát po sobě mi řekl neobyblený s i,sem ho vždycky opravila,vysvětlila,proč to tak je a za chvilku zase,do toho se vzteká Elli....Ale jde to.Včera jsem jí musela vláčet i k zubaři,všichni jsou tak ochotný s tím hlídáním...sestřička jí nosila po ordinaci,jen mi strhávala zubní kámen a Mája naštěstí ten kaz neměl,hrozně se bál,ještě nemá vrtáno.

Tak,já jdu do sprchy a žehlit,včera jsem zase prala.

Včera jsem dělala takový dobrý masíko k večeři.Třeba by to někomu chutnalo,kluci to maj rádi.
Vepřový maso,kotletu,nebo krkovici,ale může být jakýkoli,naklepu,osolím,opepřím,dám do pekáčku,trochu je vymaštěnej olejem na každej plátek dám lečo jak se prodává v tý flašce,já kupuju takovou menší sklenku a jsou v tom i žampiony,na to dám plátek anglický,nebo šunky a to zasypu postrouhaným sýrem a celý zaleju šlehačkou a šoupnu do trouby.Pustí to takovou dobroučkou šťávičku a jako příloha brambory,ale v pohodě i rýže.

Tak,už tu nejsem 😝

zuzka84
22. říj 2009

ahoj holky,
nechcete nekdo slevy do DM na prikrmy a kasicky? je to platne do 24.listopadu, tak kdyztak pisnete IP poslala bych to postou

cipisek007
22. říj 2009

Ahojky Zuzi, kde se nám touláš? Klucí tě zaměstnávají? Jak jste dopadli na neonatologii?
Kuponky nechci, děkuju, mám jich ještě pár doma (Určitě máš na mysli kaše Hami a příkrmy Hami). Všechno jsem dostala 2x a neupotřebím to, kaše od Hami holkám moc nechutnaly.

kacena00
22. říj 2009

míšo barča ukousla holčičce ruku mě teda taky dostalo 😀 😀 😀 😀
jinak děkuju za včerejší reakce, sem ráda, že sem se mohla vykecat, byla sem z toho dost špatná, celej včerejšek mě pěkně bolel žaludek a večer sem si pobrečela, sere mě, že sem se nechala tak rozhodit, že sem jí nesepsula hned na místě..

jiank ad naše blití - světe div se, něco si ublinkne, ale to jen tak mimochodem s tím co bylo předtím se to nedá srovnat...

indi mě na ty vlasy pomohl sestřih

a jinak zinkem a nebo bylinkama nic nezkazíš, to je fakt

pedi koukám, že teda taky u vás mazec...mě teď sice spí, ale co se týká toho uklidu, je mi to na dvě věci, což mě zvlášť teď když leze docela štve..

michal se vrací z práce čím dál později a když už je doma, stejank je u PC, protože furt má na krku nějaký termíny...no řikám si když dělal ouředníka a měl jsitou prac. dobu, bylo mi líp..

ale není to jen moje bolest, ale mít druhý tak si to už tím tuplem nedovedu představit...a marek někdy aspoň trochu pomůže??

kacena00
22. říj 2009

jo a taky gratuluju ke svátku innuš 😉 😵

peda
22. říj 2009

Zuzi,jak je?co manžel?už je zdravej? a kluci?

Baru,Mája je zlatíčko,něco podá,to jo,ale jak by jinak pomohl?Má plno povinností se školou,přijde domů,jde si psát úkoly,pak se hodinu,někdy i víc učíme,pak mažem na kroužek,pak zase domů,to se nají,chvilku m pro sebe,to si buď hraje v pokojíku,nebo na TV,PC a pak koupat,číst musí,musí přečíst jednu knížku za měsíc do školy a pak o ní napsat do čtenářskýho deníku,má toho chudák taky dost,nechci ho ještě zaměstnávat Elli.Ale má jí moc rád,dělá s ní blbost,ona se tlemí na celý kolo 😵 😵
Taky si pořád říká,že bude hůř,až poleze,až bude chodit....ale já mám splín jen občas,naštěstí.P.mi nepomáhá vůbec,přijde večer z práce,nají se a je rád,že je rád.V sobotu taky pracuje,ale o víkendech jezdí s malou ven sám,nebo jdem všichni....

Elli teď pase,právě jsme docvičily,tak se jdem mazlinkat,vůbec se jí cvičení nepáčilo,řvala jak tur a vůbec nepřitahovala ty nohy k bříšku.Ráno cvičila hezky,to jí to šlo a hlavně,než zjistila,že už se cvičí,tak jsme měli jednu stranu za sebou a pomalu nestihla brečet.Když ječákuje,tak se propíná,místo aby ty nožadla dala k břichu.

Tak zatím papa

peda
22. říj 2009

Baru,že by to vaše blindění bylo od kapiček?Hlavní je,že se to zlepšilo,snad to vydrží a bude líp 😉

Dneska budu dělat pangase,máte nějakej oblíbenej recept?

zuzka84
22. říj 2009

miso - no zamestnavaj a nejak ani neni nalada , nejak mam trochu depky nebo co 😒
na neo dobry, za 2 mesice jeste na kontrolu

pedi - manzel uz je zdravej , ted jsem nejaka trosku nakrapana ja pro zmenu 😅
a pangase chcem dneska taky delat , ale nezdrave obalovanyho a smazenyho s bramborama 😅