Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

helik3
28. srp 2008

Nazdárek kočky,

zakládám toto téma jaké návazné téma na naše snažilkovské - snažilky ze Sanatoria Art.

Budu ráda, když se tu co nejdříve všechny sejdem a budou se nové těhulky z Artu přidávat a budeme si zde pomáhat a řešit své problémy 🙂

Čekám na Vás 😉

kacena00
24. říj 2009

teda INNUŠ to je něco čéče s těma tvejma prsama...

holky já vám závidím teda s těma srazikama, s petrou sem mluvila, ta nemůže, v noci nespí, přes den maže pro dádu do školy, tak s tou se asi uvidím až tak na svatýho dyndyndona, tak snad se nám povede se sejít s helou, ale vás bych táááááááááááááááááááááááááááááááákhle ráda zase viděla, chjoooo

jo EVI na co ste teda přišly ohledně toho blindění??? prosím
a elča už teda neblindí?? to je super

a ještě marodum přeji brzké vyzdravění a jdu vypnout PC, o víkendu dám přestávku, tak pic

kacena00
24. říj 2009

eště mě napadlo, nestlé je taky megapodnik 😅 😀 , ale to jejich mlíko aspoň nevisí na každým rohu 😅

a nic už nebudu filosofovat, valim s cyrdou na FLAŠU PLNOU BEBY- JÉ cyrda se mi plete do klávesnicexdddd

indigo
24. říj 2009

Inuš mělas pravdu!!!!! Se chlámu ještě teď!!! 😀 😀 😀

Baru - hele tak si řekni den, hodinu a přifrč!!!!! Však vás taky hrozně rádi uvidíme! Dáme sraza! 😉
Hele a Evča nemyslela Nutrilon (na ten mám stejný názor jako ty a bylo to jediný mlíko, který Táda ani neochutnal, zkusili jsme jinak všechny a zakotvili u Sunaru), ale Nutriton
http://www.lekarna.cz/nutriton-135g/

A letím kojouchovat...

inna12
24. říj 2009

Baru, taky ti jdu napísat, že Evča myslela ten NuTriton..to je na zahuštění mlíčka, to mi neříkej, že tohle ti ani doktorka nikdy neporadila!!!! 😲

jo moje kozy otřesný, ted pil malej po třech hodinách, jak jsme byli venku a prso mi málem prasklo 😠 zase opět měl postříkanej obličejík, jakmile se pustí, mě to stříká čtyřma proudama 😔 nacvičování nové polohy ted proběhnout nemohlo, protože už od výtahu řval hlady 😖 tak to by vubec neklaplo. jo a Pedí, o umývání odsávačky už ani nemluvim, je to lahudka to mejt desetkrát denne , naštěstí to mlíko lehce se vymeje, ale musim i v noci ..fakt mě to baví... 🙄 vim, že to homeo Riccinus je i na snížení mlíka, ale pořád se toho bojim, sakryš 😖 abych něco nepos....

Pedí, masíko bylo fakt moc dobrý, chut je dost výrazná, dala jsem hodně sýrka a i nivu, jen mi to teda dost plavalo ve štávě, ale hoodně, příště musím asi ubrat smetany, nebo nevim, máš to taky tak vodnatý?? ale chutově nám to moc šutilo!!! 😉 udělal jsem k tomu pečený brambory, ňam, ještě máme na véču 🙂

Indi, s čím pravdu??? jo já už vííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííím 😀 😀 😀 😀 😀 hihi

inna12
24. říj 2009

a kdo chce může číhnout na Marťušku zlobivce 😵
https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vRefer...

Evi, tak co Elenka dnes??????

indigo
24. říj 2009

Teri ještě jednou díkec, Miška už má matlámo patlámo za sebou, natřela jsem jí to, za půl hodiny spláchla v umyvadle, pak ještě jednou při koupání ve vaně. Má to celý takový rudý, to je normální nebo jsem to s tím krémem přehnala? 😕

Inuš jak děláš pečený brambory? Koupíš rovnou nějaký předpřipravený do trouby nebo z normálních brambor?

U nás bude ňamka ala Pedík zítra. 😎

Jo Pedí - hrnce zrovna neměli, podle mě bude lepší, když koukneš na netu a vezmeš ten nejlevnější. Globus mi na tyhle hračky přijde celkem drahej (soudě podle mluvícího psa od FP, mají ho za 1099 a seženeš ho o 2-3 stovky levnějc).

Jinak srazík super, akorát Madam i Mistr Šermovi prostě neradi nakupujou 😀 😝 Zato Máťovi to bylo šumák.... 😀 😎

indigo
24. říj 2009

zarudnutí už mizí, tak to bylo naštěstí jen po tom koupání... 😉

petreva
24. říj 2009

Jo BARU, myslela jsem NutriTon...Bylo xy možností proč E blinká...od toho jak sedí nesedí, přes hltání až po uskladnění jídla...začala jsem zkoušet jednu věc po druhé. Ještě nevím, jeslti jsem narazila na tu správnou. Možná si řeknete že jsem na to měla přijít dřív, ale fakt mě to ani ve snu nenapadlo...však se MM taky mrazí a rozmražuje...ale holky vedle mi daly typ, že by MM mělo přijít do jídla až úplně hotového. Já vždycky udělala brambor kašičku s mlíčkem a dala do mrazáku. Nebo jsem ho přidala k mrkvi a dala do razáku...pak normálka ohřála, E. to s chutí snědla. Ale blindila. Tak to možná bude tím. TeĎ jsem dva dny dávala MM až do hodtový kejdy a naředila ohřátý. Jo a taky jsem nedala oliv. olej ale trochu máslíka. Tak možná i tím. Zase to zkusím a uvidím, jeslti blinkne. Ale až za pár dní. Zítra chci zkusit dýni, to byla první věc, kdy blinkala, ale měla jí s bramborem, tak si myslím, že to bude spíš tím ohřátým MM.
INNIKU, dneska Elenka zase neblinkala!!! ani trošku!!! Jsem měla radost!! 😉 Uvidíme jak to půjde dál. Dneska ochutnala rýži. A zblajzla jí ani nemrkla. Ještě jí bude mít zítra a raděj dost, abych ji nepřivodila zácpu. Dneska je to tři týdny co začala baštit 😵 Martínek je čertík, viĎ, mu to kouká z očí. Je krásnej! A ty dva zoubky 😵
INDI, mazala jsi M. Excipitalem? A pomáhá?? Elenak to má ve vláskách ještě teĎ 😕 jo jo pečený brambory by zajímaly i mě!
PEDI, tak to přečkáté téměř zimu, uvidíš, třeba to vydržíte až do jara. Elenka je teĎ hrozně velká, nám přijde, že se dost vytáhla. Teď jsem jí dávala na noc dupačky č 80 😅 a jsou jí knop. Zatím je v hlubokém kočáru, ale je tam úplně na těsno. Navíc mi už z něj leze, tak vážně uvažujeme o sporťáku...ale já nechciiiiii 😢 Už nebudu mít miminko 😵

inna12
24. říj 2009

ahoj jojo Šermovic family nakupování nerada 😀

Evi, no tak to je super, že Eli zase neblindila!! to ti věřim, že máš radost! 🙂 tak myslíš, že to dělá to mlíčko jo? no je to možný, jestli jo, tak to určitě vysleduješ...Evi, nebuj, pořád budeš mít miminko, jen už trošilinku většější 😵 jé kéž by mi šermík v kočárku vydržel tak dlouho..ale to fakt nehrozí...už ted je tam teda nafest 😝
jo Martínek je čert ted až moc 😝 😀 a takový to bylo zlatý miminko haha...čim větší hluk a rachot a větší společnost kolem něj, tim líp 😀 nehrozí, že by ho třeba Lenka namazala po koupání, on je uplně šílenej, neustále je v pohybu, přebalení musí bejt blesková činnost, nejlíp, aby ho někdo druhej u toho zabavoval, furt se točí, mele, hemží 😀

holky brambory se daj udělat na milion způsobů, ja taky dělam různě, ale je to dobrůtka, jestli chcete tak to napíšu podrobnějc 😀 i s dipem na ně, třeba jen tak samotný k večeři..to je veliká dobrota..dělám troje různý, jak je čas...

inna12
24. říj 2009

Indi, je to uplně normoš, ta červená hlavička potom 😉 šerm to taky tak má 🙂 sem zvědavá, jak dlouho bude pan Lupínek 😅 asi to chce mastit pravidelně a dýl...zatim to nemá teda nic moc 😒

mattty000
24. říj 2009

Indi, nemáš zač!!! jo, myslím, že je to normální, to začervenání....já dávala i silnější vrstvu....neboj, ta bioderma je hodně citlivá!!!

peda
24. říj 2009

Ahojky

Inní,vodnatý to nemám,mám hustou šťávu,asi to musíš víc vypést tu šťávu.Jsem ráda,že vám chutnalo.

Nám zítra nepůjde elektrika od 8 do 16 hod,vůbec nevím,co budu dělat,nepůjde topení,máme elektrickou varnou desku,potřebuju převařenou vodu na UM,vyvařit flaštičky,taky vaření....a taky nepůjde PC 😠 .To mám velikou radost,nechápu,že to zavřou zrovna v něděli,jak kdyby nestačilo,že v baráku vyměňujou už 14 dní okna a je tu rámus jak blázen,všude bordel,jak vleču korku od kočáru nahoru po tom ouzkým schodišti těch našich 6 pater 😠 no bude to veselý.

Indi,tak na hrnec se podívám na netu,já vůbec nevím,co jí koupit pod stromek.Dostane jídelní židličku 😀 😀 ale nějakou hračku taky musím,nechci kupovat blbosti a mít tady zase horu hraček,tak s hrncem si nehrál??mě se líbil,že hraje 😝

peda
24. říj 2009

Já jdu hají,byli jsme venku na tom bagru od 3 do 7,jsem ucapkaná jak blázen,teď jsme dali bobule a já odcházím do věčných lovišť,papa

peda
24. říj 2009

jo a v pondělí dopo jdem ke Kolářový na kontrolu,už teď mám žaludeční neurózu 😖

Přeju všem klidnou noc,ne jako byla včera,co jsem si četla...

kacena00
24. říj 2009

ahááááááááááááááááááááááááááááááááá, no nenabídla mi to...ale stejnak to mělo jiný příčiny, já sem si už tehdá řikala, že bych chtěla víc kojit, protože po MM tolik neblil, jenže...člověk míní, život mění, nakonec sem se z toho kojení tak vyschízovala že sem radši skončila..ale co už to je fuk, ale stjenak mě to holky docela štve, že musel intenzivně zvracet 4 měsíce a nakonec sem si musela pomoct jen a jen já... teda díky JÁJO žes mě k tomu navedla, budu ti líbat ručičky až se příště uvidíme 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

já bych si prosila INNUŠ ty receptíky já sem uplně bramborová 😀 😀 😀

EVI, už sem ti to chtěla psát, ale nakonec sem zapomněla... tys zpočátku přikrmovala tím HA nutrošem kvůli nějakým alergiím v anamnéze... tak nevim, jestli bych nezůstala být tebou raděj ještě u nějakých těch olejů místo másla... jen pro klid duše - teď nemluvim o tom zvracení, ale spíš jako kvůli prevenci nějakejc alergií u elči do budoucna..
na tu imunologii jedu až 10.11. tak se ti tam mlžu zeptat i na tohle, vlastně stejnak se budu na mlíko ptát i kvůli nám..

jináč holky ještě jednou díkec, já to tady hrozně ventiluju, ale fakt to bylo strašný strašný strašný, bez přeháněk... prostě něco..jenže u pani doktorky si to asi nemyslely... chjo, no nic, šla sem původně jen vypnout počítač, tak zatim, papa

kacena00
24. říj 2009

pedí tyjo se nedivím, to zvládneš...já budu mít neurozu dopředu týden až pojedu na poradnu, protože budu mít chuť si paní doktorku poddat jenže sem posera 😅

jo na dokreslení naší situace - doteď - pohybovali sme se cca tak na 3-4 bodýnkách a 1-2 kalhotech za den, plus moje oblečení vydrželo max. den...(někdy bylo líp a trefil se jen na zem, ovšem někdy bylo i hůř)

teď- moje trika sou jen zlehka zaprskaný, jak si pán to jídlo užívá a potřebuje u toho. prskat a on má jedno bodýnko třeba i 3 dny... až si řeknu, že je dost utahaný ze země a uválený a hodim ho do pračky ze svý iniciativy a ne že by bylo zblitý 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

inna12
24. říj 2009

Baru, to je nádhera, že je zatim ok!!!!!!! i Elenka! to mam fakt radost, že vy máte radost a dětičky to netrápí 😵 snad to vydrží!!!!!

receptíky ti zítra pošlu do IP! 😉 ted už jsem mrtvá totál, po včerejší noci 😝 jdu si lehnouti dneska dřív, už mi písmenka lítaj, jak mě pálí voči 😝

Pedí tyjo 😲 to je teda dlouhá doba bez elektriky! 😠 my to jednou měli asi deset hodin, mrazák mi tekl, lednice 😠 ..to by mě tak štvalo! a ještě to dělání mlíčka...tak to nějak přežijte 😒
..to jídlo dnes bych nechala vypéct dýl, ale zase nahoře už se mi chytal ten sýr zalitej 😖 ale sem to asi přehnala se smetanou, příště dam mín, ale i tak to byla ňamka, zejtra to dožereme 😀 dneska večer sem udělala jen z makrely pomazánku

všem hezkou noc!

petreva
25. říj 2009

Dobré ráno!!
BARU, já pořád nevím zda je E. potenciální alergig... 😅 ...P. má jen lehce zvýšenou alergii na roztoče, to máme asi všichni...já nic. Ale můj taťka je astmatik, sestra taky a P. brácha má alergie na potraviny a pyly. Máslo by neměla? Jo asi kuli mlíku, což? Tak se mi zeptej. Ď. Zkusím raděj olej. Říkala jsem si, že když přidám do jídla MM už tam nějaký tuk bude, tak zatím nebudu dávat ani olej ani máslo. Je moc dobře, že C. už tolik neblinká. To musel bejt opruz a nervy k tomu. Proč to tak bylo...by mi asi hlava šrotovala...ale ten Nutriton je jen a pouze na zahuštění obsahu žaludku nic neléčí.
INNI, jejda tak takhle hodním po přebalováku Elenku taky, už ji oblíkám i když je na bříšku. JO koupání to je kapitola...ve vodě je jak čert, cáká všude. My nemáme vanu, tkaže ji pořád koupeme v takové větší vaničce v kuchyni. To je potopa 😅 a pak utřít a oblíct??? Večer je už taková nevní a ještě to "šídelnictví" k tomu...jsem si bláhově myslela, jak budu svoje dítko masírovat po koupání 😀 to nehrozí, s těží jí namažu to suchý břáško Excip. Ale hlavně ať jim je dobře...

petreva
25. říj 2009

Tak jsem musela odběhnout k E a už jsem zapomněla, co jsem všem chtěla. Tož vás zdravím!!!A přeju hezkou neděli.
INNI, mě taky prosím vše o bramborech! Ď

indigo
25. říj 2009

Hezké ránko!

Evi exc. jsem nakonec nemazala, zkouším teď tu Biodermu. Výsledek zatím žádný, ale má to tak být, neprojeví se hned...

Baru! No to je paráda, že Cyrin se takhle zlepšil! 😎

Evi chtělas masírovat? 😀 To leda úplný miminko 😀 My jsme se Zuzkou chodili na masáže s miminkama, některým se to líbí, tak to pak vyžadujou pořád, ale takovýhle šídlo si teda nedovedu představit masírovat... 😎
A chystáte se do sporťáku, no však už je Elenka velká slečna, to my s Inuš asi budem do sporťáku stěhovat miminka... 😝

Jo a Inuš - jaký máš receptíky? Bramborový? Hele koukej se podělit veřejně, žádný IP!!! 😠 😀 😎 Brambory taky můžu... a koukejte mi napsat, co mám dneska udělat k tomu "Pedíkovo" masu, resp. jak upravit brambory. Hodit je nakrájený na plech do trouby?

inna12
25. říj 2009

recepti na pečený bramboři odeslány 😉

hezkou neděli všem!

indigo
25. říj 2009

Inuš díkec, sbíhaj se mi sliny!!! 😝
Já mám v troubě už obojí - Pedíkovic masíčko a na plechu brambory, jen osolený a drobátko máslíčka. A už to tu voníííííííííííííííííííííí!!!!!!!!!!!! 😎

indigo
25. říj 2009

Hmmm Pedí..... TO JE ŽRÁDLO!!!!!!!!!!!! 😎 😎 😎

cipisek007
25. říj 2009

Ahooooooooooooj!!

Jak jste si užily prochajdu, byly jste? Moc jsem na vás myslela, bylo krásně 🙂

Nečetla jsem všecko, ale zahlídla jsem srazík v outerý. Nemůžeme ☹ Jdeme do poradny. Jednak musíme na váhu, jestli už Terka dohnala salmonelu a jednak jsme měli jít na Prevenar, ale jelikož rýmujeme a v noci kašleme, tak píchanec nebude. Jenže já musím ukázat doktorce Terku, páč má nějakej exém nebo vyrážku nebo co to je na tělíčku. Navíc tu budu mít skorošvagrovou z Londýna, takže ten den jsme "její" a od středy tu máme zase tatínka, takže budu asi nabírat síly na další osamocený týden s holčičkama. 😒

cipisek007
25. říj 2009

A jak zvládáte časovej posun? Já se snažím holky udržet co nejdýl. V tuhle dobu jsme už koupali, dám jim ještě půl hoďky, zatím jsou v pohodě.

inna12
25. říj 2009

ahoj Míšo, tak časovej posun mě taky pěkně se..!!!!! touhle dobu bych šla koupat, no budu se snažit dýl, ale už je tu takovej nevrlej ted...dneska ještě nebrečel, tak asi za chvíli začne..už je přetaženej, byli jsme na dvouhodinový procházce, kterou hodinu a půl prokoukal, tak má už asi dost a chce spát..no ještě aspon půl hodky... 😠 ja nechápu, že tohle nezruší!!!! hned bych byla pro!

Terezka má vyrážku? tak jí zkus mazat tim konopným balzámem, je to na citlivou plet, ekzémy, lišeje atd..a krásně se vsaje a hezky voní!! ja na něj nedam dopustit...ten od Cutishelpu, malej ted měl zarudlý obočí, asi taky ta seborea, se mu to rozlejzá, mázla sem a dobrý 🙂

stějně si dobrá, že zvládáš dvě mimi bez manžela, když je tak často pryč! to si nedovedu představit, ještě, že máš ségru a mamku viď? 🙂

koukaly jste na miss??? hrůza což? 😒 jediná, která se mi líbila a byla mi sympatická vyhrála jen miss sympatie..a ty projevy 😲 🤐 🤐

cipisek007
25. říj 2009

Innko, uvidím, co mi řekne natu vyrážku dr. Páč jak chodíme do bazénu, tak se bojím, že je to z něj. Ten konopnej balzám doma nemám, můžeš mi ještě jednou hodit odkaz, kde ho koupím?
Jojo, ještě že ty dvě mám, dneska tu mám skorošvagrouvou, bráchovo holku, tka jsem zvědavá, jak to zvládne.
Na Miss jsem nekoukala, ani jsem nevěděla, že je 😅
Časovej posun bych taky zrušila, tohle je hrozný!!! I já bych už nejradši zalezla do betle.

cipisek007
25. říj 2009

Jo a Innko, ještě k tomu zvlhčovači. My jsme zatím žádný filtry nekupovali. Jeden byl k tomu a víc jsme nezjišťovali. Delší dobu ho má Zuzka a chvíl před náma ho kupovala Jája, tak se dyžtak optej jich 😉

cipisek007
25. říj 2009

Tak u nás se usnulo v podstatě brzy. Jsem zvědavá v kolik ráno bude budíček.

inna12
25. říj 2009

Míšo, to je jasný, napřed k dr. s vyrážkou! to až pak ten konopník, on jde použít fakt na všechno a opravdu léčí!
je to mimiCutishelp balzám a mycí emulze na tělíčko, koupíš to skoro v každé lékarně...nebo ti to objednají..ja ho večer máznu a ještě druhý den po tom krásně voní 🙂 bych jí po tom koupání tim mazala
http://www.parenteral.cz/km-36/CutisHelp-mimi

tak šermík mi usnul v 6 na noc! sem ho nechala, že se vzbudí, třeba za hodku, byl i málo napitej, ale zatim spí tak tvrdě, kurna, ani sme nekoupali...tak uvidim, kdy se vzbudí na pití..mě tak štve ten čas 😒 na ráno sem taky zvědavá, většinou spí dlouho, tak uvidíme 🙂