Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

helik3
28. srp 2008

Nazdárek kočky,

zakládám toto téma jaké návazné téma na naše snažilkovské - snažilky ze Sanatoria Art.

Budu ráda, když se tu co nejdříve všechny sejdem a budou se nové těhulky z Artu přidávat a budeme si zde pomáhat a řešit své problémy 🙂

Čekám na Vás 😉

inna12
31. říj 2009

papa

petreva
31. říj 2009

Ahoooj já tu jsem téééž...ale vlastně nejsem, páč jsem mrtvola mrtvolná...
Moc na vás myslím a snad zítra písnu víc...dobrou!!

petreva
31. říj 2009

Svatá Dalanevíkomu 😀 Indi, ty perlíš!!
JÁJO, ty jo to jsem zvědavá na + 😵
Elenka ho dneska taky máááá. Příště povím víc, už nemůžžuuu

indigo
31. říj 2009

Aha, tady se flákáte!!! 😠 Já vás vyhlížím na klubech a ono prdlajs... 😠
No nic, za trest mizim a dneska už mě neuvidíte!!!!! 😀 😀 😀 😀 😉

inna12
31. říj 2009

Indi, ja na klubu byla!!!
tak a mizim taky! heč ! 😀 😀 😀

cipisek007
1. lis 2009

čáááu, kluby niiiiiiiiiiic!!

Jsem zvědavá jak dopadla Peťa a co hezkýho udělala Elenka a Plánidlo a zase se to nedozvím!!! 😠 😀

menny
1. lis 2009

Ahojky
tak kluby nefrčí od cca 5:10h
sem byla u toho když dojely
Sem vám psala, pak ještě poslala příspěvek jinam a pak chtěla
napsat ještě k nám, ale to už mě nepustilo ☹ ☹ ☹

cipisek007
1. lis 2009

safriš, no dalo se to čekat, že to nepoběží během půl dne

menny
1. lis 2009

A to jsem toho měla dost důležitýho na srdci ☹ ☹
No já nečekala, že to přestane fachat tak brzo ☹ ☹

cipisek007
1. lis 2009

peťo, jen řekni, jestli včera s M. OK nebo ne.

petreva
1. lis 2009

Ahoooj taky sonduju a klub jsou zamrzlý...ach jo...
Zvíře je vzhůru od sedmi a už značně nevrlý, takže půjdem kojit dřív a ven.
Pořád se všude staví a padááá. Jsem jí furt na stopě...
Dneska bude mít E menu...pohanka, masíko, zelenina.
Ty jo musím, dělá zase bébébé

petreva
1. lis 2009


+

petreva
1. lis 2009

jo Elenka stihla pozdravit koukám...ani nevím jak to odeslala.... 😵 mažem baštit

indigo
1. lis 2009

Ahoj kočky, jak zamrzlý? Já tam jsem a píšu a vy nikde? 😕

cipisek007
1. lis 2009

Tak má to ještě mouchy, ale je to super 😀
I blicí smajl tam je. 😀 😀 😀

zulu01
3. lis 2009

Ahoj holky, dlouho jsem tu nebyla, nevim jestli si na mě pamatujete. Asi jenom někdo. Všechny vás zdravím.

Pedí chtěla jsem se zeptat jestli nechceš s náma (se mnou a Áňou) chodit cvičit do Metráče, je tam cvičení pro děti od 6 měsíců do 12 měs. Vede to porodní asistentka a je hrozně fajn. Jinak ta nabídka platí i pro ostatní holky. 😉

carrinka
3. lis 2009

Ahoj holky, jsme tu dlouho nebyla a tak se nebudu ani snažit to dočíst 😀 Mám za sebou další kontrolu, ale byla jsem zklamaná... Byla jsem tentokrát u Špičky a neudělal mi ani UZ, i když jsem se ho na to zeptala - prý je to zbytečný... tak si tam zítra volám, protože by měli být výsledky z krve a budu doufat, že pojedu k Čudkovi na NT... asi chci mít jistotu, že je vše ok, i když pozitivní výsledky by mě měli taky uklidnit...

Mně je pořád hrozně zle... když nezvracím, tak nejsem schopná jíst... už mám dole 5,5kg, ale bříško mi hezky roste, tak jsou snad broučci v pohodě 🙂 Navíc se nám v pátek zabil v autě kamarád (necelých 30 let, měsíc po svatbě), takže nervíky taky pracují a chci moc jít na pohřeb, tak to snad zvládnu a nevybrečím si oči ☹

Mějte se moc krásně, dětičkám posílám pusinky 😅

jaru30
3. lis 2009

Hezký večer všem 🙂
Carrinko, chci se zeptat, ty chodíš do Artu i teď ve 13tt? 😕

carrinka
3. lis 2009

Ahoj Jaru, domluvila jsem se s nimi a chodím k nim do soukromý ordinace - mají ji Špička s Michálkem dohromady v Prachaticích... Na další kontrolu jdu opět k Michálkovi, tak jsem zvědavá 🙂

jaru30
3. lis 2009

jééééé ☹ .....škoda, že jsem to nezjistila včera, kdy jsem se zaregistrovala tady v ČB u nové gyne. Mě to fakt mrzelo, když mě z Artu po potvrzení srdíčka "vykopli" a chtěla jsem tam chodit dál. Spička s Michálkem jsou fajn!!!! Teda, to mě mrzí ☹

carrinka
3. lis 2009

Pokud je nová doktorka ok, tak nelituj 🙂 Aspoň nemusíš nikam jezdit 🙂 Já to mám stejně daleko do Prachatic jako do ČB, tak jsem neváhala... Ale i tak je mi v autě tak zle, že jsem ráda, že nemusím řídit...

jaru30
3. lis 2009

to jo, dr. vypadá že je ok, ale stejně bych radši ke Špičkovi s Michálkem, a klidně bych za nima jezdila. Na netu jsem se dočetla, že mají pacientky až z Prahy 🙂 ale zase to dojíždění, když je pak člověku špatně, musí bejt děs....Já tedy nevolnosti nemám, ze začátku jsem si je pomalu i přála, abych se ujistilla, že je všechno v pořádku, ale teď už nééé 😀 😀 😀

kacena00
4. lis 2009

jé holky, ty týdny ale krásně naskakujou 😵 😵 😵

cipisek007
8. lis 2009

Tady je správně mrtvo 😀

inna12
8. lis 2009

Míšo to jo..jeden by se tu až bál 😀

cipisek007
8. lis 2009

uf, ještěže jsi přišla, už jsem chtěla zdrhnout, tma tmoucí, nikde ani živáčka, nikde ani mrtváčka ... 😀 😀

indigo
25. lis 2009

Fuj tady je hnusně prázdno..... 😕

inna12
25. lis 2009

😀 máš roupy?

cipisek007
29. lis 2009

Jo péče o naše děti nás nějak vysiluje. Jsou plačtivý, náladový, zlobivý, v noci nespí, nikdo nám je nepohlídá... 😀 😀 😀

kacena00
29. lis 2009

nemůžeme jezdit na cvíča a kafíčka a tak takže sme jenom nasraný a vyblednutý závistí, že už ani nemůžeme chodit na ¨ten internet drbat, protože co kdybysme náhodou zjistily, že je na tom některá z nás líp???? bysme se pak mezi s sebou jenom drbaly! 😖 ☹ 😀 😀 🤐 😀