Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

helik3
28. srp 2008

Nazdárek kočky,

zakládám toto téma jaké návazné téma na naše snažilkovské - snažilky ze Sanatoria Art.

Budu ráda, když se tu co nejdříve všechny sejdem a budou se nové těhulky z Artu přidávat a budeme si zde pomáhat a řešit své problémy 🙂

Čekám na Vás 😉

inna12
29. lis 2009

tak tak...jsme na tom fakt zle...že se nejdem rovnou zahrabat 😀

cipisek007
30. lis 2009

a všichni společně!! 😀 😀 😀

marrsee
15. pro 2009

Ahoj tak já mám také za sebou sanatorium ART a budeme mít jedno mimčo, ještě v pátek tam pojedeme na kontrolu, ale už od pondělí vím že máme srdíčko, chodím i ke svému Gyn... kolik z Vás tu má dvojčátka?

hella123
3. led 2010

ahoj maminy...i já se mezi vás přidávám..jezdila jsem do ARTU pře 4 lety...5.1.2006 jsem měla IVF 2.10.2006 se mi narodil klouček...nenechám na ART dopustit je to skvělé zařízení s užasným personálem.... 😀

marrsee
11. led 2010

Ahoj já tam byla také spokojená, je tam opravdu moc příjemný personál, pokaždé když jsme tam jeli tak jsem se těšila.

jara
15. led 2010

Ahoj holky, my jsme byli v Artu začátkem ledna. Manžel dával spermíky a já jdu na krev koncem tohoto měsíce /to bych měla být 2.-4.DC/. myslíte, že už od tohoto cyklu bych mohla začít stimulovat nebo budou čekat ještě na výsledky z krve??

marrsee
16. led 2010

To netuším, my když jsme šli na pohovor byla chvilku po menstruaci, vzali mi krev a při další už jsme začali stimulovat, ale podle mého názoru budeš muset čekat na další cyklus, protože se začíná ten druhý den, první voláš a oni Ti řeknou kdy máš přijít na kontrolu, takhle to bylo teda aspoň u mě...

petramiky
3. bře 2010

Ahoj holky, chtěla jsem se zeptat, jestli nevíte, jaká je "provozní doba" v sanatorium Art a jestli při první návštěvě je nutná přítomnost manžela?

lenkacar
11. bře 2010

holky já přišla na návštěvu kde jstéééé???????????????????????

lenkacar
11. bře 2010

petro jsou tam tuším od půl 8 do 16hod.a na 1 návštěvě se mnou byl ,páč nám hned brali krev 😉

lenkacar
11. bře 2010

tak jsem vám zkoukla miminka ,jenom innka to smázla ..pěkně vám to holky roste ,radost pohledět 😵 😵 😵 😵 ,míšo holky jsou veliké krasavice a to přáníčko vánoční je nádhera 😵 😵 😵

inna12
28. bře 2010

jé ahoj Leni!! sem jdu náhodou kouknout , sem myslela, že už je to dávno zapadlé,..nějak se mi stýská po koníkovi 😅
Leni, jak se máš? co práce?

zuzka84
28. bře 2010

Zdravím Lenku 😀

bohumilka1
10. čer 2013

ahoj holky, můžu se k vám přidat? Též chodíme do ARTU, 3 neúspěšné pokusy IUI a teď 13.6 jdeme na konzultace na IVF.... bojim bojim 🙂 nevíte jak se pohybujou ceny léků? Jsem z toho uplně na dně 🙂 brzo co?

petra54
4. lis 2013

ahojky,také chodím do Artu,před měsícem jsme byli na 1.IVF ale bohužel neúspěšné......

xaxanka
9. lis 2013

holky je tuu jeste nejaka snazilka......

engele
14. lis 2013

Založila jsem novou diskusi k porovnání různých CAR, pokud budete mít čas a chuť poprosím Vás o Vaše objektivní názory ať pomohou nováčkům dále v jejich rozhodování :
https://www.modrykonik.cz/forum/asistovana-reprodukce/porovnavani-car-vase-zkusenosti/

Moc díky!

daniela1906
20. lis 2013

Ahoj snažilky. Jsem tu dnes poprvé. Včera jsem byla na 1.IVF! Byl to krásný pocit vidět to světýlko 🙂 V sobotu po odběru vajíček mi embryoložka řekla, že by se přikláněla k tomu zůstat hned na neschopence a včera mě poslali domu a jediné co mi řekli, tak že nemám chodit do sauny. Hned ráno jsem jela k mé gynekoložce, kde jsem strávila celé dopoledne než jsem přišla na řadu a ta mě nechala na neschopence. Holky museli jste ležet? Chodili jste do práce? A co Vám potom hned řekli?

xaxanka
20. lis 2013

holky chodi sem jeste nekdo

xaxanka
21. lis 2013

je tu jeste nejaka snazilka

papkla
20. únor 2014

@xaxanka Ahoj,koukam,ze diskuse nejak zamrzla. Jestli je to jeste aktualni rada si popovidam.

petra54
21. únor 2014

ahojky holky......take chodim do Artu,personal super,ceka me 2IVF mam uz dokonce doma i injekce na stimulaci ale cekam jen na menzes,ktere ne a ne prijit.☹
tak snad se dockam.
Zatim papa

papkla
25. únor 2014

Tak ja jsem dnes po ET. Takze ja cekam, cekam 🙂

petra54
10. bře 2014

tak holky,odebrano 10 vajicek,vsechny se spojili,to desate dokonce dvema spermikama,ale to rovnou ukoncili a dnes jdu na ET dvou embryjek,tak snad uz se zadari....... 😒

gabca84
20. srp 2014

Ahojky holky mela jste nektera minimalni stimulaci

barciik1
25. kvě 2015

Ahoj holky, funguje ještě tato diskuze? 🙂

kajinka2
3. únor 2016

Ahojky Holky jste tu nějaká snažilka?

natysnovec
10. led 2018

Ahojkx holky jste tu jeste nekdp v te konverzaci?

lili_2
19. čer 2018

Ahoj holky jsem v 34 týdnu a rozhoduji se kde budu rodit, máte některá čerstvé zkušenosti z jindřichohradecké porodnice?