Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

helik3
28. srp 2008

Nazdárek kočky,

zakládám toto téma jaké návazné téma na naše snažilkovské - snažilky ze Sanatoria Art.

Budu ráda, když se tu co nejdříve všechny sejdem a budou se nové těhulky z Artu přidávat a budeme si zde pomáhat a řešit své problémy 🙂

Čekám na Vás 😉

helik3
autor
25. lis 2008

MENNY koukej kočárek nafotit a dát do alba, anebo pošli odkaz přesně toho co máš 😉 pro inspiraci 😉

helik3
autor
25. lis 2008

jo v pátek a v sobotu mají v Ditě nějaký výprodej či co dětského textilu. Náhodou jedeme v sobotu do Tábora, tak tam asi jukneme 😉

petreva
25. lis 2008

Dobré ráno,
MENNY, tak jaký je kočárek?? To kuli mě klidně spi 😉 je to ale děs, kdybych věděla je to tak nebo tak, věděla bych jak se zařídit, ale bolest byla podobná té první, tak jsem to nechala být, nahřála si polštář a šla si lehnout...dneska jsem ale na záchodě zase nebyla tak čekám, kdy se břicho ozve ☹ Někde jsem četla, že ti kontrola dopadla dobře, to je bezva. Viděla jsi mrňouska?
HELI, no v pořádku...můžu jakž takž fungovat...jak sem dávala myslím Barča, odkaz na ty košilky...mám tu modrozelenou se želvičkama. Je bezva bavlněná a i kojit se bude dobře. Jen si tam našiju nějaký suchý zip, abych se neprobouzela s prsama nad peřinou, ale jinak je příjemná a prostorná 😉

helik3
autor
25. lis 2008

jojo Evi od BArči jsem si odkaz stáhla, určo vyberu. Ale pojedu za týden do Tábora a Menny tam nakupovala v bezva obchodu za dobré ceny, tak tam chci taky juknout 😉

A jak se cítíš dnes???

petreva
25. lis 2008

No, s obavami jsem se nasnídala...zatím to jde, jen cítím to místo, ale nebolí jako jindy...
HELI čtvrtek se blíží, viď. Těšíš se nebo máš obavy? A co manžel? Určitě bude naměkko. Je tam taková velká obrazovka a krásně vidět miminko, i když z vyšetření je to takový chaoz. Přesto je to krásný...ukáže vám srdíčko...no, všechno. Já bych se k vám přifařila a pokochala se 😵 Klidně se na všechno ptej, sám ti toho asi moc neřekne 😉

petreva
25. lis 2008

Mončo zdravím, nějak jsi mi unikla...nějak začínám obdivovat vás těhotný v takových týdnech. Neumím si to představit...a mám z toho asi trochu obavu. Hlavně z těch mojich střev 😔

menny
25. lis 2008

Ty jo, je mi děsně zle. Zvracim jak amina.
Děsně mě bolí žaludek. Včera mi dal dr. železo.
Mám to brát na lačno a nedělá mi to asi dobře.
Ježiš mě je hrozně.
☹ ☹

petreva
25. lis 2008

Péťo, to je děs!!! Hele, taky beru železo, už dlouho...doporučují na lačno, ale když je ti tak zle tak se na to vyprdni, vem si kus rohlíku nebo tak něco a až pak prášek...jen k tomu nepij černý čaj. Jinak by to mělo být dobré...a snídaňku pak. Opravdu to může být tím železem...
Drž se, beruško, celá trávicí soustava je na prd. je to blbě vymyšlený, celý... 😔

helik3
autor
25. lis 2008

Evi jedeme v pátek, ráno zubař a potom hned Čutka 😉 Hlavně aby bylo vše v poho, přeci jenom když toho prcka necítím......Jojo manža jede se mnou, jde i k tomu zubaři na prohlídku-drží se mnou basu 😀 😀 no jsemna něj zvědavá, on není moc cíťa, tak uvidíme 😉

Ježíš Menny prosím Tě po železu?? To bych spíš myslela, že to bude něco jiného, než nějaká tableta??!!

petreva
25. lis 2008

Pravda, Heli, vy jdete v pátek, už se mi to motá...ten můj taky navenek není moc cíťa. Když jsme se poznali, nešlo mu ani moc mluvit natož o pocitech...i když jsem mu ukázala testík nejásal, jak jsem čekala, ale zklamaná jsem nebyla, vím, že to uvnitř cítí jinak. Na utz taky nebyl vyplesklej, jak píší některé holky. Hladil mi nohu a jen koukal...ale v očičkách měl světýlka 😵

helik3
autor
25. lis 2008

no každopádně se těším a bude-li vše v pořádku, dám se do nakupování 😀 😀

cipisek007
25. lis 2008

Ahojky holky!!

Teda, tady je to velkej lazaret!

Evi, jsem ráda, že je líp, ale kdyby něco, tak slib, že pofrčíte k doktorovi! Moje gyndr. mi říkala, že mám radši přijít 10x se zaraženým prdem než nikdy. A má pravdu.

Peťo, to je ti fakt tak zle po železu? Tak to je drsný! Jestli ho dostanu taky, tak to určitě ponesu stejně. Zvlášť teď, když mě pořád bolí žaludek (už zase a to jsem měla k snídani chleba s marmeládou 😖 )
A co kočárek? Už jste ho složili? Hoď nám aspoň odkaz, teď si ho nedovedu vybavit 🙂

Helčo, nevím proč, ale já si myslela, že jdete k Čutkům ve čtvrtek. Ale to je jedno. 🙂 Co pohyby? 🙂

JInak hlásím, že o víkendu, jestli se mi vrátí David (mají to teď nějaký zmatečný v práci), tak jedeme koupit ty lehátka Fischer Price, jak jsem na ně minulý týden dávala odkaz. Udělala jsem oči na Davida a řekla mu velký plusy a bylo 😀

helik3
autor
25. lis 2008

normálně jste mě tak rozhodily a zblbly, že jsem se šla podívat, kdy tam fakt jedeme 😀 😀 Prostě v pátek!!! 😀 😀

Pohyby Míšo stále nikde, i když možná mi něco občas v tom břiše ťukne, ale prostě si vůbec nejsem jistá jestli to může být ono 😒 jak často jste to cítili ze začátku?? Je možný, že třeba fakt jenom jednou za den?? To je asi blbost, co??

Jéé to gratuluji k lehátkům 😉 se budou cácorkám moc líbit 😉

petreva
25. lis 2008

Míšo, zdravím tě. Ve čt. jdu konečně na kontrolu...tak mu všechno řeknu...jen z váhy se mi asi zamotá hlava, nějak rostu do všech stran ☹ a kdyby to trvalo nějak dlouho, myslím bolesti, tak bych asi fakt jela. Sice na mě koukali, jako když jsem přijela se zlomeným nechtem, ale kašlu na ně. Je to moje dítě a já mám bolesti, takže ať mě pěkně vyšetří, však mají dobře zaplacíno 😅 Takže koupíte ty lehátka, já jsem do něj úplně blázen...Péťa souhlasí, že bychom ho taky pořídili, jen musíme trochu našetřit...nás snad nic netlačí, tak to zvládnem.
To s tím žaludkem je teda taky nepříjemný, to se člověku ani do jídla nechce, když ví, co bude následovat, viď...už abychom měly po porodu, bylo nám všem dobře a miminka byli taky v pohodě jak to jen půjde...jé to je idea 😅

cipisek007
25. lis 2008

Helčo, ze začátku to fakt cítíš mnohem míň až málo. Mimčo je ještě malý a má dost místa 🙂
Taky doufám, já je chtěla od začátku, ale pak nám bylo porazeno, že nám stačí autosedačky a tady jste mě nahlodaly, že autosedačky nemůžem polohovat, tak to byl jeden velkej argument a vyšel 🙂 Navíc tyhle lehátka jsou až do 18ti kil, takže je holky pořádně využijou 🙂

Evi a přitom mě teď tak chutná! Sice si pořád vybírám, co bych snědla, jsem jak mlsná koza. Ale zase jednu výhodu to má, aspoň tolik nepřiberu 😉
Čoveče, já na pohotovosti byla v těhu zatím jen 2x a byli na mě pokaždý moc hodný. Jak sestřičky, tak obá doktoři. A to jsem tam byla v sobotu odpoledne. Ještě se mi skoro omlouvali, že po mě chtějí 90,- Kč. Já bych jim v tu chvíli zaplatila i víc 🙂
A který to lehátko budete kupovat? Nebo ještě nejste rozhodnutý?

petreva
25. lis 2008

Heli, taky si pamatuju, jak to bylo ze začátku neidentifikovatelný až jsem si říkala, jestli si to nějak nenavozuju sama, když na to pořád myslím a pozoruju se. Mě se zdálo, jakoby se mě jen tak něco něžně dotklo zevnitř a taky třeba jen jednou za den. Já nemám silný pohyby ani teď, nějaký kopance nebo boule, to ne. Pořád je to takové "něžné", ale už častější. Taky si myslím, že to bude ono 😉
Míšo, mě se líbí a přijdou mi nejpraktičtější po všech stránkách stejné, jako jsi vybrala ty. Jsoukrásně barevný, houpací, vydrží až do 18kg (což u jiného jsem neviděla) a ta cena 😉 asi by se na nich našli mouchy, ale já je nehledám 😉

cipisek007
25. lis 2008

Evi přesně. Mě se zalíbilo hned napoprvý. Docela jsme jich viděli hodně, ale některý byly hodně mělký, že bych se bála, že z toho mimi vypadne. A prodavačka mi to pak odkejvala. Samozřejmě se mi i líbily ty dražší, ale když já to potřebuju 2x a to fakt nejde. A jak píšeš - nikde jinde jsem neviděla, že by lehátka byly až do 18ti kil. Taky se mi na tom líbí ta hrazdička s hračkama, to některý taky nemají. 🙂

petreva
25. lis 2008

Holky, jdu...dneska razím do knihovny. Půjčila jsem si vánoční cukroví,nějaké vybrala a tak to musím odnést a tak počumnout, jaké jsou nové knížky. Možná si půjčím něco odpočinkovýho. Pořád něco "studuju"...
Mějte se!!! A ať je nám všem dobře!!!

helik3
autor
25. lis 2008

díkes kočky, tak třeba je to fakticky už ono 😉 😉 budu si myslet, že jo a bude vše v pořádku 😀 😀

chystáme se po Čutkovi do baby centra, to bude asi mazec, co?? Nikdy jsem tam nebyla, manža taky ne, to nám z toho asi půjde hlava kolem, že jo?? Hele a kde to je?? Někde u výstaviště?? A dá se tam v poho zaparkovat??? A ještě otázečka od místních, kam si máme dojít na dobrej gáblík??? Myslím, že od Čutky vylezeme kolem poledního, tak někde tam?? Anebo někde u toho Baby centra? Anebo máme zajet někam jinam?? 😉

Hele když mi na pohotovosti píchali pregnyl, tak se mi taky omlouvali, že musí vybrat 90Kč 😉 Taky byli moc milí 😉 😉 Nevěděli jestli vybrat nebo ne a pak říkali, že kdybych šla v týdnu k obvoďačce na píchnutí, tak že ta vybere 100Kč za aplikaci, takže ať jim dám 90 za pohotovst 😀 😀 😀

Léhátka jsou skvělá věc, skoro všechny kámošky je mají a nemohou si je vynachválit, hlavně jak je to polohovací, že se ten mimís nenudí jenom na zádech 😀

cipisek007
25. lis 2008

Helčo, Bejbycentrum je oooooobrovská dvoupatrová loděnice plná věcí, věciček a různých serepetiček. Opravdu vám půjde hlava kolem. A těch kočárků co tam mají. To by člověk nevěřil, že jich je tolik!! Všichni jsou tam strašně ochotní, poradí, nevnucujou nejdražší, ukážou jak kočár skládat atd. atd. Fakt z první návštěvy jsem byla dost paf 🙂
Jinak se tam dá zajet pouze ve směru z města, ještě před křižovatkou u Výstaviště, těsně za Dlouhým mostem je odbočka doprava k řece. Kousek popojedete a pak už to uvidíte. Je tam předtím parkoviště.
No a oběd u pol. Jih. Čoveče to nevím. My jsme si teď oblíbili restauraci Bergamo, ale ta je na výpadovce na Hlubokou, tam určitě nebudete zajíždět. U výstaviště nezklame určitě Hacienda Mexicana, ale je dražší.

cipisek007
25. lis 2008

http://www.mapy.cz/#x=133146528@y=132003872@z=1...

přejedete přes řeku a hned za ní doprava. Je tam sice nakreslená šipka na jednosměrku, ale myslím, že to nikdo nedodržuje. Navíc tam nikde není značka "jednosměrná ulice" 🙂

cipisek007
25. lis 2008

Tak holky, já se loučím. Možná se tu ještě odpoledne ukážu. Uvidím.
V každým případě na nás zítra v 10:45 myslete, jdeme do poradny. Já se pak odpoledne ukážu a dám vědět, jak jsme dopadly.
Všem krásný den 😵

menny
25. lis 2008

holky moje, už je mi vcelku dobře.
Fuj to byl mazec.
V příbal. letáku jsem četla, že se může vyskytnout
tlak v žaludku. Jako tlačil mě tak, že jsem myslela, že mi
praskne břicho.

Děkuju moc, že jste na mě myslely.
Sem se pěkně zapotila.
No nevim, jak si zítra ten prášek vemu.
Na lačno to už zkoušet nebudu 😖

Helčo to se v tý ditě možná potkáme 😉
Taky tam pojedem nakupovat
Jinak ten krámek s noč. košilema a spodnim prádlem
je na tý ulici jako poliklinika. Je to i na tý straně.
Když bys šla od polikliniky po tý ulici směrem k nádraží,
tak je to asi po 100metrech. Naproti jsou hudebniny.
Je to prostě přímo naproti přechodu.
No neumim moc vysvětlovat, ale dyžtak brnkni
až tam budete, tě naviguju 😉

Jo mě to lehátko ještě nedorazilo. Sem myslela, že když mi
včera volali ty týpci z rozvážkový služby, že mi ho vezou
a on to kočár. To byl šok.
Počkám do konce týdne a pak jim brnknu, kde se mi to lehátko toulá.

Kočárek nafotim snad odpoledne. Povezem ho k našim.
Nechci si ho tu nechávat a ani se sem teď moc nevejde.
Takže do porodu ho budu okukovat u rodičů. Taťka má dobrej
foťák, tak ho vyblejsknu 😉

Kočky jdu hajat. Nějak mě tohle ráno znavilo, musim nabrat
sílu v podobě spánku.
Zatim papa

helik3
autor
25. lis 2008

jéé díky Míšo za popis, to trefíme 🙂 Jojo Hacienda Mexicana znám, tam jsme párkrát byli - protože jsem studovala na zemědělské fakultě 😉

Ale výborný je tvůj popis jednosměrky-stejně to nikdo nedodržuje 😀 😀 😀

Vždyď budem autím, to je jedno kam zajedeme, klidně na tu výpadovku 😉 uvidíme 😵

Zítra držím palečky aby poradna byla v pořádku, pak půjde ve čtvrtek Evča a v pátek já 😉

helik3
autor
25. lis 2008

no Menny díky za popis, ty hudebniny asi budou stěžejní bod 😉 😉

Nevíš co všechno v tý Ditě budou mít?? Má to být výprodej anebo normální prodej?? Maji nějakou akci?? K nám leták nedošel, psala mi to známá a my tam náhodou v tu sobotu jedeme a když bude v pátek u Čutky vše ok, tak určo utratíme nějakou korunku, vždyť jsem ještě nekoupila vůůůůbec nic 😉 😉

na kočárek se moc těším, taky se mi docela líbí, tak ho prohlédnu důkladně 😉

hele tak si to železo prostě dej při snídani, se nedá nic dělat!! 😉

No jako s tím kočárkem aniž by Ti zavolali dopředu to nemá chybu, to Ti povím - ono kdo má dneska doma 20tis. v šuplíku, že??? Kromě důchodců tedy.... 😀 😀 😀

neboj lehátko přije během zítřka tipuji, nebo v pátek 😉

menny
25. lis 2008

v ditě maj třeba ubrusy, polštáře, peřiny, fusaky, dět. čepice, chrastítka, body,
dupačky, povlečení, nebesa, zábrany kolem postýky, těhu věci... No maj toho hafo.
Co ale daj všechno do prodeje nevim.
Neni to ale výprodej zbytkovýho zboží, ale prostě akce. Ten den to bude za levnějc,
ale normálně na krámě je to za plnou cenu.
Teď jsem se trochu najedla, tak snad žaludek zůstane v klidu.
Teď jdu ale zalehnout, už se mi klíží očíčka

straspytelka
25. lis 2008

Ahoj holky, teda vy toho nekecáte takhle po ránu 😀 😀
Evi, tak co sejdeme se spolu? 😉
Jdu vás dočíst 😉

helik3
autor
25. lis 2008

ahááá, tak to bych mohla zakoupit i vícero věcí kdyby to bylo za lepší cenu 😉

Jenže já vlastně ani nevím co kupovat, budu muset pořídit nějaký seznam 😉 bez toho se asi neobejdu 😉

Tak dobrou noc 😀 😀

já jdu za chvíli papat 😉

helik3
autor
25. lis 2008

nazdrar Strašpy 🙂 ono po ránu to ještě jde, ty odpoledne jsou moooc pracovní 😀

jak se vede??

straspytelka
25. lis 2008

Helik, díky jde to akorát dneska jsem toho moc nenaspala, boleli mě kyčle 😒 a asi jak muž byl na noční, tak se doma víc bojim bejt sama, tak sem se furt převalovala 😀