Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

helik3
28. srp 2008

Nazdárek kočky,

zakládám toto téma jaké návazné téma na naše snažilkovské - snažilky ze Sanatoria Art.

Budu ráda, když se tu co nejdříve všechny sejdem a budou se nové těhulky z Artu přidávat a budeme si zde pomáhat a řešit své problémy 🙂

Čekám na Vás 😉

petreva
25. lis 2008

Strašpy, taky chodím vedle Lidlu...už jsem chtěla jít, ale ještěže jsem tě takhle zastihla. Ale ty bydlíš na sídlišti, ne? Ještě asi půjdu na záchod, možná,jestli to není zae jen planý poplach, pak na sebe něco hodim a můžu vyrazit. Nebudeš mít ještě obídek? Já už můžu kdykli. Takže písni, a někde se sejdem, nebo ti půjdu naproti...prostě už dokonči myšlenku, mě je to jedno 😉
Jdu sbalit batoh a kouknu...jů já se těšim 😉

petreva
25. lis 2008

Straspy, smazala jsem si sms, prosím, prozvoň mě!! Jsem pako...Tak na horním náměstí za půl hoďky?? Budu mít modrou bundu a oranžový batoh. Stoupnu si ipod kaštany k info ceduly, jo??

helik3
autor
25. lis 2008

haha, tak tady se koná srazík??? TAk doufám, že jste se našly 😀 😀

Já jsem po obídku,no žádná sláva ale šlo to, dneska jsem tu až do čtvrt na pět, bléééé a domů se dostanu až ve čtvrt na šest, 😠 😠 😠

No musím to do Vánoc vydržet, pak 14 dní volno a 14 dní v lednu a adiooos 😀 Jinak jsme se včera se šéfem domluvili docela zajímavě, budu pomáhat z domova za slušnouodměnu 😉 😉 Takže se nemusím moc öhlížet na finance při nakupování pro sebe a mimíse 😉 😉

menny
25. lis 2008

Tak já jsem vyspaná a je je mi dobře.
Jen mám hlad. Jen nevim co si vzít. No snad
už se muj žaludek 100% umoudřil

Jo Helčo tenhle pohovor si myslela. No tak to je fakt
super 🙂 To ti šéfík udělal radost co

menny
25. lis 2008

Helčo, víš kde je v Táboře cukrárna Sandra??

helik3
autor
25. lis 2008

jojo to vím, mají tam -nebo spíš měli (protože už jsem jí tam neměla snad8let) skvělou zmrzlinu🙂

jjo tenhle pohovor jsem myslela, nahradí mě holčina co ut byla a je doma na rodičovské a bude chodit na půl úvazku a tu druhoupůlku budu dělat já z domova 🙂

menny
25. lis 2008

Tak jak máš Sandru, tak půjdeš tou ulicí dolu ( je tam obchůdek s dětským oblečením
/na půl se sekáčkem jmenuje se Šatníček) a přejdeš dole přechod a jsi u toho obchůdku
co jsem ti psala 😉
Takhle to určo najdeš

menny
25. lis 2008

Tys psala, že nějaká holčina si na to místo netroufá,
si to rozmyslela?
Je fajn, že budeš trochu pracovat při mateřský.
Aspoň neztratíš krok 😉

menny
25. lis 2008

Jo a ještě, když budeš na tý ulici jak je ten krámek,
tak kdybys chtěla, tak když půjdeš po ní směrem do města,
tak narazíš skoro na konci na obchůdek s dětskym.
Tam to maj fajn.

helik3
autor
25. lis 2008

díkes Menny, já vím že je tem studio rolletic-jezdila jsem tam předloni asi tři měsíce 😉

no to víš, ale to jsem ještě po dětských krámcích nekoukala 🙂 jo a do toho Šatníčku tam ne, jo?? To i vím kde je 😉 Já to tam prošmejdím 🙂 kdyžtak zavolám, ale stejně tam půjdu se podívat až toho 4.12 😉

No ona ta holčina si moc netroufá pořád, ale vezme to, tak snad si to nějak "sedneů ono taky se třemi dětmi, které jsou dvojčata 4 roky staré a prcek je 2,5roku starý to asi bude záhul! Ale rodičovská ji ofíko končí v srpnu, tak by stejně musela něco hledat 😉

menny
25. lis 2008

jé taky jsem tam chodila na roletic
Třeba jsme se tam potkaly 🙂
No kdybys něco nemohla najít tak brnkni 😉
4.12. se budu těšit 😵

helik3
autor
25. lis 2008

jojo rolletic je výborná věc, škoda že není tady u nás 😉

Byla tam fajn holčina-dcera majitelky-jsme si moc rozumněly. Ale my dvě jsme se tam asi nepotkaly, to bysme si pamatovaly 😉 Akorát tedy nevím, proč si tam chodila??? 😀 😀 😀 😀 Vždyť seš jako žížala 😀 😀 😀

Jojo 4.12. se uvidíme, doufám, že Barča dopíše ten svůj román a přijde s klidnou hlavou 😉

menny
25. lis 2008

Ta holčina je moje kamarádka a ten roletic je vlastně její.
Byl to relax. Hlavně se mi děsně líbilo, jak mě zabalila do
takovýho skafandru ( nevim teď jak se to jmenuje) to sem u toho
skoro usla.
Za chvilku příde manža a vezem kočík k našim. Už aby byl únor.
Já se tak těšim na Matýska!!
Tobě budu v pátek držet všechny palce!!!!
Přeci jen se nepodíváte mimískovi mezi nožky?
Nám teď doktorka u Čutky zvětšila pindíka skoro přes celý monitor.
Ten byl 😀 😀 😀

helik3
autor
25. lis 2008

nene Menny to mezi nožičkama není pro nás 😉 budeme to hlásat hned ode dveří 😉 podle mě z kazety to nepoznáme 😉 no kdyby se někdo prokecl, no tak se svět nezboří 😀 ale lepší bude to tajemství do dubna 😉

jojo s tou holčinou jsem byla taky kámoška, je přátelská, i jsme si chvilku psaly, ale znáš to...

Tak to tys byla na lymfodrenážním zábalu nebo či co - to já cvičila na tom rolletiku a nic víc-mě už nikam nezabalovala 😀 😀

Koukej kočárek nafotit, zítra si ho chci prohlédnout 😉

cipisek007
25. lis 2008

Jako Helčo, já jsem ani nevěděla, že tam je jednosměrka, ale všici, co tam jezdí, tak tam jezdí obousměrně, jak vjíždějí, tak vyjíždějí a opravdu jsem tam neviděla značku jednosměrná ulice 🙂

Peťo, to vám to zvětšila až takhle detailně? 😀 😀 Tak to je pecka 😀 😀

cipisek007
25. lis 2008

Kurník, vy snad máte čuch, že přicházím. Kdykoli přijdu, tak všici zmizí 😀 😀 😀 😀

cipisek007
25. lis 2008

Inu já se jdu zase natáhnout 🙂 Zítra nezapomeňte držet pěsti! Páčko!

menny
25. lis 2008

Tak k našim frčíme až zítra. Takže na foto si musíte počkat.
Helčo až budete v bejby centru, tak tam ho maj, tak ho můžeš prozkoumat 😉

Míšo zítra na vás budu myslet !!! Držim palečky !!!
Kdyby něco, tak písni jo.
Ty přátele ti snad brzo pošlu, manža furt něco šlechtí na PC,
takže momentálně máme vyndanou mechaniku
Jinak dr. udělala fakt pořádnej detail pindika 😀 😀
Byla to sranda

Teď mě napadlo, včera jsem viděla Mama mia.
Kdo má rád filmový muzikály, tak můžu doporučit

Bolí mě hlavinka, tak se jdu natáhnout. Ten dnešek je fakt mazec.
Snad zítra bude ok.
Tak se hezky vyspinkejte! Papa

helik3
autor
26. lis 2008

Míšo, dej hned vědět jestli jste ok, ale věřím že jo 😉 Dnes už Ti naskočil 32tt 😵 😵 😵 vy jste šikulky 😉

TAky mě večer rozbolela hlava, ale už je to v pořádku 😉

hele nemáte někdo natočené Ztracené??? Jsem neviděla v neděli ten díl-jsem věděla, že nevydržím, tak jsem psala mamce ať mi ho natočí a ona mi natočila sice správný čas, ale Primu místo Novy 😢 Takže jsem od začátku neviděla první díl 😢 Kdyby to někdo měl, budu moooc ráda 😉

petreva
26. lis 2008

Dobré ráno 😵
HELI, taky jsem je scháněla, kdybych se dopátrala dám ti vědět. Chtěla bych je dát P. k Vánocům, on to děsně žere a myslím, že by měl radost...
MÍŠO, moc na tebe myslim a držím. Jsem moc moc zvěqdavá, jak jsou holky velký, určitě nám přijď říct!!
MENNY, včerejšek ti téda dal zabrat, viď 😨 jak je po ránu? A Davídkovi je jak? Jé vám se to tak kulatí, čísla vedle jmen...už bych taky ráda aspoň 28...tudle jsem si na tebe vzpomněla, "vypadává" mi SI, toje kloub na bedrech a pořád mě zlobí...sama si ho nenapravím a než přijde P. z práce tak pajdám. Ani nevim, jak třeba posílit svaly kolem, aby to dalo pokoj ☹

Jinak břicho bylo včera trochu lepší. Občas zabolelo, ale už to není takové...Zítra jdem na kontrolu asi budu mít šoky z čísla na váze. Připadá mi, že se mi zvětšili prsa, mám je i nějaký teplý či což a břicho nějak míří ku předu...

helik3
autor
26. lis 2008

ahoj Evi,
no to by bylo super kdybys je sehnala 😉 😉 taky na moc věcí nekoukám, ale Ztracené jo, ty můžu od začátku, i když teď už je to taky ujeté 😉 😉

Tak to je dobře, že už je líp, no ještě máš hooodně před sebou, tak se drž!!! neboj kontrola bude v poho, váha taky 😉

No prosím Tě, co s tím kloubem máš??? Ty jsi taky dobrá, taky máš od všeho kousek, co?? 😀

petreva
26. lis 2008

Heli, určitě dám vědět, ale jak píšeš, už je to taková ujetina a začíná mi unikat pointa...
Ále s tím kloubem, to je taková prkotina, sice je to nepříjemný při chůzi, ale znám horší věci...proti psych. bolesti se těžko bojuje a to je mnohem horší...tohle je brnkačka.
Za chvíli se přehoupneš do 6. měsíce, viď. Jsem tak zvědavá, co budeš říkat na utz u Čutky 😵 Tak ty pokukuješ po kočárku co má Menník? Péťovi se taky moc líbí, ale je na nás už moc drahý, i když je asi vymakanej.

helik3
autor
26. lis 2008

No Evi jasný proti psych. nemoci je skoro všechno brnkačka 😉

no kdybys to sehnala, stejně bych si to ráda přepálila 😀 nic jiného takhle nesleduju, ale jak jsem teď už taky více unavená, tak přeci jenom do půlnoci čučet na bednu 😖

No do 6.m se přehoupnu přesně za 14 dní 😉 Ty seš tam čerstvě, teď, že jo??

Na Čutku se moooc těším, jsem zvědavá, připravená na vše, že je to podivín, někdy prý neochotný, ale což, hlavně že je to odborník 😉 Jsem mírně nervní, rpotože jak se ten človíček ve mě nehýbá a už jsem ho bez týdne neviděla 2 měsíce, tak vlastně ani nevím jestli je vše ok 😔

No pokukuju, docela se mi líbil, ale vůbec nevím jaký, líbí se nám taky X-lander, ten Peg perego anebo tenhle casualplay, uvidíme co nám poradí, nějak jsem jenom koukala co se mi líbí a ty věci na který bych asi měla koukat jsou zatím v pozadí 😉 😉 Chceme trojkombinaci, limit 20tis., takže do toho se asi vejdeme dobře, snad 😉

Stále čekám na vrácené peníze z pojišťovny za náš stornovaný zájezd, dobrý ne??? Jsem tam telefonovala a bylo mi řečeno, že na to mají 90dní, to je síla!!! Až jsem se rozesmála paní do telefonu, že jako si dělají ze mě srandu???? Že to je jak lhůta na stavební povolení, že jsem si myslela že pracují daleko rychleji - tak jsem si myslela že paní tak nějak naseru nebo píchnu a ona to uspíší, ale krom toho že si napsala moje jméno, tak tím to skončilo ☹ No 90 dní nám uplyne 16.12., tak hlavně aby nám to uznali, máme tam 22 tisíc - to je celej ten kočárek 😠 😠

petreva
26. lis 2008

Heli, to jsou samý krásný kočárky...i když X-landr mi přijde děsně tuctovej, aspoň u nás jich xxx jezdí a jsou jednobarevný, tak mi přijde, že jich je všude moc...ale vy se do 20tis. vejdete i s těma "lepšíma" kočárkama 😉
Asi si to chce ujasnit, co od něj chceš a pak už je vyloučit ty, co to nemají a vybrat mezi těmi co to mají, to je jednoduchý, ne??? 😀 ???
K Čutkovi jsem přistupovala stejně, je švihlej, ale hlavně, ať koukne na mimčo a věřím mu...Co tvoje bublinky??
Jo a možná jsem ztraceným na stopě 😉 jen to nechci moc rozebírat, P. občas nakoukne, tak aby se tady nedočetl.....

helik3
autor
26. lis 2008

no stráááášně jednoduchý to je vybrat kočárek 😀 😀 😀 😀 😀 😀 No začneme v pátek v trom baby centru 🙂 🙂

ba ne,ještě jsem e do toho tak nějak nedala, nezakousla 😉 tak proto netuším, ale až se do toho dáám 😀 😀 pak to musím zkonzultovat s baby prodavačkou Mončou 😉 😉

hele to je super, tak až stopa bude horká, budu ráda, když dáš vědět 😉

No přesně, moje podvědomí Čutka = podivín 😀 😀 😀 a tak to beru 😉 třeba si zrovna padneme do oka, taky mám ráda černý humor 😀 😀 😀 Bubliny zase nikde 😖 včera jsemměla pocit že tak nějak asi čtyřikrát pětkrát za sebou dopoledne v práci, ale pak zase už vůbec nic, tak nevím jestli si to spíš nevsugerovávám 😅

petreva
26. lis 2008

Heli, já si tak na dálku myslím, že je to ono...já i teď si říkám, jestli je to prcek, nebo se mi hýbaj střeva...ale dřív jsi střeva necítila, ne? Nebo nějaký bublinky? Je to něco nového? Tak to je ono...
Dneska si už konečně, snad, ušije ten "pruh" kolem břiška. Koupila jsem si úplet, aby to pružilo, tak se do toho pustím. Taky jsem se chtěla dát do potahu na dečku, aby si měl kde hrát, nebo ji jen tak hodit na zem venku...prostě místo hrací deky. Chtěla jsem obarvit čtyři čtverce, nějak je sešít a něco ještě vyrobit za blbinky a našít je na ni pomocí suchých zipů, aby to šlo odendat. Jsem prdlá, co? Šít teda neumím, jen jak si to vymyslim a sama nějak splácám, tak jsem zvědavá, jak to dopadne...

menny
26. lis 2008

Krásné ráno
Tak Dáda bude asi zas marod ☹ ☹
Učitelce se taky nezdá. Dala jsem ho dnes do školky jen
pro to, že se fotí.

Dnes začínám 28tt 🙂 🙂
S každym poskočením čísla za jménem se mi uleví.
Kéž už by tam bylo o 10týdnů víc. Jsem už teď tak nemotorná,
sotva lezu. Sem doma řekla, že o vánocích sebou kydnu do postele
a zvedám se až začnu rodit 😀 😀 😀

Evi ty to taky fakt nemáš jednoduchý. To si to těhu užíváme co 😒

Helčo písni mi prosim jak to bude toho 4.12.
Mám krapet časový problém.
Ráno jsem zjistila, že škola o který pro Dádu uvažujem,
má ten den od 15h pro předškoláky nějaké mikulášské
tvoření s prohlídkou školy, tak tam chcem jít

petreva
26. lis 2008

Menny, ahoj, abych řekla pravdu, trochu jsem počítala s tím, že těhu nebude růžová zahrada s těmi potížemi, které jsem měla před ním (vždyť víš...) , ale zase takhle náročné po všech stránkách sjem to nečekala a to nejhorší nebo spíš nejobtížnější mě ještě čeká...ale moc myslím na mimčo a mám vůli to táhnout všechno dál...
Téda s tím Davídkem je to pech, viď. Takhle marodit. To má každý rok? A co nějakou podporu pro imunitu? Jo, a máš hezký plán na Vánoce. Vzpomínám na sestru, ta to tak udělala taky, na Nový rok si sedla do rohové sedačky, obložila se chlebíčkama a křupkama a čučela na pohádky. Mluví o tom jako o nejlepším čase...

menny
26. lis 2008

Já měla i s Dádou problémy z těhu. Taky jsem nečekala, že to bude teď
zrovna zábava, ale s takovýma potížema jsem vážně nepočítala ☹
Hodně se bojim co bude po porodu. Snad to všechno zvládnem a Matýsek
bude jako ostatní.
S Dádou už je to fakt mazec, je mi ho hrozně líto. Dnes bych se měla vidět
s jeho doktorkou, tak si s ní musim o tom věčnym marození promluvit.
Měl jít na vyndání nosních mandlí, ale bojim se, že když mu je nechám vyndat,
tak se mu usadí nemoci na průduškách.
Tak fakt nevim.
Jinak plánuju to co tvá ségra.
Každý rok obskakuju svý chlapy doma a letos se nechám obskakovat já 😵

Co sraz se strašpy?
Mažu si umejt makovici, za chvilku frčim se sestřenkou do města.

helik3
autor
26. lis 2008

nazdáár Menny,

no nepovídej že jste zase marodi 😖 😖 chjo, toje smůla. Ale zase mi říkala kámoška, že je to lepší marodit teď ve školce, že ve škole bude zdravý jako řípa 😉 😉 tak snad tomu tak bude 😉

o mě se zase taky něco pokouší, zatím jen tak zlehka, ani cvičit jsem raději včera nešla 😠

menny tak já to nějak rozplánuji a písnu 🙂 mám toho moc na toho 4.12. 😀 To víš, mám jeden den volna z práce, tak bych se strhla 😀 😀 😀

no Vánoce už se těším, my poprvé budeme mít 14 dní volna,juchůůů, jsme nikdy neměli, šli jsme třeba i 22 nebo 23. jak to vyšlo a to jsoupak doma fofry, takhle si to všechno zmáknu levou zadní v klídečku 😉