Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

helik3
28. srp 2008

Nazdárek kočky,

zakládám toto téma jaké návazné téma na naše snažilkovské - snažilky ze Sanatoria Art.

Budu ráda, když se tu co nejdříve všechny sejdem a budou se nové těhulky z Artu přidávat a budeme si zde pomáhat a řešit své problémy 🙂

Čekám na Vás 😉

straspytelka
18. pro 2008

Ahoj holky, teda kam jste se všechny zatoulali, já nás tahám z druhý stránky 😖
Včera motýlek sna 5x za den škytal, tak jsme se s manželem nasmáli, po kom to hltání asi má že 😀 😀

kacena00
18. pro 2008

čau¨ahoj já se toulám mezi cukrovím a táborem, buď kurzik - máme to před Vánocema nahňahňaný, aby ö vánocích bylo volno a včera sem byla na palvču - naprosto dokonalý, ale bylo to takový trochu divný, jak se mi to břicho nadnášelo a malej se přitom mrskal jak o závod..ale¨bylo to opravdu fajn, no a ndes opět - v podstatě za chvíli vyrážím na kurz, zejtra ještě dodělám cukrátka a pak vánoční úklid - konečně!!!!

takže se omlouvám za svou nepřítomnost, omluvenkou budiž mi Vánoce 😀

tak zatim a strašpy, nevíš náhodou jak se dělá čikuládová poleva, tchyně mi poradila, že prý čoko na vaření a ztužený pokrmový tuk, dala sem ho tam trochu ale nevim kolik se ho tam má dát.. a přijde mi že to nemůže na tom cukroví držet...

straspytelka
18. pro 2008

Kačí, tak to fakt nevim slyším to poprvé 😀 Neupsala si se namá to bejt čokoládová poleva ? http://toprecepty.cz/recept/3198-cokoladova-pol... tady je jeden z tisíců receptů 😵

helik3
autor
18. pro 2008

no pro mě kočky omluvenkou budiž mi práce a předvánoční blázinec 😠

jé BArčo tak kurz už v lednu se mi nehodí!! blééé, jak já to udělám a zrovna úterky, kruci,.13. jsem objednaná na 17hod k holiči, hergot to abych to přenodila. No nic, počkám na tu smsku 😉

kdyby mi nepřišla teď smska, tak sem ani nejdu, ale to bych Vám nemohla udělat, mám zprávu od Monči, a to:
Ahoj, Tak jsem byla na kontrole a dr říkal že je to nějaký velký že nemá cenu čekat. Tak se ted doma dala věci do tašky a čekám na manžu až mně odveze. Tak sem ty perníčky nenazdobila 😉 Pozdravuj holky a myslete na mne. Ahoj 🙂

Tak to vypadá na brzký další přírůstek 😉

Kočičky dneska máme firemní večírek, to si dám do nosu 😀 a zítra naposledy, uf 😉 😉 mějte se, ukážu se až to půjde nebo až se ozve Monča, jdu pracovat, zatím pa

straspytelka
18. pro 2008

Monče že držíme pěstičky, ať porod zvládne co nejrychleji a rcek dělá jen radost 😀

petreva
18. pro 2008

Ahoj holky!!
MONI!!! Tak celý můj mozek teď patří jen tobě!!! Jé to budu zase nervozni dokud nebude ona a klouček v pořádku aždý zvlášť!!!
HELI DEJ NÁM VĚDĚT!!!
KAČKO na polevu dávám jednu čoko na vaření + něco přes půl ztuž. tuku a dvě tři kapky octa. Krásně se pak leskne 😉
STRASPY, co ty monitory? A kontrola?? Dělá ti Dr. ultrazvuk? A sama jak se cítíš??

straspytelka
18. pro 2008

Evi na KO jdu zítra, dám hned vědět jo 😉 musím taky na kožní, udělalo se mi na ruce cosi a nevim co to je...snad nic vážnýho 😒 Na utz se těším, méně na odběr krve...a vážení 😀 Dneska jsem to trochu přepískla s poklízením, ale už je to ok, prostě se teď válím 😀 manžel mě potěšil, měl jít na vánoce na noční a nejde, huráááááá 😵 nepůjde ani na silvestra, to je snad poprvé co je v práci, že neslouží... 😉 Mě se tak zhoršil zrak holky, ale byla jsem v optice a tam říkali, že až po šestinedělí bych měla nechat si přeměřit oči, že te´d to nemá cenu, kvůli tlaku a vůbec, že těhotenství to hodně ovlivňuje 😒 tak tu mžourám i přes brýle co mám....Jupí dnes jsem 29tt 😀 spokojená budu když dosáhnu 31 teď 😉

petreva
18. pro 2008

Straspy, ahoj, tak na zítra držím palce! Já dneska byla na cukru...krev mi brala na 4X, vždycky po dvou, protože ji to nešlo...taky se ti zhoršily oči?? A před těhu jsi nosila brýle?? Taky jsem si říkala, že přeměřit a nějak srovnat to má cenu až po porodu, teď je pořád taková bouře v těle, zátěž...tak uvidíme, třeba si daj říct!!Mohly by, protože se mi nechce zase dávat peníze za nový skla 😠 Tak vidíš, jak ti to utíká 🙂 jsi šikula 🙂

straspytelka
18. pro 2008

Jo a jak ti to chutnalo?Mě taky nabírala poprvé nadvakrát, pak už si dala říct, když jsme jí říkala, že mi to teče jen ze hřbetu ruky 😒 No brýle mám, půlku na levé oko a 1 na pravé, ale to se mi zhoršilo hodně, počítám s tím, že budu mít brýle nastálo...teď mám jen na tv, kino a tak...ale mžourám jako slepejš 😠 Bojim se, že to bude první po čem motýlek půjde, až bude rozkoukanej 😀 aspoň to tak holky s brýlema říkají, že je to pro ně magnet 😀 Byla jsem u Žabkoví, tam odtud mám i první, no a vybráno mám, teď mám bez obroučků a to je na prdlačku, pořád se to rozšroubovává a tak musím pinzetou jako blbec co hodinu utahovat...teď si určitě koupím s obroučkama, nějaký jemný, protože už takhle jsem dost nápadná 😀 hlavně prostorově že... 😅 Ty jo, dala bych si horký maliny, nebo nějakou tu čuňačinku...zmrzlinku a šlehačku a ovoce a...a...a... 😀 😝 třeba višně v čokoládě 😝 😀 hihiiiiiiiiiiiiiii 😵

menny
18. pro 2008

Ahojky
Tý jo, tak Monču máme v porodce 😵 😵
Moooooc držim palečky!!!!!
Jéje další mimísek u nás a první ivfářský!!
Jsem napnutá.
Moni myslim na tebe 🙂

Holky mi furt malujem ☹ je to nějaký nekonečný
Taky když neuklízim, tak lítám po městě a dokupuju dárky.
Dnes jsem nechala 2tis. za lego...darda, ale u stromečku
bude mega radost. No a to jsem to nechtěla přehánět, ale neoddolala
jsem a Davídkovi ho koupila.

Supr čupr, že cukr je v pořádku, mám radost 🙂 !!!

Manža má dnes silvestra v práci, tak doufám, že příde v rozumnym
stavu, nerada bych předběhla Monču, ještě ráda bych zůstala chvilku
v celku. No snad to moc nepřežene.

Tak krásný sny
Zítra budu zas uklízet a dopoledne balit dárky...když budu mít Dádu ve školce
Ráno ale juknu jestli tu bude zpráva o Monče a miminku 🙂

kacena00
18. pro 2008

juuuuu tak na vedelejší diskuzi se bude zejtra vyvolávat a tady taky, no to sem měla předsevzetí, co všecko udělám a už vidím, jak se zase budu lepit na koně

straspy, jářikám místo čokoládová čikuládová 😉 🙂

evi dík moc, to je supr receptík, to si přidám v paměti k tomu ztužov. tuku ten ocet

ono to nakonec nedrželo, protože to bylo ještě moc teplý..straspy já právě nechtěla na tohle nic z webu, ale něco ověřenýho, kdyžuž sem se s tím ..ehm ehm srala

helčo, já sem taky dvakrát nebyla, ale i tak to za to fakt stálo, ten kurz je hodně podnětnej, dnes to bylo o kojení a předtím hodně o porodu a musím říct, že jak sem se porodu předtím bála, tak teď sem stráááááááááááááááááááááááášně natěšená a jen doufám, že nám prcek umožní prožít si spontánní porod, bylo to hodně motivující pro mš to, jak nám o porodu ta PA povídala a pak nám pustila moc příjemný video s několika porodama, měla sem co dělat, abych neronila kroupy... 😀

menny já už chci taky být ve fázi balení dárků, ale to ještě nehrozí 😝 😝 😝 😝

chjo!

tyjo, tak dobrou a sem zvědavá, jak zejtra holky rodičky 😉 😉 😉

kacena00
19. pro 2008

tak cooooooo???? nějaký zprávy? ještě je asi brzy no ona kámošce než vyvolávačka zabrala..ale teda je to napínavý!!!

jana.cb
19. pro 2008

Ahojky holky zdravim vas 😉 Helco tak dnes nam Cutka oznamil ze cekame holcicku 😉 jinak je vse v poradku a jak ma byt 🙂 tudiz tobe i Petrevikovi a Mennikovi moc dikes za vse a mejste se krasne 😉

helik3
autor
19. pro 2008

hezké ránko,

tak večírek včera náročný, ale v poho 😉 měli jsme raut a překvapení jako cvičební skupinu Žába, barmanskou show-pak i koktejl zdarma 😉 takže bezva jo a v rámci rautu byla i čoko fontánka, mnaminky 😉

já čokoládovou polevu dělám jenom hořká čokoláda a přidávám jenom mléko,lupnu to do misky a do mikrovlnky, pak rozmíchám a je tááákováááhle!!! Ale musí se vychytat ten poměr mlíka no - ale na vánoce je to ideální, když máčíš např. trubičky, dáš si to ridšía pak když už jenom ohřívám na páře, tak taky houstne jak se déle ohřívá, takže si s ní dělám co chci a není tam ten tuk 😉 Ale třeba ¨na nějaké řezi je ta s tím tukem ideální-o tom octu jsem nevěděla-díkes za tip 😉

jinak teď mi pípla sms od Monči: Ahoj, tak jsem dostala první tabletu a za dvě hodiny jdu na další. Tak uvidím jak dlouho to bude trvat. Pozdravuj holky 😉 Tak jí jdu napsat, jak moc na ní myslíme a držíme palečky 🙂 😉

helik3
autor
19. pro 2008

jejka, jééé Jani gratulace, tak mi tip nevyšel 😉 To je nádhera, krásná zdravá holčička, taky si jí moc přeju, tak to budu mít určitě kluka 😀 prostě všechno naopak 😀 😀 😀

jana.cb
19. pro 2008

Helčo a ty nevis co cekate??Ja myslela ze ty to vis a nechces to jen rict 😉 kazdopadne ja ti ji vyvestila pamatujes? 😉 takze ji mit budes !!! 😉 na kluky tu cekaji jiny paní a zensky my jsme na zensky preci ne? :o)))) tak ja mizim mizime fuc na vikend tak se tu mejte vsechny moc krasne a ahojky a pekny vikend preji 😉

kacena00
19. pro 2008

hmmm helčo, tak díky za tip 😉
to je určo lepší než ten tuk, nojono, jeden věnuju asi tchyňce, protože si aktiv koupila dva 😠 😝

a čokofontánku převelice závidím 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

a já jdu na ouly nebo hnízda či jak se tomu říká, a po zbytek dne sleduju jak ostříž co se kde šustne 😀

helik3
autor
19. pro 2008

nene Jani, my to opravdu nevíme 😉 jinak bysme to vykecali 😀 😀 😀 bude to překvápko! No já vím, žes mi jí vyvěštila, podle čínského kalendáře bych taky měla mít holku, ale znáte to..... 😀 😀 😀 ale vždyť ono je to vlastně jedno, hlavně ať jsou zdravé!!! 😉

jojo Káčo, vosí hnízda, ty letos nedělám, ale normálka jsem zmákla medové trubičky!! BYste koukaly jak jsem je vystřihla 😉 😉 😉 Jsem ani netušila, že jsem tak šikovná 😀 😀 😀 😀

helik3
autor
19. pro 2008

hele Barčo, tak mě napadlo, kdybych měla ten kurz začínat už 6.1.09 tak už bych asi o tom měla něco vědět, co myslíš?? Nespletla ses?? Nezačínal ten kurz v lednu pro porody v březnu?? Já jsem až v půlce dubna...

straspytelka
19. pro 2008

Ahojky :objeti:
Tak jsem dorazila domu po KO 😉 Tak jsme v pořádku, CS 0 😀 😀 😀
Jinak mi vzala krev ani nevim na co, asi na protilátky... :roll: pak stěr, protože mám mikozu ach jo... 😉 taky jsem doatala zase na zyvádění na 10 dnů GLOBULUS CUM NATRIO TETRABORICO 0,6 CSC :? dobrej název 😵
Do průkazky mi napsala DPHL, FL 74/29+5/ placenta 0, AC 240/28+2/, FL 57/31+1/
Tak jsem za toho jelen, utz byl takovej hrc frc, ani fotku nemám, protože miminko mělo ručičky před obličejem a dr chvátala... 😒 😠
Vážíme 1347g a měří cca 43cm od hlavy po zadeček 😉 docela obřík, má tváře dost naducaný už teď i na utz 😀 😕 abych se nedivila, že po dvou skřítečkách porodím jednoho obra 😀
Jdu vás dočíst 😉

straspytelka
19. pro 2008

Jo a pro holky z JH jako jsem já, monitory dechu půjčují na dětském oddělení, mají jich celkem 15 kousků, poplatek na rok činí okolo 1900,- 😒 Takže my asi koupíme novej.... 😖 Mluvila jsem s paní, co je dokonce u porodů a říkala, že se na mě těší 😀 no já byla samej humor, po tak dobrý konetrole že jo a obložený chlebíčky v tašce 😀 takže nevim zda budu mít tolik smíškovej happy ksicht i u porodu 😀

kacena00
19. pro 2008

ahá no to je možný, já sem tam teda jedna z nejmíň těhotnejch, ale já sem se o tom s ní specielně dohadovala, že sem to tak chtěla, já se jí zeptám v pondělí, ju?

ju straspy, to už ste ale velikýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýý, já se nedočkám toho uz 6.ledna, se poprvý dozvím, kolik to naše kotě má gramíků- aspoň zhruba, a zase se uvidíme, to je príma po takový době viď

helik3
autor
19. pro 2008

jéé to budeš hodná a písneš mi Káčo smsku?? Abych teda byla opravdu připravená a počítala s tím?? Protože aby mi 5.1. nepřišlo že 6.1. začínáme 😅

helik3
autor
19. pro 2008

holky loučím se, za 20 minut letím domu a budu si užívát krásných 16 dní volna!!! to jsem měla snad naposledy loni 😀 Určitě se z domova ozvu. papa a hezky finišujte při pečení,uklízení a balení dárků 😉

kacena00
19. pro 2008

holky víte co je vtipný, dneska se kamarádum narodil chlapeček Lukášek po vyvolávaným porodu, na vedlejší diskuzi se po vyvolánírodí Lukášek a Monča šla na vyvolání Lukáška 😀 😀 😀 😀 😀

petreva
20. pro 2008

Ahoj maminy 😉
STRASPY, to mám z tebe, tedy z vás dvou radost! To je téda dlouhý dítě 😉 a co se mu ještě povede za 10týdnů 😉 Ten monitor téda nemá cenu půjčovat, to ho raděj seženu, snad, na inzerát. Taky mám doma ty globuly, předepsal mi je Dr. rovnou dvakrát, že při potřebě je můžu užívat sama a prý i preventivně občas. Je to ale opruz, upřímně. Moc se s tím nevyspím, přijde mi, že to ze mě pořád teče ven 😅 . Ale o hodně se to vždy zlepší!
KAČKO, ale MOnča Lukáška má už doma 😵 Tomu může jedině zavolat ne ho vyvolat 😵 Tak ty štramádíš k Dr v lednu? To ti brouka budou taky přeměřovat? A to dělají všichni Dr. v tomhle týdnu? Víš, že mě zaujalo, jak jsi mluvila o porodu? Já z něj teda trochu strach mám. Ráda bych se přihlásila na nějaký kurzík, u nás jsou různě dlouhý...tady bych chtěla na sobě zapracovat a dospět k takovému postoji jako ty.
HELI, téda tobě se to taky za chvíli zakulatí aspoň na půl, zatím. Myslím tím týdny. A co pohyby?? Jak je vnímáš? Co s volnem? Budeš lenošit? Ty jsi ještě na cukru nebyla, to je dobrý, že jdeš až po Vánocích 😀 Já jsem tááák ráda, že ho mám za sebou, a to dvakrát 😠 vyšel mi až neuvěřitelně nízko po těch dvou hodinách od vypití. Mě to tělo nějak udivuje, jak s tím vším bojuje a vyrovnává se s potížema. I když se střevama si teda rady moc neví!!!! Ty mě zlobí až hrůza. Až mě dohnali na gastroenterologii, musela jsem se jít poradit. No, co stejně mi řekla, že pro těhu léky nejsou...a že musím vydržet.
MENNY, stále maluje?? Vy to budete mít doma voňavý! Co dělá zoubek a záda?? A užíváš si cukrovíčka a gauče? Jak jsi psala? Tedy až domalujete.

My byli včera večer v hospůdce s P. zaměstnavatelema, byli tam i jejich kamarádi, uzený a okurky!! 😀 Tož jsem tam chvilku pobyla, pak pár lidí začalo kouřit, tak jsem tam nechala manžela napospas osudu a jela domů. Přišel v půl druhý, tedy aspoň říkal,že je tolik 😀 tak jsem zvědavá, kdy bude schopen fungovat. On teda nepije normál vůbec a když je takhle někde tak si dá pivo, ale to ponocování je pro něj dost ořech!! Návštěva města zřejmě padá 😵 ále co, hlavně, že byl mezi kámošema a je spokojenej. Tak já jdu dělat marokánky. Jde nám noční proud, tak musím využít pečení za levnější peníz 😉

menny
20. pro 2008

Jé ahojky
Evi ty jsi raní ptáče

menny
20. pro 2008

Manža dnes dorazí tu chodbu a s malovaním máme prozatím padla.
Já budu mít dnes doklizeno a už se budu jen válet. Teda v pondělí ještě uděláme s Davídkem perníčky
Asi jsem to sem psala, můj prcek má myslim 35cm a 1370 g ( to je z pondělka)
Prý nemám mít strach, že by neodpovídal tt, že teď už je ten růst individuální. U nás to prý bude nejspíš drobeček 😵
Jsem hrozně zvědavá na utz 30.12. u Čutky. Moc bych ráda, kdyby měla zas tu doktorku, ta je moc bezva.

Evi, to je děsný s těma střevama, blbý, že ještě nevymysleli něco pořádnýho pro těhulky
Co jinak, máš se?

Helčo super, že už dovolenkuješ. Hoď nožky nahoru a hezky lenoš

Kačko 😀 no Lukáška už Moni má. Pokud se to u nich nezměnilo,
bude nebo možná už má Tobiáška 🙂
Hele kdybys byla v Taboře, tak dej vedět a klíďo se stav pro ty gaťky 😉

Strašpy mimísek má pěkný míry 😵 je to dlouhánek 🙂
Ten monitor, to je teda mazec, to je fakt lepší jít koupit novej.
Tu krev mi teď ve 30tt dr nebral, jdu na ní 8.1. to budu 34tt
a vůbec netušim na co jí berou ??

Co ta Monča???? Helča nepíše 😒

menny
20. pro 2008

Evi zoubek lepší. Možná to prý i atb po porodu vyřeší.
Moc v to doufám, nerada bych na trhání ☹
Záda jsou v pohodě, teda občas zabolí, ale tak nějak v normě, ne už žádný hrůzy

Včera jsem zabalila dárky. Mamka mi umyla okna, tak dnes uděláme s Davídkem vánoční výzdobu
Manža ve čtvrtek s klukem postavil tu ikeackou komodu a když tam chtěl namontovat ten přebalovák,
tak jsme zjistili, že máme jen prkýnka a zbytek nikde. Ale volala jsem tam a pani moc ochotná a kování mi pošlou.
No tak ještě že jsme to nezjistili pozdějc.
Jo a lehátko mi nedošlo. Ze začátku jsem měla pěknej vztek, ale teď jsem ráda, protože sem trochu
víc utrácela na Vánoce, takže lehátko koupím v lednu.
No tak jsem se vykecala, máte co číst kočky 😀 hihi
Tak hezkou sobotu, snad se tu o víkendu ukážu. Papa

menny
20. pro 2008

Psala mi Helča. Dostala sms od Monči.
Holky, takže tu máme MIMINKO
Tobiášek má 4,05kg a 52cm 😵 😵 😵 😵 !!!!!!!!!!
Moni obrovská gratulace !!!!!!!!!!