Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

helik3
28. srp 2008

Nazdárek kočky,

zakládám toto téma jaké návazné téma na naše snažilkovské - snažilky ze Sanatoria Art.

Budu ráda, když se tu co nejdříve všechny sejdem a budou se nové těhulky z Artu přidávat a budeme si zde pomáhat a řešit své problémy 🙂

Čekám na Vás 😉

menny
23. pro 2008

Helčo moc se omlouvám, měla jsem trochu hoňky s
Davídkem. Byl vzhůru.
Teď jsme až dozdobili. Letos jsme koupili fakt krásnej
stromeček, takovej pravidelnej.
U nás to chodí tak, že až kluk usne, manža donese stromek že sklepa
a v obýváku ho zdobíme. Pokojík má Dáda hned vedle, takže hlídáme každý
zašustění aby jsme nepropásli, že jde k nám.
Loni furt nemohl usnout a chodil kontrolovat, jestli ten Ježíšek už stromeček
donesl. Zdobili jsme ho nakonec asi do tří.
Letos ale už v sedm chtěl jít spát, aby Ježíšek donesl stromeček co nejdřív.
Nakonec ale hned tak neusnul, ale aspoň sem nechodil nakukovat.
Taky jak to tu máme předělaný, tak má stromek víc místa a vypadá fakt supr.
Holky jdu hají a hodit nohy nahoru. Mám je pěkně oteklý, to se mi ještě tohle těhu
nestalo.
Žáha se sklidnila, tak snad se vyspim ( ťuky ťuk..,abych to nezakřikla)
Dobrou a krásný sny o broučkách v bříšku. Krásně se na ten Štědrý den vyspinkejte.

Jo a super zpráva od Monči. Líp načasovat porod nešlo 🙂 Moni umí
Budou mít ten nejkrásnější dárek 😵 😵
Je to dojemný

achalteke
24. pro 2008

Ahoj holky ráda bych Vám taky popřála krásné Vánoce, užívejte si je v klidu a pohodě mezi svými, pohlaďte bříška a ať si to mimískové užijí aspoń trochu s váma 😵

mon73
24. pro 2008

Ahojky 🙂
Tak sme doma 🙂 🙂 🙂

Všem přeji alespoň tak krásné Vánoce jako jsou u nás 🙂 🙂 🙂

Sice to píšu vestoje, ale jinak paráda. Tobík je už v postýlce, spinká a já du dělat salát. Určitě se ještě stavim, a přidám foto.

zuzan
24. pro 2008

Ahoj všem, Moni, tobě přednostně gratuluju, máte ten nejnádhernější vánoční dárek 🙂
A protože na většinu z vás nemám e-mail, tak máte přáníčko od Vendulky u mě v albíku 🙂 Užijte si krásné a pohodové Vánoce 🙂

straspytelka
24. pro 2008

Ahoj holky, tak my už sedíme u pohádek , nacpaný bříška mě je teda trochu blbě, ale snad to přejde, nemám se přejídat že jo 😀 Ještě jednou také přeji krásné vánoce 😵

kacena00
26. pro 2008

ahoj holky! tak sem ráda, že se mi aspoň na chvilku podařilo napíchnout na net, je totálně zamrzlej, já tady z něj šedivím, takže je možný, že se mi ani nepodaří ten příspěvek odelsat!! 😝

Mončo, gratuluju, že už ste doma, čakáme na fotečky, až budeš mít čas, tak nám určitě mrňouska ukaž 😉 už se moc těšíme

menny
28. pro 2008

Ahoj kočičky moje
Jaký byly svátky, co Ježíšek 🙂 ?
Davídek na Štědrý den vstal už v 6h a od tý
doby chtěl večeřet 😀 😀 no nemohl se dočkat.
Byl nadšenej, očíčka jen svítili 😵
Já tam měla velký překvapení. Manža daroval foťáček.
Brouček...to sem teda koukala. Byla jsem dojatá

Jinak už od čtvrtka mi je každý večer divně. Mám poslíčky.
Příde mi to dost brzo 😕
Snad se malej už pomalu nechystá ven. Radši zítra zavolam dr. teda
pokud nemá dovču.

Moni měli jste překrásný Vánoce s tim nejnádhernějším dárečkem 😵 😵
Moc se těšim na Tobiáškovo foto ve tvým albíku.

Doufám, že jste měly všechny krásný Vánoce plný pohody a užívaly je se
svými nejbližšími 😵

No holky a teď šup zpátky na koníka 😉 🙂

straspytelka
28. pro 2008

Ahoj holky, já měla ze včerejška na dnešek takovej břichabol, že jsem myslela, že porodim, nejde mi na vělkou ach jo...no je to z toho žrádýlka že, co do sebe soukáme pod parou, aby se to náhodou nezkazilo, ale dneska jsem vyhodila poslední salát, už to nechci zase dlouho vidět fujky 😝
Menny, no myslím si, že už brzo zas až tak s poslíčkama není, přeci jen, je to další těhotenství a to málokdy bývá donošený až do 42tt 😉 Teda manžílek se vytáhnul hmmmm foťáček 😉 A malej musel bejt teda chudinka hodně natěšenej, když vstával tak brzo 😀
Jak to máte holky s KO?
Já jdu až 7.1.09 TAKOVÁ DOBA 😒 Od kdy se vůbec chodí na monitor?Jsem zvědavá jak mi dopadli ty krevní testy, doufám, že dobře, no i když mě krev vycháí celé těhotenství blbě že 😠 Nějak mě krom těch mejch hnusnejch snů, přepadá i myšlenka, jestli je to naše miminko zrdavé, jako že, jestli třeba ta plodovka nemůže vyjít dobře, ale stejně by to bylo špatně....doufám že mi rozumíte jak to myslím 😖
Nevim jestli to souvisí s těhotenskýma hormonama, ale prostě začínám nějak PLAŠIT 😀 😅

menny
28. pro 2008

jéé ahoj Strašpy 🙂
Kočko to je mi líto, že bříško bolí.
Snad teď po Vánocích bude líp.
To plašení je naprosto normální. Já totiž plašim taky.
Ve snech se mi odehrávají scénáře toho jak malej bude po porodu
vypadat, jaký to bude, co nás čeká.
V úterý jedu na kontrolu na genetiku. Moc doufám, že na nás
nečekaj špatný zprávy. Kéž by to vypadalo líp.
Jinak do poradny jdu 8.1. to bych měla nastoupit jako na mateřskou.
Jelikož jsem ale na pracáku, tak tento pojem je pro mě pasé.
Co u tebe Vánoce? Co přinesl Ježíšek?

straspytelka
28. pro 2008

No já ani nevim kdy jdu na mateřskou, snad mi to moje drgyn už taky konečně řekne 😒
Jojo scénáře v polovičním spánku jsou fakt kouzelný i u mě 😠 teď se mi zase pro změnu zdá, že miminko nepláče a že ho prostě odnesou, tak jako mi odnesli Míšánka 😢 ☹ malá Adélka tenounce plakala 😢
No budu na tebe myslet, neboj zvládneš všechno všecičko na světě, budeš mít v nás oporu 😵 a v rodině doufám 😵
Vánoce dobrý, přijeli moji rodiče a mamča udělala salát a polívka, u nás se řízkovalo a balilo, no na konec trochu zmrzlinkového poháru s ovocem a šlehačkou 😀 dárečky...já koupila našim drobnosti ,prostírání, misku, voňavky, krém....a vytvořila dvd mě a Jirky od malička až po svatbu 😉 tak to jim udělalo velikou radost 😵 😵 No a Jirkovi jsem koupila značkové tričko a věci drobnosti na rybaření 😀 Já nedostala nic, ale já taky nic nechtěla 😀 ten největší dáreček dostanu už docela brzo 😀 jinak tchánovcům taky pár drobností, oni nám dali peníze na kočárek 😉 asi pojedeme po KO teď do bejbycentra do ČB zamluvit ten kočárek 😀 se táááááááák těším 😀

xtehulka
28. pro 2008

ahojte nova www o tehu www.tehotenstviaz.cz

menny
28. pro 2008

Strašpy moc děkuju, podporu budu moooc potřebovat.
Strach je velký.
Chápu, že se taky hodně bojíš, nedivím se. Všechny výsledky a utz máš
v pořádku a moc věřim a držim palečky, že to dopadne dobře.
To špatný je určitě už za tebou.
Vánoce jsi si teda pěkně užila. U nás to bylo taky hodně rodinný.
Na Štědrý den jsme ale byli jen s Davídkem a manžou. Ale když jsme
ještě neměli kluka, tak jsme byli u našich.
Teď k nim jezdíme 25. a 26. k babičce, kde je teta, strejda, bratranec a sestřenice
se svýma rodinama, naši a my takže je nás tam jak smetí 😀
V Bejbycentru určitě kočárek vybereš. Se těšíš 😵
Jaký by se ti vlastně líbil?

straspytelka
28. pro 2008

No my pak přivítali na chvilku druhej den tchánovce a dali dárky, ten den jsme měli rande s jeho sestřenicema a bratrancema a jejich protějškama, no Jirka se mi tak prdnul, že pak do dvou do rána jsem okolo něj lítala 😠 uklízela a sledovala jestli dejchá protože on má ve zvyku se dusit 🙄 kdyby mi to nebylo blbí, dala bych fotku sem, jak vypadal jeho spánek 😀 nohy z postele, mezi nima zvracecí misku a poloha střelené zvěře 😀 😀 pak ho celej den bolela kyčel, jak byl skroucenej, no vlastně ho boleli i vlasy na hlavě 😀 😀 říkám, když to neumíš- nechlastej 😀 jenže jak jsem s ním hnula, tak blinkal 😝 tak jsem ho tak nechala no... 😀 😀 měli jsem jet včera na další akci a to dobrovolně vzdal 😀 😀 prej asi stárne- pitomeček můj malej 😀 😀 je mu 26 😀

Kočárek, určitě koupíme v-cross čtyřkolku 😉 jen barva bude asi problemos, každej chceme jinej 😀 to jsou problemky co hihi 😀 asi tam koupíme rovnou i ten monitor dechu, ale zdá se mi, že na mimibazaru se dá sehnat levněji i nová, mě to centrum zas až tak levný teda nepříde 😒

Hele tak mě napadlo, nevíte jestli ten kočárek by měli i v tom Honzíkovi v Táboře? Třeba by byl levnější 😎

menny
28. pro 2008

Jé to je trubka ten tvůj 😀
No můj manža je ale něco podobnýho v bledě modrym 😠
On nikam moc nechodí, už moc na ty pařby neni. Prej už je na to starej
(v únoru mu bude 31 😀 😀)
Jo ale když už někam jde stojí to zato. Sotva dojde domu, objímá záchod
a jednou ztratil peněženku a minule telefon 😠 😠
To bych ho fakt přetrhla vejpůl.
Teď nosí sebou na akci starýho samsunga a veškerý doklady nechává až na občanku doma.
Minulý týden meli silvestra, tak jsem se bála, že se zřídí a já z něj porodim.
Dopadlo to vcelku ok. Přišel sice ve 2h, celkem pod parou, ale nemusel se tulit k záchodu, měl u sebe vše.
Přišel a šel spát. Dokonce ani nebyl ráno...tedy v poledne protivnej.
Tak doufám, že už dostal rozum 😀

Na ten kočárek se ti v Honzíkovi mrknu. Koncem týdne tam pojedu.
Jo a ještě pořád mám u sebe kupón na 10% slevu při nákupu nad 10tis.
Já už jí nevyužiju. Nabízela jsem jí tu, ale zatim jí nikdo nevyužil.
V tom bejbycentru mi to ale drahý nepřišlo. Náš kočárek jsme tam kupovali o 4 tis.
levněji než v Dětskym domě na Sezimáku.
A s tou barvou...tě chápu. Já chtěla červenej a manža, že klukovi tuhle barvu ne.
Tak jsem bojovala a když sousedovic dcera přijela s timhle kočárkem-červenym a v něm Honzíka,
tak manža neměl šanci mě ukecat. No a teď když vidí někde tenhle kočár, tak řiká, že náš má
nejhezčí barvu 😀

straspytelka
28. pro 2008

Jo právě tak je to i u nás, že nikam nejdeme, ale pak to stojí za to 😀 říkal, že musí trénovat než porodím, že by pak měl otravu 😀 😀 No taky se snažih hrozně odemknout dveře a tk...pořád nechápal, že se trefuje úplně jinam 😀 😀 sem se až musela smát, naštěstí je kouzelnej, tulivej, nemá takovou tu agresivní opici 😀 to je fajn aspoň že tak...
Jo to bys byla moc hodná, napiš si cenu i s autosedačkou jo 😉 no když bych ti koupila apoň kafíčko a čokošku, dala bys mi ten kuponek? 😉 v centru stojí ten kočárek celkem kolem 13tis...bez pláštěnky a tak..tak se prosím jukni, budu ti vděčná 😵 😵

menny
29. pro 2008

Dobré brzké ráno
No to byla noc. Jsem teď už po třetí vstávala na záchod s pocitem,
že mi praskne močák a tam zanechám pokaždý tak 3 kapky a jdu zas hají.
Teď už ale nemůžu usnout.
Strašpy kupónek ti dám moc ráda. Co bych s nim dělala. By nakonec
letěl do koše, takže budu ráda, že ho někdo využije 😉
A nic nechci jo

kacena00
29. pro 2008

ahoj holky, opět nemám jistotu, jestli se příspěvek chytne, do druhý diskuze sem to musela poslat na šestkrát než se to povedlo, chjo, to takhle bude blbnout než přijdou ajťáci do práce a to bude teda asi až po novým roce, sem včera chtěla objednat kočár, ale nebyla šance 😝

menny a jak to vypadá s malým? už je otočenej? ten můj už delší dobu sídlí s hlavou dole - ťuk ťuk ťuk, když začne tančit na močáku, to je fakt rodeo, ale líbí se mi to víc než hlava vmáčklá do žaludku, to zase ať klidně boxuje do močáku - sem to s tím tančením napsala blbě 😀

hele strašpy a kdybys jela do Honzika a setkala se s menny kvůli kuponu tak to bysme mohly někde dát kafčo ne??? ale on s tebou asi bude manža, no ale..promysli to 😀

tak a teď jdu žehlit, jen kvůli tomu, že jsem potřebovala vyřídit pár mailů tu tvrdnu už od půl deváty, jak to mám zmrzlý ten net, chjo, tak zatim holky a já ještě přijdu 😀

straspytelka
29. pro 2008

Ahojky, ráda bych se s váma sešla, ale manžel nebude určitě chtít do babince 😀 tak se pak domluvíme až porodíme, tak by jsme přijeli i s Evčou jo 😉 Menny, budeš mi ale muset vysvětlit kde to je, aspoň ulici, aby jsme to našli 😉 no a ten kuponek bys mi pak poslala na adresu asi že jo 😉 podle toho kolik tam bude stát ten kočárek 😉 díky moc 😵
Jinak já měla taky noc, motýlek se asi zbláznil, pořád se vrtí a šťouchá do mě... 😕 snad je mu tam dobře a neprojevuje tím žádnej průserek 😖 Mám taky co na práci, peru, musím vysát, no a něco spáchat k jídlu...manžel je do 15,30 v práci, tak mu pak půjdeme naproti 😉
Jinak asi dneska vyndám tašku do porodky a pomalinku to tam nasunu, protože mám pocit, že to bude trochu dřív...no ale moje ituice teď stojí za kuloví, tak jsem zvědavá, jak to nakonec bude 😀

straspytelka
29. pro 2008

jo a ještě Menny, prosím tě koukni se tam, kolik by stál novej monitor dechu 😉 chceme to koupit najednou i s kočárkem 😉

kacena00
29. pro 2008

straspy nezbláznil se, jen už prostě chce užít víc legrandu, už je to kousek chlapa nebo ženský 😉

já teda mám takový bláznící večery od devíti do dvanácti večer si malej vyžaduje komunikaci a hlazení a masírování

a dnes ráno se teda zbláznil už od pěti a ještě před sedmou neměldost - no to mě nepotěšil, páčto doteď se budil cca v 7 😀

ale já si položilA RUCE NA BŘICHO KDE SI VYBOULIL ZÁDA - ASI S POŽADAVKEM NA HLAZENÍ A MASÍROVALA SEM MU (pardon caps) to jeho tělíčko a zpívala dvě co máme jako uspávací - "a te rehradice" a "mezi horama" a bylo docela vtipný cejtit, jak povoluje napětí na bříšku, jak malej povoluje to napětí a pomalu se sesunuje víc k podložce. po tom, co sem dozpívala tak byl uplně v kliduasi 3 minutky, faktys asi usnul a pak se ještě párkrát otočil, upravil si polohu a byl jak špalek, tak sem taky ještě mohla zabrat 😀 mám radost že takhle vstřícně reaguje

straspytelka
29. pro 2008

Jé Kačí, to je kránsý 😵 😵 no snad to bude zabírat i až bude venku 😀 já teda taky hladím, nelepší je, když vystrčí prdelku 😀 😀 jsou cítit ty dvě půlky 😀 a hrozně škytá, je to hltounek 😀 no zajímalo by mě, kolik váží toho 19.12 vážil 1347g tak teď už může mít tak těch 1500g? Každopádně už je to masakr, kdyš se rozhodnbě udělat dva tři kotouli za sebou 😀

menny
29. pro 2008

ahoj Kačko
Se máš. Malej je furt hlavou nahoře. Už mam celý
bolavý levý spodní žebro.
Žáha pálí den co den. Moc toho nesnim, hned mě tlačí žaludek.
☹ ☹
Taky jsem za posledních 14 dní nepřibrala ani deko.
Co jinak, co Vánoce u vás?

Strašpy určo se ti juknu i na ten monitor. Chceš ten Nanny nebo třeba
i jinej? Ale ten Nanny tam myslim maj. Kupónek ti klíďo pošlu a cestu vysvětlim 😉

Manža mi dnes jede od rodičů. Jel tam na 3 dny. Je to 200km, tak jsem nejela.
Teď je na na cestě a prý udělá zastávku v Ikee 😵 Sem mu už poslala seznam 🙂
To je holky berunka 😵

mon73
29. pro 2008

Ahojky 😉
Tak první foto je v albu

Nějak nestíhám. Menny, dovedu si Davídka představit, jak se nemoh dočkat, a to si představte, že mi večeřeli až ve čtvrt na deset. 😲 Nějak to dřív nešlo. Manža byl šíleně naschcípanej, Luky po těch mandlích taky k malýmu nemoh, tak já vařila, balila dárky a běhala k Tobíkovi. Lukáš už nervozitou a hlady okusoval příbory. 😀
Teď už je to lepší. Ještě že je Tobi fakt hodnej, nají se, položim ho do postýlky a on si kouká a pak usne. No, teď se právě probudil, tak já zase končim, tak zatim, du krmit, pa 🙂

jana.cb
29. pro 2008

Ahojky Monco 😉 moc gratuluju k mimiskovi je krasnej 😵 😵 😵 hlavne ze je vsechno v poradku jak malej tak ty 😉 tak preji at je to hodnej klucina a moc te nezlobi a at se mate co nejlepe to jde 😉

mon73
29. pro 2008

Planej poplach, byla to jen nálož do gatí 😉
Ahoj Jani, sem ráda že tě po dlouhý době "vidim". 🙂 Děkuju a samozřejmně ti to do budoucna přeju taky.

Jinak všem moc děkuju za gratulace a za to že ste na mně myslely. 🙂

menny
29. pro 2008

jéé Moni ten je krásnej !!!!!
To máš teda hodný miminko !
Ať vám Tobík dělá jen radost!!!!!
Teda tos měla fofry. Z porodnice rovnou takhle makat.
Jojo Dáda byl fakt úplně hotovej.
Chlapy si dokážu představit jak jsou hladový.
No co, přežili to 😀
Lukymu to s Tobiáškem moc sluší. Máš hezký kluky.
Za pár let budeš od Lukyho muset odhánět holky 🙂

kacena00
29. pro 2008

Mončo krásná fotka a věřím, že ještě časem přibude nějakámrňouskova, abysme se tady mohly těšit na ty svoje, takový ťuťu miminko je krásná inspirace pro matky čekatelky 😀

tys teda měla Vánoce- svátky klidu a míru ti povim. a on je asi zrovna Luky v takovým docela žravým období ke všemu 😀 no hlavně že ste přežili, naježilo se a Luky už to má taky za sebou ty mandličky, ste si to všechno krásně vybrali na Vánoce 😝

joj a menny co tvoje zubáky? zatím klid, stačí jen ty prohlídky a proplachy?
moc bych ti přála, aby se matýsek uložil aspoň na štorc, sice by ses nevyhla císaři, ale aspoň by se ti ulevilo na žaludku, chjo...přemlouvat ho kluka, nezkoušela si mu trochu na tu hlavičku tlačit? jen majinko, žádný velký násilí ale prostě si tam opřít ruce, mě se vždycky Cyrda začal vztekat a pootočil se aspoň do uhlopříčky 😉

menny
29. pro 2008

Kačko no zuby zatim dobrý. ťuk ťuk....
Zatim výplachy stačí. Uvidíme jak se to bude vyvrbovat dál.
Jinak to víš, že se nenásilně snažim. Jemně mu položim ruce na hlavinku a řikám si,
že by mu to mohlo trochu vadit, ale asi neva. Kór když on hrozně rád strká hlavu pod žebra.
No nevim, mě by to asi příjemný nebylo, ale jemu to nejspíš vyhovuje

kacena00
29. pro 2008

tyjo, tak je potvůrka 🙂 třeba se ještě umoudří, když už si polohu na štorc vyzkoušel 🙂 držím palce, fakt by to chtělo změnu, to tě lituju, já tohle v kuse měla dva dny, těhule fakt asi vydrží strašně moc, asi sou ženský faskt hodně silný, když už tohle trpíš tolik týdnů..

jana.cb
29. pro 2008

Menniku a Helco a Monco Jája je tehulka 😵 😵 konecne je taky mezi nami 😵 😵