Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

helik3
28. srp 2008

Nazdárek kočky,

zakládám toto téma jaké návazné téma na naše snažilkovské - snažilky ze Sanatoria Art.

Budu ráda, když se tu co nejdříve všechny sejdem a budou se nové těhulky z Artu přidávat a budeme si zde pomáhat a řešit své problémy 🙂

Čekám na Vás 😉

helik3
autor
4. led 2009

ahojky,

dlouho jem tu nebyla, takže opožděně, ale přeci!! Vše nejlepší, hlavně hodně zdraví, štěstí lásky a hlavně pohody v celém příštím novém roce 09 Vám všem !!!! 😉

a jdu pomalu dočítat co jste napovídaly 😀 Koukám Barčo, že už máš objednaný kočárek, jo??? jupí, a prozradíš který a jakou barvu jste nakonec vybrali??? V albíku nic nemáš... S tou cestovní postýlkou je to těžký, taky nějakou potřebuju zakoupit, ty od toho babypointu se mi tky moc líbí, jdu dočítat dál, třeba Monča poradila něco jiného anebo to schválila 😉

helik3
autor
4. led 2009

tak jsem piopoičetla areaguji 😀 sice o pět dnů déle, ale což 😀

Barčo, ale i ostatní, když něco hledám na netu a vyberu si a pak už jenom hledám kde je to nejlevnější, tak si to zadám sem http://dvb-t-prijimace-pozemni.hledejceny.cz/te... - a mám pak vždycky strašnou radost jak dobře oproti jiným obchodům koupím 😉 Třeba to používáte, ale kdyby ne, určo se hodí si to přidat do oblíbených 😉

helik3
autor
4. led 2009

Menny gratuluju ke skvělé kontrole 😉 To je krása, už 1700g, jo?? Tý jo!

Míše jsem psala, už jsou od Silvestra doma, ale vy to asi všechny víte, co?? 😖 jenom já jí psala druhého jak se má apod. a užbyla dva dny doma 😅 😵 To ty její holčičky jsou jenom o 150g těžší než Menny ten tvůj prdelka 😉

Joo já taky byla 2.1. na kontrole, vše v naprostym pořádku, už budu chodit po třech týdnech, a mám vypsanou žádanku na ten debilní cukr, takže zítra se na někdy objednám,už se moooc těším 😅 😖 😠

helik3
autor
4. led 2009

Strastpy nestraš§!! Všechno bude v pořádku, teď to prostě dopadne nádherným krásným donošeným miminkem!!! 😵 Hele a už si byla na tom kožním?? Co Ti řekli?? Je to možný, žes tam byla akorát jsem se k tomu ještě nedostala 😀 😀 no jdu dočítat dál 😀

helik3
autor
4. led 2009

Hele ty polohovací válečky jsou super. Ty jak má Monča v albíku tak to vypadá jako takový klíny - podobný má manža k náklaďáku 😀 😀 😀 Kačko tys tam dala takových odkazů, že teda netuším jaký bych zakoupila, hehe, ale určo nějaký jo 😉

helik3
autor
4. led 2009

Evi, už je lépe?? Ty si to taky musíš prožít swe vším všudy, co??? Musíš to vydržet, už se to krátí.....a ten výskledek 😵 😵 😵

Hele tos mi docela navrtala, já jsem totiž vůbec nestudovala, jestliu jde u sporťáku dát nožky do vodorovný polohy, to mě teda vůbec nenapadlo, že mi v tom to dítě bude i spát 😅 😅 😅 No třeba odbornice Monča něco poradila o příspěvek dál 😀 😀

Jinak jak už jsem psala, já už budu chodit na kontroly každé tři týdny, takže ty už bys asi taky měla začít 😉 Jo a normálně mám pořád ukázkový tlak 110/70 a to i potom, co jsem dvakrát přeběhla (rychlou chůzzí) náměstí a pak šla k dr. a naměřil pořád stejně jako vždycky 😉 dobrý ne??

helik3
autor
4. led 2009

Jééé tak jsem Vás dočetla, jupí, to jsem ráda 😉 😉 Barčo, tak to je super, už se na ten kurz moc těším, se dozvim taky něco užitečnýho 😀 😀 😀

Hele a ty už když jsme se viděli ca před tím měsícem tak si cítila, kde má malej nohy a kde hlavu apod. Já teda nemám ani ucha, jenom se tak domýšlím, ale jistá si nejsem ani omylem 😖 Hele, to když Ti tam takhle "běhá", tak já myslím, že doběhne s hlavinkou dolu 😉 🙂

Jinak na mě zítra myslete, jdu už ase do práce 😢 vůbec se mi nechce a bude to pěkně náročný, zaučovat, předávat, přesouvat data apod. apod. apod. myslím, že těch 16 dní co tam budu, bude pěkněj záhul ☹ Už es moc těším až budu doma, docela mi to nevdilo těch 14 dní 😉 😉

Zatím e mějte, určitě se ještě ukážu 😉 jdu dělat obídek, dnes budeme mít bifteček a hranolčičky 😉 prostě něco zdravýho nakonec 😀 😀 😀

kacena00
4. led 2009

tývole - teda pardon, no to nevim, že jsou doma, a mám strašnou radost, to je paráda, asi toho má chudák dost...

Helčo, jo už před měsícem sem to věděla? no já si to ani moc nepamatuju, já mám placentu vzadu, tak to přes bříško cítím líp, no hlavně je to uškytaný miminko, takže se dovtípím, kde co bude mít, když mi škytá močák nebo pipka 😀 a nebo tříslo 😀

no a taky jak měl hlavu vraženou dva dny dvě noci v žaludku, tak to se taky přehlídnout nedalo...

včera a dnes teda dělal alotrie, až sem si řikala, jestli je to normální, měla sem divný myšlenky, ale nechávám to koňovi, však uvidíme, až nám ho paní doktorka přeměří v úterý

joa Monča tu postýlku schválila, což sem ráda, protože nepotřebuju kupovat postýlku o dva tácy dráž...ty rozdíly v cenách sou brutál 😝
dík za ten odkaz na srovnání cen, já o něm teda nevěděla

jo a kočár mám nakonec inglesinu magnum z roku 2007, teda ještě nemám...doufám, že zejtra až naběhnou do práce a budou moji objednávku vyřizovat mi rovnou nenapíšou, že už ji nemají...
tím, že je to z téhle stré kolekce tak výběr barev je buď tmavě modrá a nebo růžová 😀

zkusím to dát do alba, ale až zejtra, až to budu mít jistější 😀 sem magor, jako bejt pověrčivá i v tomhle...no nic, pusám a jdu se zavrtat do larysy, není mi nejlíp a navíc sem pěkně ochrápaná

Helčo po těch 14 dnech to bude neskutečná průůůda, to mi tě je líto, ale pak šmytec, a stejnak budeš mít penízky a práci doma tak to je aspoň dobrá vidina 😉

tak se mějte a ať se Ti Helčo dobře vstává!!

helik3
autor
4. led 2009

Barčo, vstávat se mi fakticky bude skvěle 😀 😀 😀 Teď chodím spát kolem půlnoci, jedné a vstávám poí deváté a hodinu se tam ještě válíme 😀 😀 Takže dneska natuty v deset neusnu a všest ráno budu koukat jako sůva 🙄 no a ještě ten blbej sníh a mráz všude, chjo, to nemohlo tři týdny počkat?? 😀 😀 😀

Hmm, to je možný že je to tou placentou, já jí mám na přední straně, prot jsem i prcka začala cítit až ve 21tt, jako mlátí se tam taky zdatně, nejvíc kolem té 11,12-normálka tam dělá vrtule úplný, ale přes den moc ne-doufám, že až se narodí, tak si to otočí 😀 😀 😀 Protože já potřebuju spinkat 😀 😀 😀

No Míšu si odvezl tatínek na silvestra i s holčičkama domů!! Jupííí!! Jdu pro mobil, přepíšu Vám se m její smsku, tak tedy: Tak si nás tatínek odvezl po měsíci domů. Je to náročný, ale David pomáhá co může a i moje mamka se zapojila. Kojím obě (ne najednou) a ještě mám mlíko na rozdávání. Museli jsme koupit odsávačaku, kvůli tomu zánětu, aby se nevrátil, Propouštěcí míry byly: Barča 1850g a 43cm, Terka 1880g a 44cm. Jsou to krásný uzlíčci a všechno je nám velký 😀 😀 Mě to pobavilo jak jim je vše velký a Monči chlapák nejmenší velikost skoro púřeskočil 😀 😀 😀

Holky zítra na mě myslete ať vstanu a ať mi to už odsejpá 😀 😀

Barčo kdyby se Ti povedlo, písni mi, kde u toho Bříška se dá zaparkovat-jestli je to jedno kde-abych náhodou neměla botku nebo pokutu apod. díkex. V úterý vyrážím na první seznamovací hodinu 😉

helik3
autor
4. led 2009

jo a ještě Barčo, jukni sem prosím na http://www.mapy.cz/#x=133677088@y=133459136@z=1...

Je to ono kde je t bříško?? Je to nějak popsané? Anebo je to někde ve školce nebo tak?? Ono na těch stránkách není uvedená ani adresa nikde-nebo jsem ji ani nenašla 😕 Jo a koukala jsem na aktuální program a v to úterý začíná kurz pro termíny porodu konec února a půlka března. No a já mám TP půlka dubna a jsem taky pozvaná, tak teda nevím nevím 😅 asi jí zítra zavolám 😉

mon73
5. led 2009

dobré ránko 🙂
Tak dneska sem vzhůru od půl pátý, 😖 to se Tobi vzbudil na jídlo. Měl nespavou tak do šesti vrčel. On totiž nebrečí, on vrčí. (celej tatínek 😉 😀 ) Když sme konečně usnuli, zvonil budík - vypravit Lukyho do školy. Luky odešel, lehla sem si a Tobi vstával, že má hlad. 😠 😉

Heli, já myslela, že už do práce nejdeš?. Tak to ještě vydrž. 😉

Že je Míša doma tady asi nikdo nevěděl. To sem ráda, že jsou ok a že může kojit. Ty její prďolky nemaj ani dohromady co vážil Tobi sám. 😀

S těma nožičkama u kočárku _ jestli sem to pochopila dobře, tak nejdou polohovat nahoru? To je docela blbý při spaní i pro menší mimčo když začíná sedět. Evi, napiš jakej je to typ, já na něj juknu.

Straspy, ať ti to na kožnim dobře dopadne. Nevim, jestli sem to psala, ale já se v nemocnici osypala pod tim jejich náramkem se jménem , tak mi ho sundaly a mazaly to, ale nějak se mi to pořád drží. A ke všemu rozšiřuje. 😠 Dneska du s Tobim k Dr., ona je i dětská alergoložka, tak se jí zeptám, co si mám na to koupit.

Dneska konečně vyrazim s kočárkem. Do teď vozill buď můj brácha, nebo mamka.

Tak a máte po ránu hned co číst. 😉

petreva
5. led 2009

Ahoj holky,
MONI, jé to bys byla hodná....kočárek je to Bebe confort High trek...polohování nožiček je takové, že se nedají natáhnout zcela ale jen do určitého úhlu. Kamarádka měla podobné polohování a říkala, že to malýmu nevadilo a ani jí to nepřišlo divný..ale já stále nevím, no...
Jinak střeva jsou pěkný mrchy..včera mi bylo tak zle, že jsem nemohla nic pořádně sníst...buď mi to šlo nahoru a nebo se mi to tak honilo v břiše, že jsem se už bála každýho sousta a na velkým wc samozřejmě nic 😔

mon73
5. led 2009

Evi, Bebe confort je dobrá značka. U tohodle kočárku je vidět, že ty nožičky nahoru dát nejdou. Ale oni sou docela vysoko, sedák je taky docela velkej, nemělo by to dělat větší problém. Navíc znáš někoho s osobní zkušeností. To je nejlepší rádce. Tady to vypadá, že se polohujou záda, a nohy zůstávaj. Je to zase lepší, než když se to polohuje celý najednou. Závěr, tři hvězdičky *** 😉

petreva
5. led 2009

Moni, moc děkuju, je to tak jak píšeš, polohují se jen záda...mě se na něm líbí jak je odpruženej...ale ještě nevím, pojedem je okouknout...Petrovi se líbí Cortina...je pravda, že toho za stejné peníze má víc ve výbavě. Jo a z kolika jsou ty tři hvězdičky 🙂

mon73
5. led 2009

Evi z pěti 😉 😀

mon73
5. led 2009

Tak sem něco málo přidala do alba. A je tam jedna spešl pro Helču 😉

petreva
5. led 2009

Mončo, hned jsem si musela albík prohlídnout, Tobiášek je tááák krásnej a vlasatej!!! Hlavně ať je i tobě dobře...
Musím jít, mějte se všechny...

kacena00
5. led 2009

ahoj holky!!!! ten si tam v tý zavince dadá jak andílek 😵 😵 😵 😵 😵 😵

jo a psala sem si taky včera od radosti s Míšou a nevěděla sem že kojí, tak mi to pak taky psala, páč sem se jí vyptávala a udělalo mi to velkou radost, protože jí tím odpad celej cirkus s vyvářením flašek, dudlat, vařením mlíka a to dvojmo..uf tak ještě že tak a snad to holkám bude stačit 😉

mon73
5. led 2009

akorát mi teda nejde dát popis fotky 😠 Napíšu, odešlu, píše to ukládám, dokud sem v albu tak to tam je, jen co vylezu , tak tam ten pois neni. Tak sem blbá já, nebo někdo jinej?! 😠 😖

mon73
5. led 2009

Tak sem tu fotku smazala a dala znova, rovnou s popisem. Já to popisovala vždycky až v albu.

kacena00
5. led 2009

jo, mončo když tam je ta fotka uložená, tak mi to pak k ní dospat už taky nejde..taklže sem to vždycky dělala tak že sem to smázla a pak dala znovu i s popiskou...no nechápu... přitom si myslím, že by to mělo jít, ale taky se mi to neuložilo...

jdu si přihřát oběd, nemám tu upečenej chleba a hlad mám jak vlčák, tak zatím pa

mon73
5. led 2009

Jó a vydávaj nějakou hudbu pro mimča, na CD, prodávaj to v trafice, za 50,- jako ty filmy. Teď maj Beethovena. Našemu prďolovi se to líbí. Leži v postýlce a poslouchá. 🙂

petreva
5. led 2009

Tak já taky pádim do města...MONI a zkušenost nebo ne tedy tvoji vlastní ale názor na Cortinu??

mon73
5. led 2009

Cortinu si většinou chválí. Hvězdičku 😉 bych strhla za ty plastový kola. Je tam na mně toho plastu moc. Ale to je jen design.

mon73
5. led 2009

Zázrak, Tobi dumlá dudlík. Do teď byl bez něj.

kacena00
5. led 2009

evi, něco málo co mi z druhý ruky zatim přišlo, kukni na to

helik3
autor
5. led 2009

zdravim z práce 😉 Teda to se ráno nechtělo z pelíšku 😀 ale přemluvila jsem se no 😉 a chudák kocour jak nechtěl 😀 😀 😀 to byste museli vidět, koukal na nás jestli si jako děláme prdel nebo co??? Celejch 16 dní se válí do desíti a teď v půl 7?? A do té zimy??? 😀 😀 😀

Moni, hmmmm 😵 😵 😵 😵 nádhera, Ten kluk se Vám fakticky povedl, to je prdelka, spí fakticky jak andělíček 😉 😉

Hele Barčo ty se mnou nemluvíš?? 😕 Už jsem asi třikrát Ti psala jeslti bys mi nenapasla cestu k Bříšku, teď jsem ještě dávala i odkaz jestli je to ono (protože nikde nemůžu najít adresu-vím jen že je to na Sojčáku, to vše) a ty nic?? 😅 😅 že ty nechceš abych tam chodila, že jo?? 😀 😀 😀

kacena00
5. led 2009

ale helčo, já sem kravka, mě musí někdo kopnout do...ehm ehm, abych to udělala

to víš že chci abys tam chodila 🙂 napiš mi email, jo
je to takový akčnější než IP 😀

straspytelka
5. led 2009

Ahoj holky ,tak až teď jsem dorazila domu, a to jsme s manželem vyráželi v 9 ráno...no tu hnusnou věc už na ruce nemám, za to teď pěknou díru a 4 stehy 😉 za týden výsledek, co to bylo... 😒 Ve středu jdu na gyndu a ve čtvrtek zase na KO k tomu drovi co mi ten hnus vyříznul.Nebolí to, jen tak trochu tahá 😀 celou dobu jsem se na to dívala, teda divenj pocit, když to člověk vidí, jak to řeže a stříhá a nic necítit 😀 lilo teda ze mě jako z vola, ale teď je to ok 😉 Byli na mě moc hodný všeci 😀 Takový by měli bejt všude doktoři a sestry 😉 Musím jim koupit aspoň bonbonieru 😉 Jdu se natáhnout, dneska toho mám zase plný kecky 😖 Bříšánek je nějak podezřele hodnej, tak snad se nic neděje... 😒
Evísku, díky za sms, překvapila jsi mě zlatíčko 😎 😵 😵 😵
Krásný den holky a díky, že jste na mě mysleli 😉

menny
5. led 2009

Ahojky kočky
Nezlobte se, ale dnes vás nebudu dočítat.
Většinu času ležim v posteli a je mi nic moc. Malej
leží furt na žaludku, žáha pálí skoro 24h, žebra bolí
a nožičky Matýska cítim až úplně dole, že si řikám, že je každou
chvíli vystrčí ven.
Hodně mě bolí podbřišek a kolem jizvy po císaři. Moc toho nenaspim
a dnes jsem se ani nemohla dobelhat do školky. Nohy mi neotejkaj, ale
strašně bolej.
Už několik dní se chystám zavolat svýmu dr. ale nějak se nemůžu donutit. Hlavně
ze strachu co mi řekne po prohlídce.
Ve čtvrtek mám kontrolu a mám pocit, že to nebude moc ok. Poslíčky
mám takový, že to vypadá, že rodíme, ale díky Bohu jsou nepravidelný.
Jsem už notorickej stěžovatel a fňukna, ale už tu bulim, panž fakt nemůžu skoro
ani dejchat.
Nemám náladu na nic, tak ani na koníkovi nejsem.

Berunky moje opatrujte se mi!!! Hlavně těhulky buďte v tomhle
počasí venku opatrné. Moc na vás myslim!!!
Snad se to u mě aspoň trošinku vylepší.
Mějte se zatim všechny moooc krásně. Doufám, že tu zas brzo budu s váma