Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

helik3
28. srp 2008

Nazdárek kočky,

zakládám toto téma jaké návazné téma na naše snažilkovské - snažilky ze Sanatoria Art.

Budu ráda, když se tu co nejdříve všechny sejdem a budou se nové těhulky z Artu přidávat a budeme si zde pomáhat a řešit své problémy 🙂

Čekám na Vás 😉

mon73
21. led 2009

Kačí, neboj, to přijde samo 😉 to zvládneš.

petreva
21. led 2009

Jo a v akci jsem taky koupili Persil senzitiv...

kacena00
21. led 2009

evi, jo já ty oříšky doma už mám, nějaký prádlo - většinu v nich peru a lituju, že sem je neobjevila v prvním trimestru, to se mi z vůně čistýho prádla zvedal kufr 😀 😀 😀 😀 a prádlo z oříšků má slabou neutrální vůni, což mi vyhovuje, ale u toho dětskýho prádla nevím, možná zkusím to a budu tu mít i tu lovelu, o tý sem taky přemýšlela
jo a ty vkládačky můžeš libovolně kombinovat

Mončo to lehátko je moc hezký, moc se mi líbí i ta barvička, ale na takový věci asi mám čas, už mi přijde, že toho máme nějak moc, třeba příbuzenstvo v dubnu obdaruje k narozkám maminku 😅 😀 (no pochybuju, že mi koupí zrovna dražší věci jako lehátko, ale můžu to zkusit a nechat napotom 😀 )

kacena00
21. led 2009

na ten čajík taky kuknu, ale spíš si napíšu seznámek na potom, my přijde, že ty penízky se nějak rozkutulávaj 😠 a přitom nejsou zase tak velký položky..ale včera stačilo pár věcí v lékárně a 400 v háji, pché

jo a chtěla sem rychloběžku a oni mi řekli, že rtuťový teploměry se stáhly z prodeje, že prý budou s jinou náplní, ale nebyly si jistý, jestli s novou náplní budou i ty rychloběžky..to mě nepotěšily, protože 5 minut držet teploměr v zadečku...a nebo použít rtuťovej - já mám doma co sem si koupila před rokem- zkusmo sem se s ním v prosinci měřila - asi 4 po sobě mi vyšla uplně jiná teplota a hlavně sem měla jednou asi 34,5 😀 a to mi včera ta lekarnice tvrdila, že záruka na baterky u digi teploměru je dva roky... tak nevim, sem zvědavá, co nakonec seženu

kacena00
21. led 2009

jé s váma si člověk hezky utříbí co ještě a co zatim ne a tak 🙂

menny
21. led 2009

Jo Pupík je bezva. I já ho parkrát mázla sama sobě,
když to bylo akutní 😀

Mončo, to lehátko je nádherný 🙂
Já objednala lehátko a ty mrchy se na mě vybodli,
ani se neobtěžovali mi napsat. Ještě, že jsem ho neměla
zaplacený. Koupíme ho až po porodu.

Kačko jo já už jsem komlet připravená. Už jen asi 3 maličkosti, ale to
by koupil i manža. Jo a jsem tak z 80% zbalená do porodky 😀
Po pondělní kontrole mě manža donutil "dobalit" ( ale komlet to stejně nemám,
pro klid jeho duše jsem tam ale většinu dala)

kacena00
21. led 2009

počkej menny tak lehátko nakonec není jo? tak to je od nic h ale príma!!!! 😠 😠

kacena00
21. led 2009

sem blbá- jak píšu o tom teploměru, tak sem měla na mysli - držet teploměr v zadečku 5 minut nebo použít digitální - a s tím mám teď právě blbý zkušenosti

menny to mě nenapadlo si dávat protiprdivku na břicho 😀 😀 😀

kacena00
21. led 2009

https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

😀 to je supr, že se holčičkám tak daří 😉 a jestli máte někdo zprávy od Míši, tak sem taky zvědavá, jak na tom jsou - možná zejtra nebo v pátek až přijde Helča tak nám poví něco víc, ta s ní myslím v kontaktu byla

apropo ta první fláša se mi moc líbí tak si ji dám do složky oblíbené, abych se vás tady za dva měsíce neptala na ty samý věci 😀

tak pápá, já jdu vařit- ale nevim, co..holky obdivuju ty, který mají stále nějakou inspiraci co doma ukuchtit!

menny
21. led 2009

No Kačko když to přeženeš z cibulí, zelím, čočkou....tak budeš
chrochtat blahem, že máš pupík 😀 😀 😀 😀

Písala jsem Míše 🙂
Maj se fajn, holky jsou hrozně hodný.
Snad to teď nepopletu. Terezka je moc trpělivá,
Barča je krapet vztekloun. V kočárku se jim hrozně líbí.
Terezka měla problém se slznýma kanálkama, ale prý je to o moc lepší.
Tak super, že se maj dobře

menny
21. led 2009

Hi hi, tak jsem to přehodila.
Terezka se vzteká a Baruška je ta trpělivá

kacena00
21. led 2009

😀 😀 😀

to je dobře, že to je už lepší, to sem vlastně asi nějak zapomněla napsat... 😅 když mi to Míša kdysi psala, tak sem ráda, že nemusely na nějakej ten zákrok

menny
21. led 2009

Já dnes nevařim.
Jdu se setřenicí na obídek.
Volala mi, že je nastydlá, že aby mě nenakazila,
tak jsem řikala, že neva, že jsem taky chcíplotina.
To bude oběd, obě budem frkat a krchlat, snad
si aspoň trochu pokecáme 😀
Pak vyzvednu Davídka. A doma si zalezem do peřin a budem
koukat na pohádku. Už se na to těšim.
Tak zatim papa

straspytelka
21. led 2009

Ahoj holky, tady se hlásí simulantka 😀 Vůbec tomu nerozumim, čípek mám dlouhej 2,7cm jsem otevřená na jden prstíček a tady do mě lejou magnezko a glukozu jednu za druhou, 2x denně monitor, což je maso, je mi blbě, když jsem dlouho na zádech 😖 noc katastrofa, spoluobivatelky chrápou jako dřevorubci, obzvláště jedna 😕 jsme na pokoji tři Evi číslo 4 😀 Za chvilenku přivezou oběd, tak jsme zvědavá na tu nádheru 😒
Koukám, že se poctivě všechny chystáte 😵 no já domasírovala že... 😕 asi Jirka masíroval pořádně 😀 aspoň že mám tašku do porodnice zabalenou, pro mímo taky, no a kočík...jinak vše je tak nějak udělaný 😵

kacena00
21. led 2009

hele nebere mi to příspěvky, potfora!!!!

strašpy snad tě tam nebudou držet až do konce, né??? držím palce,aby brzy pochopily že ste v porjadku a můžete jet poslouchat zase tatínkovo chrápání doma 🙂
jinak s tou masáží mě to taky napadlo, že máš asi utrum 😀

no nic, jdu plavat, takže tu budu nejdřív v 8 hodin a to možná spíš nebudu mít náladu, páč budu z tý vody zmrzlá jako dycky, takže zatim zdarec 😵

menny
21. led 2009

Jé ahojky Strašpy. Co tam s tebou vyváděj 😕
Teda mohla si bejt doma, hezky klídek. Nějak ty dr. nechápu.
Hlavně ale žes vcelku 😉
A doufám, že tě ještě domu pustí. Co by tam s tebou taky takovou
dobu dělali 🙂 Dělám si srandu. Hlavně že se ještě mimísek nechystá ven
Tak se hezky opatrujte.

Já dala obídek. Holky menu za 89,- ale luxus. To bylo taaaak dobrý
Vepřový medailonky s povidlivou omáčkou a bramboráčky. Sem si smlsla
Teď jsme si s Davídkem uvařili nealko punčík a jdem se natáhnout a koukat
na kreslenýho Batmana. Nějak mě hodně rozbolela stydká kost mrcha jedna.
K večeru budem péct krtkův dort. Sem dostala chutě 😀

Kačko hezký plavčo

Papa

kacena00
21. led 2009

teda menny ty si papkáš..já chci taky!!!jak se dělá povidlová omáčka a vepřový medailonky??? 😀
že byc h jednou v neděli zamachrovala a hlavně se taky dobře nadlábla!
tyjo!!!!

plavčo bylo dokonaly, člověk nemá ten velrybí pocit, navíc můžu stát na nohou bez bolestí kyčlí, stydkejch kostí a spol..no dokonalý, nechce se mi nikdy po tý hodině ven, i když je mi zima nebo se mi chce čurdit. 😀

tak jo, sem to tady zkontrolovala - nemáme tv program tak sem se musela napojit do PC - no a nedalo mi to pochopitelně...

strašpy, určo nás zásob infoškama jak to s tebou viděj dál, já myslím, že tam do konce nebudeš 😉

menny
22. led 2009

Ahoj kočky
Nějak po ránu nestíhám.
Jen jsem chtěla dát vědět, že mi ještě včera
psala Míša, že by se na nás dnes přišla podívat!!!
A měla by do albíka dát fotečky!!!
Jak jsem to pochopila, tak net teď nemá doma, proto tu neni.
Tak snad dorazí mamina naše

petreva
22. led 2009

Ahoj holky,
MENY to bude něco!!! Honem ať přijde!! Jsem tááák zvědavá na berušky...
Dneska jdu na kontrolu 😅 trochu se bojim, co mi řekne...v žádném případě nechci do nemocnice...asi není důvod, já vim, ale je mi poslední dobou tak divně, unaveně a nějak těžko...normálka i brečim...je to paradox, co? V těhu, na konci a brečet...no nic. Asi tady budu jen občas, abych nevnášela chmury. Takže holky, pište hezky s úsměvem ať na mě taky přeskočí.

achalteke
22. led 2009

Dobrý ráno, jůůůůůůůůůů Míša přijde, no tak to se nesmim dneska moc vzdalovat od netu 😀 😀

achalteke
22. led 2009

Evi to nic to přejde 😉 apropos jak jste dopadli včera s kočárkama, líbil se vám nějaký?

petreva
22. led 2009

JAJO, jsme fakt hrozzný!!! Příšerný!!! Máme asi 3, teď ráno jsme si napsali plusy a mínusy a nemůžem se rozhodnout...jeden z nich je velkej favorit ale má asi velkou vadu, že nejde sporťák otočit proti směru jízdy...asi se to využívá chvíli, ale přijde mi důležitý si s dítětem povídat nebo ho prostě mít naočích zpočátku...tak nevím,jeslti to oželet...

achalteke
22. led 2009

jo Evi o tom včera nebo předevčírem psaly holky vedle na diskusi, docela mi přijde, že je i blbý když to nemůžeš otočit i třeba kvůli sluníčku...ale taky nevim jestli by to pro mě byla úplně zásadní věc...

petreva
22. led 2009

No právě...což sluníčko moc u sporťáku neřešim...ale ta komunikace s malým...
Takhle jsme si vypsali co nám na každým kočárku vadí nejvíc a teď jen vybrat co oželet...nějak to dopadne. Zase na to m nestojí svět, ne.

achalteke
22. led 2009

Přesně tak, já vlastně ani nevím podle čeho vybírat kočárky, jenom vím, že je důležitý, aby měl dost dlouhou korbičku. No mě se líbí strašně moc sporťáci všelijaký. Hodně se mi líbí leviroo - navíc je za skvělou cenu.

menny
22. led 2009

Evi, o chmurech mi něco povídej. Jsem jedna velká deprese. Čím víc se to blíží.
Kór dnes. Je mi nějak blbě. Divný je na tom to, že se mi udělá zle tak cca po půl hoďce.
Doufám, že se to uklidní. Nemám najednou dobrý pocit.
Zvolnila jsem raní hoňky a teď ležim.
Evi musíš chodit častěji, bez tebe by mi hráblo. Tak prosím buď tu
častěji!!
Dej sem odkaz na ty kočárkový favority, ať se juknem.
Dilema co se týče po směru a protisměru jsem hodně řešila.
Hodně jsem se ptala maminek na zkušenosti a i když jsem si vzala
zpětně Davídka, tak jsem rukojeť přehazovala vlastně jen kuli sluníčku, jinak
on radši jezdil po směru chtěl koukat ven a ne na mě,
takže tohle vyřešim slunečníkem. Uvidíme teda jak se to bude líbit Matýskovi,
ale já otáčení sporťáku oželela.

Taky se moc těšim na Míšu a holčičky 🙂

achalteke
22. led 2009

No holky já když si představim sebe, že bych měla sedět v kočáru v protisměru....blééééé nesnášim to ani ve vlaku - musim sedět po směru 😉

Holky nebuďte smutný, vždyť už se to blíží....budete MAMINKY (Meník dvojnásobná) 😵 😵 😵 😵 zvládnete to a až přijedete s mrňouskama domu budete nejšťastnější na světě. Ježiš dojmula jsem se tu sama nad sebou, ty hormony mi teda dávaj kouř 😅 ....

menny
22. led 2009

Jájo já taky nesnášim jízdu protisměru. Je mi z toho nazvracení.
Miminkum to ale zřejmě nevadí.
Malýho budu mít čelem k sobě v hluboký korbě a autosedačce a ve
sporťáku bude zády ke mě, ale budu na něj koukat okýnkem ve stříšce.
Golfáčum pak taky nejde přehodit rukojeť
No budu za chvilinku dvojnásobná mamina....a mám strach až na půdu.
Proč to nemůže bejt vše v pořádku.
Holky bulim tu. Nevim jak to zvládnu

petreva
22. led 2009

MENNY, téda díky za slovíčka 😵 já nevím, no, připadá mi, že když se zmíním, že mi není nejlíp a to ani nelíčím, jak mi fakt je, tak mi to mají lidi za zlí...jsem přeci těhotná, bylo mi dobřáno otěhotnět přirozeně a teď si toho nevážím? přeci to jde překonat...a tak podobě,no...
Ten tvůj kočárek se vlastně taky nedá otáčet...jéžiš já nevím...
CORTINA, má asi všechno, co jsem od kočárku chtěla, ale vadí mi její malé odpružení, určitě bychom doobjednali nafuk. kola, ale přesto je dost tvrdá a navíc mi moc nelahodí oku, přesto to bych asi oželela...nevím
PEG PEREGO, mi přijde moooc super, sice nemá ve výbavě tolik co Cortina, ale autosedačku bychom si půjčili..ale právě, že nejde otáčet!!!!
HIGH TREK, je tu super cena, bezva odpružení, aretace na rukojeti, ale vzhled nic moc a u sportovního nemá takový ten kus pod nohy, jako má tam jen díry na paty, ale žádné jakoby to účko...
Péťa včera ještě přišel na Teutonii, ale je už mooc drahá, ale krásná...do té asi nepůjdem, pořád zvyšujem strop financí 😅
http://www.detskyraj.cz/zbozi/4193-cam-cortina-...
http://www.malli.cz/_pgt3na806-peg-perego---gt3...
http://www.malvik.cz/Kocarky/sportovni-kocarky/...

barvy a ceny nesouhlasí...

petreva
22. led 2009

Menníku, chápu, jak je těžký čekat na cosi, co ani nevíš, jak velký to bude, jak složitý a co vůbec čekat...
Utírám ti slzyčku na dálku, beruško, hele, nekope zrovna skřítek? co tě dneska čeká?? A co to vaše nachlazení?