Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

helik3
28. srp 2008

Nazdárek kočky,

zakládám toto téma jaké návazné téma na naše snažilkovské - snažilky ze Sanatoria Art.

Budu ráda, když se tu co nejdříve všechny sejdem a budou se nové těhulky z Artu přidávat a budeme si zde pomáhat a řešit své problémy 🙂

Čekám na Vás 😉

achalteke
25. led 2009

Dadu myslim, že CA nebo HM? Na zítra držím moc palce a dej echo jak jste dopadli(y) - pozdravuj maloše 😉

dadunka
25. led 2009

Ahoj Jájo, díky za tip. Mrknu se tam. Nevíte, kde z těchle dvou mají větší výběr? Zítra se určitě ozvu. Musím mizet, manžel chce pracovat. Ty taky pozdravuj prďolu. Papa D.

straspytelka
25. led 2009

Ahoj kalhoty já mám třeba od Litexi www.litex.cz jsou super 😉 Jinak jsme celkem ok, až na ty nervy a včerejší monitor v 11 v noci do půl1 ráno, nějak zlobil motýlek, moc se mlel a měl vysoký ten až 180 😕 začínám se čím dál více bát.

petreva
26. led 2009

Ahoj holky,
DADU, téda, moc moc držím palce!!!Určitě nám pak dej vědět, co jste viděli a co se dověděli. S kalhotami ti moc neporadím...vím, že mají v HaM, taky něco v Puntanele v Igy, ale já si nakonec koupila jedny u nás v JH.
STRASPY, jaká byla noc? Co dělal mrňous?? A co při vizitě, co povídali??
KACKO, tak to sis užila, člověk má strach a neví co je ještě normál a co už by chtělo radu, viď. Co dělají záda dnes? A bříško??
MENNY, co oslava??? Včera měla narozeniny i maje mamka... jsme taková rodina nerodina, takže si popřejem a to je vše, ale včera večer mi psala, že si myslela, že zajedeme...prý udělala chlebíčky...fakt mě to mrzelo, ale to mohla něco říct, když za sebou běžně nejezdíme ☹ ale je mi to líto, zase jsem jí sklamala a moje "dokonalá" sestra tam určitě byla..no jo no 😒
Dneska tady zase celý den nebudu, ale moc na vás všechny myslím!! Nějak se vám třem to krátí, asi to vše co prožíváte začíná svědčit o tom, že vaše miminka se už docela těší na svět...já mám tedy ještě čas, i když mi někdy připadá, že začínám mít potíže taky...štve mě ta únava, připadám si tak nemožně...tak ať nám to dobře dopadne, že...
JO, ještě se musím pochlubit, minulý týden jsem si objednala z Nobilisu (díky Kačko!!) olej na masáž a taky olejík na těžký porod. Ne že bych ho očekávala, ale sil nebude asi nazbyt a povzbuzení je vždycky dobré. Tak se těším. Taky jsme o víkendu dali dohromady plíny a objednali, tak se nemůžu dočkat!!! Ještě ten kočár a postýlka už je taky zadaná, takže jen čekat až ji taťka vyrobí...pak už jen pohodový porod a budem všichni moc štastní!!!

menny
26. led 2009

Dobré ráno
Kačko jak je? Tak už se taky hlásí potíže? Ty naše mimča
už u nás dlouho nepobudou.

Evi za to nemůžeš. Tak měla mamka něco říct. Tos nemohla vědět!
Tak kuli tomu nebuď smutná kočko 😉
U mě se ta únava a taková ta těhu nemohoucnost, taky objevila
dost brzo. Ale holt to každý tělo zvládá jinak. U mě je třeba nepředstavitelný,
že bych teď a ani při Dádovi takhle ke konci těhu třeba chodila do práce.
Kamarádka ještě v den porodu vyřizovala pochůzky v práci a měla pracovní
oběd a byla naprosto v kondici a večer před půlnocí se jí narodil malej.
No pro mě neuvěřitelný.
Moc na tebe Evi myslim

Strašpy co ty? Koukám, že ten tvůj brouček ti nedal moc spát.
Ještě se držte pohromadě 😉
Za chvilinku už to vypukne.

Dádu tak tfuj, tfuj 🙂
Jinak těhu kalhoty v ČB fakt netušim. Vim jen o těch krámech,
který tu už zazněly.

Kdepak máme tu naší Helču. Nemá už ode dneška padla??
Asi vyspává 🙂

U nás oslava dobrá. Sme si přiťukli rychlýma špuntama 😀
Včera jsem celý den ležela v papírech. Maža toho má teď moc v práci,
tak pomáhám. Dnes to bude podobný, tak asi na koníka nebude moc čas.
Jinak mám dilema. Je mi furt dost stejně. Nevytáhnu skoro paty z postele.
Jakmile mám víc pohybu, mám bolesti a bojim se, že rodim.
Tak nevim, zda zavolat doktorovi??
Na jednu stranu bych byla klidnější, kdyby na nás juknul, ale zas se bojim,
že mě pošle do špitálu, což fakt nechci. Hlavně proto, že bych neměla kam
dát Dádu. Všichni maj teď pěkný hoňky v práci a Davídka by nikdo nemohl vyzvedávat
ze školky. Takhle když ležim, to vcelku jde a Dáda je se mnou doma.
Hm tak nevim. Zkusim mu asi zavolat, jestli bych si do pondělí ( to mám kontrolu)
nemohla zvednout dávku magnesia.

menny
26. led 2009

uf, tak jsem mluvila s dr.
Magnésko mi už nechce navyšovat, dávka je už prý dost vysoká.
Zítra slouží v nemocnici, tak mám přijet kolem třetí na monitor,
popř. prohlídku. Tak jsem fakt ráda. Líp tam i zaparkuju, tak super.
Jen doufám, že to dopadne dobře.
Tak mi na zítra prosím držte pořádně palečky!! 😔
Jdu teď zaměstnat mozek něčim jinym. Jsem ráda, že tu mám tu manžovu práci 🙂
Tak zatim papa a hezký den
Snad se tu dnes ještě ukážu

kacena00
26. led 2009

ahoj kočky!
dadu moc držím pace na ten NT screening 😉
menny no záda u mě dobrý, ale křeče do podbřišku častější a před chvilkou sem ji měla asi půlminutovou, no možná i delší, nevim, nepočítala sem, ale trvalo to fakt dlouho... tak jestli to bude i zejtra, zavolám na poradnu a uvidíme co mi řeknou, třeba mě taky pošlou na monitor, každopádně...jestli to jsou poslíci, tak to může bejt do 3 neděl třeba 😅

tak a ty dej co nejdřív zejtra vědět, jak dopadl tvůj monitor!

strašpy, jak dnes motýlek? jakpak se má? já věřím, že dobrý, no holky nakonec budeme třeba rodit fakt všecky najednou 😀 já, menny i strašpy, tohle se přihodilo minulou neděli, ze 4 ledňáčků na mojí vedlejší diskuzi porodily 3 ledňáčci 😀 jeden šel na vyvolávanej porod a další dva nechtěli zůstat pozadu 😉

evi, já vím, že nechceš lhát, ale ono vlastně ani nemusíš, není ti moc dobře, máš nařízenej klid a takovýhle návštěvy pro těhulku v posledním trimestru nejsou fakt nic moc... já vím, líp se řekne, hůř udělá, ale zkus to hodit za hlavu, škoda fakt, že máma vás nějak ofiko nepozvala, na¨še máma píše nebo volá, protože nikdy nevíš kdo jak kdy může a každýmu vyhovuje jinej termín, tak je normál že se zve k urč. datu..nojo, ty mezilidský vztahy nejsou sranda..já si takhle vzpomenu na loňský máminy narozky a dusno kvůli svatbě...fuj, to bylo taky psycho, to sem mámě pogratulovala šíleně nasranou sms, protože rozhodovala věci o naší svatbě za mě

a už je to taky mězi námi zase v pohodě...tak přeju pevný nerviky

straspytelka
26. led 2009

Ahojky jsme ok, monitor se uklidnil, ale motýlek má přehozenej den a noc, takže nespím, protože se to nedá, jsou to rány a hlavně miluje moje levá žebra 😀 na monitoru tři kontrakce... 😒 no vůbec to necítím, tak snad bude i porod takhle pohádkovej 😅 😅 Zítra jde ta spolubydlící na plánovanýho císaře, tak se konečně vyspíme 😀 Ta drhá je čím dál víc bez nálady, pokouším se jí povzbuzovat, ale včera mě dostala už a já pak budlela na wc 😨 Těším se tak domu ☹
Hezký den holky 😉

kacena00
26. led 2009

tak strašpy to je supr! já mám občas noci, kdy se nášmalej zblbne a kope a kope - no beru to s rezervou - zkrátka jako fyziologickou přípravu na ponocování až se narodí 😀

držím pace, ty špitály sou takhle na palici a ještě když se nesejdete na pokoji..chjo, ať tě co nejdřív pustí!

menny
26. led 2009

Evi pojď mezi nás

Kačko no sem na ten zítřek fakt zvědavá.
Před chvílí tu byl kámoš a přivez mi po jejich
prckovi nějaký oblečení. Kamarádkami mi poslala nějaký
teplejší věcičky. Jsou moc hezký. Tak ještě peru. Chci bejt nachystaná,
kdyby náhodou.
Taky mi ráno volala Olina.
Příští pondělí přijede a proberem nutný věci 😉
Mám spoustu otázek 🙂 tak si to asi začnu sepisovat

Strašpy moc bych ti přála, aby vás pustili !!!
V nemocnici je nuda a na mě tam taky vždycky padá depka.
Tak se drž kočko!
Jsem moc ráda, že jste vše v pořádku!

Jdem s Davídkem baštit a pak pospinkat 🙂

kacena00
26. led 2009

to je fajn menny protože když je hodně lidí, vidíš jak toho ona má spoustu, tak to není ono a člověk ji nechce otravovat, ale takhle to bude fajn

jo a psala helča, jenže sms mi nedošla celá, tudíž nevim, proč se nedostane k netu, nicméně vás moc pozdravuje

snad bude moct dorazit brzy, baví mě její hlášky 😀

kacena00
26. led 2009

jo menny v pátek povezu do tábora vzorečky svý krve - ve čtvrtek opět diabetologie, tak bysme se možná mohly vidět, když mi písneš čím se k vám dostanu,. tak sednu na socku a pak můžeme jít na kafčo někam u vás do kavárničky

menny
26. led 2009

Kačko uvidim, jak mi bude. Jen nevim, jestli někam budu moct.
Dyžtak bys mohla zajít k nám 😉
Ještě by jsme se domluvily jo

jana.cb
26. led 2009

Bry vecir vsem :o) Menníku tak u nas mame mozna dalsi dvojvajecna dvojcatka - Kroupina se to dneska dozvedela takze kdyz to budou kluci tak ma Misa zenichy pro holky 😉 😀 same dobre zpravicky dneska 😵 😵

jana.cb
26. led 2009

Jinak jsem naĺadovala fotecky z toho 4D UTZ z toho celyho DVD panz je to delany jako prezentace tak do albika tak to jen pro pokochani se 😉

ramonaa
26. led 2009

Ahoj holky, chtěla jsem se jen zeptat, jestli je tu někdo, kdo otěhotněl z blastocyst kvality CC, minule jsem měla BB a otěhotněla jsem, ale C prý nic moc. Díky.

menny
26. led 2009

Jani, koukla jsem na vás, tak vim. To je bomba 🙂
Jen si měla asi na mysli jednovaječný dvojčátka ne?
Ale já to pochopila 😉
Tak jsem zvědavá, jestli to budou ty kluci.
Ona by chtěla kloučky viď?
Jsem ráda, že kroupi je ok 🙂
Co Mili nevíš? Já jí ani nepsala. Nechci jí otravovat.
Moc na ní myslim!!
Jinak ty 3D fotky jsou skvělí. Ta s otevřenou pusinkou je super.

Ramonaa já ani nevim moc o čem mluvíš.
To je po proudložený kultivaci??
Já měla 10ti buněčný embryjka bez PK, tak ti asi neporadim.
Zkus se kouknout na snažilky, na téma Sanatorium Art,
jsou tam taky těhule, třeba budou holky vědět víc

dadunka
26. led 2009

Ahoj holky, jsem tu zpět s dobrými zprávami ze screeningu. Nosní kůstka přítomna, NT 1,4 mm. Dostali jsme krásnou fotku, manžel byl se mnou a bylo to fajn. Francin se tam mlel, slyšeli jsme i srdíčko. Koupila jsem si první těhurifle, nakonec v CA v Globusu.
Jo a v albu jsou nové fotky a kdo si myslí, že má nebo měl velké břicho ve 14tt, nechť se podívá na mě, jak vypadám po věčeři nafouklá 😀 a to jsem dnes 12+6 dle utz.
Tak jsem šťastná a unavená, celé odpoledne jsme courali po krámech a i KFC proběhlo, mňam.
Tak jdu odpočívat.
Jo a v Punatele jsme koukali po kočárcích, tak ten můj vybral rovnou ten sedací sporťák, že se to určitě
dá nějak položit 😀
Děkuji vám za držení palců!

jana.cb
26. led 2009

Menníku no jasne ze myslela jednovajecna 😉 ja sjem debil jak jsem byla happy z toho tak zase pisu nesmysle 😉 no no no diky za opravu 🙂 🙂 jasne ze budou o tom zadna Misy holky potrebuje zenichy 😀 Milca se neozyva vubec jako nikomu ani u nas .-((( ja ji taky nepisu panz jsem ji psala z ty nemocnice a fakt na tom byla spatne z toho vseho tak cekameaz se ozve ona sama jak si prala mno .-((( ale naposledy co psala na konika asi pred tydnem ci vice tak je to asi porad spatny ☹ chjo tak moc rada bych ji pomohla ale nevim jak ☹

ramonaa
26. led 2009

Díky menny.

jana.cb
26. led 2009

No jako ty fotecky 4D jsou fakt moc povedeny taky na ne koukam kazdej den .o)))) ja uz bych chtela byt jako jsi ty Menníku 😵 a za chvili rodit ......je to desne dlouhy tech 9 mesicu nejak 😀 no co no si jeste musim chvili pockat 😠 😀

jana.cb
26. led 2009

Ramono urcite se tam u nas v tematu zeptej panz holky asi urcite budou vedet vic urcite Indigo bo Zuzka 84 ti poradi 😉

jana.cb
26. led 2009

Holky kouknete 😉 to mi tedka poslala kamaradka panz jde o jednoho jejiho clena rodiny 😉 uff slzicky na krajicku 😢 😵 😵 😵

https://www.youtube.com/watch?v=zPOayqtX3Ks
jana.cb
26. led 2009

to video stoji za to videt 😵 😵 😵

kacena00
27. led 2009

ahoj holky, tak mi psala znova helča že po ní v práci pořád někdo něco chce, tak už z toho netuší a vůbec nemá čas, tak zatim žádný kopejtka nahoru se nekonají..chjo!

to video je moc hezký a dojemný, ale je teda pro silný povahy, já sem u toho bulela jak želva, protože je to emotivní (a asi i moje maminkovský hormony), ale zase je krásný, že ta holčička dopadla skvěle, moc jí držím palečky, ať se jí daří i dál.

zase se mi jen potvrdilo, že těch 8 měsíců, co sem byla na takovým oddělení bylo to maximum, co sem mohla vydržet... myšátka majinkatý

kacena00
27. led 2009

Dadu moc gratulíruju!! tak vy malýmu řikáte Francin jo? 🙂 no tak jestli to bude kluk, tak už u toho určo zůstanete, my měli pracovního Cyrdu, protože mě s tím manža furt otravoval a když nám na 20 tt řekl čutka že asi kluk, už nebylo myslitelný, že by ten klouček byl někdo jinej než Cyrda 😀

holky ti vaši manželové se zajímaj o kočárky, tak ten můj je nějaká vyjímka, jeho to nebralo ani trochu a spíš sem ho celkem otravovala 😀 ještě že už to mám za sebou 🙂 mě to taky moc nebavilo 😎

a jdu kouknout na fotky a pak hurá k žehlení, ještě mi toho zbývá na půl dne minimálně, včera to bylo cca na celej den 😝

kacena00
27. led 2009

fotky sou moc krásný 😵 😵 😵 😵

jana.cb
27. led 2009

Barčo - jo jo pro hodne silny povahy je to video ale ten konec je na tom to nejhezci 😵 😵 😵 ja jak jsem byla pred 14 dny taky v nemocnici taj tam prave kdyz jsem byla u automatu na cikolade coz byl par M od prodnihu salu kudy pak druhou stranou vozi mimca na novorozeneckou Jipku tak prave zrovna takovyhle mimco prevazeli v inkubatoru a to fakt byl tak malej prcek .-((( neco jako tahle holcicka mno ..ja od toho stala cca 1,5 metru panz tam sestrcika neco rikala a ukazovala v papirech tomu Dr a ja tam drepela na zidlicce u toho automatu takze jsem na nem mohla oci nechat ale fakt takova mala myska to byla ☹ panejo ja bych se tomu bala dat i muj prstik do ty jeho minirucicky ..ale co vse dobre dopadlo a ty Dr dneska dokazí fakt nemozne a to je hlavni 😉 😵

straspytelka
27. led 2009

Ahoj holky, tak jsem musela do lékárny koupit si na kašel a rýmu něco...byl to teda problem, nic mi nechtěla dát 😠 tak nakonec mi dala stodal a nasivin a že prej jen v případě nouze 😒 no kdybych nebyla v mouzi, tak tam nelezu že...přeci se potřebuju aspoň trochu vzpamatovat do porodu, nebo se na sále udusím... 😖 Paní má CZ za sebou, tak se těším, až přijede s mimískem ukázat, počítám tak za 4 dny 😉 Jinak nuda nuda nuda...za chvilku přivezou jídlo, hm už se těším, co to bude zase za nádheru 😀

dadunka
27. led 2009

Barčo, děkuju!
No jo, Francin malý spisovatel, je to z Postřižin. Ale Frantík to fakt nebude, ani omylem 😀
Vy budete mít opravdu Cyrila?
Strašpy, drž se! Ještě že máš net!