Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

helik3
28. srp 2008

Nazdárek kočky,

zakládám toto téma jaké návazné téma na naše snažilkovské - snažilky ze Sanatoria Art.

Budu ráda, když se tu co nejdříve všechny sejdem a budou se nové těhulky z Artu přidávat a budeme si zde pomáhat a řešit své problémy 🙂

Čekám na Vás 😉

achalteke
6. únor 2009

Menny tak super, takže poslední víkend jako 2v1, no a pak to začne... 😵

menny
6. únor 2009

No poslední 3dny s malym v bříšku. Až je mi to líto.
Možná-nejspíš naposled s těhu pupíkem. Přepadá mě nějaká nostalgie
a emoce

achalteke
6. únor 2009

poslední těhu víkend.....jo taky bych byla nostalgická - úplně tě chápu 😅

menny
6. únor 2009

No je to hrozně divný ten plánovanej porod.
Kamarádka mi dnes popisovala císaře s epiduralem.
Prý už nikdy víc. Je to pro silnější povahy, což nejsem.
Ale hrozně se narkózy bojim. Je to hnusnej pocit. Se
bojim abych se probrala.
No těhu bych chtěla být ještě jednou, ale nevim jestli
mi to dr. dovolí a hlavně bych už nikdy nechtěla
prožít takový trable a stresy co teď. Tak nevim.
Přitom mít toho tvorečka u sebe v pupíku je překrásný... jak
uvnitř roste. Bééé mi to bude chybět!!
Jájo a co ty? Seš teď nějak marod viď? Je už líp? A co těhu průkajdu máš?
Já jí dostala až ve 14tt

straspytelka
6. únor 2009

Menny, jsem na měkko s tebou 😵 No a můžeme bejt rádi, že nebydlíme třeba v Práglu, prtože tam se prej ženský musej domlouvat, že chtějí rodit třeba u apolináře už v 9tt 😕 to mi říkala zdr.sestra, která tam pracovala...a co potom chudáci musej mít problem se školkou 😠
Teda holky, dneska mě nějak motýlek tlačí dolu...přitom ležim...jééééé musim vydržet do toho 20.2. já chci rybuuuuuu 😀

kacena00
6. únor 2009

ahoj berunky, tak sem byla dnes poprvé taky na monitoru a meny je to fakt jak píšeš, asi deset minut sem jen ležela a bála se skoro nadechnout jak bylo krásný slyšet srdíčko toho mýho miláčka 😵 😵 😵 ještě teď když to píšu mě to dojímá 😵 😵 😵

strašpy kámoška z tábora mi řikala že její pražská kámoška dokonce byla i registrovaná takhle brzy a bylo jí to houby platný, řekli jí sory máme plno - jeďte tam a tam, dojeli a řekli - máme plno, jeďte tam a tam, tak je se slzama v očích a možná i dost nasraná poprosila, jestli by jako nemohly do té třetí porodky zavolat (se divím, že to neudělali automaticky a to už v té první 😠 😠 😠 😠 ) no tak napotřetí se podařilo, ale považte
je to teda schíza!!

Jáji, určo v tobě roste krásnej malej prcíneček, přeju aby to rychle uběhlo, to čekání mezi UZ jew fakt na palici...sem s tebou, mě to taky pěkně durdilo, ale já si prostě zařídila ten NT screening s tím, že to bude na vlastní náklady a kašlu na to, že mě má gyndař za hysterku!

menny... no i já si už pár tejdnů uvědomuju, že bříšenko mi asi bude moc chybět... je to fakt takový sepětí..a ty máš tolik času o tom přemejšlet, jelikož je to takhle naplánovaný, asi je to fakt zvláštní pocit vědět, že v úterý už se na něj budeš moct podívat.. 😵

to víš že tu budeme s tebou, a snažit se tě rozptýlit, aspoň moje slovo máš 😉

golčičky zatopila sem až teď takže je tu kosa, a tak jdu zalézt do psotele, stejně sem strašně moc unavená, loučim se prozatim a ukážui se odpo, papa

menny
6. únor 2009

Strašpy, mě se tu chce normálně bulet.
Když mě bude asi nejvíc chybět to, jak se Davča tulí
k pupíku a šeptá mu, hladí, pusinkuje....no a už řvu !!
Ježiš ty hormóny
A to je teprv pátek, co budu dělat v pondělí nebo úterý ráno
Jsem děsnej cíťa, si tam asi sestry se mnou užijou

Strašpy teda fakt odpočívej. Ještě aspoň týden vydržet!
Já mám Matýskovu hlavičku pod žebrem nebo asi až v žaludku.
A když mi vrazí nožky dolu, tak mám pocit že mi upadne pipina.
Bolí to, ale přitom je to krásný.
...já se ze sebe po...u, manža na mě koukám co blbnu, proč řvu.
No asi to fakt se mnou nebude ty poslední dny jednoduchý

menny
6. únor 2009

Kačko děkuju, moc to pro mě znamená!!
Holky je to fakt úlet. Sem teď mimo.
Manža mi přines zmrzku 🙂

Monitor je fakt nádhera!

achalteke
6. únor 2009

Kačí díky napsala jsi to moc hezky 😵 .....

Meníku jo jo těhu průkajdu už mám, měli jí pro mě už vypsanou, takovou pěknou modrorůžovou gravitaláckou. No jinak mi měřil pánev a já málem spadla z toho lehátka jak mě to šimralo, normálně jsem se tam začla chechtat.
Jo mám nějaký nachlazení, který se mě ne a ne pustit, ale řekla bych, že už to jde do finále - teď už mám jenom ukrutnou rýmu, ale takovou jsem snad normálně nikdy neměla - no vodovod hadr, smrkám do starýho trika, páč všechny kapesníky už jsou v pračce 😅

menny
6. únor 2009

Jájo takovou podobnou rýmu jsem měla nedávno.
Neměla jsem ale plnej nos, ale furt mi z něj tekla voda.
Krabice papírovejch kapesníků denně. Furt jsem ho musela
mít u nosu. Tak ti tu rýmu fakt nezávidim. Tak se dej brzo
do kupy, hlavně bacha na chřipajznu.
Já mám průkajdu GS Mamavit, růžovou, takovou tu klasika
harmoniku. Taky vypadá. Prošla rukama spousty dr. a já pak
vždy študuju co tam nasmolili ...většinou bez šance. Ty doktoři
maj fakt škrabopis 😠

Dala jsem si dvacet a hormóny se mi aspoň na chvílí hodily
do latě. Teď jsem hladová, tak jdu šmejdit do ledničky.
Hlavně aby to ukojilo moje chutě a zároveň aby to nebylo pracný.
Se mi nic nechce

kacena00
6. únor 2009

hoj!§ sem vypsinkaná, no to bylo bájo, ale nechtělo se mi z té postele vůbec ven a pžitom se mi tak chtělo čůrat, ale stejnak sem se otupěle válela v pelíšku 😀 jestli pak budu vejrat s očima jak pinpongáče v noci, tak za sebe neručím! 😀

jo Péťo, já ani nemám nic naplánovanýho a přesto hormony vyšilujou jak blázni 😀 🙂 sem moc zvědavá, jaký to bude po porodu, jestli ta labilita bude ještě o level víc 😅

mon73
6. únor 2009

ahojky 🙂
Menny, v sobotu i v neděli má Luky hokej, tak tu s tebou budu 😉 Tý jo, tak v úterý budu furt nalepená na PC 🙂
Taky sem si řikala, jak mi ty pohyby potom budou chybět, ale vzpomněla sem si na to asi až za tejden. Sou zas jiný radosti a starosti 🙂 A hormony, to je u mně teď horší. Manža řiká, že mi ta laktóza 😀 (laktační psychóza)leze na mozek.

kacena00
6. únor 2009

a jeje to ani nebudu Michalovi řikat 🙂 no ale je mu je to stejnak jasný, páč už mě pár let zná a ví svoje, já mu už nabrečela oceán slzí 😀 a to třeba kvůli hezký reklamě 😅

jo, to já si nemyslím,ž e mě to napadne hned, ale třeba až se s prckem aspoň majinko zžijem, si budu najednou řikat, jé, mě se nemele bříšo, kde sou ty jeho bouličky, mě dneska vůbec neškytala pipina a tak 😀
ale budeme moct k tomu našemu uzlíčku přivonět a koukat se jak spí jak andílek (on bude samosebou děsně hodnej 🙂 )

kacena00
6. únor 2009

jé tak jestli tu bude nějaká slezina, mohla by dorazit i ta Helča, ale ona asi bude zapikolovaná věcma z práce, když tam dnes musela jet ...

mon73
6. únor 2009

No, snad už Helča konečně dorazí. 🙂 😠
Já doufám, že budu moc taky, jestli nebudu dospávat. Protože Tobi dneska celej den spí, tak snad si to nevynahradí v noci. Du ho pomalu budit.

menny
6. únor 2009

holky jste moje zlatíčka!!!
Sem moc ráda, že tu se mnou budete, ani nevíte jak moc!!!

Se mnou to bylo po porodu docela hrůza.
Hlavně jsem se hrozně v noci potila. Třeba jsem se v noci vzbudila,seděla
jsem a manža mi sundaval noční košili, s tim, že je úplně promočená,
otíral mě ručníkem a oblíkal mi novou košili. Já u toho napůl spala.
Byl k sežrání a hlavně hodnej, že mě v tom nenechal spát.
Takový stavy jsem měla. A prvních 14 dní jsem byla hrozně plačtivá a to naprosto
bezdůvodně. Vůbec jsem nevěděla proč bulim...no hormóny se mnou mlátily tak 3 týdny
fakt divoce.
Tak uvidíme co teď. Když se mi tak bouří před porodem, tak třeba budu mít aspoň trochu
vybráno

No to pondělí se asi zblázbim 😢
A úterý snad půjdu co nejdřív ráno.
Jste fakty hrozně hodný, že tu budete !!!

kacena00
6. únor 2009

neboj, to pondělí nakonec přečkáš, já sem myslela taky jak to bude děsně dlouhý (když sem měla jít na tu operaci štítný žlázy)

nebudeš chtít trochu rozptýlit návštěvou?

menny
6. únor 2009

a ty bys v pondělí přišla?????

petreva
6. únor 2009

MENNÍKU, taky s tebou budu aspoň na dálku a v so i v ne určitě "zajdu"!! I Petr říká, že ti bude držet, že prý to není určo jednoduchý, takhle naplánovaný a ještě s nejistotou v výhledu. Ale ty máš nás všechny, hlavně taky bobíska Davídka a tááák hodnýho manžela 😵 takže dáme všichni ruce dohromady a budeš nás mít všechny u sebe 😵
Holky, jdu se koupat, tedy sprchovat a asi do hajan...nějak nemůžu dejchat, to dítě a střeva jsou všude...a když se rozmyslí zašťourat si v mojem podžebří to je pak bájo ☹ vždycky, když mi je abídně říkám si, hlavně ať je drobanovi dobře, já to nějak vydržím...tak dobrou.
KACKO, ty se mi s tím svým optimismem a těšením se z těhu tak líbíš, až ti trochu závidím, ale v dobrém fakt!!

menny
6. únor 2009

Evičko děkuju a velký dík Peťovi!!
Jste skvělí!!
Právě ta nejistota. Takovej malej tvoreček, sotva spatří svět,
už bude mít trápení. Budem samej doktor.
Je mi ho líto. Nevim jestli budu dost silná.
A nechci před tim miminečkem plakat.
Já nevim jak ty pocity správně popsat. Snad mi rozumíš.
Moc ti přeju aby ti bylo líp. Už se ti to taky krátí. Tak hodně síly
na ty poslední týdny!

Mám vás tu moc ráda!!! Jsem ráda, že mě tu tak hezky podporujete
a snášíte moje fňukání. DĚKUJU !!!!

dadunka
6. únor 2009

Peťo, držím moc palce, ať vše dobře dopadne!!!!!! Bude to dobré neboj, myslím na Tebe. 🙂

Jinak hlásím, že mám ok triply a za pár týdnů hurá na utz ve 20.tt.

petreva
7. únor 2009

Dobré ráno!!
DADU, bezva zpráva! Kam půjdeš na velký utz? Ty jo, za chvíli ti mrňousek "řekne", že je u tebe v bříšku, viď. To bude žůžo 😵 a vlstně ani nevím, jselti si necháte říct pohlaví? Už máte jména, to jste dobří, my ne 😅 asi se rozhodne na poslední chvíli nebo nevím...
Ty jo, plíny ještě nedorazili, už mě to trochu štve. Nechvátám na ně, to ne, ale jsem tak moc zvědavá a pani říkala, že je v po posílá zásilkovou službou, to je nějaký divný...taky jsem sehnali korbičku na kočárek. Bude 20.2. tak budem muset ke tchánovcům, abychom si ji vyzvedli. Přiveze ji švagr z Prahy, kde si ji předají...Tak ještě ty "kola" abychom měli včas a můžem vozit. Prodávající pani se jeví jako velmi solidní a příjemná. Byla používaná půl roku a prodá nám ji za méně než půlku 😉 super.
MENNÍKU, nevím,jestli mi věříš, ale fakt chápu 😔 sice nemám takové "vyhlídky" jako ty, ale se svými problémy mám obavu taky...Moc bych vám přála, aby realita byla mnohem příznivější než se jeví na utz. Ono je to dost zavádějící, ale Dr. o problému ví a beze sporu pomohou se vším co půjde. Určitě se zajímej o Vojtovu metodu, teta ji s dceru cvičila, i když měla malá nohu v sádře...Alině už je osmnáct, tak dnes je vše podstatně dál...určitě nás budou drobečci sami o sobě držet svojí vůní a úsměvem 😵

menny
7. únor 2009

Dobré sobotní ráno
Dáduš děkuju ti moc!!!
Jseš hodná, že taky na mě myslíš!!
Moc gratuluju ke krásným výsledkům!!

Nemám po ránu moc dobrou náladu - srážka s blbcem 😒
Spánek zhruba 4 hodiny.
Tak snad dospim přes den!
Jdu se nasnídat.

menny
7. únor 2009

Jé Evičko ty seš tu
To je skvělý!!
Já si myslela, že mě pochopíš. Seš taková moje spřízněná duše!!
Moc bych chtěla být optimista. Aspoň trochu
Víš moc se těšim až mi 2 se jednou setkáme osobně. Doufám, že až bude teplíčko,
že na to dojde!!

petreva
7. únor 2009

Menny, to víš, že tu jsem, aspoň občas...
Já myslím, že třeba my dvě optimistky prostě nikdy nebudem, ale na druhou stranu se na život budem snažit koukat trochu s nadhledem, což? Zkusíme to viď. Ono je pravda, a musím přiznat, že ať se to týkalo zdraví nebo čehokoli, téměř vždy byl výsledek lepší než jsem čekala nebo si myslela...A hlavně nejsme sami, viď.
Abych tě pak nesklamala...nejsem nic moc člověk, takovej nemluvnej a zakřiknutej...

menny
7. únor 2009

No optimistka fakt asi nikdy nebudu. Já to vždy vidim pesimisticky
a když to dopadne líp, jedině dobře, o to je moje radost velikánská!!!
Já jsem zas člověk dosti ukecanej 🙂
A myslim, že si určitě budem mít co říct 😉

petreva
7. únor 2009

Tož tak zajistíš udrření konverzace 😅 to bychom ale mohly někdy s miminkama udělat srazíka, co? Já bych naložila Strašpy s drobečkem a do Tábora je to kousek. Zrovna včera jsme tam s P. byli. Zašli jsme do Honzíka, scháním uni tašku na kočárek, ale nepořídili jsme. Ta od Emitexu je na nic, má tam jen jeden velký otvor a to bych měla vše ve všem, což se mi nechce. Ještě jsme koukali v DM, ta má zase takový blbý rozměry, ale jinak spoustu kapes. Asi u ní stejně skončíme...taky jsme si po sedmi letech manželsví objednali novou sedačku 😉 máme tady starou ještě našich rodičů. Se mi protiví, připomíná mi dětství...už aby byla pryč. Tak byl Péťa nadšenej, nakonec totiž "vyhrála" ta jeho vyhlídnutá.
Dneska musíme dojet nakoupit není tu ani drobek. Projdem se drobet a pak se tu zas stavím. Tak se zatím drž a myslím na tě, jasný 😵

menny
7. únor 2009

Taky jsem scháněla uni přebalovací tašku.
V Honzíkovi maj fakt jen od toho emitexu a v Dětskym
domě maj taky kulový. Hodně jsem koukala na netu. A i se mi líbily,
ale nakonec manža řikal, ať si koupim od casualplay, co máme kočárek.
Furt jsem se neuměla rozhodnout. Teď mě začal dosti tlačit čas, tak jsem
objednala tu co se líbila manžovi. V pondělí jí doveze PPLák.
A sedačku jste objednali tady? Jakou barvičku?
Určitě srazík naplánujem!! Až bude teplo, tak budem furt venku, tak určitě
s holkama vyrazíme za tebou a Strašpy do JH 😉
S Davídkem jsem ráno vyrazila ven a vracela se k večeru. Co taky doma, když je hezky 🙂

Dneska je tak nádherně, asi vyrazim na mini procházku
Kéž by takový počasí už zůstalo, hotový jaro.
No to si ještě počkáme

dadunka
7. únor 2009

Ahoj, díky!
Evi, no k Čutkům, kam jinam tady na jihu :o) Pohlaví si říct necháme, už se těším.
Taky se za to platí 1000,-?
Peťo, koukám, že už máš 38 týden, takže už se Matoušek vlastně narodí jako donošený a v termínu nebo se pletu? Nebo bys ho musela mít ukončený?
Neboj neboj, vše dobře dopadne, je to bojovník, když to vydržel doteď, bude bojovat i venku!

menny
7. únor 2009

Dáduš já bych to taky nevydržela neříct si co to bude?
Rozhodně je hlavní zdravíčko, ale přeci jenom, co byste radši?
U Čutků se za pohlaví neplatí 😉
Jinak je pro Matouška hlavní, že mám ukončený 37tt. Pak už je to jedno.
Budu ale rodit 37+6, takže 38tt bude taky skoro celej 😉
Bojovník je Matýsek opravdu velikej. Když si vemu kolik týdnů jsem krvácela,
pak ta plodovka...
Snad to nejhorší je za náma
Děkuju ti za podporu 🙂