Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

helik3
28. srp 2008

Nazdárek kočky,

zakládám toto téma jaké návazné téma na naše snažilkovské - snažilky ze Sanatoria Art.

Budu ráda, když se tu co nejdříve všechny sejdem a budou se nové těhulky z Artu přidávat a budeme si zde pomáhat a řešit své problémy 🙂

Čekám na Vás 😉

kacena00
16. únor 2009

holky no mě to hlavně mrzelo v těch 5 sem z toho byla jaksi rozladěná, jak tam člověk v té tmě leží a čumí do stropu, vedle si klidně oddychuje manžel a já tam s myšlenkama na to, že je to dítko zase nějak nepioslušný a podbříšek mám ouplně placatej..ale co, segras přežila císaře, menny přežila císaře, já ho dyžtak taky dám, hlavně že bude malej v pořádku, mám blbý kecy!!!

teda jestli strašpy takhle blindíš a ještě záchudkuješ, tak to nevim nevim, jestli tě to třeba nechytne v tý restauraci 🙂 🙂 🙂 🙂

mám k tobě otázku, jelikož sis o mateřskou žádala v novým roce - prosim tě ptaly se tě na jak dlouho mateřskou chceš jít? ty moje kravajzny ani doteď nevědí co vlastně po mě chtěj, natož aby se mnou řešili tohle, ale přeci podle toho jak dlouho ji zvolíš se vypočítá i její výše ne? no tak oni mě asi nehodlaj v tomhle desetiletí začít proplácet..holky kdybych vám měla vyprávět, kolik času už sem tím vyřizováním mateřský strávila a že to furt nemá kone¨ce tak mi nebudete věřit...závěr je ten, že dycky paní řekne, že ještě neví, že se to měnilo, že mi dyžtak zavolaj, kdyby ještě něco ode mě potřebovaly...no sem z nich hotová
tak tohle potřebuju zjistit a zejtra se dyžtak nedám, mám jet do pordnice, tak se tam stavim, potřetí a doufám naposled (a to sem ještě musela jet domu za účetní z bývalý práce, no paráda!!!! řeklůa bych

kacena00
16. únor 2009

musim letět tak prosím strašpy jestli tu jsi, napiš mi jak si to měla s vyřizováním té mateřské, já musim mazat, ještě mám nějakou práci a musim stihnout bus

menny
16. únor 2009

Kačko moc děkuju za sms 🙂
Strašpy teda za chvilku pofrčíš k porodu. Jupí
Myslim na tě kočko!!!!!!!!
Jo doktoři jsou fakt pitomci. Celý těhu ve stresu,
takovej klid jsem mohla mít!!
Moni je k ušmajchlování 😉

Holky 1. FOTO
😵 😵

straspytelka
16. únor 2009

Kačko, to ti příde papír po půl roce narození dítěte, do tý doby bereš to druhý 😉 Myslím že pomoc v mateřství se to jmenuje 😉 Já si dám na tři roky 😉 Jinak by ti měli určitě poradit na sociálce 😉

straspytelka
16. únor 2009

Teda Mennyyyyyyyy ten je krásnejjjjj 😵 😵 😵 moc se vám povedl, klouček brouček 😵 😵 😵
Holky, teda doufám, že vydržím fakt do toho 20 😠 břicho mi tvrdne co 15 minut, skoro vůbec mi nejde sedět na pipce ☹ Ještě neeeeeee ☹

mon73
16. únor 2009

Menny, šmudlínek malej 😉
Straspy, jen jestli stihneš ten poslední obídek 😅

achalteke
16. únor 2009

Menny ten je krásňoučkej, úplně bych ho poňuchala.....mám radost, že už jste doma 😵 😵 😵

Barčo teda ty jseš kost 😀 😀 😀 😀 ale paráda, sekne ti to

Jani já hlasovat nebudu, protože tam máme našeho kouska 😀 😀 😀

Zdravím ostatní osazenstvo a hlásim, že jsem to nevydržela a v tescu jsem si koupila dvě mini pidi bodýčka, jsou úplně rozkošňoučký a furt na ně zírám, jinak jsem cestou domu píchla, v týhle siberii no mazec, naštěstí jel se mnou mužik a tak kolo vyměněno raz dva a v pneu servisu na počkání zalepeno....a od manži jsem dostala k včerejšímu výročí parádní čepici, takovou tu zimní černou s kšiltem, moc jsem jí sháněla a nesehnala a teď jí koněčně mááááámmmm!!!!....a neskromně říkám, že mi moc sluší 😀 😀 😀 😀

petreva
16. únor 2009

Ahoj holky moje!!!
MENNY, jak to všechno dopadlo?? Matoušek je úúúppplně úžasnej, hned bych ho opusinkovala!!
MONČO, ty už máš pěknýho chlapíka!! Vy mě tak krásně ladíte na to, co bude pak...přesně to potřebuju, paotože asi jsem baba, ale nějak blbě to nesu...je mi dost bídně, ale vydržim...
STRASPY, co to co to?????Dneska jsem byla na poliklinice azašla jsem do čekárny k tvé Dr. ale už jsi tam asi nebyla...heleď koukej se hlásit, jsem z tebe téééda dost nesvá 😵 ty jo, asi jak tě znám osobně 😅 tož se ozvi, kdyby něco ať můžu zatnout palce, jasan 😵
KAČKO, ještě není nic rozhodnuto s tou polohou, víš, že kolikrát sis myslela, že je tam Cyrilek tak či onak a dle utz to bylo zcela odlišně. Víš, že po noci mi taky přijde, že je mimčo nahňoucaný úplně nahoře. A v podbřišku je tak nějak volno 😅 Na zprávičky od tebe taky budu čekat ať už tady nebo sms-kou, taky se krásně tělíčko připravuje. Bříško se už delší dobu umí ozvat, viď 😵

petreva
16. únor 2009

Jo a Kačko, fotky jsou mooc hezký a upřímně!! To teda nechápu, kde máš ty popsaná kila?? Jsi ja žížalka 😅

kacena00
16. únor 2009

avi díky 😀 jo jak si se ptala na ty plenky, tak myslím, že ten rozměr byl 80x80 protože ten 70x70 jsem nějak nesehnala, jsou to libštátský, a teda i ty poděděný i tyhle mi přijdou jak záclonky no uvidíme...

jinak děkuju za podporu, já sem blbá, pitomá a hloupá, protože i kdybych měla rodit císařem, tak hlavně že porodím zdravý děťátko, takže se tu veřejně bičuju a dávám si facánka 🙄 🙂

cyrda mě potěšil, protože mi dneska hezky škytal do pravýho třísla a teď už nemám ani prázdno v podbříšu, a hlásím hezké odpolední křeče do podbříšku 😵 😵 😵

ale je tu pěkná sibérie, tak ať ten náš piškůtek ještě dělá hají u maminky v klokánkovi 😀

jájo, tak se nám taky vyfoť v té tvé nové čepičce 😀

jdu kouknout na Matouška

jo a hlásím totální spokojenost, krom cyrdulky sem potěšená, protože sem byla na pokecu u nové kamarádky a bylo to děsně príímový. navic sme se domluvily na kočárkování až bude hezky tak sem dnes krásně spokojená a natěšená 😵

mon73
16. únor 2009

Tak co Straspy, jak je?

dadunka
17. únor 2009

Ahoj, taky myslím na Strašpy, asi už to brzo přijde podle jejích příspěvků, tak držím palce, ať je to pokud možno rychlé a bezbolestné (asi utopie, že..) a těším se, co se vyklube z motýlka! 🙂

kacena00
17. únor 2009

čaukes holky
budu informovat jen krátce neb se mi vedle škvíří guláš a bublá porkačka

takže pokrok od minulého a předminulého týdne - žádný, byla sem poprvé na pioradně v porodce - paní doktorka mluvila o špičce prstu, což odpovídá CS 4-5 co sem měla teď podvakrát u Lidušky..

no ale to není vše- v průkajdě mám červeně psáno - GDM - gestační diabetes melitus, už minule se mě na to doktorka (ale jiná, když hodnotila monitopr) úptala a já ji ukazovala průkajdu z dia poradny a tam je proškrtnuto, že nejsem na žádné terapii, na žádné dietě, nicméně mě upozornila, že diabetičky se nenechávají doí termínu, ale že já to mám v pořádku a uvidáí se co a jak dál

no a dnešní doktorka mi řekla, že se u diabetiček nečeká do termínu, já na ni že kontroly proběhly ok, ukazovala sem jí výsledky, mluvila o tom, že Cyrda měl na 32 tt akurát váhu a nebyl přerostlej, ale opna si trvala na svým, na další poradnu mám přijít už v pond+ělí a vzuhledem k tomu, že se tam doktoři střídaj, tak mám na to upozornit, a že je možný, že mi zacedou v pondělí prostaglandinovou tabletu, v úterý tam půjdu znova a podle toho jak to dole bude připravený, tak mě začnou vyvolávat pord

úptala sem se jí asi dvakrát, jestli je teda pravděpodobné, ačkoliv to bylo vše v poriadku až na tu jednu krev že bude ten porod vyvolanej a ona řekla že jooo

odešla sem odtud vyklulená jak poledne!!!

straspytelka
17. únor 2009

Ahoj jsem pořád celá, ale poslíčci teda maso 😖 byla jsem ještě u zubajdy, tak mi opravila dva zuby hurá 😵 tak snad už jen ten bez nervu co mám ulomenej....ale to bude až po porodu, musí se to rentgenovat...
Teda holky, nevim jak to ještě dlouho vydržím, úplně mě bolí i kůže z venku břicha...jak tam furt rajtuje 🙄 o spodku ani nemluvim, dojít se vyčůrat...no mám slzy v očích, dneska jsem ještě nebyla na velký, mám strach zatlačit 😀 Mamka mě prosí, ať ještě vydržím do pátka 😀 😀 snad jo 😉 Dneska jde chlap na noční, tak doufám, že to na mě nepříde 😵 no co, zazvonila bych na sousedy ať mi půjčí sáně, dala tašku do porodky na to a vyrazila 😀 😀 Je krásně co 😵 😵
Kačkoooooooooo teda se s tebou taky nemazlej co 😖 Ale což, aspoň porodíš už 😀 Třeba to budeme mít nastejně, to by byl goool 😵 😵

kacena00
17. únor 2009

tak guláš i polívka zajištěný, a jdu na drb

no já nevim co je lepší, je fakt že mě s tím postrašila už ta první doktorka při prvním monitoru, ale jen to tak plácla a vzhledem k tomu, že bylo dost času, tak to nechala být..jenže oni prostě asi všeobecně nenechávaj přenášet holky jako já, jenže já sem přesvědčená, že ta druhá hodnota byla stejnak kravina

jo a gol je, že jak sem si tak hledala info, tak sem zjistila, že teď už se OGTT má provádět spíš nalačno a po dvou hodinách..no a já měla tu hodnotu blbou po hodině a po druhé už poriadku, no a takhle je to prej spíš postaru

tak fakt nevim...ve čtvrtek mám jít na diabetologii, ale tam mě štvou - tam sem se nikdy nedostala dál než na křesílko v sesterně, ale v ten čtvrtek si asi vyžádám konzultaci s doktorkou, ať mi k tomu řekne názor i někdo jinej. ono není nikde psáno, že se to do tý doby nerozjede samo, i když to zatim nevypadá, ale taky se mi nechce cyrilka vyhánět násilím, když je mu zatim u mě dobře

a velkej nebyl, spíš naopak... tak uvidím, kdo bude na proadně v porodnici v pondělí, třeba to nebude tak žhavý..

no ale ty si kandidátka na porod velmi žhavá. a proč chceš čekat až do toho 20.2? kvůli znamení? jak to vlastně je, já teď nevim 🙂
držím palce ať to fakt není dnes, ale až se vychrupe z tý noční a nebo ať si motýlke ještě u mamky trochu pobyde nejlé=pe 😉

straspytelka
17. únor 2009

no je to jak kvůli znamení, ale hlavně protože mám strach, že když to bude dříve tedy ne po 38tt tak mi to tady budou ještě zastavovat, jsou tu na to děsný...šak jste viděli kvůli jednomu dni co dr dělala... 😒 a já se na to ptala před odchodem z nemocnice, jak to je a ona, že mají prostě rádi, když je to na ten 40tt přesně 😠 taky ta paní co tam ležela před rokem díky jednomu dni a plánovanýmu císaři přišla o miminko že se v ní udusilo ☹ tak říkal, no chtěli mít na den přesně, tak to měli...a panečku, jak si jí taky tentokrát předcházeli a monitorovali, protože měla zase císaře kvůli tlaku 😒 ale nakonec to dopadlo dobře a má holčičku Adélku 😵

kacena00
17. únor 2009

strašpy tak to je teda dost děsivý co píšeš... no někomu chtěj počkat přesně na den a u někoho chvátaj )a přitom taky není uplně moc jasnej důvod 😝 )

kacena00
17. únor 2009

jé já tam mám teď toho kobliha tak překrásně, hezky si hoví po pravý straně odshora dolů a mě je to tak pohodlný 😵 😵 😵 😵 ničím mě nikde nepíchá a netlačí a nepne 😀

hele já musim kouknout na ten zvěrokruh, sem se o tom na zač. ledna bavila s kámoškou, ale už vim prd 😀

kacena00
17. únor 2009

au, to dítě tam dělá věci, já mám z toho slušný křeče,oooooooooooooo

straspytelka
17. únor 2009

Kačko, tak se asi kroutíme obě 😀 a já si ještě blbec dala kedlubnu 🙄

kacena00
17. únor 2009

jo tak to já si taky umim dát rozumný jídlo, o vejkendu zelňačka, a dál ani nebudu mluvit 🙂 😀 😀 😀

straspytelka
17. únor 2009

ajajaj.....no jenže odolej viď, teda a teď na ní mám taky chuť 😀 Na co koukáte holky, zajímalo by mě kolik je tady faninek VKV a kolil Ordinace 😀 já moc nesleduju ani jedno 😀

mon73
18. únor 2009

dobré ránko 🙂
Tak co Straspy a Kačko, pořád vcelku? 😉

kacena00
18. únor 2009

holky něco vám napíšu, jo, to se budete bavit, ale teda já uplně zuřím, jde o moji mateřskou, neustále nějaký extra buřty...
snažím se vyřídit si mateřskou - víte co se stalo? teď už chápu, proč tchánovi řekli, že se na to teprv podívaj a ozvou se mi - takže paní na sociálce zjistila že mám ještě jeden pracovní poměr- že sem v jakémsi kmenovém registru a snad jestli sem to pochopila správně by tím pádem mohla být ohrožená moje mateřská...ten poměr o který jde já skončila před dvěma léty v lednu...tehdejší účetní mi ani nedokázala pořádně připravit úpapíry pro pracák, takže si ve finále s paní z pracáku vyměnily pár peprnejch telefonátů a paní z pracáku byla dost vyřízená co to bylo zač...

no a te´d po 2 letech se dozvím, že mě ta tehdejší účetní neodhlásila z praocvního poměru..pochopíte? já teda jen těžko, takže teď sháním číslo na současnou účetní a paní ze sociálky mi už volá a já to číslo co potřebuje stále nemám..dobrý

kacena00
18. únor 2009

hahoj!!stále dva v jednom, ale teda od včerejška mi trochu odcházíé hlen. zátka ale to bych řekla že je spíš po vyšetření 🙂

ještě že ste to tady tak popsaly, bych si myslela že mám nějakej zánět, ale tohle se nemůžu mýlit 😎

strašpy, tak já z tohodle nesleduju taky ani jedno 😉

kacena00
18. únor 2009

mě by teda jen zajímalo, jestli za mě odváděj pojistný oba zaměstnavatelé 😀 😀 😀 nebo jen ten první nebo jak 🙂 🙂 🙂 🙂

petreva
18. únor 2009

Ahoj holky,
KACKO, téda to jsou věci s tím diabetem...proto jsem nechtěla, aby mi psali do průkajdy dřívější diagnozu,protože už je pase a přitom z toho dělaj vědu nad vědy...a včera miji tam obvoďák pěkně vydatloval na stroji!!! Blb!!! Mě to tak děsně šve!!! Tak třeba se Cyrdík ozve sám, když ti začala odcházet zátka...pár schodů, pěknej večer 😵 a dá si říct sám 😵

straspytelka
18. únor 2009

Ahojky, jsem ještě 2v1 ty poslíky mám jen navečer a v noci, už jsem dosti unavenej a nervní človíček z toho 😨
Kačko, taky mám jaksi více výtok, ale to je asi tím, jak se to stahuje ta děložka 😖 Uvidíme, jak tu budu ještě dlouho strašit 😀
Evi, jak se vede?Chodíš ven ještě?To se prodíráš závějema co 😀 Jsem říkala, že jsme měli zainvestovat místo do kočárku do nějakejch super zateplenejch sáněk 😀

dadunka
18. únor 2009

Ahoj holky, tady to je jak v televizi, člověk tu pomalu sleduje porody v přímém přenosu 🙂 Vaši mimísci se pomalu ale jistě hlásí na svět, držím moc palce!
Barčo, to je teda dost nepříjemný s tím zaměstnavatelem, neumím si moc představit, jak se tohle pak řeší, když ta firma je už třeba zrušená. Člověk, aby furt kontroloval, jestli ho někde správně přihlásili a pak zase odhlásili. Děs běs.
Strašpy,takže vy čekáte až se Vodnář změní v Ryby? 🙂
Moni a co vy, jak pokračujete, nezlobí Tobísek?

straspytelka
18. únor 2009

Dadunko 😀 😀 😀 jj přesně tak, čekáme až se to přehoupne na rybku 😀 😀