Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

helik3
28. srp 2008

Nazdárek kočky,

zakládám toto téma jaké návazné téma na naše snažilkovské - snažilky ze Sanatoria Art.

Budu ráda, když se tu co nejdříve všechny sejdem a budou se nové těhulky z Artu přidávat a budeme si zde pomáhat a řešit své problémy 🙂

Čekám na Vás 😉

inna12
24. bře 2009

ahoj 😉

Peťul, ten tvůj brouk je fakt šikovnej, dělá ti jen radost 😵 moc ti to přeju!!! mrzí mě, že to zjistili Davídkovi, ale dneska je to tak běžný 😒 můj přítel má těžkou skoliozu vad, tak jsem zvědavá co malej... 😖

Kroupi, ahooooj! 😉 to je mi líto, co čtu ☹ at je z toho manžel co nejdřív venku, to je hrozný, ale hlavně pozor na tebe, abyste byly kočky v pořádku! 😉 už od května jo? Ale to vydržíte, budete pod kontrolou, jedině dobře 😉 Opatrujte se!

Jájo, teda kočár supr čupr 😉 fakt vypadá dobře! Jáji, chtěla jsi též černý kočík? to mě těší 🙂

Daduš, já si ani neuvědomila, že budete mít taky černou korbu, já blbec 😀 hlavně, žes mi to říkala 😀 hele, co na to třeba vaši??? Já pořád jen vysvětlovala, že ten matroš faaaaaaakt nevybledne, že má dokonce uv filtr, ale všichni jen kroutili hlavama..nejsou na to zvyklý no 😖 😀 ale v Plzni jsem viděla cihlově oranžovou Teutonii a překvapivě vypadala strašně hezky, to se mi taky líbilo...

jinak jsme utráceli, koupila jsem vložky do podprdky, jednorázový spodáři, vysoký spodáři ,ale natrefila jsem na tašku s těma HIPP kosm.věcičkama a za 189 Kč tam je tohle plus ta pevná taštička! to je pěkná cena, což? Tak jen tip i pro vás 😉 já jen doufám, že to mališkýmu bude vyhovovat 😖 losík to používá, teda jen dvě věcičky má z toho a sedí mu to, ale každý mimi je jiný, tak uvidíme, kdyžtak budu plácat já sama 😝 https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

inna12
24. bře 2009

samo, že skoliozu zad, ne vad 😀

jako co Jájik nosí sem taky fakt zvědavá, u holek jsem fakt citíla, že budou mít holčičky, ale Jájo u tebe fakt nevim!!! uplně mi to přijde půl na půl (to je divný 😀), tak jsem taky moc zvědavá!!!! Ale na 51% teda tipnu víc tu holčičku taky 😀

achalteke
24. bře 2009

Inuš kde maj tu Hipp v tý taštičce? Si jí nechám koupit...

achalteke
24. bře 2009

asi půjdu právě do Hipp a Bubchen a sudocream chci - ty se mi zdaj fajn, ale uvidíme co prcek na to 😉

jo a Inuš co já budu mít tak to si nedokážu tipnout ani já 😀

inna12
24. bře 2009

Jájo, jé, já to nenapsala 😖 debilka..v bejbycentru jsme byli! tak tam měli!!ale snad budou mít i jinde 😉
je to fakt supr cena, až se mi to nezdá, kousek vyjde na cca 30 kč! to je fakt pěkný! mám z toho radost...
tak jsem i koukala, jestli to třebas nemá krátkou expiračku, ale ne 😉

achalteke
24. bře 2009

Holky Budějičandy - kde je v Budějkách nějaká charita? mě zbyde několik krabic s těma dětskýma oblečkama a to co vytřídím tak je mi líto vyhodit, páč někomu to ještě určitě poslouží...tak právě až bych jela do směr krumlov tak bych sfoukla rovnou do budějc

inna12
24. bře 2009

já jsem slyšela právě na ten Hippík docela chválu, tak snad to bude dobrý, doufám! 🙂 ale to je těžko ted říct...ale za ty prachy jsem to fakt vzala...jinak se mi líbí i ten Sebamed, weleda...jedno z těhle třech bych stejně nakoupila...tak už to mám z krku... 😉

achalteke
24. bře 2009

bezva Inko ok už jdu žhavit icq 😉

inna12
24. bře 2009

Jájo! o tom jsme přesně včera mluvili s chlapem, máme oblečků taky šíleně moc, hlavně ještě po nás, po ségře, po bráchovi mým...to je jak pro pět dětí...taky bych to ráda někam dala a nevím kam...když zjistší, tak mi prosím dej vědět!!! 😉

indigo
24. bře 2009

Ahoj děvuchy!
Meníku teda to Matoušek překvapil, jakej je šikula šikovnej! Ona i ta Vojtovka dělá divy..... 😎

Innuš to je fakt krásná cena, za ten Hipp! 😉

inna12
24. bře 2009

jen mám strach to někomu dát, jsou to fakt starší věci, bavlněný, ty starší retro motivy, mně se to třeba líbí,normálně je budu na doma dávat malýmu, spousta dupaček má ty šikovný tkaničky na chodidla, ale taky znám dnešní holky, peníze nemají, ale dítěti by tyhle hadříky po někom nedaly 😖 prý tim i třeba v těch azylových domech pohrdaj!! Tak právě nevim, bylo by mi těch věcí líto, kdyby to někdo vyhodil 😔

mon73
24. bře 2009

ahojky 🙂
Jájo, tak po Míši chození kolem kozy a Meníka kalhotky na koze, sem se zas zasmála nahlas. ty vůbec v tom autě perlíš, viď ( poblitej volant) 😀 😀 😀 Kočík pěknej, zelená je moje oblíbená. jen příště nefoť proti oknu. 😉

Inno, pěknej zvířátkovej komplet.

Míšo, nám taky volali z artu. Byla sem taky překvapená. Teda, chválim tatínka, klobouk dolu. 😉

Menny, tak dobrý zprávy. Taky sme byli na kontrole, Tobís má 6,35 kg 65 cm. Ale pani doktorka měla brejle a to se mu moc nelíbí, tak trochu bekal.

Kačko, teda, to je bobíek v tom kyblíku. A když spinkaj, tak to sou fak andílci. 🙂

achalteke
24. bře 2009

Inuš přesně taky tu mám toho po sobě
a je mi to líto fakt vyhodit - někdo sociálně slabší (chce se mi napsat víc než já, ale to není pravda při moji rozmachanosti) to stopro ocení....ok zkusím zjistit během závtra

a omlouvám se ti a Dádě že jsem vám ještě neposlala ten seznam akosi nestíhám 😅

na termínu zrovna řešíme porod do vody a epi-no 😀 😀

inna12
24. bře 2009

Mon, děkuju 🙂 já dostala to zvířátkový body od kamarádky a pak jsem objevila celej komplet, tak to prcík dostal za velkej UZ, že byl šikovnej v televizi 😀 ještě tam mají v modrém (HM), taky je moc hezkej 😉

hezký večíř všem! já už nebudu, chlap mi odebéře noťas asi brzo 😠 tak papa

indigo
24. bře 2009

Holky a co to hodit někam na net, do bazaru nebo na aukci, jen za poštovný... 😉

achalteke
24. bře 2009

Mončo cha cha cha tak teď sem se zasmála zas já - že se Tobíkovi nelíbila brejlatá doktorka 😀 😀 😀

a mě noťas umře, páč sem šňůru půjčila sousedce - internetové závislačce (ehm no mám co říkat)

tak pa pa a těším se zítra na poplkanou 😉

achalteke
24. bře 2009

Indi uvidím taky mě to napadlo a možná to tak udělám 😉

inna12
24. bře 2009

Indi, jojo, je to pěkná cena...ani bych si tam toho nevšimla, mají to tam u těch lahviček, jen tak halabala položený 😖

musím jít, už mi ho rve z ruky, bych ho zabila 😝 prej se bud budu dívat na Ulici nebo budu koníkovat, ale oboje teda ne! 😀 😀

mon73
24. bře 2009

No, Jájo, brejlatý on nee. Když přijde na návštěvu švára, tak taky sundavá brejle a babička je má jen na psaní, akdyž si je zapomene sundat, tak se Tobísovi taky nelíbí.

mon73
24. bře 2009

Tu sadu Hipp maj i v Rossmennu

menny
24. bře 2009

😀 😀 😀 no Mončo já se tu chlámu jak blbá.
Manžel na mě kouká co se mi děje...sem tu v křečích.
Já na ty naše trapasy dočista zapoměla 😀 😀
Ještě jsi zapoměla, jak jí návštěva poblila chudáka psa 😀 😀 😀

mon73
24. bře 2009

tak teď se tu zas směju já. Na toho psa sem teda zapomněla 😀 😀 😀 😀 😀

cipisek007
24. bře 2009

Holkýý jaká sada hipp??

cipisek007
24. bře 2009

Jani, jojo Michálek to byl. Špička to zařídil a Michálek "zvoral" 😀 😀

Peťul, určitě to budu psát sem, oni jsou to rady, který pomůžou i ostatním, není to jen o cvičení, ale i o vývoji 🙂

Jájiiiii!! Ty jsi trubkaa 😀 😀 Chacháááá 😀

menny
24. bře 2009

Jé Inuš s tebou se dnes míjim. Až bude Ordinace, tak
manža taky zdrhá k PC.
Tý jo ten tvůj má skoliózu, má velký trable?
Ta rehabilitační mi řekla, že jen díky tomu, že kupuju
kvalitní obuv, tak Davídek nemá vážnější potíže.

Holky děkuju za pochvaly na Matouška!!! Je to
nádhera, jak se to vyvrbylo!!

Kačko s tim lehátkem bych se taky nemohla rozhodnout.
Na to chicco jsem taky koukala. Uvidíš no.

Co se týče věciček, tak já to vozim s kámoškou tady u nás do azyláku

cipisek007
24. bře 2009

Peťo, není nad to dítěti koupit sice drahou, ale kvalitní obuv, viď? Já jinou kupovat nebudu. Mamina má obchůdek s dětskou zdravotní obuví, tak to nebudu mít daleko a dokonce si budu moct sama vybrat, který mi objedná 😉

kacena00
24. bře 2009

ahoj holky! péťo gratuluju ke kontrole!
a s tím dádou je aspoň dobrý, že se na to přišlo relativně brzy

jinak všem děkuju za pochvalu toho mýho menšího mužika 😵 😵 😵 😵 já sem tak zaláskovaná 😵 😵 😵 😵 😵 dnes mu na poradně doktorka navážila 3490! g takže za měsíc kilo, se až trochu začínám bát, kam až to půjde? v pátek mě l3 330 g, takže za pár dnů 160g, no už má taky ovárek a začaly se mu dělat stehýnka, takže už se mi hned zaprudil 😖

Míšo teda tak u vás je to koupání faktys věda! tím spíš se těším na fotky!

tak holky, já valim žehlit, páč toho mám moc a chci bejt co nejdřív v hajánkách jo a dík za povzbuzení, ..ale teď nevim komu 😀 páč je tu tolik novejch nicků, že si to nepamatuju

menny
24. bře 2009

Mončo taky chválim Tobíka...supr míry 😉
Míšo máš recht, radši dražší, hlavně ať je bota kvalitní.
Se máš s těma botkama. Tady je to co se týče kvality bída s nouzí.

peda
24. bře 2009

Ahoj holky 😉
Petruš,Matoušek je teda šikula,šikovnej a ještě pocíkal sestřičku 😀 😀

Jájo,kočík je moc hezkej,se můžeš kochat,když nemáš manžu doma 😉 nebo už je?

Inníku,su sadu hipp mají v Rosmannnovi taky,teď je to v letáku.Tak to jsi teda pořídila věcí,já ještě takovýho nemám nic,prsní vložky,gaťátka...

Holky a jaký ty vložky do podprdy si mám koupit?je jich tolik 😕

Korupinko,jsem ráda,že tě vidím,co to má chudák přítel?Hlavně,aby jsi to od něj nedostala ty.Kdy ti holky skončí to účtování??

peda
24. bře 2009

Holky,ty kluci vám rostou jak z vody,čímpak je krmíte??? 😀 😀 😀

Cipí,kde má mamka tu obuv??