Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

helik3
28. srp 2008

Nazdárek kočky,

zakládám toto téma jaké návazné téma na naše snažilkovské - snažilky ze Sanatoria Art.

Budu ráda, když se tu co nejdříve všechny sejdem a budou se nové těhulky z Artu přidávat a budeme si zde pomáhat a řešit své problémy 🙂

Čekám na Vás 😉

indigo
28. bře 2009

Ahojky!
Tak jak, Evi, jak je?

Strašpy - až teď mi cvaklo, že tě znám z jinýho serveru, i když jsme se asi moc nepotkávaly.... takže - ahoj, ty jedna "moje známá" 🙂 😎 Asi víš odkud a kdo tam jsem... 😎

indigo
28. bře 2009

Menníku - hlasuju pro čokoládu, není tak tmavá aby v ní v létě bylo horko. A je krásnááá.... 😎

cipisek007
28. bře 2009

Dobrý večer holky!

Slyšíte to?? Slyšíte? Normálně holky po krmení usnuly a jsou totálně tuhý. Dneska jsme je ani nekoupali, přišli jsme z oslavy domů před sedmou hod. a tak jsme jen zacvičili, já jim žínkou opláchla xichtík, ručičky a prdelku, dostaly papu a pak okamžitě vytuhly. Nádhera.
V noci nám zase spaly do tří. Krása. Jsem zvědavá jak to bude na dnešek, když se mění čas. To se mi to zase všechno šoupne. 😒
Oslava pro holky byla náročná. Díky hodně lidem, který se vždycky do pokoje nahrnuli najednou (nechápu), tak 3 hodiny probděly a pak už byly tak urvaný, že ani nechtěly jíst. No a pak jsme je daly hned do kočáru a usnuly ještě než jsme je přikrili dekou 🙂
Mám krásný fotky, ale až zítra je budu stahovat a zmenšovat, dneska mám dost.
Zítra odpoledne přijde tchyňa s praštěnou tetou, takže to budou útrpný 2 hodiny ☹ Zase se tvářit jak mílius. Radši budu mlčet, abych něco neřekla. To zase bude řečí ☹

Peťul, to šátkování ti závidím. Náhodou nepíšou tam, jestli se to dá dělat s dvojčátkama? 😀

menny
28. bře 2009

Děkuju holky, taky ta hnědá mi příde nejlepší.
Jinak počasí dnes bájo, půl dne jsme byli venku.
Stavila jsem se v krámě pro kójo vložky chicco
a jeli jsme objednat myčku a oni rekonstruujou
prodejnu ☹
takže nic.
Evi takhle se mi blbě kojilo 3dny v porodce. Pak dobrý.
Určitě to bude dobrý a hezky se rozkojíš. Co kójo čaj, piješ?

Úplně jsem vám zapoměla napsat co se dnes stalo.
Byli jsme u našich a Dáda blbnul s mamkou a jak dováděli,
tak jí nechtíc kopnul...ale do nosu. Tolik krve jsem nikdy neviděla.
No hrozný 😢 😢 Je mi mamky tak líto. K doktorovi odmítla jet, ale nos
má jak bambulku. Tak jí furt volám, jak jí je. Chudinka

menny
28. bře 2009

Míšo tak super, holky jsou zlatíčka 🙂
Hezky chrníkujou.
Počkej, počkej hodim ti sem odkaz na obrázek 😉

cipisek007
28. bře 2009

Peťo, no nekecej, že to jde i s dvojčatam!!! 😲 😲

indigo
28. bře 2009

Ahoj Míšo!
Já mám dojem, že jsem někde viděla fotku šátkující maminky s dvojčatama, ale byli asi už starší, jedno měla na zádech a jedno na břiše. Ale netuším kde a hledat je nad moje síly..... 😉

cipisek007
28. bře 2009

Indi, ale to jí s tím musel někdo pomáhat, ne? Sama bych asi nezašátkovala. Nevím´.

menny
28. bře 2009

Míšo doprčic to nemůžu najít☹
Jsem si to měla hodit do záložek.
Pani měla na fotce mimísky oba ve předu.
No bylo to bomba. Já to najdu 😉

cipisek007
28. bře 2009

Peťul, to nechvátá, až budeš mít čas 😉

cipisek007
28. bře 2009

Holky, jdu spát. Všem krásnou dobrou noc a nezapomeňte, že se v noci mění čas 😉

indigo
28. bře 2009

Dobrou Míšo! 🙂
Na ten čas se těším, nebudu vstávat v půl sedmý, ale až v půl osmý, hned je člověku líp, když ví, že si přispí... 😀 😉

straspytelka
29. bře 2009

Krásné ráno, je ještě tma, ale já už jsem vzhůruuuuu 😒 dojdu se psem a pak snad ještě zalehnu 😵

cipisek007
29. bře 2009

Dobré dopoledne holky!

Ten čas ale dneska letí 😀 Nesnáším posuny času. Všechno je pak posunutý 😠
Dneska mě čeká ta tchyňa. Ach jo. Takže se sem odpoledne nedostanu. Budu do dvou trénovat úsměvy a milé řeči. Grrrrrrrr.

Strašpy, ty bláho, Simonce už je měsíc!! To to utelko!! 😲

menny
29. bře 2009

Ahojky
Tak mě dnes Matýsek spinkal ne do 4 jako obvykle,
ale spinkal až do 5ti 😀 😀 😀

Míšo tak jako na potvoru na tu fotku se šátkujícíma dvojkama
nemůžu narazit, tak snad se dočkáš, byla to bomba.
Přežij dnešek ve zdraví 😀 😀 ať tě neklepne

Jinak sem tam zblblá, že šátkuju i ve snu 😀 😀
Jo a dostala mě jedna diskuze a tak jsem Jájo dost načatá
na tvůj šátek. Prý se nemusí tolik zanášet jako ostatní.
Zítra brnknu kamarádce zkušený šátkařce pro radu 😉
co by bylo nejlepší

Všem krásnou neděli 🙂

cipisek007
29. bře 2009

Holky, tak tchýně nedorazí. Což je teda super. Ale kdyby jste věděly, co prohlásila. Prý tam moc prší. Jako kdyby šla pěšky a bylo -20°C a padaly kroupy, sněžilo a byl hurikán, tak neřeknu. Ale ona si poveze prdel busem!!! To je prostě N E S K U T E Č N Ý!!! Oni jí jediný vnoučata nestojí ani za to, aby drobátko zmokla než přejde od busu k nám!! A pak se mi všichni diví, že jí nesnáším ☹

cipisek007
29. bře 2009

Peťul, to je jako když jsem objevila MMB. Tak jsem 3 noci za sebou nakupovala a posílala peníze, a několikrát jsem je poslala blbě... 😀
V pohodě. Časem na to narazíš 🙂

indigo
29. bře 2009

Hezké poledne!
😀 Míšo, se tu chlámu, jak jsi objevila MMB... 😀 jsem na tom byla podobně a když jsem zjistila, jak prodávat na MMA, tak jsem prolejzala byt co bych tak ještě mohla prodat... 😀
Jinak tchýně teda perlí... no aspoň budete mít poklidnej den, ne? 😎

indigo
29. bře 2009

Míšo hele a řekl někdo tchýni, že už vynalezli deštník?!? 😖 😀 😝

achalteke
29. bře 2009

Ahoj holky, to je hnus dneska venku co?

Dneska ráno prdel - vždycky ráno vylezu z postele tak nějak kolem osmé ráno, když slyšim houkat vlak a dnes vylezu, jdu se umejt, oblíct, snídaně a kouknu na hodiny a ono 7:20...si říkám no sem magor nebo co - vlak teda asi jezdí v neděli jinak, tak že ještě zalezu na chvíli do postele a nedá mi to a otevřu comp a koníka a tam čtu jak Míša říká ať nezapomeneme že se posunuje čas.... 😀 😀 😀 😀

Menny jo jo já na něj taky slyším velkou chválu, navíc si říkám, že až tak moc zahnojenej ten šátek nebude, abych řešila jestli se ušpiní nebo ne...taky mrknu na nějaký diskuse tady na koňu

Holky to je prdka s tim MMB...já jsem do něj taky blázen a jelikož jsem velkej recyklátor a některý věci chci koupit už použitý, tak na MMB jsem skoro furt, ale ještě jsem nic neprodávala...minule jsem bojovala na aukci MMB o hrací deku fisher price ale projela jsem to 😀

achalteke
29. bře 2009

Míšo ta tvoje tchýně je fakt expert 😒

indigo
29. bře 2009

Taky jsem závislák, když něco sháním, prvně koukám n MMB nebo MMA... 😀, zrovna včer dorazil z MMB balík s pracím gelem... a v aukcích je dobrý kouknout na MMB z kolik se to prodává normálně, kolikrát něco chci, šplhá se to nahoru a pak zjistím, že normoš na MMB to mám za levnějc. 😎

menny
29. bře 2009

Tak MMB je taky moje slabost, zrovna v pátek jsem tam
"nakoupila" na Matýska 😀 😀
Ale k aukcim jsem ještě nepřičuchla,
prý je to ale adrenalinový sport pro ženy 😀 😀
Teď jsem v euforii ze šátků, tak snad mě to bude
bavit a malýmu líbit
Míšo no to je fakt výmluva jak blázen. No kdyby
trakaře padaly, neřeknu.
Moje tchýně zas
furt řikala, jak po 6-ti nedělí dorazí. Omílala to
tolikrát, že jsem se děsila, kdy přijedou. No a teď je ticho
po pěšině. Jen řekla, že je moc velká zima. To Matýska
viděla jen na fotkách. Dádu neviděla rok. No takže jako babička
se nepřetrhne. Její boj.
Dáda k ní vztah nemá. Kolikrát si ani nemůže vzpomenout jak
se jmenuje.

Dnes vařim zapečený kuřecí prsíčka se žampiony a smetanou
a k tomu rýží se šunkou....sem vám chtěla udělat chutě

menny
29. bře 2009

No Jájo já taky to že je to světlá barva, už neřešim jako včera 😉
Zítra to, který bude pro mě a Máťu lepší, proberu s kamarádkou a uvidim.

achalteke
29. bře 2009

Indi máme úplně stejný myšlenkový pochody co se nakoupování týče 😀 😉

achalteke
29. bře 2009

tak to jsem Peťo zvědavá jaký nakonec zvolíš... 😉 🙂

Jsem u našich a matka mi zrovna vysmážá prso (tedy ne moje) a sobě a tátovi pangasia, kterýho teda v těhu nejím 😉

cipisek007
29. bře 2009

Holky, mě už týden chodí každý den min. 1 balíček z MMB. Ve čtvrtek dorazily dokonce 3 a tím to nekončí. Ještě mají dorazit 4 a včera večer jsem ještě objednávala proužkatý svetříky s medvídkem pů na zip s kapuckou z HM za 250,- oba a prý měly jen jednou na sobě. Bomba. 🙂

Jako s tou tchýní je to masakr. Když mi to David řekl, byla jsem nasraná. Řekla mu to samý co tady vám. A to je to ženská, která bydlí skoro v horách jo. Kdyby to byla nějaká rozmachaná městská panička!
Mamka prohlásila, že je asi z cukru 😀

Indi, s tím deštníkem jsi mě dostala!! 😀 😀 Škoda, že mě to nenapadlo, když mi to David oznamoval 😀

Peťo, tvoje tchýně taky stojí za to. Aspoň, že jí máš daleko a nemusíš se obávat, že ti vleze bez zaklepání do bytu.

Jáji, já jsem v těhu taky nemohla rybu ani cítit natož pozřít. ALe hlavně že jí těhule jíst musí 😀 Tak jsme aspoň koupili dražší sůl s jodem, abych aspoň něco do sebe dostala 🙂 Jako rybí salát, rybičková pomazánka, filety apod. Fuj, to jsem nemohla ani cítit.

cipisek007
29. bře 2009

holky zmenšuju fotky ze včerejška, tak během odpoledne jich pár budu mít ve fotogalerce 😉

menny
29. bře 2009

Tak po obídku.
Manža jel nakoupit dobroty, přjede mi kámoška,
tak si uděláme chlebíčky, pak pohárek...mňam

No Míšo jsem ráda, že tchýni nemusim řešit.
Si nedokážu představit, že by mi domu vlezla
bez zaklepání, zazvonění. Mamka má klíče, ale nedovolila
by si jen tak vlézt k nám.
MMB je jako droga co ? 😀
Jájo sama sem zvědavá 🙂

Jdu mít nádobí a pak dělat pomazánku 😉

cipisek007
29. bře 2009

Peťul, však jsem taky pěkně provětrala účet za poslední necelé dva týdny 😀

Holky, koukněte do fotogalerky 😉