Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

helik3
28. srp 2008

Nazdárek kočky,

zakládám toto téma jaké návazné téma na naše snažilkovské - snažilky ze Sanatoria Art.

Budu ráda, když se tu co nejdříve všechny sejdem a budou se nové těhulky z Artu přidávat a budeme si zde pomáhat a řešit své problémy 🙂

Čekám na Vás 😉

achalteke
8. dub 2009

Menny tak paráda, co jste měli kříž s kolíbkou? Fotečka by nebyla? Asi ne viď? Tak to mám radost s tebou...já jsem si zrovna dneska říkala až budu chodit s Rudlíkem na zahrádku...Rudlu v šátku a psa na vodítku...na to se fakt strašně moc těším 😉

menny
8. dub 2009

Jé vidiš, chtěla jsem se vyfotit a zapoměla na to. Tak první šátkování neni zvěčněno ☹ Tak to
druhý už nafotim.
No právě, že kolíbka je těžká na to tam toho prcka napasovat,
to mi nešlo ☹
Vázala jsem kříž s vnitřní kapsou 😉
Upoutávala jsem docela pozornost, tady se tolik nešátkuje, tak lidi
zírali. Ale dělalo mi to docela dobře panž okukovali to nejhezčí miminko
na světě 😵 😵 😀

achalteke
8. dub 2009

Peťo to mám fakt radost - jako velkýho fandu šátkování a manducování mě to strašně těší 😵 😵 😵 😵 mě se to tak strašně moc líbí když jde mamka s mímem v šátku je v tom něco takovýho strašně živočišnýho a na mě to působí velice mateřsky (nevim jak to popsat líp)...a co úvaz v pohodě? Zvládla´s nebo byl nějaký zádrhel?

jana.cb
8. dub 2009

Ahojky Míšo 😉 jen hlásím jak jsem dopadla u Mudry jak jste si ze mě dělali srandu, že budu rodit už :o) tak CS mám 6 a jsem otevřená z 50% takže můžu rodit kdykoliv - spíš se Mudra hodně divila, že ještě courám po městě a jsem v pohodě :o) jsou i případy, kdy klidně ženská 14 dní vydrží takhle a neporodí ale osobně si myslí, že bude zárzak a velkej pokud do května vydržíme :o) ale málá už má 3 kilča takže by vše bylo ok i já mám nálezy a výsledky ok no jen prostě malá jak jste si ze mě dělali prdelky, tak fakt tlačí hlavičkou na frndu a dělá brajgl v bříšku proto to CS 6 už chce ven 😒 no co tam bude max o 3 týdy dříve no :o) takže kdyby náhodou, tak písnu sms tobě Míšo a požádám tě zda by jsi to u nás v tématu nenapsala holkám prosím - všem vysílená psát fakt nebudu :o) Navíc zítra odjíždíme na chalupu, kde budeme do pondělí a nevim zda tam budu na koníkovi jak máme net přes modem a pevnu tam ještě 😒 Moc Ti děkuju a přeji hezý večer 😉

menny
8. dub 2009

Přesně!
Je to takový utulený... taky nevim jak to nazvat.
Hlavně mi to příde krásně přirozený.
No úplně jsem tomu propadla.
S timhle úvazem fakt problém nemám, ale asi je to i proto, že je šátek elestickej
- takovej víc poddajnej. Kolíbka mi nešla a malej se mi stejně líp nosí takhle,
jen ještě musim trochu hlídat hlavičku a nebo přes ní ten pruh přetáhnout a pak
je to v pohodě. Kolíbku ale vytrénuju, chce to ty úvazy střídat.
A co ty, máš už šátek nebo manducu doma?

achalteke
8. dub 2009

utulený to je přesně to slovo 😵 😵 😵 😵 ...čoveče Menny já zas začínám taky přemejšlet o tom elastickým a nechci bejt trapná, ale ten kakaovej MaM se mi fakt zamlouvá.... 😵 😀
No zatim doma nic, teď budu kupovat postýlku + výbavu do ní a v dalším sledu šátek a lehátko 😉

menny
8. dub 2009

Já to hodně probírala s tou kamarádkou, mě totiž zas nadchnul ten tvůj 😀 😀
ona mi ale doporučila elastickej a MaM mi naprosto schválila 😵
Pro začátečníky prý nejlepší, hodně chybiček odpustí 😉
Já sice vázat začínám, ale zatim jsem maximálně spokojená.
Zrovna mám prdelku uvázanýho na sobě a kouká a je mu fajn.
Storcha si ale stejně pak koupim až malej povyroste 🙂
To manžu šmejkne 😀

achalteke
8. dub 2009

hm jasně MaM prodáš (třeba Jáje) 😀 😀 a koupíš Storchen...no proč ne dělá to tak hodně mamin....a manža nebude nosit?

indigo
8. dub 2009

Holky já vás tak průběžně pročítám a normálně nevím, jestli nepořídím místo manducy šátek... 😀 obojí určitě ne, to by mě chlap vydědil, už jsem si prosadila novej kočár, o manduce ještě neví... 😀 😎

achalteke
8. dub 2009

jo jo Indi to je jak rozetnout gordickej uzel, viď? 😀 😀 😀 😀

menny
8. dub 2009

No MaM prý tak do půl roku...hm, tak to by i možná k Jáje pak mohl putovat 🙂
To by i šlo😉
Hele manžovi jsem Matýska navázala, hned jak jsem přjela a neřikal nic, ale malýho sundal
až na kojení 😀 hihi nechce přiznat, že se mu to líbilo 😵

menny
8. dub 2009

Indi 😀 ti dáváme brouka do hlavy ? 😀
Hele já taky řekla jeden šátek...a nejradši bych
koupila další 😀

achalteke
8. dub 2009

jasan Peťo to je klasika, přece to hned nepřizná....můj chlap zas furt jen šátek, šátek a šátek a že manduca je stejná blbost jako klokanka, jenže jsem ho načapala jak manducu studuje a už neřekne půl slova 😀 😀 😀

indigo
8. dub 2009

Jo Meníku, pěknýho škvora jste mi do palice nasadily 😀 ale mám ještě nějakej ten pátek na přemýšlení... 😎

achalteke
8. dub 2009

Indi já myslím, že ať se rozhodneš tak nebo tak - obojí bude dobrý rozhodnutí 😉 😀

inna12
8. dub 2009

ahoj holky! 😉

tak my máme porozíno 😀 https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

tady den po porodu u chlapa na klíně, jsou nádherný 😵 https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

Peťul, super, že jste doma!!! už bude dobře 😉
na fotku se šátkem a Matouškem se taky těším 🙂

Pedí, ahoj, to jsem ráda, že jste ok, já už myslela, že máte taky porozíno 😀 ale ještě je čas 😉

Jájo, dredatá budeš jo?? já byla též.. 😉 ale pak asi 7 let jsem nosila rasty...to bylo šílený mytí 😝 😝 i jsme je dělaly, to mě hrozně bavilo...

Míšo, ty brdo, už takhle baští holky jo?? 😉 co jim chutná nejvíc?

Dadun, já už dneska měla sukni a žabky a dobrý 😀 je mi furt horko 😝

Kroupi, na ty výsledky držím přítelovi, at to dopadne co nejlépe a hlavně at už máte klid na princezny! Jak ti je?
mně docela odpoledne, když hodně chodím, dost bolí dole záda...dneska to bylo hrozný, tak už budu jen ležet, pomáhám kámošce na bytě, dneska jsem asistovala u plovoucky, tak jsem se naohybala debil...až jsem dostala vynadáno a ted to mám... 😖

včera jsme byli na tom 3D a docela dobroš, až na to, že přes malýho byla placenta 😠 😠 takže to nebylo ostrý a divil se , že je to přes placentu aspoň takto vidět...asi 10 minut si k tomu hrál s pupečníkem před ksichtíkem, takže taky nešlo fotit 😠 😀 pak se nakonec ukázal, bylo to moc hezký, strašně se mlel, různe otvíral a špulil pusinku, má pěkně velký rtíky (má mít po kom 😀 😝), ale zrovna cvakli takovou nic moc fotku.... 😖 ale to je jedno, video má 15 minut a to je pěkný 😉 tak jsme byli až na ten začátek spokojený...chlapovi se to líbilo asi víc než mě 😀 čutka byl ukecanej 😖 😀 až mě to nebavilo, chtěla jsem sledovat tu obrazovku, tak si povídal chvíli sám 😀 pak se vo mě opíral,něco šteloval pod stolem...já myslela, že padnu, je to fakt pošuk 😀
tady fotka, ale není to ostrý, blbá placenta posr... 😀 https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

mějte se a pozdravujte mimouše uvnitř i venku 😀 🙂 papa

inna12
8. dub 2009

fotka je v albu, blbě se mi to nakopírovalo 😀

jo Indi, co jméno pro malinkou?? už máš nějaké nápady??? 😉

inna12
8. dub 2009

a Leni, pořád moc moc držím! 😉 s testěním vydrž a nespěchej, určitě to tam bude 😵

achalteke
8. dub 2009

Nazdar Inuš 😉 😉 😉 😉

to jsou krásní chlupáčkové....bych si je poňuchala bobečky. Si měla dredy a rasty? No to je prdka 😀 😀 😀 hele a přímo ty jsi dělala dredy? Mužik už má právě páčo a hledá někoho kdo fakt umí - viděl v budějkách i nějakej kontakt nalepenej, ale bohužel tam chyběl telefon a ostatní...nechce se mu do prahy až...

Sem taky byla dnes venku jen v sandálech, kraťasech a tričku 😉

A 3D docela dobrej - prcek je náhodou vidět moc hezky, má nosík jak knoflíček 😉 😵 😵 😵

inna12
8. dub 2009

Jájo, i dredy jsme dělaly, ale na ty byla odbornice kámoška, ale ta je ted v anglii...nevim, jestli bych je ještě zmákla, aby byly fakt pěkný, už je to dost let...asi bych si na to netroufla sama bez ní 😖 zato na rasty jo, to byla moje láska to dělat 😵 měly jsme vymyšlenej spešl mini uzlík, držely líp než z prahy z joshuy...ted už to moc nefrčí, ale moc se mi to pořád líbí..když jsou pěkně udělaný...ale mám ještě jednu kámošku,ta dělá dredy moc hezký, zkusim sehnat číslo, tohle už nefunguje co mám já 😒

jojo nosíček měl hrozně malej, to teda asi nebude mít klofana po tatínkovi haha 😀 i dkyž náhodou mě se skoby u chlapů hrozně líbí 🙂 bylo to hezký, ale 2D je taky dobrej, je to jiný, ale zase jak tam mlel tím pupečníkem tak fakt nevidíš nic!! rozmázne se to a je to uplně zdeformovaný...je to risk jít na to, může bejt hlavou dovnitř a nevidíš nic..a chodit tam xkrát a nechat si tam jezdit 20 minut sondou..on sám říkal, že to záření není uplně košer!! fakt to říkal dvakrát, pro miminko je to prej šíleně hlasitý, nemaj to rádi prej, ty vibrace...takže zas tak uplně dobrý častý UTZ fakt nejsou...

achalteke
8. dub 2009

Inuš číslo klidně sežeň, já teď našla taky nějaký lidičky co dělají dredy a vypadaj docela pěkně....rasty jsem nikdy neměla, ale taky bych je zkusila, ale ke mě prostě patřej dredy. Když jsem je měla líbila jsem se sama sobě a byla jsem to prostě já - patřej ke mě 😀 😀 😀

si mě navnadila na ten 3D jak jsem nechtěla tak už na něj chci a po velkým se tam objednám, do kterýho týdne se to dělá?...taky nejsem příznivec častých UTZ ... o tom mluvil i můj mudr, že ne že by to vysloveně škodilo, ale na druho stranu nikdo ještě neprokázal že by to vůbec nevadilo a už to že na ně miminka reagují není dobrý ...prostě všeho s mírou 😉

holis84
8. dub 2009

ahoj konici jdu vas nejdriv docist

menny
8. dub 2009

Tý jo další dredařka, uau to je fakt nářez 🙂
Hele Jájo kámoška si tady v Táboře nechává dělat
rasty tak se můžu zeptat, jestli a jak tam dělaj dredy
Inuš tys viděla dnes prťouska na 3D utz. No to je krása.
Musí to bejt zvláštní takhle vidět svoje mimi.
Jak se jinak máš? Ty takhle makáš jo? Hezky odpočívej, nožky hore.

Psala mi Helča, že už bude odpočívat. Byla na dalším monitoru, je to ok.
K porodu to prý zatim nevypadá.

indigo
8. dub 2009

Ahoj Innuš!
Jo jméno bude ještě prekérka, myslela jsem jak to není jednoduchý, vybrat jméno pro dítě, o prvním jsme měli jasno, vzali jsme se a rozhodi se, že budeme mít chlapečka Tadeáška. No trvalo to sice pár let ale povedlo se. Te´d budu vymejšlet asi cestou do porodnice... 😖
Teda já měla favorita - Dominiku. Ale svátek by měla pár dní od narozenin, ne-li ten samej den... tak uvidím, jestli jí to holce takhle udělám nebo se ještě poohlídnu jinde... 😎

indigo
8. dub 2009

Jo a bobek je náhodou krásnej, placenta neplacenta. Muselo to bej nádherný pokoukání... 😎

achalteke
8. dub 2009

Meníku zeptej se a pošli mi pak kontakt kdyžtak 😉
Už se těším na helčino miminečko a jsem fakt zvědavá co to bude 😀 😀 😀 ...

menny
8. dub 2009

Indi teda koukám, že to máš jak já a Helča.
Chtěla jsem Matěje, jenže svátek mě na termín porodu, i když jsem pak rodila o 26 dní
před, tak jsme nechtěli aby měl ve stejný měsíc svátek a narozky.
Helča by chtěla Vojtu a řeší totéž dilema.
Hele ale Míša to neřešila. Myslim, že Baruška mezi svátkem a narozkama nemá ani tejden.
Záleží jak komu to vadí či nevadí.

Až budu Jájo vědět, písnu IP nebo sms

achalteke
8. dub 2009

Indi Dominika je pěkný jméno já znám asi 3 a všechny jsou fajn a hezký kočky 😀 😀 😀

Ženy jdu něco sežrat a pak se vyvalim u telky, tak pic zas zajtra 😉

kroupinda
8. dub 2009

Ahoj holky tak vás zdravím dočetla jsem vás...dneska jen juknu a jdu ležet...Ahoj Inníku 😉 ...dneska jsme byli v budějovicích dokoupit zbytek,vyjížděli jsme v 10 a v půl 11 my volali že máme v babycentrum kočárek že přišel dneska no ale neměla jsme u sebe peníze tak pro něj dojedeme příští týden...než jsme to všechno objezdili,pak jsme byli za dědou v nemocnici a holčičky docela zlobí takže dneska už nic nedělám...zítra musím doúčtovat a dožehlit 3 pračky...a dokoupit zbytek v lékárně a máme snad vše...Inníku 11 kg mám nahoře a holčiky jak tam mají málo místa tak kopou,tlačí a tvrdne mi břicho i přes to že beru 3 y denně magnesium, pátek zase jedu na kontrolu tak uvidíme co ta děloha 😠 ...přítel pořád at už si radši zabalím kdybych musela ject 🙂

kroupinda
8. dub 2009

Leni tak držím pěstičky aby zůstali embryjka v bříšku...a kdy budeš testit a kolik dní ted jsi??? 😉 Petí hlavně že už máš Davídka doma...dneska bylo opravdu nádherně 🙂