Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

helik3
28. srp 2008

Nazdárek kočky,

zakládám toto téma jaké návazné téma na naše snažilkovské - snažilky ze Sanatoria Art.

Budu ráda, když se tu co nejdříve všechny sejdem a budou se nové těhulky z Artu přidávat a budeme si zde pomáhat a řešit své problémy 🙂

Čekám na Vás 😉

kroupinda
24. dub 2009

tak aspon že ti to trošku bodlo 🙂 ...já ani vyděšená nejsem...no my právě nevíme jestli budoi jedno nebo dvojvaječný to uvidíme až po porodu jestli si budou podobný.... 😀

cipisek007
24. dub 2009

to je právě problém,ono to jde prej zjistit max. ve 12tt 🙂

kroupinda
24. dub 2009

jojo Míšo,my když jsme byli po IVF tak v 5 týdnu bylo vidět jen jedno a v 7 týdnu už 2 a doktor si myslí že to jedno zaniklo a druhý s erozpůlilo a doktorka zase tvrdí že jsou spíš dvojvaječný...no a když jsme byli pak v 17 týdnu u čutků tak tam už říkali že už je pozdě to zjistit že se musíme nechat překvapit až po porodu 😀 ...tak uvidíme... 😉

cipisek007
24. dub 2009

Mě propouštěli z ARTU s jedním. v 10tt mi moje gyndařka oznámila jednovaj. těhu. 🙂

kroupinda
24. dub 2009

Jojo Míšo to si pamatuju,je to sranda 😉

cipisek007
24. dub 2009

no prdka to byla. Michálek neviděl segru 😀

http://hracky.peppi.cz/hudebni-a-zvukove/oasis-... tohle jsem dneska koupila holkám za to, jak byly "hodný". Koupila jsem toho slona a lva. Je to na kočár s klipsem, dá se to prát a při zatáhnutí nebo zatřesení to vydává dobrej zvuk. Terka z toho byla nadšená 🙂 a to ještě za to netahala 😀

cipisek007
24. dub 2009

A především to nebylo v bejbycentru tak drahý. 😀

jak ti dneska je, kroupi?

cipisek007
24. dub 2009

No Kroupi, já jdu do sprchy a hají. Jsem grogy. Dobrou noc 🙂

cipisek007
24. dub 2009

P.S. Terezka už je bez teplot 😵

kroupinda
24. dub 2009

zatím to Míšo jde...tak dobrou hezky se vyspinkej....to je dobře že je Terka bez teplot,papa 🙂

cipisek007
25. dub 2009

Dobré ránko 🙂

Tak jsem se celkem dobře vyspala. K holkám jsem v noci nevstávala, nechala jsem to na Davidovi. Sice mu delší dobu trvá než je uslyší, ale já jsem odmítala vstát (samozřejmě pokud bych slyšela něco podezřelého, tak vstanu). A když už David vstane, tak vyletí z postele jak čertík z krabičky 😀

Jinak dorazí tchýně. Ještě nevím samozřejmě kdy. Protože jim je to jak jinak jedno, kdy přijedou. Jsem se ptala ráno Davida a on, že jí zavolá (to kurník nemůže zavolat sama?? Ona chce přijet!!! No i když je pravda, ona to neoznámí, ona zavolá, že je v ČB a jede sem...), ale že to vypadá na neděli, ale že to zjistí. Mu říkám, a kdyby jsme měli nějakej plán?? To bysme ho kvůli tomu zrušili? Mlčel. No jako fakt skvělej víkend nás čeká. To zas bude přetvářka. Budu se snažit mlčet a usmívat, ale běda jim, běda jim, když budou vyvádět jako minule, kdy vzbudily Barču a při další návštěvě nenechaly Terku usnout. No budu hlásit, jak to s nima vypadá 😀 Jako ale klidně to nečtěte 😉

kroupinda
25. dub 2009

Ahoj Míšo aby sjme se pak nedoslechli ve zprávách že snacha uškrtila tchýni 🙂 ...tak aspon že jsi se v noci trošku prospala jen at se trošlu David postará a ty si odpočineš 😉 ....no dneska a zítra má být krásně a od úterka se to zase kazit 😉 ...

cipisek007
25. dub 2009

Kroupi, no já ještě s holkama radši ven nepůjdu. Ve Čt mi dr. říkala, že s Terkou nesmím ven, sice už je druhý den bez teplot, ale nechci nic riskovat.
Tchýňa se segrou přijedou zítra kolem druhý. Naštěstí jim prej zpět jede bus kolem čtvrtý. Takže snad pohodička 😀

cipisek007
25. dub 2009

Ty jo kde jsou všechny těhulíny a maminy? Peťa tu dlouho nebyla, Pedík, Jája, Innka...

achalteke
25. dub 2009

sem tu...ale bohužel (nebo bohudík?) čekám tchýni Míšo jako ty a zdrží se týden 😅 ...ale docela se na ní těšim, slíbila mi umýt okna a ona je taková hodně domácká, takže myslim, že bude žehlit atd....néé ale chci jí vzít někam po výletech, dneska náz zve večer na véču tak pojedeme do jedný z nejlepších restaurací co tu je...když už vytáhla paty z Ostravy ať si to užije prduch 😀

To je úleva viď, když je David doma? si aspoň odpočineš... 😉

Včera mi přivezli tu postýlku a matraci z ikea a je fakt báječná jsem z ní úplně po.raná a od jedný koníkovky mi přišel nádhernej župánek pro malýho boye.... 😀

Kroupí ty jo tobě se to blíží docela šmahem, když si vzpomenu že míša dvojky porodila v nějakým 32tt (?) tak to už je skoro za vrátky ...jo a jména jste vybrali moc hezký - obzvlášť ta Zuzanka je nádherná 😉

Holky co Pedík? Nerozdvojila ona už se nám .... 😅

kroupinda
25. dub 2009

Míšo tak to je v pohodě 2 hodiny pořádně si obalíš nervy 🙂 ...hm to jo to radši nepokoušej...já jdu vařit máme plněný knedle s uzeným...odpo jdeme na fotbal se vyvětrat ven a večer jdeme na hokej do hospody a zítra po obědě vezu přítele do tý nemocncie tak osiřím ☹ ....dneska už se tu asi neukážu...taky si říkám co je s Pedíkem hlavně jestli už nerodí 🙂 ...Innka tak bud školuje nebo griluje 🙂 ...hezký den 😉

peda
25. dub 2009

Ahóój kočandy 😉
to je náhoda,já že sem na koníkovi a tady zrovna někdo je,nebo byl??

peda
25. dub 2009
achalteke
25. dub 2009

Jééé Pedík - sem tě neviděla ani nepamatuju...jak se daří? A co jméno, už je nějaký definitivní? My jsme teda s tím klučičím pěkně na štíru....mužikovi a našim se strašně líbí Robin a já nevim jestli se mi líbí nebo ne 😅

Kroupí udělala si mi chutě s těma plněnýma knedlema, fakt, až mi slina ukápla.... 😀

peda
25. dub 2009

Je mi líto,nemám čas dočíst alespoň drobet,doprala pračka s dalším prádlem,musím připravit alespoň těstoviny k obědu,zabalit dárečky,poklidit a po 12 vyrazit.Večer vás dočtu,už se na to těším,co je u koho nového 😵 😵

Tak papa a všem přeju krásný sluníčkový den 😵 😵

peda
25. dub 2009

Jájíku,kočí,tak jak je???tak je to klučík??????

peda
25. dub 2009

Konečně zase po dlouhý době nějakej chlap 😵 😵
Včera jsme byli na večeři a asi se dohodli na Ella,je to krátký,Pavel má cizí příjmení,který neumí nikdo vyslovit ano napsat 😀 😀 komolí ho každej a ještě přemýšlíme,že by jsme ho nechaly v klučičí verzi.To mi radí každej.Jeho příjmení končí na ei,ona by byla eiová,já teda vůbec nejsem na žádný spešl chujoviny,ale asi by to pro ní bylo lepší.Jen se bojím,co by na to třeba děti ve škole,ptala jsem se i učitelky,ale prý to děti vůbec neřeší a je to už vcelku běžný,tak to ještě musím pořešit.Malej lobuje pořád za Natálku,ale jako dospělý by se jí říkalo Natálo,tak to se mi nelíbí a mě se líbila Barborka,ale to by měla 18 písmen ve jméně a příjmení a k tomu příjmení by to bylo hrozný.Ale definitivní to jméno ještě není 😀 😀
A už jsem ofíko na mateřský 😉

peda
25. dub 2009

Jájo,Robina má kamarádka,je to letuška a má dva kluky,Robina a Olivera a ten Robík je moc hezký a on je krásný dítě,tmavý,okatý 😵 😵

cipisek007
25. dub 2009

Čao holky!!

Konečně někdo jinej než já 😀

Jáji, jj, rodila jsem 31+6 🙂 Blbý je, že mi dr. říkala, že první záchytný týden je 28tt ukončených, tak jen ať tam ještě chvíli Adélka se Zuzankou vydrží.
Jako manža chce fakt Robina? No rozmluv mu to 😅 Mě to hází asociace na Robina Hůůůůůda 🤐

Kroupi, ani jsem si nevšimla, že už máte vybraný jména. Nádhera 😵 😵

Holky, Terezka se mi osypala. Ráno to neměla, při přebalování v 9 to měla na hrudníčku, ručičkách a teď jsem koukala, že to má ve vláskách a za ouškem. Indi mi říkala, že by to mohla být šestá nemoc. Je to možný podle toho co jsem četla na netu. Už je bez teplot. Ale jestli se jí to rozleze ještě víc, tak odpoledne po obědovém spánku s ní radši sjedu na pohotovost, ať jsem klidnější. Prej je to virový a přenáší se vzduchem, tak to vypadá, že to chytne i Barča 😒

cipisek007
25. dub 2009

Pedí, Ella je hezký jméno, Elinka 🙂 A jestli má P. cizí příjmení takhle končící, tak ho nechte v pánský verzi, ať s tím pak nemá problémy 🙂

cipisek007
25. dub 2009

Jdu dělat holkám oběd. papa 🙂

achalteke
25. dub 2009

Pedí tak koukám, že máš napilno.... 😀 no jo už chceš s přípravama taky finišovat, viď?
Ella je krásný jméno a pokud je k němu cizí přijmení není co řešit - Markovi vysvětli že je přenatálkováno - teda aspoń u nás - každá druhá holčička 😅 ...
jo jo u nás to vypadá na kluka - do užšího výběru postoupila jména - Kubík, Ondřej, Šimon a Robin - takže uvidíme - jinak se máme fajn, nic mi není jen to věčný hajzlíkování (to mi tak pije krev, ale zas mám nácvik na noční vstávání 😅 ) a pálí mě žáhá už snad ze všeho, takže zobu Malox...

achalteke
25. dub 2009

He he Míšo já bych přechylování příjmení taky zrušila - u cizích jmen mi to přijde fakt děsný
No já myslím, že by to taky mohla být šestá nemoc, ta se přesně takhle projevuje...hele aspoň to budou mít holky za sebou 😉
Míšo to je jasný Robin tak Robin Hood 😀 😀 😀 😀 ale zase je fakt že michaela praeda coby robina hooda jsem milovala a je to nádhernej chlap 😀 😀 😀

peda
25. dub 2009

Ahoj Míšo,mi měli pátou i ššestou nemoc,ale taky bych určo jela k dr,může mít i nějakou alergickou reakci...

Jájo o tom cíkání mi něco povídej 😠 ,nevydržím dýl jak hodinu a pak špatně usínám a máme dřevěný vrzající podlahy,tak ještě budím všechny okolo,no fakt děs a žáha mě taky hodně trápí,dneska v noci jsem měla 2 RENY,pomůže to vždy na chvilku.
Jména jste vybrali všechny moc pěkný,první trojici už máme v rodině.Mě se hrozně líbí Matěj a jemu podobný jména.

cipisek007
25. dub 2009

Jáji, to jooooooooooo vo tom žádná 😀 Kosťa je chlapák 😵
No já o ní v podstatě nic neslyšela. Jen ten název. Ale jak probíhá jsem netušila. Teď už vím, ale stejně budu klidnější, když to budu mít potvrzený od doktora.