Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

helik3
28. srp 2008

Nazdárek kočky,

zakládám toto téma jaké návazné téma na naše snažilkovské - snažilky ze Sanatoria Art.

Budu ráda, když se tu co nejdříve všechny sejdem a budou se nové těhulky z Artu přidávat a budeme si zde pomáhat a řešit své problémy 🙂

Čekám na Vás 😉

cipisek007
12. kvě 2009

Pedí ahojky!
Třeba ti PA pomůže tu tašku zabalit 😉 Byla i pár dní před porodem u Jani a kontrolovala jí tašku. Strašně se divila, že má zabalený do špitálu tanga a tampony 😀 😀 Ta holka je pošuk 😉 😀

Kroupi se mi neozvala, psala jsem jí včera odpoledne, tak snad je všechno vpořádku. Třeba měla návštěvu a pak už zapomněla odepsat. Jestli během dneška nepísne,t ak se jí zítra připomenu. Holčičky už by měly šanci přežít, ale čím dýl zůstanou pohromadě, tím samozřejmě líp.

Dneska je fakt počasí, že by psa nevyhnal. Jak je furt přítmí, tak mi holky furt spí 😀

cipisek007
12. kvě 2009

Evi, to jsi volala těm poradkyním teď nebo už dřív? Zkus zajít k pediatrovi a říct mu, co ti ta jedna řekla, ať udělá Elence výtěr. A trvej na tom, kdyby odmítal.
Jako včera mi řvala hodinu večer po večeři Terka. Celou hodinu jsem myslela na tebe, jak ti elenka řve celý dni a noci. Jako fakt tě obdivuju v tomhle, já už bych s tím vším flákla (já vím, ono ti nic jinýho nezbývá ☹ ). Terka si nakonec pořádně odkrkla, vylítl z ní hlen s mlíkem a bylo po pláči a usnula. Takže u nás většinou ten pláč je kvůli něčemu. A jestli Elenku bolí bříško, jak radila LP, tak by to měly spravit třeba nějaký kapky. Nezkoušela jsi koupit ty Probiotický? Já vím, je to skoro 700,- ale kdyby zabraly, tak si myslím, že za ty prachy to stojí.

straspytelka
12. kvě 2009

Ahoj holky, nestíhám dočíst... 😅 napíšu jen v rychlosti, Simonka už to na tý hlavě nemá...ťukťuk 😉 mastička pomohla, ani vyrážku na obličeji i uši splaskly 😉 Reklamaci na náušnice neuznala, vyčistit to šlo, takže je máme + nové stříbrné pecky u babičky a dědy v Třeboni 😉 o víkendu tam asi pojedeme.Jinak já cvičim, ale to jídlo... 🙄 holky, jsem tak neskutečně rozežraná, že bych musela cvičičt celej den, abych to vypotila 😠 jsem na sebe naštvaná fakt 😒 😠
Holky, my máme s manžou takovou smůlu na hnusný věci...včera jsme přijeli dom od segry z jejich chaloupky co si koupili, bylo nám tam fajn, hezký počasí, já tam ještě chtěla zůstat, ale J chtěl domu, no a ve dveřích jsme se potkali se sousedkou a ona povídá:ASI MI UMŘEL MUŽ 😕 já říkám jak jako asi...ona že leží nahoře, že volala sanitku, já povídám a je tam jako sám ? Ona že jo, to už se kácela tak jsem jí s J posadila na lavičku před barákem a dala napít vody a Jirka se pak za chvilku šel podívat nahoru co a jak...no už bylo pozdě...sanitka přijela a asi 30minut zkoušeli...nejhorší je, že je to pán, kterej byl před měsícem u nás zvonit, že se nemůže dozvonit na sousedku, ta tam ležela 2 dny na zemi a zemřela po 3 dnech v nemocnici...to už ze 4 soused co Jirka byl u toho ☹ jednou dokonce snášel pani ze schodů s pohřebákem, protože se nemohl vytočit s rakví a nesl jí v dece....chudák, ty jo , občas mě sere, že nemůže říct, nezlobte se , já tam nejdu...jako třeba bych to mohla říct já, prostě pomáhat a chránit i za cenu jeho života... 😒 bylo mi ho líto, v noci se převaloval, je takovej, že to na sobě nedá znát a dusí to v sobě, ale zamávalo to s ním slušně... ☹ no i se mnou...budu relaxovat úklidem dneska, je tu bordel, stejně je hnusně a pořád slyším od hora, jak tam včera plakala pánovo 8letá vnučka ☹ to bylo děsný.... ☹
Omlouvám se, ale potřebovala jsem to ze sebe dostat, teď mám ještě větší strach o naše...jsou v jeho věku a nejsou zrovna zdraví...si to nedokážu vůbec představit, bejt bez nich ☹ Teda to bude zase tejden 😒
Jdu se pomazlit s mají beruškou, holky opatrujte se 😵

inna12
12. kvě 2009

teda Straspy, to je hrozný, taky by mi z toho nebylo vubec dobře 😒

Evi, já bych asi tu flašku už dávno zkusila 😖 si stejně dobrá, že takhle držíš a snažíš se to udělat pro ní nejlíp!

Pedíku, tak až na ten začátek si měla tedy porod dobrý 😉 ted už to pujde podruhé jako prd 🙂

ty fakt nemáš ještě tašku?? 😀 já jí sbalim tak za 3 týdny at mám klid už pak...mám takovej nejakej seznam sepsanej a to neni mozny, kolik toho je!! mám popsanou celou A4 😀 😀 a všechno mi přijde důležitý...když to chlap viděl, tak jen kroutil hlavou 😅

já byla na kontrole ráno, tlak mi klesl, tak dobrý, malej je hlavou dolů, zrovna zíval 😵, CS pořád 0, jsem myslela, že už bude třeba 1,2 a nic... 😀 jsem se tak těšila, že bude ten velký ultrazvuk, že ho poměří, pováží a prej až příště ve 33 tt...přitom jsem četla, že se dělá 30-32..ale to snad ničemu nevadí, tak jsem byla natěšená, kolik váží a prd 😠

papa a hezký, i když upršený den 🙂

kacena00
12. kvě 2009

ahoj holky, evi, no já zatim zahájila bojkot příkrmum, na to sem se prostě vybodla hned jak zase začaly problémy s mlíkem, protože mě vysávalo po kojení nebo před kojením jít ještě vařit mlíko, nechat vychládat, neměla sem na to systém a byla sem u toho dycky děsně sprostá 😀

někdy stačí jen prostřídat prsa jednou, někdy vidím že by si ještě dal, ale pak to utnu a radši mu vrazim dudlik, protože to jednak neba mě, jednak vim, že jeho přír§stky jsou v pohodě a protože už stejně moc nevymačkne, tak na to nějak prdim, protože vim, že se stejně za 2 hodiny probere- což mě teda trochu prudí, když vím, že dokáže spát i 4 hodiny když je mlíka dost, ale co nadělám

ta rýma je teď celkem v pohodě, dokonce někdy stačí jen odsát večer, někdy ráno a večer, tak snad se to bude lepšit, dík za optání

teda to mě mrzí, jaký máte trable, ale přesně jak psala ta poradkyně, on si teď cyrilek v tý druhý krizi taky vzal jen 20-30 ml, a tak sem si řekla, že zase takovej hlad nemá, abych se s tím matlala, tak se taky vyprdni na příkrmy, pak neděláš nic jinýho než kojíš odsáváš, vaříš a krmíš...

asi mi brečí mimi, přijdu za chvíli

cipisek007
12. kvě 2009

Strašpy, ty jo, to je hrozný! Já jsem ještě mrtvolu neviděla. No vlatně jo, když umřel děda, tak ho nechala babička kvůli příbuzným ze Slovenska "vysvavit". Naši nás k tý vitrýně nechtěli pustit (mě bylo 10, bráchovi 9 a mamina byla těhotná se segrou), ale stejně jsem ho zahlídla. Chudák manža.

mám zprávu od Kroupindy. Všechny vás moc pozdravuje. Psala, že se holčičky umoudřily a že je monitor teď OK, ale že má nějaký napnutý břicho.
No hlavně, že si to holky rozmyslely 🙂

Barčo, my taky bojujeme s rýmou. Barča porád má plnej nos a taky mám pocit, jako by v něm měla něco jinýho než rýmu. Dost často jakoby frká. Funí nosem, jaok by chtěla něco dostat ven. Nevím jak to popsat 🙂 Dneska to doktorce řeknu.

kacena00
12. kvě 2009

míšo, jako byste toho neměli dost.. u vás si ty nemoci podávaj dveře, když to máte duo, on taky někdy jakoby frká, no já teď nedám dopustit na tu vysavačovou odsávačku, protože to co sem stačila u Cyrdy jako u miminka odsát pusou, tak teď teda marná snaha, s těma soplema ani nehnu, kdežto vysavačem to snad vytáhnu až z paty- pardon slabším náturám 😀 sice má malej dycky takovej vyděšenej výraz, ale uleví se mu, tak to musíme obá vydržet
no já mrtvoly už viděla, ale to kvůli profesy (zběhlá sestřička), ale jako nic moc, na to si člověk nezvykne, nejhorší šok byl, když mě bylo tak deset či dvanáct a umřela babička, jeli sme za dědou, aby tam nebyl sám, já viděla jen ty nohy jak čouhaj z gauče v druhý místnosti a děda s mámou na mě furt ať se jdu kouknout a rozloučit s babičkou..br... jako bych nebyla dáítě, to byl tenkrát divnej zážitek

strašpy to mě mrzí, to chápu, v takový situaci těžko někoho poslat do háje, ale pak to rozdejchávat... snad budete brzy oba v pohodě

ad matoušek - jojo, naše mimino je prostěmimino nikomu podobný nebo podobný všem - každej si na něm něco najde, ale matoušek je fakt celá maminka, což bylo hrozně vtipný 😀

jé cyrilek je dnes nějakej rozkňouranej, přitom včera by celej den jen spal, chjo, tak zatim, asi se neukážu nebo co, neuklidim, nepošlu prachy, nic protože mimi prudí, tyjo jak sem dycky chtěla dvojčátka, tak teď bych si dala facku, fakt si to nedovedu představit...
zatim pa

cipisek007
12. kvě 2009

Barčo, my jsme tu odsávačku na pusu použili snad jen 5x já nic nevytáhla, takže jsme kupovali na vysavač. Kolikrát ho zapínáme i v noci nebo brzy ráno (chudáci sousedi 😀) No snad nebudeme muset znova pořád lítat po doktorech. Na to oční půjdeme na 95%, tak snad nás nepošlou i na ORL.
Barča má tu rýmu už asi měsíc. Terka se jí vždycky zbaví rychle, ale Bára ne.
Vaši tě fakt strkali, ať se s ní jdeš rozloučit? No to je masakr! 😕

Fuj jsem měla k obědu řízek z nedělě a nějak mi nesedl. 🤐

cipisek007
12. kvě 2009

Holky se mi dneska střídaj se spaním, ach jo. No já nás jdu sbalit k doktorce a pak k našim, tak hezký odpoledne a já se večer zase ukážu 🙂

kacena00
12. kvě 2009

tak a už mám kotě v šátku, chudák, si asi vyvrátí hlavičku, zvědavec tvědavá, zkusim nás vyfotit, používám stejnej úvaz jako menny

nějak se mu nelíbí, že sedim, tak jen pozdravit a valůím po práci, tak papa a zkusim sem dát fotky i z dnešního rána, malej mě obdaroval 3 denní náloží,když sem mu po ránu nechala větrat zadek, takže hovňous všude, po jeho nohách, na fuseklích...no bylo to na vanu - apropo menny, tak jednou denně už to fakt není, to bylo naposledy jak sme se vviděly, si asi cyrda z vás bere příklad 😀

peda
12. kvě 2009

Strašpi,to je teda hrozný,manža je dobrej,že pomůže.
Tak beruška už má lepší tu hlavičku?to je moc dobře.Nějak mi to uniklo s těma naušnicema,jen vím,že se jí to pořád nehojilo,vy jste je reklamovali??

Inníku,tak PA teď odešla,byla tu hodinu,poslechla mi zvonečkem mimi,nějak mi hejbala břichem,pak jsme daly nějak dohromady co vzít do tý porodnice a co je zbytečný,jak mám jíst těhu vitamíny teď a jak po porodu,pak jsme řešily ten maliníkový čaj,intimní higienu po porodu,čím mazat nástřih-jizvu,bolí mě hrozně děložní úpon na jedný straně,je to hodně nepříjemný,tak jsme vymyslely homeopatika a pak ještě na ty moje oteklý nohy,pak mi vysvětlovala,kdy jet do porodnice,abych tam nebyla zbytečně dlouho,ale to já stejně nepoznám 😀 😀 mám to napsaný,ale nevím,nevím.Dala mi na sebe mobil,můžu volat do 22 hod,pak ho na noc vypíná,že můžu zavolat a že by jsme to pořešily po telefonu,nebo by se na mě dojela kouknout.Tak asi tak.
A volali mi z babycentra kůli tý vložce a samozřejmě by to trvalo 2 měsíce,než by přišla,tak mi nezbývá,než si vzít jinou.Dost mě to mrzí,člověk čeká takovou dobu a ještě to není ono 😠 😠

peda
12. kvě 2009

Míšo,děkujem za zprávy od Korupinky 😵 to je moc dobře,že už je monitor v pořádku a tvrdnutí bříška je asi normoš,ne?hlavně,ať tam mají mímové ještě klídek,u maminy a pořádně se dopečou.
A u tý doktorky,ať vám to dobře dopadne 😉 ale u vás nemám strach,holky jsou fakt strašně šikovný a to očičko se taky snad brzy uzdraví 😉

peda
12. kvě 2009

Inníku,našla jsem nějaký stránky o dulách,je to dula.cz,je jich tam 6 v Č.B a okolí a některý doprovázejí i k porodu 😉 tak se tam mrkni

helik3
autor
12. kvě 2009

ahojky kočky,

se jdu na Vás taky podívat jak se vede, jak žijete, bojujete apod.🙂)

Chtěla jsem přidat tnějaké další fotky do albíka, al ejhle, vybily s mi baterky, takže snad příště.... 😀

Jen jsem zkoukla nazpět dvě stránky, protože kdybych měla dočítat, tka to mám přinejmenším do ůchodu, hehe 😀 😀

Evi je mi líto, že máte takovéhle trápení, to snad ani není možné? Vždyť už Vám budou skoro dva měsíce a pořád žádné zlepšení?? Ale jak jsem četla, tak malá vydrží mezi krmením docela dlouho, ne? 4 nebo 5 hodin to už je pěkný...A jak píše Míša-my když plačeme, tak je to taky zatím kvli něčemu-bud to krknutí anebo prdík, nebo hlad, ale bezdůvodně je to divný 😖 😖 já bych taky trvala na podrobnějším vyšetření, taky se mi to nezdá normální a obdivuji tvou trpělivost, já bych to nevydržela, to vím jistě..

Míšo co ty a holčičky?? Jste v pořádku?? Tě obdivuji jak to zvládáš jsi šikulka!! Co tatínek je doma nějak víc aby Ti pomohl??

Menny ani nevím na co přišli nového Davídkovi? Už se ví něco bližšího? A co ty slzný kanálky u Matouška, už je to ok?? Míša na tom bla s holčičkami taky, že jo?

Pedí, ty už to máš za pár🙂 no to je k neuvěření, tak držím palčky 😉

Co Jája a Dadunka? jakpak se mají?

Zdravím i všechny ostatní, ty co mají mimíse ať jim to jde co nejlíp a ty co je ještě nemají ať trénujou trpělivost 😀 😀 😀 😀

My se máme dobře, zvládáme vcellu dobře, akorát nás zaskočil ten růstový spurt ca na 8 dní, takže to bylo takový nic moc 😠 ale už je dobře 😉 no další má přijít za týden, hehe 😀 😒 takže máme týden na regeneraci 😀 Ale Barču s Cyrdou pravděpodobně spurtík taky zastihne přístí týden (ne že bych Vám ho přála-ale statistika je neuprosná 😀 😀 😀) tak na tom budeme aspoň obě stejně, hehe 😀 😀 rytmus teda žádný, stále tápeme🙂 Když už si myslím jak pěkně nám to jde, tak je to zase druhý den jinak. Takže v noci i dnes nám to jde, takže noc a zítřek bude překvapením 😀 😀 😀 máme to na střídčkujeden den tak, druhý tak. Dneska jdeme na kontrolu, tak snad dám vědět jak jsme zase vyrostly 😉 a snad začnu už konečně chodit častěji 😉

Hele nemáteněkdo zprávy o Mon a Tobiáškovi?? Chodí sem vůbec ještě občas?

inna12
12. kvě 2009

Pedí, tak to je fajn, že ti takhle poradí a probere to s tebou 🙂 zkusím se taky nejak domluvit s tou mou z kurzu, zdá se šikovná...
s tou vložkou mě to fakt mrzí, nechápu, že to takhle zbabraj!!!! za ty pracha a čekání, to je fakt k nasr.... 😖
tak snad to bude vypadat i s jinou pěkně! 🙂

za stránky děkuju a jdu číhnout 😉 papa Pedí

menny
12. kvě 2009

Ahojky
Holky vůbec dnes nestíhám, musim vás dočíst později.
Byli jsme dnes na očkování - hexavakcína. Prevenar
dostanem za 14dní.
Jsme nevrlý a chovací, tak jdu tulit to malý tulidlo.
Máme 5430g a 59,5cm 🙂
Letííím. Zatim papa
Všechny zdravim

dadunka
12. kvě 2009

Ahoj holky, tak jsme zpět z dovolené v Mariánkách a v Plzni, kde jsem vzpomínala na Tetes 🙂 . Dovča byla úžasná, krásně jsme si odpočali a vyčistili hlavu, jedli a pili samé dobrůtky, prostě žůžo. Miminko bylo taky vzorné a trpělivě snášelo všechny tůry a pochody. Řekla bych, že se mu drncání, ať už v autě nebo pěšmo líbí a začne se kroutit, až když jsem v klidu.

Před dovčou jsem zjistila úžasnou věc, že mám nárok na více dnů dovolené, než jsem myslela. Myslela jsem, že nárok na dovču vzniká jen za tu část roku, než nastoupím na MD a ono ne, nárok vzniká i počas trvání MD! Krása, takže jsem prakticky okamžitě začala čerpat dovču a ještě budu a pracovních dnů mě čeká už jen 7!
Moc se těším za 14 dnů na kontrolu, to by měl proběhnout 3. velký orgánový utz, budu vědět kolik mimčo váží a měří a snad už co to teda čekáme - je to napínavý a my si myslíme, že to přece jenom bude ten kluk! 🙂
Taky mě teď čeká nakupování výbavičky, myslím, že už je na čase, co? 🙂

Taky se pokusím něco málo dočíst a Menny gratuluji ke kontrole!

dadunka
12. kvě 2009

Jo, ještě jsem si vzpomněla. V pátek valíme směr Praha, jedeme na ten jednodenní předporodní kurz do porodního domu u Čápa, tak jsem děsně zvědavá, vede to Zuzana Štromerová jestli jí znáte. Taky se budu muset vydat na obhlídku porodinice do Č. Krumlova, ať víme, do čeho jdeme. Už jste to někdo byl obhlídnout?
😕
A holky, prosím vás, kde jsou v ČB drogerie DM, u kterých se dá dobře parkovat???

kacena00
12. kvě 2009

jé helča!

hihi, tak já už vím kolik malá má, ale nechci dělat slepičí p..el
ale bude to dlouhánka - asi po helče 😀 😀 😀 s jejíma?? 160 cm? majda je dlouhá pomalu jak náš cyrda, možná i delší, teď sem asi tejden cyrilka neměřila, ale cyrilek má nejmíň o kilo víc 😝 tak nevim, je majda dlouhán nebo cyrda tlustýn? takhle asi nebudou nevěsta a ženich 😀

dadu mě taky dck přišlo, že se mele víc když se nehejbu než naopak 😉

taky by mě zajímalo jak se maji mončovic..

kacena00
12. kvě 2009

tyjo menny tak vy už máte první včelku ...sem zvědavá, kdy ji dostaneme my.... chjo, prej je moje doktorka pověstná tím, že očkuje jen stoprocentně zdravý děti, a i když se už delší dobu jeví jako zdravý, tak čeká a vyčkává... že prej ji atakujou maminky o očkování, no nazdar palvání s miminkama apod..

peda
12. kvě 2009

Ahojky 😉
tak už máme kočár u tchánovců,akorát jsme trupky,autosedačka byla zacvaklá v izofixu a mi jí neumíme odcvaknout,v návodu jsme to nenašli 😠

Dádunko,ahojky,to už máš opravdu na čase něco začít nakupovat 😀 i když já mám co povídat 😀 😀
DM je asi v pohodě u Glóbusu,je to ten vchod,jak je Géčko,můžeš si tam zajet vozíkem v autě,taky jsem tam minulý týden dělala maxi nákup s těma slevama 😉
jinak je v IGY,pak na Lannovce naproti prioru,ve městě u náměstí směr Mastné krámy a asi někde na sídlišti Šumava tuším,ale tam to neznám.
Tak sis tak parádně užila dovču?to je dobře,i počasí jste měli krásný,viď?A kam jdeš na ten velkej ult.?mě ho dělal můj dr a nebylo to takový,jako u Čutků 😒 a porodní dům u Čápů mi nic neříká,jsem v tomhle směru nevzdělanec nevzdělanej 😔 ,tak si to tam užijte a získejte co nejvíc užitečných informací.Pak se s námi musíš podělit 😉

Petruš,ono to někdy je holt po tom očkování,brouček jeden je mrzutej,já bych taky byla.

peda
12. kvě 2009

Helíku,zdravím,už se těšíme na fotečky 🙂 😵

peda
12. kvě 2009

Tak mi se dem učit 😠 zatím papa

jana.cb
12. kvě 2009

Pekny vecer vsem preji 😉 omlouvam se za vpadnuti ale jen jsem chtela "osobne" moc podekovat Pedíkovi za sms s gratulaci - takze jeste jednu moc dekuji 😉 a drzim Pedí palce at mas pedí taky tak krasnej a pohodovej porod jako ja a budes na nej vzpominat jen v dobrym protoze ja se na druhej porod tesim pokud bude minimalne jako tenhle 😉 jinak ja byla v CB moooc spokojena jak na porodnim sale tak na sestinedeli a pridavam se k jedine spokojenym zenskejm co chvali CB a porodni oddeleni jako takove 😉
Takze se tu mejte hezky vsechny a prima vecer preji 😉

cipisek007
12. kvě 2009

Jen v rychlosti, dnesk amě stíhá jedna katastrofa za druhou.

Tak zaprvý, musíme na oční s Barčou (no s tím jsme počítali), zadruhý volala tchýně - ve čtvrtek přijde (s tím jsme nepočítali a je to katastrofa dne) a zatřetí nejel nákladní výtah. Takže jsem čekala v přízemí, až přijde brácha a pomůže mi s kočárem do 9. patra. Kočár jsme museli rozložit a ject postupně. Jenže jak jezdí ve 12ti patráku jen jeden výtah, tak je to fakt na po.rání. Naštěstí už jsme nahoře (jinak bych nepsala 😀) a zachvíli jdu cvičit a krmit, dneska nekoupeme, jsem na ně sama 🙂

Přijdu večer, až budou dcerunky spinkat, zatím páčko 🙂

P.S. Váha - Barča 5260g a Terka 5150g 🙂

achalteke
12. kvě 2009

Míšo holky už jsou valibukyně 😀 😀 😀 he he he...stavim se dneska, nebo v noci...nějak nestíhám 😉

cipisek007
12. kvě 2009

Jájo, no valibuci. Pěti kilový pěti měsíční valibuky ně 😀 😀

Helčoooo to je dost, že se ukážeš! Ale bez fotek, co je totok za pořádek?? 😀
No tatínek je furt v prdéééééli, takže jsem na ně přes den sama, večer mi chodí pomáhat mamka. Dneska ale jsem na ně byla sama, neměla čas, ale já už to s nima zvládám i večer dobře,jen bez koupání. Jen mám na přebal.pultě misku s vodou a žínkou a opláchnu jim xichtík, tlapky a prdelky a je to.

Peťo, ty bláho, taky jste nás přerostli 😀 I když ne centimetrově. 60cm jsme měly ve čtyřech měsících 😉
Očkování nás čeká až v 6-7 měsíci. Neuroložka nedoporučuje kvůli nedonošení dřív očkovat. Tkaže zatím máme jen tuberkulozu.
No a asi nás čeká znova sondáž ☹ Ptala jsem se dr. jestli by se nekoukla, který to oko v únoru sondovali, že si myslím, že Barče, ale nejsem si na 100% jistá a ona že jo a i stejný oko ☹

cipisek007
12. kvě 2009

Pedí, to pnutí je normální a myslím, že u Kroupindy obzvlášť s její muší váhou. Hlavně že je pod dozorem 😵

cipisek007
12. kvě 2009

Dadí, na Šumavě u DM se blbě parkuje, sice je tam moc milá obsluha, ale být mimoČB tak asi sjedu buď do IGY nebo Globusu 🙂

dadunka
12. kvě 2009

Pedí a Míšo, díky za info na ty DMka, pro mě je nejschůdnější asi ten Globus, tak díky! Máte některá zkušenost s jejich jednorázovými kalhotkami a vložkami do podprdy???