Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

helik3
28. srp 2008

Nazdárek kočky,

zakládám toto téma jaké návazné téma na naše snažilkovské - snažilky ze Sanatoria Art.

Budu ráda, když se tu co nejdříve všechny sejdem a budou se nové těhulky z Artu přidávat a budeme si zde pomáhat a řešit své problémy 🙂

Čekám na Vás 😉

inna12
13. kvě 2009

Dadu, já jsem si koupila 2 odtud a jedno pyžamko s tříčtvrtákama 🙂
myslim, že jsou to dobrý ceny...

http://www.tehotne.cz/produkty.php?tree=61&stav=0

straspytelka
14. kvě 2009

😀 Ahojky, snídám už 3 rohlík s máslem 😒 mám nějakej hlad děsnej...
Pedi, no manžel pomáhat musí, má to ve smlouvě, stejně jako hasiči...on teda už viděl hrůz...jenže je to prostě jiné, když ty lidi neznáš a nebo s nima bydlíš v paneláku, byť se potkáš jednou za týden a pozdravíš se a prohodíš pár vět...
No náušničky, prostě zčervenali, dali jsme je reklamovat-neúspěšně...vyčistila to a že prej teda máme smůlu, ale že se na tohle reklamace nevztahuje, že ať jí je zkusíme dát později...no tak moji rodiče koupili chudíci nové náušnice, stříbrné nějaké pecky, zítra mi je přiveze táta tak jí je dám...jdeme na vítání občánků, moc se těšim, no snad se bude Simonka usmívat jako mě na fotkách 😀
Teda počí je jako na houpačce...
Cipísku, teda tchyně fakt na odstřel...hele vy bydlíte v 9 patře?Ty jo, já jsem dala Jirkovi podmínku, že více jak do 5týho nejdu, bych nepověsila prádlo 🤐 😀 😀 Jednou jsme se byli podívat na 4+1 v 8čce a já otevřela balkon a nemohla z něj pryč 😀 😀 😝 zatuhli mi nohy 😀
Holky rostou krásně, teda pošmudlala bych je obě, stejně jako ostatních dětičky... 😵 😵
Včera jsem potkala s Jirkou, Evu s mužem a Elenkou, ta krásně hajala 😵 😵 Když spí je krásná fakt 😀 Taky vás dva obdivuju, musíte být děsně unavený ☹ Nevim co bych dělala, kdyby takhle bulela Simonka 😕 Nechala bych taky udělat vyšetření, prostě mi nedá to jak říkáte že SMRDÍ 😨 když si prdne, no Simonka taky, ale ne tak ,že by se to nějak linulo 😀 Je to vaše dítě a máte starost oprávněnou, nechápu, že člověk musí dr přemlouvat k akci... 🙄 😠
Tak já se jdu oblíknout a se psem a s košem zatím papa 😵 😵

achalteke
14. kvě 2009

Čau holky jak se máte, jak se vede? u mě na hovno, předělávaj nám v celým paneláku stupačky tudíž jsem přes den bez záchodu 😝 ...........jinak furt moře práce a málo času - den by měl mít víc hodin.
Dneska jsem byla na té glykemické křivce a celkem pohoda to byla, no byla tam se mnou ještě jedna těhule a ta jim to tam chudák vyhodila....
Dítě mi stěhuje nábytek v břiše a skáče mi po močáku 😀 😀 😀

cipisek007
14. kvě 2009

Ahojky holky, jen vás v rychlosti zdravím.
Včera jsem byla tak utahaná, že jsem šla v osm spát a dneska mi je opět bídně. Jednak asi brzy dostanu první MS po roce, migréna, není mi vůbec dobře, unavená jsem jak 100 koťat.

Navíc jsem byla s Barčou dneska na očním a neměla pro nás dr. dobrý zprávy ☹ Očičko jí hnedka sondovala, ale prý slzný kanálky ucpaný nemá, tak mám 3x denně je masírovat. Dostala kapičky, prý je to ošklivý zánět spojivek. Taky jsem jí říkala, že má pořád roztaženou zorničku v tom oku, kde má ten zánět a že pod zorničkou ještě nějakej černej flíček. Tak se vyptávala, jak dlouho to má a jestli nás viděl neurolog. Tak to má cca měsíc, co jsem si toho všimla a na neuro že jsme byly minulé pondělí, ale neuroložka na to nekoukala a mě ani nenapadlo jí to říkat. Tak to zkoumala a rozkapávala jí oči, takže jsme tam fakt strávily celý dopoledne. Ten flíček prej nic není, že to prosakuje zornička, ztráta pigmentu, ale na tu zorničku nereagující na světlo se musí podívat neurolg ☹ ☹ Na kontrolu na oční máme přijít příští čtvrtek a neuro si mám zařídit sama (co nejdříve), jenže se tam nemůžu dovolat. Prý to oko bude ještě konzultovat s MUDr. Šimečkem, který holkám po narození vyšetřoval oči (nedonošencům se to dělá, četla jsem proč, ale už si to moc nepamatuju, vím jen že to má co dělat s očním pozadím) a pak i Barče dělal tu sondáž.
Holky, já se bojím 😢

Zítra ráno ještě jdeme s holkama na krev, zase krevní obraz a železo, to zase bude ☹

cipisek007
14. kvě 2009

Jinak se ukážu večer, jestli mi nebude hodně bídně. Zatím papa.

indigo
14. kvě 2009

Ahoj holky!

No Míšo! 😲 No snad Barče nic nebude... co s tím má společnýho neurologie? No hlavně aby tam nic závažnýho nenašli. 😖

Jájo taky mám za sebou cukrovku, pořád jsem to odkládala a dokopala se tam až včera 😀 ale bylo to ok, ani blbě mi nebylo, leda z hladu... 😝

achalteke
14. kvě 2009

Míšo taky držím Barče palce a snad to bude ok 😉

Indi jo bylo to v klidu, ale šly jsme mezi tím do krumlovský Fontány na chálku a já se tam kroutila hlady a žízní 😀 a tak jsem pak naběhla do lékárny a koupila jsem si tam plno věcí pro mimi 😀

cipisek007
14. kvě 2009

Holky, děkuju, uvidíme, co nám na to řekne neuroložka.

Indi, jestli to nemá něco společnýho s nervama v oku. Já se neptala, já byla vykolejená z toho, že jí hnedka sondovala oko a pak když se tak podrobně vyptávala jak dlouho už to má a co ta skvrnka pod zorničkou, tak jsem se vyděsila a když se začnu nervovat, tak přestávám přemýšlet a zapomínám se ptát.
Mám jí oko kapat i v noci, prý to mám udělat taky, aby nebyla bez kapky v oku dýl jak 8 hodin, tak si asi nařídím budíka, protože do destíti nevydržím a ráno vstávávají v šest hodin.

Ale něco pro pobavení. Když Barče rozkapala sestra oko, tak jsem volala domů, že to bude na dlouho a co dělá Terezka. Hlídala mi jí babička s mamkou. No a protože mamce nefunguje mobil, takjsem voalal babičce. Říkám jí, že Barče sondovali oko. Babička ježišikriste!! Vyděšená jak kdybych jí řekla, že byla pod narkozou a dělali jí bůhví co, tak jí říkám, babi klid, oni už jí to přeci jednou dělali. Babička mi celá vyděšená zavěsila, tak jsem to nechala bejt. No a když jsem přijela k našim, tak mamka, prosimtě, co se stalo?? Já no nic, tak jí to vysvětluju a ona si najednou hrozně oddechla. Tak na ní koukám a říkám proboha, co blbnete?? A ona, ty vole, já jsem si po tvým telefonátu musela vzít Lexaurin!! Babička mi řekla, že jí sundavali oko!!!! 😀 😀 😀 😀 😀

helik3
autor
14. kvě 2009

😉 ahojky,

teda Míšo to je trápení s těma holčičkama a doktorama, co?? Chjo, ale koukám, že babička to umí odlehčit 😀 😀 😀 😀 vždycky s ní byla prdel, co?? Si pamatuju na pár hlášek ještě když si byla ttěhulka 😀 😀 😀

Dneska ale bylo hnusně, co?? fjtajbl, u nás 10stupňů a celý den déšť ☹ ☹

Jinak normálka překvápko včera v noci. Malá se najedla v 19, pak jsme ji hodinu se snažili "utahat" pak usínala další hodinu, no ale pak normálka vstala až v 2:30 😀 😵 😵 😵 normálně vydržela 7 hodin, to je co?? Pak se do 3 najedla a spala zase do 7 😉 Ježíš to by se mi líbilo, to by nemělo chybu 😉 no uvidíme co dnes...

Jinak už dopoledne neusnula do 11 hodin,už vyžaduje pozornost, trošku už zaměřuje, ale sama si nehraje, potřebuje mě u toho, ale přes dn to je sranda, hlavně když si nechce hrát v noci 😀 😀 Taky jsme dnes samy vyrazizly do Tábora, zmákly jsme to na jedničku, byly jsme mimo domov ca 6 hodin, i jsme kojily na cestách a vše ok 😀 😉 mám z toho dobrý pocit 😉

No tak jsem ji tu dneska vychválila, tak to bude určitě nějaká jobovka v noci-zatím to tak bývá-většinou když jí pochválím, tak je překvápko třeba v podobně vstávání 5x za noc-to abych si nemyslela 😀 😀 😀

cipisek007
14. kvě 2009

Helčo, nazdárek!!
No odlehčit, oni tam obě víc jak 2 hodiny trnuly, co to tam s tou Barčou dělají, ale volat mi nechtěly, kdyby zrovna probíhalo vyšetřování.
Jinak babča je na přeslechy fakt expert 😀

jj, u nás taky hnusně a to jsem musela cestovat s dítětem. Snad se už vypršelo.

Prej máš fotečky, jdu na ně mrknout 😵

cipisek007
14. kvě 2009

Magdalenka je překrásná!! A už má i styl - punk 😀 😀

mon73
14. kvě 2009

ahojky 😉

cipisek007
14. kvě 2009

Strašpy, jj bydlíme v 9. patře a taky jsem nechtěla vejš než do šestýho 😀 😀 Máme ale lodžii, což mi přijde bezpečnější než balkon. A když jsem na ní poprvé vlezla, tak jsem měla stejný pocity jako ty - ztěžkly mi nohy, zamotala se hlava a nebyla schopna pohybu. Teď už je to v pohodě, ale okna nemeju 😀 Ty mi chodí mejt mamka. Na to se mám moc ráda 😀

mon73
14. kvě 2009

Míšo, to sou teda patálie. Tak ať to všechno dobře dopadne. (Až jí ho sundaj 😀 )
Heli, na tom bříšku - sem si myslela že to je náš Tobís. na první pohled sou si podobný 😀 Jo, jo, veget v lehátku, to je ono.

mon73
14. kvě 2009

Tak já se bojim už v druhym patře. 😀

mon73
14. kvě 2009

Dneska je šéfkuchař od nás. zrovna sme tam byly na kávičce s kočárkama, tak sem ho viděla.

cipisek007
14. kvě 2009

Mončo ahojík 🙂

No snad k tomu sundavání nedojde 😀 😀 😀 Ty dvě jsou hrozný plašanky 😀
Nejhorší je, že si musím vždycky zařídit hlídání tý druhý. Já vím, že mamka s babi vždycky rády pohlídaj, ale samy mají práce nad hlavu a ještě jim na celý dopoledne frknu mimino. (Tchýni jí svěřovat fakt nemíním). Ale Terezka prej byla hodná, tak aspoň že tak.
Barča se mi v čekárně na očním 3x zblila. A to už byla asi 2 hodiny po jídle a ještě jí nic nedělali. Smrděla jak tchoř 😀

mon73
14. kvě 2009

No, jo, umělý mlíko, to pěkně smrdí. To je vždycky na palici - obleču Tobíse, už sme na chodbě a on hodí šavli a ještě i na mně. a zas oblíkací kolo 😠

cipisek007
14. kvě 2009

No mě pěkně oslintala, ale i Barča byla hodná. Byla pak už tak uanvená, že mi usnula v náručí těsně před vyšetřením a po vyšetření bimbala hlavou jako v těch klipech "neváhej a toč" jak to mimino bimbá tou hlavou dokola a zestrany na stranu. TO se nám ještě nestalo 😀 😀
UM fakt strašně smrdí, ale Nutrilon takhle nesmrděl. Z finančních důvodů jsme přešli na Sunar a ten fakt PÁCHNE!

helik3
autor
14. kvě 2009

hele koukám, že tu nejsem sama 😉 to mám radost 😀

Hele Moni a ty teda už nekojíš??? O Míše to vím, tam to asi jinak ani nešlo..

My se dnes vypravovalya a já zkušeně jsem kojila jenom v podprrdě, svleka jsem si triko-jo a dobře jsem udělala, Majda si krkla a poblila mi záda 😀 😀 😀 ale tohle nesmrdí 😀 😀

helik3
autor
14. kvě 2009

jo lehátko super-Menny máme to peg perego 😉 dostala ho Madlenka od babičky a dědy 😀 😀

cipisek007
14. kvě 2009

Helčo, tak tohle se mi stalo několikrát 😀 Jenže u nás to odnesl i polštář vždykcy 😀 Záda až na zadek a zadek seděl na polštáři... 😀

mon73
14. kvě 2009

Heli, kojim. 😉 Jo poblitý záda, to znám 😀
Co prďolka, už spinká? Ten náš dneska vytuh už v půl osmý.

cipisek007
14. kvě 2009

My taky spíme, jen musím než usnu vykapat Barče oko.

Holky, já jdu do sprchy, a hají. Všem krásnou dobrou noc 🙂

mon73
14. kvě 2009

No, já měla včera nálož z gatěk. Nechala sem ho jen v plenkách a triku, kojim, on si uleví a hned několikrát a teklo to všude - na moje kalhoty, na potah na křesle a když sem ho zvedla tak i na moje triko. On to měl pomalu za krkem. A když sem ho s toho slíkala, tak sem mu to otřela o hlavu 😀

mon73
14. kvě 2009

Míšo, dobrou 😉

helik3
autor
14. kvě 2009

hehe Moni, tak já ještě pokaděná nebyla 😀 😀 zatím jenom počůraná a pozvracená sem tam-ne zas tak často-ona tak zvrací, že to padá za mě 😀 😀 vždycky jenom slyším jak to pleskne na zem 😀 😀
Já už myslela, že musíš dávat umělé, to by byla škoda. A žádná krize s kojením nepřišla, jo??? Ty jsi šikula 😉

dneska usínala asi jen půl hodinky-taktika "utahat" fakt asi platí 😉 prostě prdelka už nechtěla hned po krmení spát a my ji nutili 😉 taky vytuhla v půl osmý 😉 tak schválně jestli vydrží jako včera, kéž by 😵 😵

Joo a tuhle jsme se poblinkaly v postýlce a měly jsm i plné ouško 😀 😀 😀

mon73
14. kvě 2009

Tobís asi do třech měsíců usínal až kolem půl desátý. Po krmení a sem si ho nechala na gauči, ležel a hrál si. Pak klidně usnul. Kdybych ho nutila spát hned, tak sme jedině nervozní oba dva. On by fňukal a já bych furt lítala k postýlce.
Kojící krize zatim nenastala, ale mám ho míň. Zatim ale stačí. Teď zrovna pije míň. Sotva deset minut.
Tobís hodně blil, když sem ho krmila v noci. On se vzbudil a já mu hned dala najíst. No, zvedla sem ho, on se celej zblil, tak sem hop převlíkla, a on zas. Tak další převlíknutí. 😠 Teď když se vzbudí, tak mu nejdřív lupnui dudlíka a on usne. Když ne, tak je mi jasný, že má hlad.

indigo
14. kvě 2009

Ahoj hoky!
Míšo babička teda perlí... 😀 hele ale jestli bude mít Barča sundaný oko, tak to jí teda nechcem! Leda by ho měla nandavací..... 😀
Jé holky, omlouvám se, ale usmívám se u vašich blindících story.... no však mě to taky čeká, už jsem na to skoro zapoměla, ale Táda nějak extra neblil, spíš nezavřel pusu a ječel a ječel 😠 😝 Ale EVI - ze svý zkušenosti můžu říct, že uječený miminka jsou pak zlatý batolátka! 😎

mon73
14. kvě 2009

Ahoj Indi. Jj, kamarádka měla taky uplakánka, a dneska je moc hodnej 😉